Plaukų dažymas tapo lengvesniu ir paprastesniu būdu suteikti sau naują išvaizdą arba įprastais žodžiais. Kalbant apie tai, kaip įgyti naują išvaizdą, mes dažnai pasirenkame vieną iš kelių variantų, kuriuos matėme ir girdėjome, kol aktorė ar įžymybė neįsiteis unikalios plaukų spalvos ir nesulauksime naujos idėjos. Tuomet šios tendencijos laikosi visi kiti žmonės, kurie atrodo gana įprasti. Nors norime padėti jums stovėti prieš minią, todėl peržiūrėkite keletą geriausių bordo plaukų atspalvių, įprastų ir neįprastų prieš mases.

Bordo plaukų spalvos atspalviai

15 geriausių Burgundijos plaukų spalvų atspalvių:

Suraskime 15 geriausių bordo plaukų spalvų atspalvių moterims, kuriuos galima įsigyti Indijoje.

1. Burgundija:

Bordo

Įprasta bordo plaukų spalva, šį atspalvį galima išbandyti visų tipų ir tipų, nes tinka visiems. Šią spalvą gali parduoti daugelis populiariausių plaukų priežiūros produktų, parduodančių miltelių ir purškimo pavidalą.

 • Argumentai “už” & Minusai: Galima lengvai rasti bet kurioje vaistinėje ar kirpykloje.

2. Burgundijos vynas:

Burgundijos vynas

Pastaruoju metu vis labiau populiarėjantis bordo atspalvis yra „Wine Burgundy“. Šešėlis gavo savo pavadinimą dėl savo spalvos panašumo į vyną, rausvai violetinės ir blizgios. Šis atspalvis taip pat tinka visiems.

 • Argumentai “už” & Minusai: Šios plaukų spalvos reikšmingų pasekmių nėra.

3. Ryškus bordo:

Ryškus bordo

Kaip ir pavadinimas, „Vivid Burgundy“ plaukų spalva neabejotinai yra labiau skirtingas bordo atspalvis, kuris vis dar nėra labai atrastas. Ši spalva nusipelno daug daugiau dėmesio ir išbandymų iš skirtingų plaukų tipų žmonių.

 • Argumentai “už” & Minusai: Mažiau atrastas bordo atspalvis.

4. Gili Burgundija:

Gili Burgundija

Šiek tiek gilesnis įprastos bordo spalvos atspalvis, giliai bordo spalva lengvai slepiasi jūsų juoduose plaukuose, o rudų ar kitų dažytų plaukų spalva visiškai išryškėja ir suteikia bet kuriam asmeniui labai patrauklią išvaizdą.

 • Argumentai “už” & Minusai: Lengvai prieinama pagrindinėse vaistinėse, plaukų priežiūros produktų skyriuose ar kirpyklose.

5. Vidutinė bordo:

Vidutinė bordo

Jei esate pirmakursis, kuris nori matomos ir unikalios plaukų spalvos, bet bijo eksperimentuoti, tada vidutinio dydžio bordo plaukų spalva jums tinka. Atspalvis labai gerai matomas ant plaukų, tačiau neišsiskiria kaip kiti bordo atspalviai.

 • Argumentai “už” & Minusai: Tinka žmonėms, norintiems pirmą kartą išbandyti unikalią plaukų spalvą.

6. Senoji Burgundija:

Senoji Burgundija

Mes visi mėgstame mažą seną mokyklą, šiek tiek kaimišką, ar ne? Senoji bordo plaukų spalva suteikia jums elegantiškesnį ir aštresnį bordo atspalvį, kuris atrodo labai natūraliai net trumpiausiems/ilgiausiems plaukams.

 • Argumentai “už” & Minusai: Turi natūralesnę ir subtilesnę išvaizdą be jokių pasekmių ar žalos plaukams.

7. Šviesiai bordo:

Šviesiai bordo

Tinkamesnis atspalvis jau dažytiems ar paryškintiems plaukams yra šviesiai bordo. Šviesiai bordo plaukų dažų spalva yra šviesesnė nei įprasta bordo, todėl kartais juodi plaukai tampa šiek tiek nematomi.

 • Argumentai “už” & Minusai: Spalva labiau tinka žmonėms su rudais ar kitos spalvos plaukais, o ne juoda.

8. Raudonasis aksomas Burgundija:

Raudonasis aksomas Burgundija

Visos superherojos moterys tapo pagrindiniais tikslais, kad mūsų plaukai įgautų raudoną atspalvį. Nors ryškiai raudona spalva gali būti ne visų arbatos puodelis, klasiškai atrodantis raudonas atspalvis yra raudonas aksomas su bordo spalva, dėl kurio atrodytumėte, kad jums priklauso pasaulis.

 • Argumentai “už” & Minusai: Šios spalvos reikšmingų pasekmių nėra.

9. Tamsus raudonmedis:

Tamsus raudonmedis

Jei išdrįsite tyrinėti, turite išbandyti tamsią raudonmedžio plaukų spalvą. Spalva yra tobulas subalansuotas bordo, raudonos ir rudos spalvos mišinys, todėl ši tikrai gražiai atrodanti spalva vėl tinka visoms.

 • Argumentai “už” & Minusai: Kai spalva pradeda blėsti, plaukai gali atrodyti šiek tiek keistai.

10. Intensyvi bordo:

Intensyvus bordo

Šis bordo atspalvis yra tikras dalykas, jei norite, kad jūsų plaukai atrodytų bordo spalvos, bet ne per tamsūs ar šviesūs ir gerai matomi. Intensyvus bordo atspalvis yra tobula plaukų spalva tiek dažytiems, tiek natūraliems plaukams.

 • Argumentai “už” & Minusai: Ši plaukų spalva neturi didelių pasekmių.

11. Rausvai raudona:

Rausvai raudona

Visiems tiems žmonėms, kurie mėgsta rožes ir rožines spalvas, rausvai raudonos spalvos plaukų spalva yra tinkamas pasirinkimas. Spalva tikrai nėra rožinė, o rožinė ir bordo atspalvis, kuris kartu atrodo tikrai stilingai ant gražių paplūdimio bangų plaukų.

 • Argumentai “už” & Minusai: Gražus rožinis atspalvis, kuris puikiai atrodo visų tipų plaukams.

12. Juodoji vyšnia:

Juoda vyšnia

Jei jums patinka juoda spalva, bet nenorite atrodyti klišiškai juodų plaukų, tada pasiimkite juodą vyšninę lentyną ir nuspalvinkite plaukus. Ši plaukų spalva yra tobula juodos ir bordo spalvos harmonija, kuri atrodo tikrai žavinga. Dėl šios spalvos atrodys, kad ant juodų plaukų turite bordo atspalvį.

 • Argumentai “už” & Minusai: Labai unikalus plaukų spalvos atspalvis, kuris visiems suteikia gražią išvaizdą.

13. Boysenberry:

Boysenberry

Dėl pavadinimo jis skamba taip unikaliai, kaip šis bordo atspalvis. „Boysenberry“ daro jūsų plaukus gražiausio ir saldiausio atspalvio uogų spalvos, kaip nuolatiniai bordo spalvos plaukų dažai.

 • Argumentai “už” & Minusai: Suteikia plaukams sodrų uogų atspalvį.

14. Slyva:

Slyva

Saldus slyvų kąsnis atrodo kaip dangus, tad kodėl gi ne perkeliant šį saldumą, siūlantį gražių vaisių spalvą, į mūsų plaukus? Slyvų bordo atspalvis neabejotinai yra vienas mėgstamiausių ir išbandytų geriausių bordo plaukų dažų tamsiems plaukams atspalvio.

 • Argumentai “už” & Minusai: Tai gražus bordo atspalvis, kurį mėgsta daugelis.

15. Vynuogės:

Vynuogė

Spalva, labai panaši į juodųjų vyšnių plaukų spalvą, vynuogių plaukų spalva puikiai tinka žmonėms, norintiems išgauti spalvą, panašią į juodųjų vyšnių spalvą, tačiau palyginti lengvesnė ir blizgesnė yra vynuogių spalva.

 • Argumentai “už” & Minusai: Gražesnis atspalvis ir mažiau atrastas bordo atspalvis.

Esu tikras, kad girdėjote apie kelias plaukų spalvas pirmą kartą, tačiau dabar, kai apie jas sužinojote, turite išbandyti savo rankas bent vienoje iš šių bordo raudonų plaukų spalvų. Kam sekti bandą, kai tik šiek tiek patyrinėję galite sukurti sau visiškai naują išvaizdą!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kur rasti bordo plaukų spalvą??

Ans. Bendrąją bordo plaukų spalvą galima rasti vaistinėse ar patogiose parduotuvėse, o kitus bordo atspalvius galima rasti internete arba profesionaliuose plaukų priežiūros salonuose.

2. Kiek Burgundijos plaukų spalvos atspalvių galima įsigyti rinkoje?

Ans. Yra daug neatrastų bordo atspalvių, kuriuos galima įsigyti tik užsienio rinkoje, nors Indijos rinkoje galite lengvai rasti nuo 5 iki 8 bordo plaukų spalvos atspalvių.

3. Kokie yra bendri Burgundijos plaukų spalvos atspalviai?

Ans. Rinkoje yra keletas bordo atspalvių, tokių kaip bordo su raudona, raudonmedžio, juoda ir tamsiai ruda bordo plaukų spalva, todėl šie bordo spalvos plaukų atspalviai tinka visiems plaukų tipams.