Plaukų transplantacija yra metodas, kuriuo prarasti plaukai atkuriami chirurginiu būdu. Taikant šį metodą, plaukai iš „donoro vietos“ (sritis, kurioje plaukai auga geriau nei paveikta sritis) ir yra pasodinti plikę ar nuplikusią vietą. Šis metodas naudojamas ne tik atkurti galvos odos, bet ir kitų kūno dalių, tokių kaip antakiai, gaktos plaukai, blakstienos, krūtinės plaukai, barzdos plaukai, ir užpildyti randus, atsiradusius dėl nelaimingų atsitikimų ar operacijos. Du donoro plaukų surinkimo būdai yra folikulų vieneto ištraukimas (FUE) ir juostelių ištraukimas.

Geriausios plaukų transplantacijos klinikos Mumbajuje

Plaukų persodinimo procedūra nėra tokia sudėtinga ir sunki, kaip atrodo. Keturi žingsniai, padedantys užbaigti plaukų transplantaciją, yra šie:

• Preoperacinis vertinimas ir planavimas:

Tai pirmasis ir tikriausiai vienas svarbiausių plaukų transplantacijos etapų. Taip yra todėl, kad šiame etape pacientui reikia kreiptis į gydytoją, kuris išanalizuos galvos odą ir pasiūlys metodus, kuriuos galima pasirinkti plaukų persodinimui. Taikant šį metodą, pacientas taip pat turi laikytis griežtos gydytojo nurodytos tvarkos, įskaitant alkoholio nevartojimą, kai kurių vaistų, galinčių paveikti persodinimą, vengimą..

• Chirurgija:

Plaukus galima nuimti įvairiais būdais, tačiau, nepaisant to, koks metodas taikomas, plaukų folikulus pirmiausia reikia tinkamai ištraukti ir apdoroti, atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Ekstrahuojant donoro transplantatus, naudojami du būdai – folikulų vieneto ekstrahavimas arba FUE ir juostelių ekstrahavimas.

• Juostelių nuėmimas:

Tai dažniausiai naudojama plaukų ir folikulų pašalinimo iš donoro vietos technika.

• Folikulinių vienetų ištraukimas (FUE):

Ekstrahuojant folikulus, atskiri folikulų vienetai, kuriuose yra nuo 1 iki 4 plaukų folikulų, pašalinami skiepijant vietine nejautra.

• Pooperacinė priežiūra:

Pooperacinė priežiūra yra būtina norint išvengti galimo šalutinio poveikio.

Geriausi plaukų transplantacijos centrai Mumbajuje:

Dabar plaukų persodinimas gali atrodyti paprasta užduotis, tačiau visada patartina tai atlikti šios srities specialistams, nes kitaip transplantacija gali nepavykti, sukeldama daug skausmo ir kančios. Čia yra 15 geriausių autentiškų plaukų persodinimo vietų sąrašas Mumbajuje, Indijos finansinėje sostinėje.

1. Plaukų atkūrimo ir plaukų atjauninimo centras:

Jie yra pasiryžę šviesti ir gydyti tuos, kurie labai nukentėjo dėl plaukų slinkimo, taip pat pateikia įrodymais pagrįstas gydymo galimybes. Tai geriausia ir garsiausia plaukų transplantacija Mumbajuje

Kontaktiniai duomenys:

Plaukų gaivinimo centras, skirtas plaukams atkurti ir atjauninti

 • 103, „Options“ prekybos centras, dr. Vasant Awsare Marg,
 • Milano metro kelias, Santacruz West, Mumbajus-400054.
 • Telefonas: +91-22 26136575 /65385432.

2. Daktaras Viral Desia:

Tai populiarus plaukų persodinimo centras Mumbajuje, kuris žada geriausią vaistą nuo plaukų slinkimo.

Kontaktiniai duomenys:

 • 3 aukštas, Sarla ligoninė ir ICU,
 • Dattatray kelias, Santakrusas (W),
 • Mumbajus – 400054,
 • Tel. – 022 6117 8888 /6117 8880
 • Paštas – [email protected]

3. Daktare, „Nigam Good Health PVT“. LTD:

Dauguma ekspertų teigė, kad tai yra viena geriausių plaukų transplantacijos Mumbajuje su 100% garantija. Plaukų persodinimas čia atliekamas naudojant 3 skirtingus plaukų padvigubinimo būdus.

 1. De novo plaukų padvigubėjimas.
 2. Plaukų padvigubinimas in vitro.
 3. In vivo plaukų padvigubėjimas.

plaukų transplantacija Mumbajuje

Kontaktiniai duomenys:

 • Dr Nigam geros sveikatos PVT. LTD
 • Mumbajus – 92222222604 /92222222703
 • Paštas – [email protected]

4. „Harley Street“ kosmetikos klinika:

Autentiška plaukų persodinimo vieta Mumbajuje yra Harley gatvės kosmetikos klinika.

Kontaktiniai duomenys:

A – 201, saulėtas butas, netoli maisto užeigos, 1 -oji kryžkelė, Lokhandwala, Andheri West, Mumbajus, Maharaštra – 400053.

5. Daktaras Batra:

Dr Batra’s yra gerai žinoma plaukų ir odos priežiūros klinika. Jis yra visoje šalyje. Tai garsioji plaukų transplantacijos klinika Mumbajuje, kur yra geriausios procedūros.

Kontaktiniai duomenys:

 • Parduotuvė Nr. – 15 & 16, pirmas aukštas, Šumer Nagar,
 • Nr. 3, netoli picos namelio, SV kelias, Borivali (W),
 • Garsios Korakendra autobusų stotelės, netoliese skristi,
 • Mumbajus – 400092, Maharaštra, Indija.
 • Tel – 022 6754 4900

6. Kasturi plaukų transplantacijos klinika:

Tai dar viena plaukų persodinimo klinika Mumbajuje, kuri žada geriausias paslaugas savo klientams.

Kontaktiniai duomenys:

 • Lokhandwala, Andheri vakaruose, Mumbajus, Mahashtra.

7. NU kosmetikos klinika Mumbajus:

Kontaktiniai duomenys:

 • „Beams“ ligoninėse, sklypas Nr. 67, 1 -asis kelias, Mumbajus, 400052.

8. Kosmetinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centras:

Ši klinika yra ne tik naudinga gydant plaukų persodinimą, bet ir labai rūpinasi savo klientais.

Kontaktiniai duomenys:

 • Sohamo sodų šiaurės rytų sparnas, tikuji-ni wadi road, thane (W) Mahashtra-400607.

9. „Ellie“ kosmetikos klinika:

Be plaukų persodinimo, šiame plaukų persodinimo centre taip pat atliekamos plastinės operacijos. Ši klinika užima pirmąją vietą geriausių plaukų persodinimo centrų Mumbajuje sąraše.

Kontaktiniai duomenys:

 • 203 palmių šaltinis, 3 kryžminė juosta, Lokhandwala, Andheri West, Mumbajus, Maharaštra -400053.

10. „Prime Hair Studio“:

Spėjęs iš išgalvoto pavadinimo, kiekvienas gali lengvai suprasti, kad šis plaukų persodinimo centras yra padorus. Jie siūlo įvairias plaukų atstatymo, plaukų linijos koregavimo ir kt. Terapijas, o visos jų paslaugos yra skirtos tik tam, kad pasiūlytų jums geriausią plaukų transplantacijos klasę..

Plaukų persodinimo centre yra geriausia šios srities įranga, kurią toliau valdo vieni geriausių chirurgų, jau daugelį metų dirbusių plaukų persodinimo srityje. Tai viena iš geriausių vietų, kurioje galite pasinaudoti visais savo plaukų persodinimo norais ir be jokios abejonės, sulauksite geriausio kliento gydymo.

Kontaktiniai duomenys:

 • 14, antras aukštas, Sant Kutir, netoli KFC, šalia „Vijay Sales“, „Linking Road“, Bandra, Khar West, Mumbajus, 400052.

Plaukų persodinimo klinika Mumbajuje

11. Plaukų mokslas:

Čia yra viena iš geriausių vietų, kur bus įvykdytos visos jūsų plaukų persodinimo paslaugos. Šioje klinikoje dirba vieni geriausių profesionalių chirurgų, dirbančių šioje srityje jau daugelį metų, ir jie turi didžiulę patirtį sprendžiant plaukų problemas..

Su profesionaliais darbuotojais šioje vietoje yra labai draugiška ir patogi aplinka, tinkanti daugumai žmonių ir būtent tai, ko klientai pirmiausia reikalauja, tai yra kažkas, kas jų išklausytų ir aiškiai suprastų jų problemas. Plaukų transplantaciją galite atlikti su prieinamomis pakuotėmis, pradedant nuo 35 000 INR.

Kontaktiniai duomenys:

 • 104, Pirmas aukštas, Samartha Vaibhav, Lokhandwala kompleksas, Oshiwara, Andheri West, Mumbajus – 400053.

Telefono numeris – N/A.

12. Daktaras Manoj Khanna:

Gydytojas Manoj Khanna yra vienas profesionaliausių chirurgų plaukų transplantacijos srityje. Jis yra garsus kosmetikos chirurgas ir turi didžiulę reputaciją. Jis tikrai žino, ką daro, ir jūs galite jaustis visiškai saugiai ir patogiai, kai jis rūpinasi jūsų plaukų persodinimo reikalavimais. Tai, kaip jis vadovauja „Enhance Clinic“, yra tiesiog neįtikėtina ir žmonės jį lanko labiausiai šioje vietovėje, nes leidžia profesionaliai išspręsti plaukų problemas.

Kontaktiniai duomenys:

 • Patobulinkite klinikas, 1 aukštas, Sadguru Sadan, Opp. Babulnath šventykla, tiesiai virš restorano „Soam“, Gamdevi, Mumbajus – 700007.

13. Odos ir jausmų klinika:

Čia mes turime vieną geriausių klinikų, kuriomis galite naudotis Andheri West, Mumbajus. Šioje klinikoje dirbantys chirurgai savo paslaugas pritaiko taip, kad įvykdytų visus jūsų norus, susijusius su plaukų persodinimu. Jie turi keletą geriausių chirurgų Mumbajuje ir visi yra gana žinantys, ką daro.

Kontaktiniai duomenys:

 • Gwalior namas, Lala Lajpatrai kelias, netoli policijos Chowki, Versova, Anderi West, Mumbajus.
 • telefono numeris: 9867725677

14. ADHI:

ADHI reiškia pažangų plaukų implantavimo vystymąsi. Jų paslaugos yra geros kokybės ir geros valios. Tai viena geriausių klinikų Mumbajuje ir tiks visiems tiems žmonėms, kurie susiduria su gėda dėl savo plaukų problemų ir nori greito ir veiksmingo sprendimo. Jų paketai yra gana veiksmingi ir tinka ir paprastiems žmonėms.

Kontaktiniai duomenys:

 • 2 aukštas, „Atria Mall“, šalia „Nehru“ planetariumo, Worli, Mumbajus.
 • Telefono numeris: 91-20-32407692

15. Dr Rajesh Rajput plaukų atstatymas:

Kalbant apie plaukų persodinimą ir plaukų atstatymą, dr. Rajesh galite pasitikėti užsimerkę. Jis yra tikras profesionalas ir yra prestižinės Tarptautinės plaukų atstatymo chirurgų draugijos (ISHRS) narys. Jis yra vienas žinomiausių chirurgų šioje šalyje ir mieste.

Kontaktiniai duomenys:

 • 201, A Wing, Gasper Enclave, Pali Market, Ambedkar Rd, Bandra West, Mumbajus – 400 050, Indija
 • telefono numeris: 91-22-26415298.

Taigi, jei jūs gyvenate Mumbajuje ir turite rimtų plaukų problemų, dabar jūs tikrai žinote, kurie plaukų persodinimo centrai iš tikrųjų gali jums efektyviai padėti. Tai yra geriausi rinkoje ir gerai ištirti, kad būtų gauti visi patenkinami rezultatai dėl plaukų problemų.