Kai plaukai šventyklos teritorijoje pradeda plonėti, žmonės dažniausiai imasi cheminių priemonių. Yra ir kitų būdų kovoti su šia problema. Taip pat galima išbandyti kai kurias namų gynimo priemones.

plaukų slinkimas šventyklos srityje

Šventyklos plaukų slinkimo gydymas:

Žemiau yra 6 populiariausi namų metodai, skirti gydyti plaukų slinkimą šventyklos srityje.

1. „Margosa“ pakuotės:

Tai lengvai pagaminama pakuotė. Jie yra lengvai prieinami ir naudojami be šalutinio poveikio. Tai dažnai vadinama taisomąja priemone tiems žmonėms, kurie turi didelių sausumo ar grybelinių infekcijų problemų. Asmuo gali nusipirkti džiovintų lapų miltelių, kuriuos dažnai parduoda žinomos produktų pardavimo įmonės. Tai taip pat galima padaryti su šviežiais lapais, jei jų galima įsigyti vietinėse rinkose, žmogus gali nusipirkti jų kekių ir maždaug savaitę laikyti šaldytuve. Juos galima mirkyti vandenyje ir sumalti iki pastos, kurią galima tepti apie 20–25 minutes.

Jį galima nuplauti ir gerai nuvalyti valikliu. Tai turėtų būti daroma maždaug 2 kartus per savaitę, kad pamatytumėte pastebimus rezultatus. Dažnai tai yra nekenksmingas būdas problemoms spręsti, o žmonės, kurie iš turgaus negauna šviežių lapų, taip pat gali nusipirkti džiovintų miltelių ir tada maždaug 6 arbatinius šaukštelius pamerkti į puodelį verdančio vandens. Tai turėtų būti laikoma per naktį, o kitą dieną galima tepti taip pat, kaip ir šviežius neem lapus.

2. Kiaušinių mišiniai:

Matoma, kad baltymų komponentų tiekimas šioms sritims gali būti naudingas. Žmogus gali išplakti kiaušinį ir trynį puodelyje ir į jį įpilti dar pieno baltymų, pavyzdžiui, jogurto, ir išplakti į mišinį. Tai gali būti taikoma masažuojant judesius, o rezultatai matomi reguliariai naudojant. Tačiau kai kurie žmonės gali būti jautrūs žalių kiaušinių tepimui, todėl jei dėl to žmogus susiduria su užvirimu ar išsiveržimais, šie žmonės to neturėtų naudoti. Tai turėtų būti laikoma apie 20 minučių tiems, kurie nėra jautrūs šiam mišiniui, ir tada nuplaukite geru valikliu.

3. Kokosų aliejus:

Jame yra natūralių riebalų. Tai galima padaryti pašildant maždaug pusę iki pilno puodelio šio aliejaus ant netiesioginės ugnies, laikant jį dubenyje ir užpilant jį ant verdančio vandens. Tada jį galima tepti, kai jis šiek tiek atvėsinamas ir gerai išmasažuojamas. Tai galima padaryti reguliariai ir nuplauti geru švelniu valikliu, kad pamatytumėte naudingų rezultatų.

4. Vaistinė ožragė:

Tai švelnus agentas, kurį galima tepti ant galvos odos sumaltos pastos pavidalu. Tai galima padaryti reguliariai, kad būtų pasiekti geri rezultatai.

5. Ricinos aliejus:

Žinoma, kad tai lengvai sukuria naują augimą. Todėl galima įlašinti kelis lašus bet kokio įprasto aliejaus ir reguliariai naudoti. Asmuo taip pat gali tai pritaikyti prieš miegą naktį. Tokiu būdu ši vieta išliks ilgesnį laiką, o tada ją galima paprastai nuplauti valikliu.

6. Bhringraj:

Tai galima nusipirkti iš gerų firminių kompanijų ir tada per naktį mirkyti vandenyje. Tada jį galima tepti ant šventyklos ploto, kuris susiduria su retinimu. Tai galima padaryti reguliariai, maždaug kelis kartus per savaitę, ir laikyti apie 20 minučių. Tai labai naudinga ir lengva gydyti tokio tipo plaukų problemas.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos