Plaukai yra viena iš neišvengiamų jūsų kūno dalių, su kuria mes nuolat eksperimentuojame. Dažnai reikia kirpimo ar naujos šukuosenos. Pastarųjų metų ilgaamžiškumas šiais metais nėra toks madingas, todėl reikalingas tam tikras plaukų SPA, o po to – plaukų tiesinimas. Plaukų taisymo priemonės yra skirtingose ​​pakuotėse, tačiau labiausiai paplitusi yra plaukų spalva. Dabar jūsų odos tonas daro didelę įtaką jūsų plaukų spalvai. Tai gali padaryti ar sugadinti jūsų išvaizdą. Jūsų odos tonas paveiks jūsų plaukų atspalvį ir, atsižvelgiant į tai, visa jūsų išvaizda bus pakeista. Dabar šiame straipsnyje mes kalbame apie įvairius plaukų atspalvius, prie kurių derės jūsų odos tonas.

plaukų spalva jūsų odos tonui

Iš anksto nustatykite savo pasirinkimą:

Kai kreipiatės į saloną dažyti plaukus, sprendimai vietoje gali būti ne pats geriausias patarimas, nes jūsų pasirinkta plaukų spalva ar tipas ilgai laikysis, kol pradės blukti. Neteisingas žingsnis padėtų apiplėšti situaciją. Todėl prieš pereidami prie atskiros spalvos iš anksto pagalvokite apie būtiną spalvų parinktį. Atspalvį galima pasirinkti vėliau, tačiau pagrindinė spalva turėtų būti iš anksto nustatyta. Tas pats pasakytina ir apie plaukų tipą, kaip ir pasirinkus dryžius, arba pasaulinius plaukų dažus ar tiesiog plaukų dalis, galų gale. Aptarkite ir žinokite savo pasirinkimus.

Kaip išsirinkti tinkamą plaukų spalvą?

  • Yra keletas patarimų ir gudrybių, kaip pasirinkti plaukų spalvas pagal jūsų odos toną, ir tai galite padaryti tiesiog žinodami gudrybes.
  • Gerai žinokite savo odos atspalvį. Paprastai jūsų kosmetika gali jums padėti. Jūsų veido kompaktas ar korektorius yra įvairių atspalvių, kurie gerai derėtų su jūsų oda, todėl visada galite nustatyti savo spalvą iš jums priklausančios kosmetikos.
  • Jūsų vidinės riešo venos taip pat suteiks jums ryškų supratimą. Atidžiai stebėkite savo venas. Jei jūsų venos atrodo mėlynos, jūsų odos atspalvis yra šaltesnis, o jei jis atrodo žalias, jūsų odos tonas yra nukreiptas į žalią. Jei matomos abi spalvos, tai bus neutralus jūsų odos tonas. pagal tai pasirinkite savo išvaizdą
  • Jūsų akių spalva taip pat vaidina svarbų vaidmenį renkantis tinkamą atspalvį. Galite naudoti savo akių spalvą, kad nustatytumėte, kuri plaukų spalva labiausiai tiktų.
  • Žinoma, jūsų drabužiai, dėvimi tipai turi savo nuomonę. Jei dažniausiai laikysitės tamsesnių atspalvių, pasirinkti tamsesnį atspalvį tikrai būtų klaida. Tačiau tamsesni atspalviai gali tikti prie šviesesnių drabužių.
„Hue Talk“:

Dabar ateina pagrindinė dalis, kurioje skirtingi odos atspalvių tipai tiktų skirtingoms spalvoms. Iš esmės yra keturių tipų odos tonai. Šokoladas tamsus, alyvuogių, gelsvo atspalvio ir itin blyškus arba rausvas. Dabar blyški oda, iš esmės paskutinės dvi kategorijos yra be vargo atspalviai, nes beveik viskas ir viskas jai tinka.

Tamsus grožis:

Jei turite gilesnį rudos spalvos atspalvį, galbūt net juodos linijos, geriausia vengti šviesesnių atspalvių, tokių kaip ryškiai blondinė ar ugningai raudona. Dėl to jūsų išvaizda atrodytų tik klaidinga ir be reikalo garsi. Eikite į lazdyno spalvą, šviesiai rudą, galbūt su subtiliais šviesiais atspalviais.

Alyvuogių grožis:

Norėdami gauti alyvuogių odos atspalvį, laikykitės šviesesnio pelenų rudos arba raudonmedžio raudonos spalvos atspalvio, kuris nėra tiksliai ryškus raudonas, bet išvaizda primena kaštonų rudą. Net subtili šviesiaplaukė, pageidautina, kad ledinė blondinė gerai tiktų jūsų odos tonui. Tačiau nesirinkite ryškiai raudonos arba mėlynos spalvos dryžių.

Blyškesnė išvaizda:

Norėdami gauti blyškesnę odos spalvą, dabar galite pasirinkti ryškią blondinę ar paprastą ugningą raudoną išvaizdą. stenkitės ne per daug tamsėti, nes tamsesni atspalviai išryškins blyškumą, odos atspalvį ir plaukų atspalvį jums neatrodys suderinama išvaizda.