Plaukai yra būtina kūno dalis. Tai sustiprina mūsų grožį. Ir visiems patinka turėti gražius ir storus plaukus. Tačiau aplinkos sąlygos, tokios kaip tarša, stresas, blogas gyvenimo būdas ir mitybos įpročiai, gali sukelti plaukų slinkimą. Kasdien prarasti keletą plaukų sruogų yra normalu, tačiau kai plaukų slinkimas viršija, tai tampa galvos skausmu ir mes pradedame išbandyti įvairias priemones ir pradedame taikyti keletą priemonių, skirtų kontroliuoti plaukų slinkimą ir pagerinti plaukų augimą. Bet kai niekas nepraeina, kreipiamės į gydytoją. Ir dažniausiai gydytojai rekomenduoja mums Rogaine gydyti plaukų slinkimą.

rogainas plaukams

Kaip padeda Rogaine nuo plaukų slinkimo:

Rogaine yra vaistas, kuris pirmą kartą buvo pristatytas rinkoje, siekiant sumažinti kraujospūdį. Pacientams, kurie vartojo Rogaine kraujospūdžiui kontroliuoti, pasireiškė didžiulis plaukų augimas. Minoksidilas, Rogaine veiklioji medžiaga, padidino plaukų augimą, todėl Rogaine gavo FDA leidimą gydyti plaukų slinkimo problemas..

Rogaine yra alkoholio pagrindu pagamintas skystas tirpalas, kuris yra tiesiogiai taikomas galvos odai nuo plaukų slinkimo. Nors mokslininkai nėra visiškai tikri dėl Rogaine veikimo, jie mano, kad Rogaine naudojimas ant galvos odos padidina kraujotaką galvos odoje ir namuose mažėjančiuose plaukų folikuluose.

Visų pirma, jis nukreiptas į folikulų kalio kanalus, taip atverdamas juos, kad jie padidėtų, o tai vėl iššauktų plaukų augimo fazę, padėdama įsitikinti, kad augimo fazė išlieka ilgesnį laiką.

Ar Rogaine tikrai veikia?

Nors Rogaine padeda auginti plaukus vyrams ir moterims, reikia pažymėti, kad jis visiškai neišgydo nuplikimo. Tiesą sakant, jis turėtų būti laikomas vaistu, kuris atitolina plaukų slinkimą, o ne jį gydo.

Be to, „Rogaine“ sėkmė apsiriboja plaukų slinkimu, bet ne plikimu. Pranešama, kad efektyviausia Rogaine sritis yra karūnos sritis, o ne priekinė plaukų linija ir dažniausiai susijusi su moterimis. Be to, losjoną turite tepti du kartus per dieną ir niekada jo nenutraukti.

Ar Rogaine turi šalutinį poveikį?

Kaip ir daugelis kitų rinkoje esančių vaistų, „Rogaine“ taip pat turi šalutinį poveikį. Tačiau šie šalutiniai poveikiai yra nedideli ir riboti. Keletas dažnų šalutinių poveikių, kuriuos reikia paminėti, yra pleiskanos, galvos odos sudirginimas ir niežėjimas.

Jei produkto naudojimo pradžioje susiduriate su plaukų slinkimu, nesijaudinkite, nes tai rodo, kad tirpalas iš tikrųjų veikia. Pernelyg didelis Rogaine vartojimas gali sukelti veido plaukus (paprastai tiems, kurie turi aukštą kraujospūdį) ir galvos svaigimą dėl didelio alkoholio vartojimo. Kitas šalutinis poveikis yra:

Iš galvos odos:

  • Niežėjimas.
  • Sausumas.
  • Paraudimas.
  • Pleiskanojimas.

Ryšys su kraujospūdžiu:

  • Krūtinės skausmai.
  • Galvos skausmai.
  • Padidėjęs širdies plakimas.
  • Alpimas.
  • Sunkumas kvėpuoti.

Rogaine nuo plaukų slinkimo:

Padidėjęs plaukų slinkimas gali atrodyti absurdiškas, nes tirpalas, skirtas sumažinti plaukų slinkimą, iš tikrųjų padidina plaukų slinkimą. Tačiau Rogaine pašalina silpnesnius plaukų folikulus, kad išaugtų sveikesni ir stipresni plaukų folikulai, todėl plaukai slinktų..

Riebūs plaukai Originalioje Rogaine formulėje buvo propilenglikolio, dėl kurio plaukai tapo riebūs ir gana sunkiai valdomi. Tačiau naujoje „Rogaine“ formulėje yra rogaino putų, kurios, atrodo, išsprendžia problemą. Tačiau „Rogaine“ putos yra skirtos tik vyrams, todėl moterys turės atlaikyti 2% „Rogaine“ formulės versiją, kuri nesukelia riebumo, kaip buvusi 5% versija.

Kada pastebite matomus rezultatus?

Pradėjus gydymą, paprastai praeina maždaug ketveri vieneri metai, kol matomi plaukų augimo požymiai. Rekomenduojamos dozės viršijimas nepadės spartesnio plaukų augimo. Nustatyta, kad vaistų nuo plaukų slinkimo, naudojant „Rogaine“, rezultatai buvo greitesni nei kitų rinkoje esančių vaistų.

Visada patartina naudoti FDA patvirtintus vaistus. Kadangi „Rogaine“ galima įsigyti be recepto ir yra FDA patvirtintas vaistas, verta pabandyti pagerinti plaukų augimą.