Šiuolaikinis ir greitas gyvenimo būdas su nesveiko maisto vartojimo įpročiais ir nepastoviu miego grafiku išmetė vidutinio žmogaus sveikatą, todėl atsirado daugybė problemų, viena iš jų – plaukų slinkimas. Žinoma, gali būti keletas kitų plaukų slinkimo priežasčių, kurias galima išanalizuoti ir pasiūlyti sprendimus. Vienas iš efektyviausių sprendimų yra vaistažolių gydymas, nes jie yra gana saugūs be šalutinio poveikio ir lengvai prieinami. Kai kuriuos iš jų galima paruošti ir namuose. Tačiau įžvalgas apie šias procedūras galima padaryti atsižvelgiant į plaukų slinkimo priežastis.

žolelių gydymas plaukams

Žolelių plaukų gydymas:

Šiame straipsnyje paminėti kai kurie iš šių vaistažolių preparatų plaukams, kurie yra žinomi dėl savo veiksmingumo.

1. Gydymas „Saw Palmetto Herb“:

Gydymas „Saw Palmetto Herb“

  • Viena iš geriausių žolelių, skirtų bet kokiai su plauku susijusiai problemai gydyti, yra pjūklelių žolelė. Jis tiekiamas gelio kapsulėmis. Taip pat galima tepti šios kapsulės gelį. Tai padeda blokuoti DHT susidarymą ir taip padeda plaukams augti.
  • Gydymas šalavijų arbatos ir obuolių acto deriniu.
  • Ši vaistažolių priemonė puikiai pagerina kraujotaką, apsaugo nuo niežėjimo, kuri yra viena iš pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių, ir imituoja sveikų plaukų augimą..

2. Rozmarinas nuo plaukų slinkimo:

Rozmarinas nuo plaukų slinkimo

Žolelių ekstraktas, padedantis kovoti su plaukų slinkimu, yra rozmarinas. Kaip dilgėlė, ji pašalina pleiskanas ir apsaugo nuo plaukų slinkimo. Troškinkite rozmarino ekstraktą vandeniu keletą minučių ir įpilkite 8–10 lašų kviečių gemalų aliejaus. Bet koks kitas aliejus taip pat tinka. Gydykite pažeistus plaukus šiuo vaistažolių mišiniu, naudodami juos kaip skalavimo priemonę ant ką tik išplautų plaukų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, palikite jį keletą minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.

3. Arklio uodega:

Arklio uodega yra puiki žolė, suteikianti plaukams stiprybės ir taip užkertanti kelią plaukų slinkimui, nes juose yra silicio dioksido. Silicio dioksidas yra svarbi sudedamoji dalis, kad plaukai būtų sveiki ir žvilgantys. Šią procedūrą galima atlikti į vandenį įpylus 2 šaukštus asiūklio, jį pamirkant ir tada užpilant švelniu kūdikių šampūnu..

4. Ajurvedos antistresinė arbata:

Ajurvedos antistresės arbata

Stresas yra viena iš plaukų slinkimo priežasčių. Ajurvedos arbatos vartojimas užtikrina atsikratymą. Geriausias būdas paruošti šią arbatą yra lygiomis dalimis derinant brahmi ir jatamamsi žoleles. Kurį laiką pamirkykite vandenyje ir gerkite bent tris kartus per dieną.

5. Gydymas alaviju:

Plaukų slinkimo gydymas Aloe Vera

Aloe Vera yra viena geriausių žolelių plaukams ir galvos odai gydyti. Jame yra tam tikrų fermentų, kurie, kaip žinoma, gamina azoto oksidą, stimuliuojantį plaukų folikulus. Idealus būdas jį naudoti trinant jo kotelį tiesiai į galvos odą ir paliekant per naktį.

6. Dong Quai žolelių gydymas plaukų slinkimui:

Šis vaistažolių gydymas yra kinų kilmės ir dar vadinamas angeliuku. Jame esantys fitoestrogenai sumažina DHT gamybą. Tai viena efektyviausių plaukų slinkimo gydymo priemonių.

7. Žalioji arbata:

Žalioji arbata nuo plaukų slinkimo

Žalioji arbata yra įprastas vaistažolių produktas, turintis antioksidantų, žinomų kaip katechinai, kurie slopina laisvuosius radikalus ir mažina plaukų slinkimą. Tačiau norėdami pamatyti rezultatus, turite reguliariai gerti bent tris puodelius žaliosios arbatos.

8. Raudonieji pipirai nuo plaukų slinkimo:

Raudonieji pipirai nuo plaukų slinkimo

Galvos odos gydymas raudonaisiais pipirais yra dar viena puiki žolelių priemonė nuo plaukų slinkimo. Tepant tiesiai ant galvos odos, susidaro histaminas, kuris padeda maitinti galvos odą ir taip skatina plaukų augimą.

9. Dilgėlių šaknų gydymas:

Dilgėlių šaknų gydymas

Dilgėlių augalo šaknis veiksmingai gydo plaukų slinkimą, nes jame yra tam tikrų mineralų ir lipidų, kurie skatina folikulus augti naujiems plaukams. Jis tiekiamas tabletėmis ir kapsulėmis

Žmonės beviltiškai ieško plaukų slinkimo sprendimų ir išleidžia daug pinigų komerciniams ir chemijos produktams, tačiau jei jie imsis žolelių gydymo, jie ne tik sutaupys pastangų ir laiko, bet ir daug pinigų. Taigi, jei susiduriate su plaukų slinkimo problemomis, prieš išeidami išbandykite savo vaistažolių procedūras namuose.