Plaukų spalva visada buvo įtakinga stiliaus industrijos tema. Kartais, norėdami pasirinkti tinkamą plaukų spalvą, stilistai skelbia straipsnius ir TV laidas. Jei turite šviesų odos atspalvį, turėsite daugybę pasirinkimų dažyti plaukus, nes beveik visos spalvos puikiai atrodo ant šviesios odos. Tuo pačiu metu yra keletas pagrindinių įsipareigojimų renkantis plaukų spalvas šviesiai odai. Šis straipsnis skirtas tik padėti jums pasirinkti tinkamą plaukų spalvą, kad oda taptų šviesi.

Plaukų spalvos šviesiai odai:

Žemiau yra 9 tinkamų ir geriausių plaukų spalvų, skirtų šviesiai odai, sąrašas.

1. Raudonų plaukų spalva šviesiai odai:

plaukų spalvos šviesiai odai

Raudona taip pat dera su kažkuo grynu. Jei turite baltą odą be dėmių, ši raudona plaukų spalva jums atrodys puikiai. Moterys su storais ilgais plaukais gali išbandyti šią nuostabią raudoną spalvą. Spalva skirta rėmeliui išryškinti šviesaus veido grožį. Jei raudoni plaukai bus palaidi, tai pagerins spalvos ir plaukų grožį.

2. Padorus raudonos spalvos atspalvis:

Plaukų spalvos šviesiai odai 2

Raudona spalva turi daugybę atspalvių, tarp kurių blyškiu atspalviu labiausiai žavisi moterys. Skirtingai nuo sunkaus ir tankaus raudono atspalvio, šis atrodo daug labiau prieinamas ir drausmingas. Moterys, turinčios tamsiai rudas akis, geriausiai gali šita plaukų spalva.

3. Auksinė blondinė:

Plaukų spalvos šviesiai odai 3

Ši spalva suteiks plaukams nuostabius auksinius atspalvius, kurių moterys visada trokšta. Naudodami šią spalvą galite pasiekti geriausią blondinę išvaizdą, jei turite šviesią odos spalvą. Spalva yra tokia gryna, kad atrodys natūraliai blondinė.

4. Ruda plaukų spalva šviesiai odai:

Ruda plaukų spalva šviesiai odai

Moterys, turinčios šviesią odos spalvą ir pailgus ar širdies formos veidus, sukrečia šią išvaizdą. Spalva skirta tam, kad šviesus veidas atrodytų patrauklesnis. Moterys su ilgais plaukais gaus didžiausią pranašumą dėl šios išvaizdos, nes spalva atrodys blizgi.

5. Auburn raudona spalva šviesiai odai:

Auburn raudona spalva šviesiai odai

Ši raudona spalva turi rusvą atspalvį, kuris puikiai atrodo šviesiuose veiduose. Plaukų laikymas palaidas padidina šios plaukų spalvos patrauklumą. Tai suteiks jums gaivinančią ir modernią išvaizdą.

6. Tamsiai rudos spalvos šviesūs plaukai:

Tamsiai rudos spalvos šviesūs plaukai

Moterys su natūraliais plaukais gali dėvėti šią išvaizdą. Jis atrodo puikiai ant blyškių veidų ir gali būti dėvimas beveik bet kur. Spalva atrodo gana padori ir tekstūruoja visų tipų šviesius veidus.

7. Tamsiai blondinė spalva:

Tamsiai blondinė spalva

Ši spalva geriausiai atrodo ant stambių veidų. Jei turite šiltą šviesią odos spalvą, turėtumėte išbandyti šią spalvą. Jis turi drėgną prisilietimą ir atspindi paplūdimio vaizdą. Ši atsipalaidavusi plaukų spalva šiais laikais yra labai madinga. Moterys su vidutinio ilgio plaukais ras šią spalvą, kuri jiems tinka.

8. Šilta ruda spalva:

Šilta ruda spalva

Šilta ruda yra populiarus tradicinės rudos plaukų spalvos atspalvis. Tai suteikia plaukams blizgesio ir suteikia jiems žvilgesio kaip niekada anksčiau. Beveik bet kokio amžiaus moterys gali dažyti plaukus šia spalva.

9. Tamsiai ruda spalva:

Tamsiai ruda spalva

Tamsiai ruda spalva yra elegantiškas rudos spalvos atspalvis. Tai atrodo labai patraukliai ant ilgų plaukų, taip pat šiuo metu yra viena populiariausių plaukų spalvų.