Visą dieną jūsų plaukai patiria daugybę problemų ir sprendimų. Ar oras per karštas, o plaukai pradeda garbanoti? Tiesiog susukite į bandelę ir pamirškite. Ar tėvų susirinkimas reikalauja, kad jūs ir ji būtumėte apsirengę geriausiomis formomis? Tiesiog įmeskite plaukus į aptemptą pynę, o jos – į du ponius. Ar karštas vaikinas iš anglų kalbos praeis pro jus po kelių minučių? Tiesiog atidarykite plaukus ir sulenkite juos, kad atrodytumėte netvarkingai. Mūsų plaukai patiria daugybę sprendimų, o dienos pabaigoje jie susiduria su svarbiomis smulkmenomis.

Šukuoti tavo plaukus

Kodėl šukos?

Ar gerai šukuoti plaukus? Močiutė visada privertė jus susirišti plaukus, kai mušatės maišą, o jos samprotavimai buvo ne tik pasenę stačiatikiai, kurių tradicijos buvo laikomasi, bet ir tvirtas mokslas. Kol mes svajojame naktį, plaukai patiria trintį su pagalve, dėl to silpnėja ir plaukai lūžta. Lygiai taip pat plaukus reikia tinkamai iššukuoti prieš pradedant dieną. Po ilgos dienos, prieš išeidami į naktį, įsitikinkite, kad dar kartą ją iššukavote. Tuo tarpu nešiokitės nedidelį patogų šepetėlį, skirtą kasdieniam plaukų nustatymui.

Šukavimas turi daug naudos, išskyrus įprastą plaukų nusistovėjimą. Kai šukuojate plaukus, galvos oda spaudžia šukos dantis, o tai savo ruožtu stimuliuoja kraujotaką. Tinkamai cirkuliuojant, dabar galite nesunkiai užauginti ilgus apsunkintus plaukus.

Žinokite savo tipą:

Pirmieji plaukų šukavimo pagrindai yra žinoti jums tinkamiausią tipą ir čia pirmiausia pradedame nuo šukų tipų. Jei jūsų plaukų konsistencija plonesnė ir pasirinkote trumpus purius sluoksnius, visada stenkitės klijuoti dantų šukas. Jei turite plonus, bet ilgus plaukus, naudokite dantų šukas savo galvos odai, bet šukuojant manes pereikite prie plaukų šepetėlio.

Kai šukuoji storą plaukų galvą, niekas netinka geriau nei stiprus šepetys. Tas pats pasakytina ir apie karčius. Po to, kai jį iššukavote, naudokite dantų šukas, kad nusistovėtų.

Šukuoti tavo plaukus

Kaip šukuoti plaukus:

Pateikiame 5 svarbių patarimų ir gudrybių, kaip tinkamai šukuoti plaukus, sąrašą.

  • Kai pradėsite šukuoti plaukus, pirmiausia įsitikinkite, kad susipainiojote. Jei bandysite sušukuoti plaukus nuo galvos odos, jūs ne tik prarasite daug plaukų, bet ir patirsite skausmą bei sunkumus.
  • Visada pradėkite nuo pabaigos. Atskirkite plaukus nuo vidurio ir ranka surinkite vieną pusę. Šepetėliu ar šukomis pradėkite lengvai šukuoti apatinius sluoksnius. Nedvejodami naudokite ranką, jei kieti susivėlimai neklauso šukų.
  • Lėtai judėkite iki vidurio tik tada, kai apatiniai galai bus sutvarkyti. Paskutinis skyrius yra galvos oda. Jei plaukai suskirstyti per vidurį, sekite plaukų liniją ir šukite į šoną.
  • Kai šukuosite abi šonus žemyn, naudokite pertvaros šukas, kad padalytumėte plaukus į norimą atsiskyrimą. Jūs netgi galite išbandyti apversimo ir šlavimo metodą, kai plaukai šukuojami atgal, tada padaroma tinkama pertvara, priekinė dalis susisukama ir pasukama į šoną bei šluojama. Tai suteikia aiškesnę ir apimties kupiną išvaizdą.
  • Visada venkite šukuoti šlapius plaukus. Jei plaukai šlapi ir juos reikia šukuoti, laikykitės viršutinių taisyklių, pagal kurias šukuojate apatinius galus ir judate aukštyn. Jei šlapi plaukai susivėlę, naudokite vandens jėgą, kad išvyniotumėte plaukus. Tada prieš šukavimą išdžiovinkite.