Šiais laikais žmonės kenčia nuo slinkimo ir įvairių kitų plaukų problemų, tokių kaip išblukęs dažymas ir kitos. Asmuo taip pat gali patirti įvairių problemų, kurios gali būti vidinės dėl miego trūkumo ir netinkamos mitybos, o tai gali sukelti įvairių problemų. Asmuo visada turėtų stengtis kreiptis į gydytoją, jei namų gynimo priemonės neveikia. Tačiau, jei tai bandoma, asmuo taip pat turėtų žinoti, kad tai duoda rezultatų tik tada, kai jų reguliariai laikomasi.

Trumpos šukuosenos ploniems plaukams

Asmuo taip pat turėtų atkreipti dėmesį į mitybą. Dietą turėtų sudaryti sveikos lapinės daržovės, pakankamai maistinių medžiagų iš vaisių, vaisių sulčių ir mėsos, kepenų. Asmuo taip pat turėtų vartoti tinkamas šviežias salotas ir kitus pieno bei vištienos produktus, kurie gali padėti kovoti su vidinėmis priežastimis. Taip pat būtina pakankamai vandens ir tinkamo miego. Jei reikia, galite atlikti medicininius tyrimus ir konsultacijas, kad išsiaiškintumėte vidinius trūkumus. Žmonės, kurie reguliariai išeina už namo, gali būti paveikti taršos. Dažnai šios priežastys gali sukelti nuplikimą.

namų gynimo priemonės ploniems plaukams

Geriausios namų gynimo priemonės ploniems plaukams:

Žemiau pateikiamas puikių ir populiarių priemonių, kurias galima išbandyti gydant plaukų slinkimą, sąrašas.

1. Aloe Vera plaukų slinkimui:

Aloe Vera nuo plaukų slinkimo

Tai labai populiari priemonė moterims, kenčiančioms nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo. Juos galima nusipirkti iš rinkos ir juos galima tepti ant švarios galvos, dalijant. Tai galima laikyti 20 minučių prieš nuplaunant. Tai taip pat turi kitų savybių, kurios gali paskatinti augimą.

2. Kokosų aliejus ploniems plaukams:

Kokosų aliejus ploniems plaukams

Kokosų aliejuje yra įvairių rūšių riebalų rūgščių. Jame taip pat gausu maistinių medžiagų, kurias galima naudoti atliekant karštą masažą, kuris gali padėti gerai atjaunėti. Žmogus gali pašildyti pakankamai alyvos virš netiesioginės šilumos ir reguliariai ją taikyti, kad pastebėtų tam tikrą pagerėjimą. Kokosų aliejus gali išspręsti jūsų plonų plaukų problemą.

3. Kiaušiniai retėjantiems plaukams:

Kiaušiniai retiems plaukams

Kiaušinis yra viena iš idealių namų plaukų slinkimo priemonių. Yra įvairių rūšių baltymų mišinių, kuriuos galima gaminti su kiaušiniais. Žmogus gali sumaišyti kitus ingredientus, pvz., Neem pastas ar kitus lapus, nesvarbu, ar jie įmirkę, ar naudojami švieži. Juos galima sumaišyti, kad gautųsi sveikas mišinys, kurį galima panaudoti po pjaustymo pirštų pagalba eilėmis. Jų negalima masažuoti. Juos galima laikyti apie 20 minučių, o žmogus gali užsidėti kepurę. Tada jį galima nuplauti įprastu vandeniu.

4. Žalioji arbata:

Žalioji arbata plaukų slinkimui

Tai dar viena natūrali ir labai efektyvi namų priemonė ploniems plaukams, kurią gali padaryti žmogus. Šie lapai yra ne tik sveiki, kai jie įtraukiami į dienos racioną, bet ir yra svarbūs, kai iš jų gaminamas tirštas tirpalas, kaip paprastai turi žmogus. Juos galima atvėsinti ir nuplauti. Tai gali būti leidžiama sėdėti pusvalandį, tada nuplauti paprastu vandeniu. Dėl to sruogos bus lengviau valdomos ir suteiks jiems blizgesio.

5. Amla ploniems plaukams:

Namų gynimo priemonės nuo plaukų slinkimo - amla

Tai labai populiarus agentas, kuris dažnai naudojamas įvairių rūšių aliejuose ir produktuose, kurie padeda atsinaujinti. Tai taip pat labai padeda sumažinti išblukusią sruogų spalvą. Tai gali suteikti natūralų juodą atspalvį. Žmogus gali nusipirkti pakuotės džiovintų amla miltelių iš turgaus. Apytiksliai 6 arbatiniai šaukšteliai yra pakankami, kad apimtų pečius. Tai galima mirkyti per naktį šiltame vandenyje. Tai galima tepti 20 minučių, tada nuplauti.

6. Vaistinės ožragės sėklos:

Vaistinės ožragės sėklos plaukų slinkimui

Juose yra gleivių, kurios gali padėti suteikti sklandumo. Saują sėklų galima per naktį mirkyti vandenyje ir sumalti iki pastos, kuri gali būti gera, jei uždedama 20 minučių. Vaistinė ožragė yra viena iš labiausiai pageidaujamų plaukų slinkimo priemonių.

7. Avokadas plaukų slinkimui:

Avokadas nuo plaukų slinkimo

Tai labai maitinantis natūralus vaisius, kuris gali būti naudojamas tokio tipo tekstūrai ir sausiems ploniems plaukams. Žmonės, kenčiantys nuo trapumo ir itin sausos tekstūros, gali pasigaminti mišinį naudodami per prinokusį avokadą. Tai galima mušti maišytuvu, kuris buvo išvalytas ir kuriame nėra jokių masalų ar prieskonių pėdsakų. Tada iš to galima padaryti pastą, naudojant pieną. Tai taip pat gali būti taikoma kitoms labai žvynuotoms kūno dalims. Prieš plaudamas žmogus gali užsidėti kepurę ir sėdėti 20 minučių.

8. Neem ploniems plaukams:

Neem ploniems plaukams

Iš to galima padaryti pastą, nesvarbu, ar jos pirktos iš parduotuvių sausoje formoje, ar šviežiai sumaltos ir naudojamos. Tai tinka bet kokiai niežuliui ir yra priešgrybelinis. „Neem“ yra dar viena natūrali namų priemonė plaukų slinkimui, kurią taip pat labai lengva taikyti.

9. Migdolų aliejus retėjantiems plaukams:

Migdolų aliejus retėjantiems plaukams

Tai dažnai naudojama atliekant karštus masažus. Tai gali nuraminti protą, o tai taip pat padeda sustiprinti sruogas reguliariai naudojant. Dauguma ekspertų naudoja kaip plaukų slinkimo namų priemonę, kuri taip pat neturi šalutinio poveikio.

10. Henna lapai ploniems plaukams:

Žmogus gali naudoti šviežiai sumaltą į smulkią pastą, pasitelkdamas garstyčių aliejų, ir tada leisti jam sėdėti maždaug pusvalandį. Daugelis moterų perka supakuotus sausus miltelius, o paskui naudoja šiltą vandenį. Juos galima išmirkyti ir tam žmogus gali naudoti paprastą vandenį. Inde turėtų būti pakankamai vandens. Paprastai naudojamas indas yra geležiniai indai. Jos suteikia daugiau spalvų, jei žmogus jas naudoja spalvai. Užuot naudoję rinkoje esančius dažiklius, tai yra gana natūralu ir nesukelia šalutinio poveikio. Jie gali būti naudojami kas mėnesį arba du kartus per mėnesį. Mišinio turėtų pakakti, kad jis apimtų visą sekcijų ilgį.

Chna lapai ploniems plaukams

Todėl žmogus turėtų paimti tokį miltelių kiekį, kokio reikia pagal ilgį. Paprastai žmogus gali paimti apie 5 šaukštus miltelių pavidalo mišinio ir tada pamerkti į vandenį. Mišinys turi būti visiškai įmirkytas ir gali būti paliktas per naktį. Vandens turėtų pakakti arba jis gali būti labai sausas. Po to, kai jis buvo naudojamas ant galvos, žmogus gali sėdėti uždengdamas jį plastikiniu dangteliu maždaug 20–30 minučių. Tada jį galima nuplauti paprastu vandeniu. Tai suteikia gerą blizgesį, valdomumą, taip pat suteikia rausvos spalvos, kuri yra natūrali.

11. Reetha:

Namų gynimo priemonės ploniems plaukams gydyti - Reetha

Reetha, taip pat žinoma kaip muilo riešutas, laikoma viena geriausių namų priemonių ploniems plaukams. Šį saponinu turtingą Sapindus mukorossi vaisių rytų ir vakarų pasaulio žmonės naudojo nuo tūkstančių metų gaminant muilą. Taigi visiems žmonėms, kurie patiria plaukų slinkimą arba kurių plaukai yra silpnesni nei voratinklis, siūloma naudoti Reetha, kuri yra viena geriausių plaukų slinkimo namų priemonių. Natūralus valiklis, išsiskiriantis iš „Reetha“, turi priešuždegiminių ir antibakterinių savybių, jis maitina galvos odą ir daro jį sveiką, todėl plaukai tinkamai maitinami iš šaknų, jie tampa stipresni ir retėja. Tai yra viena iš natūralių plaukų slinkimo priemonių.

12. Shikakai plaukų slinkimui:

Namų gynimo priemonės ploniems plaukams gydyti - Shikakai

Šis krūmas yra kilęs iš šiltesnių Azijos regionų ir naudojamas kaip viena iš vaistažolių plaukų slinkimo priemonių. „Shikakai“ jau seniai buvo naudojami kaip žolelių plaukų valiklis ir plaukų slinkimo prevencija, jis veikia kaip natūralus plaukų augimo stimuliatorius, taip pat stiprina šaknis, tuo pačiu išvalydamas odos ligas, tokias kaip pleiskanos, kurios dažniausiai yra plaukų slinkimo ir slinkimo priežastis. . Žmonės, kenčiantys nuo pleiskanų problemų, turėtų naudoti „Shikakai“ ir rezultatai būtų matomi. Žolelę galima išdžiovinti ir įpilti į vandenį ar aliejų, ją reikia masažuoti ant galvos odos. Šikakai taip pat gali būti derinami su amla ir reetha, kad gautumėte puikių ir daug žadančių rezultatų, kurie veikia drėkinančiai, maitinančiai ir natūraliai. „Shikakai“ gali būti laikoma geriausia namų gynimo priemone nuo plaukų slinkimo.

13. Svogūnų sultys retėjantiems plaukams:

Namų gynimo priemonės ploniems plaukams gydyti - svogūnų sultys

Daugumai žmonių mintis tepti ant galvos svogūnų sultis reiškia „Eww“, bet patikėkite, tai yra viena geriausių ir netradicinių namų priemonių ploniems plaukams. Akivaizdu, kad kvapas išvestų bet ką iš proto ir tiesiog pažadintų ašarą į akis. Dabar tiems, kurie galvoja, kodėl tepti svogūnų sultis, atsakymas yra tas, kad svogūnuose yra sieros ir per daug natūralios sieros, kuri pradės kolageno gamybą odoje. Kolageno trūkumas yra viena ryškiausių plaukų slinkimo priežasčių, todėl, jei galvojate atsisakyti vienos geriausių namų priemonių ploniems plaukams, pagalvokite dar kartą, nes ji veikia (ir jei esate „skolingas“ dėl kvapo) tada esu tikras, kad galite nusiprausti po dušu, kol kvapas išnyks)

14. Dieta, kurioje gausu baltymų:

Namų gynimo priemonės ploniems plaukams gydyti - dieta, kurioje gausu baltymų

Žmonės visame pasaulyje žino, kad norint sveikai gyventi reikia sveikos mitybos. Sveika mityba gali pagerinti jūsų sveikatą, tačiau žmonės trokšta greito maisto, o ne valgo turtingą mitybą (įtraukite ir mane į sąrašą). Sveika mityba taip pat padeda stiprinti plaukus ir kontroliuoti plaukų slinkimą. Tai yra viena iš geriausių ir lengviausių namų priemonių plaukų slinkimui. Į gaidelę įtraukite dietą, kurioje gausu baltymų, ir pamatysite savo plaukų poveikį, baltymai yra pagrindinis plaukų, nagų ir tt junginys. Mityba gali apimti baltymų turinčius maisto produktus, tokius kaip paukštiena, žuvis, kiaušiniai, soja, jogurto riešutai ir kiti maistas, kuriame yra daug baltymų. Tai, be jokios abejonės, yra viena iš geriausių plaukų slinkimo priemonių, kurios nereikia daug išleisti.

15. Linų sėmenys ploniems plaukams:

Namų gynimo priemonės ploniems plaukams gydyti - linų sėmenys

Linų sėklos yra labai gerai žinomos dėl savo mitybos privalumų. Linų sėklos, praturtintos riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais, yra viena iš naudingiausių namų priemonių plaukų slinkimui. Linų sėklas sumalkite, sumaišykite su vandeniu ir reguliariai vartokite ryte. Taip pat galite tepti linų sėmenų aliejų; maitina galvos odą ir stiprina plaukų folikulus, todėl padeda sumažinti plaukų slinkimą.

Geriausios namų gynimo priemonės ploniems plaukams yra paminėtos aukščiau, jei bijote, kad ateityje turėsite nešioti peruką ar turėti vorinio tinklo plaukų, būtinai sekite šias plaukų slinkimo namų gynimo priemones.