Folikulizmas yra gerai žinomas terminas, kai kalbame apie plaukų slinkimą. Kai lemputė, iš kurios susidaro plaukai, užsidega arba tam tikru būdu įbrėžta, tai gali būti dėl drabužių dėvėjimo būdo, gali atsirasti dėl trinties arba taip pat gali būti dėl pernelyg didelio stiliaus gaminių naudojimo. nuo kai kurių kitų problemų lemputė gali uždegti. Štai kodėl daugelis žmonių to nesuvokia, tačiau kai kurie įprasti dalykai, kurie gali būti tokie paprasti, kaip dėvėti tai, kas sukelia trintį tam tikroje kūno dalyje, gali sukelti šį uždegimą.

Plaukų slinkimas folikulitu

Tai labai gerai žinoma ir taip pat labai dažna problema. Daugeliu atvejų tai yra laikina ir kai žmogus gali išvengti, jei tas asmuo laikosi kažko netinkamo savo kasdieniuose įpročiuose, šią problemą galima išspręsti automatiškai. Taip pat reikėtų atsižvelgti į mitybą ir tada žmogus gali greičiau išspręsti šią problemą. Jei ši problema išlieka, problema gali būti rimta ir ją išspręsti gali tik cheminės, chirurginės ar kitos medicininės priemonės ir patarimai.

Priežastys:

Folikulus gali sukelti įvairios priežastys. Šaknis gali susilpnėti ir paveikti keliais būdais. Žmogus, jei patiria tam tikrą žaizdos įbrėžimą, tai taip pat gali pažeisti ten esančias ląsteles. Tai yra rimta priežastis, kuri taip pat yra susijusi su tuo, kodėl daugelis žmonių susiduria su tokio tipo problema. Kita gerai žinoma priežastis yra per didelis šilumos naudojimas. Karštis gali laikinai sukelti nuolatinį ląstelių pažeidimą ar randą.

Tai taip pat gali sukelti nuolatinį jų pažeidimą, todėl daugelis žmonių, kurie bando vėl augti, negali to padaryti, nes gydymas neveikia, jei ląstelės neveikia, o jei jos yra visiškai pažeistos ir jų negalima atnaujinti -užaugę. Tiems žmonėms lieka vienintelė galimybė ieškoti nuolatinio chirurginio gydymo, kuris tam tikru mastu gali būti naudingas.

Taip pat gali būti kitų veiksnių, dėl kurių gali sumažėti pleistrai, pvz., Grybelinė infekcija ir pleiskanos, kurios, jei jos yra sunkios, gali užkrėsti daugiau šaknų.

Atsargumo priemonės, kurių reikia laikytis:

Asmuo turėtų vengti dalintis rankšluosčiais. Tai gali sukelti grybelines infekcijas. Asmuo taip pat neturėtų dalytis skutimosi skutimosi mašinomis ir jų negalima naudoti toliau, kai jie yra buki, nes jie gali sudirginti.

Siekiant užkirsti kelią infekcijų plitimui, labai svarbu reguliariai valyti vaistinį valiklį. Tai taip pat yra priežastis, kodėl žmonės, užsiėmę kasdienybe, reguliariai nevalyja nešvarumų ir nešvarumų, o tai sukelia sunkias infekcijas ir gali būti pavojinga.

  • Acto tirpalų naudojimas gali būti naudingas ir taip pat nekenksmingas būdas užkirsti kelią šiai būklei.
  • Gydomieji antiseptiniai kremai taip pat gali būti naudojami gydymui namuose.

Plaukų slinkimo gydymas nuo folikulito:

Paprastai Burrow sprendimas yra gana naudingas. Tačiau yra įvairių lengvai sekamų priemonių, kurias galima atlikti reguliariai ir kurios taip pat turėtų būti daromos tolesniam laikui, kad būtų galima pamatyti tam tikrą veiksmingumą. Jei asmuo nenori nedelsdamas kreiptis į gydytoją ar atlikti brangiai kainuojančių chirurginių procedūrų, jis gali patikrinti savo galvą. Jei priežastis yra šių tipų problemos, tada hidrokortizono kremai gali būti gera priemonė. Jis gali būti tepamas ant pažeistos vietos po to, kai plotas tinkamai nuplaunamas. Norėdami pamatyti tam tikrus rezultatus, žmogus taip pat gali naudoti tam tikrus antibakterinius talko miltelius. Tačiau tai reikia reguliariai plauti arba leisti ant galvos susikaupusiems milteliams sukelti didesnį dirginimą.

Žmogus taip pat gali naudoti citrinų ploviklį arba acto ploviklį, kad padidėtų efektyvumas, jei asmuo taip pat turi niežulį ir sausumą. Yra ir kitų priemonių, pavyzdžiui, gydomojo muilo naudojimas galvos plovimui, taip pat žmogus gali naudoti antiseptinius kremus prieš naudodamas gydomuosius kremus.

Kai kurios kitos priemonės, pvz., Tolesnis bet kokio augimo sprendimo sprendimas, gali būti išbandytos, kai tikrinama, ar uždegimo problema buvo išspręsta. Kai kurie gydytojai gali pasiūlyti ir kitų gydymo būdų, pavyzdžiui, į maudyklų vandenį įpilti pakankamai chloro ir vengti dėvėti trintį sukeliančius drabužius..

Dalijimasis rankšluosčiais gali sukelti infekcijų plitimą. Žmogus taip pat gali uždegti ir parausti odą ne tik viršuje, bet ir kitose kūno dalyse, kai tas asmuo skutasi skustuvu, o šiam tikslui naudoja neryškius skustuvus. Jų galima išvengti.

Tačiau yra tam tikrų kitų namų gynimo priemonių, kurių galima laikytis kelis kartus per savaitę, o tada, jei problema išlieka, reikia pasitarti su gydytojais dėl tolesnių patarimų ir kitų chirurginių procedūrų ar gydymo plano.

a. Actas ir hidrokortizonas:

Tai gana veiksminga galvos odos folikulito ir plaukų augimo kontrolei. Daugelis žmonių bandė tai naudoti ir gavo rezultatų. Tačiau to reikia reguliariai laikytis. Vietą reikia tinkamai išvalyti, o po to nuplauti vaistiniu muilu.

Tai taip pat gali būti antibakterinis muilas. Tada reikia nuplauti ir nuvalyti švarią medvilninę šluostę į acto skalavimo skystį su vandeniu ir actu 4: 1 dalimis. Tada tai turėtų būti padengiama toje vietoje ir palaikoma 5 minutes ir vėl padaryta. Tai gali būti naudinga.

b. Praskiestas hidrokortizonas:

Tai yra labai populiari priemonė, kurią galima padaryti namuose gydant šią galvos odos folikulito problemą. Problemos sritis turi būti gerai nuplauta muilu ir vandeniu. Tai gali būti įprastas muilas arba įprastas antibakterinis muilas. Tai daro teritoriją švarią. Dabar asmuo, šiek tiek išdžiovinęs vietą rankšluosčiu, gali tepti kremą, kuriame yra vaistų. Tai gana veiksminga, jei žmogus toje vietoje niežti ar turi kitų bėrimų ar išsiveržimų.

Žinodami ankstyvus jo simptomus, galime išvengti šio plaukų slinkimo folikulitu, jei, jei rimtai susirgę žinotumėte, atlikite aukščiau aprašytą paprastą gydymą ir visam laikui atsikratykite problemos..