Yra įvairių priežasčių, dėl kurių vasarą žmogaus plaukai pradeda slinkti. Yra daug priežasčių, dėl kurių taip gali atsitikti, ir žmogus dažnai gali išbandyti tam tikras priemones, skirtas šiai plaukų slinkimo problemai kontroliuoti.

Kaip kontroliuoti plaukų slinkimą vasarą

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą vasarą:

Štai keletas geriausių plaukų slinkimo kontrolės priemonių vasarą:

1. Kova su riebumu:

Paprastai yra per daug riebumo, nes vasarą išsiskiria daugiau prakaito ir riebalų. Asmuo turėtų kontroliuoti riebaus maisto vartojimą, taip pat plauti galvą, kad atsikratytų riebalų. Jei nešvarumai ir riebalai lieka nusėdę, tai gali sukelti riebias pleiskanas.

2. Laikykite galvos odą švarią:

Karštuoju metų laiku daugelis iš mūsų pastebi, kad galva gali būti nešvaresnė nei paprastai. Priežastis ta, kad liaukos išskiria daugiau aliejaus, tuo daugiau nešvarumų ir nešvarumų prilimpa prie sekcijos. Dėl to jis tampa purvinesnis nei kitais metų laikais, todėl žmogui patartina reguliariai palaikyti švarą ir atsikratyti perteklinio nešvarumų. Norėdami atsikratyti visų nusėdusių nešvarumų, žmogus turėtų naudoti giliai valantį šampūną arba valomąjį masažą. Tai taip pat gali sukelti pleiskanojimą, kuris gali sukelti papildomų problemų.

3. Karštas masažas:

Tai yra gerai žinomas terminas, kai kalbama apie streso malšinimą. Šiais laikais daugelis SPA siūlo tokio tipo paslaugas. Taigi, jei žmogus turi pinigų, skirtų atjaunėjimui, jis turėtų užsisakyti susitikimus su terapeutais ir atlikti masažą. Tai taip pat galima padaryti namuose naudojant netiesioginį šildymą, kai žmogus gali pašildyti bet kokio tipo aliejų, pavyzdžiui, kokosų, arba eterinius aliejus, tokius kaip levandos, ir naudoti juos ant galvos. Neem arba agrastų ekstraktai gali būti naudojami norint gauti tam tikrą naudą nuo infekcijų. Jie yra natūralūs ir dažnai yra labai naudingi.

kaip suvaldyti plaukų slinkimą vasarą

4. Plaukų kirpimas:

Žmogus gali sutrumpinti sekcijų ilgį bobu arba perpjauti perteklinį ilgį iki vidutinio, kad sekcijos būtų valdomos. Tai lengviau prižiūrėti prakaito sezono metu, ypač jei žmogus neturi pakankamai laiko.

5. Pakankamas drėkinimas:

Karštu oru svarbu, kad žmogus išgertų pakankamai vandens ir kartais daugiau nei 10 stiklinių, kad liktų hidratuotas, priklausomai nuo fizinės veiklos. Tai dar vienas svarbus dalykas, kurio daugelis moterų nedaro. Normalus žmogus, kurio svoris tinkamai išlaikytas, turėtų išgerti bent 8–10 stiklinių vandens, kad tinkamai veiktų medžiagų apykaita. Tai padeda maistui virškinti ir tinkamai įsisavinti kūno ląsteles.

kaip išvengti plaukų slinkimo vasarą

6. Dieta:

Svarbu laikytis tinkamos mitybos ir tai tinka visiems, kurie nori sveiko gyvenimo būdo. Žmogus turi turėti šviežių vaisių ir daržovių, kuriuose gausu vitaminų ir mineralų, kad organizmas būtų aprūpintas ląsteliena ir pakankamai baltymų. Dažnai padidėja prakaitavimas ir daugiau mineralų bei druskos išeina iš organizmo. Todėl į tai reikėtų atsižvelgti.

Mityba turėtų būti atliekama atsižvelgiant į žmogaus fizinę veiklą ir jo prakaito ar dehidratacijos kiekį. Jei pleiskanojate per daug, reikia pasitarti su gydytoju arba tricohologu ir jie gali patarti dėl sąlygų. Taip pat gali būti skiriami vaistai, kurie neleidžia plaukams iškristi vasarą ar kitų galvos odos problemų.