Priešlaikinio plaukų slinkimo ir nuplikimo problema yra ne tik genetinė, bet ir dėl kitų veiksnių, tokių kaip netinkama mityba, tarša ir nesveikas gyvenimo būdas. Ahmedabado miestas vystosi visais aspektais. Pramonės kūrimasis kenkia sveikatai ir taip pat yra pagrindinė vyrų ir moterų ankstyvo nuplikimo priežastis. Siekiant kovoti su šia problema, mieste ir aplink jį sparčiai padaugėjo plaukų persodinimo klinikų.

Plaukų persodinimo centrai Ahmedabade:

Skaitykite toliau, kad surastumėte geriausias plaukų persodinimo klinikas Ahmedabade.

Plaukų persodinimo centrai Ahmedabade

1. Dr M plaukų transplantacijos klinika:

Tai viena geriausių plaukų persodinimo klinikų, kurią rasite Ahmedabade. Klinikai vadovauja daktaras Mahadevia, kvalifikuotas plastikos chirurgas, turintis daugiau nei 17 metų darbo patirtį. Jis taip pat yra žinomas ISHRS, tarptautinės plaukų atstatymo įstaigos, narys. Dr M plaukų transplantacijos klinikoje jie naudoja žymiai geresnius folikulų persodinimo metodus, kad gautų puikių rezultatų.

  • Interneto svetainė: www.goodbyehairloss.com

2. ADHI Indija:

„Adhi India“ yra sėkminga kosmetikos ir plaukų persodinimo chirurgijos įstaigų grandinė šalyje. Jie turi nusistovėjusius centrus šešiuose didžiuosiuose miestuose, įskaitant Ahmedabadą. „Adhi“ jų apmokytų chirurgų komanda plaukų atstatymui naudoja Fue metodą, nes jis yra efektyvesnis ir mažiau invazinis. Apsilankykite žemiau esančioje nuorodoje ir sužinokite daugiau apie šį specialaus plaukų persodinimo centrą Ahmedabade.

  • Interneto svetainė: www.besthairtransplant.com

3. „Vasa“ plaukų akademija:

„Vasa Hair Academy“ yra revoliucinis plaukų persodinimo centras Ahmedabade. Jie siūlo novatoriškiausią „Feather Touch Tm“ plaukų atstatymo techniką. Jie turi tarptautiniu mastu apmokytų plaukų persodinimo chirurgų komandą, kuri siekia tobulumo ir teikia išskirtines paslaugas naudodama unikalias technikas ir procedūras. „Vasa“ plaukų akademija verta jūsų laiko ir pinigų.

  • Interneto svetainė: www.drvasa.com

4. Kosmetinės plastinės chirurgijos centras „Cutis“:

„Cut is Cosmetic Plastic Surgery Center“ yra kosmetikos ir plaukų persodinimo chirurgijos pionieriai. „Cutis“ jie stengiasi pasiūlyti geriausias ir prieinamas transplantacijos operacijas Ahmedabado žmonėms. Visos jų procedūros ir metodai atitinka tarptautinius standartus. Apsilankykite svetainėje ir sužinokite daugiau apie jų paslaugas.

  • Interneto svetainė: www.cutiscosmeticplasticsurgery.com

5. Dr Ayyappan Thangavel:

Dr Ayyappan Thangavel yra plaukų persodinimo chirurgas, įsikūręs Ahmedabade. Jis naudoja geriausius folikulų persodinimo metodus, kad suteiktų kuo patogesnę ir malonesnę patirtį savo pacientams. Dr T Ayyappan taip pat yra prestižinis IBMS narys. Visi jo klinikoje naudojami metodai yra labai novatoriški ir ekonomiški. Apsilankykite jo klinikoje ir susitarkite dabar.

  • Adresas: „La Diva“ kosmetikos plastikos ir plaukų persodinimo centro SAL ligoninė, Opp. „Vastrapur“ policijos nuovadą, važiuokite keliu, Ahmedabadas – 380054

6. DHI Ahmedabad klinika:

Ši DHI klinika Ahmedabade naudoja pačią nuostabiausią tiesioginio plaukų implantacijos techniką ankstyvam plaukų slinkimui ir nuplikimui gydyti. Jie turi puikią patenkintų klientų bazę Indijoje ir užsienyje. DHI ekspertai chirurgai naudoja aukščiausios klasės metodus, kad gautų greitus ir saugius rezultatus.

  • Interneto svetainė: www.dhiindia.com

7. Natūralus plaukų persodinimas:

„Natural Hair Transplant“ yra speciali plaukų persodinimo ir atkūrimo klinika Ahmedabade. Čia jie siūlo itin modernias ir pažangias nuplikimo ir plaukų slinkimo gydymo priemones. Plaukų implantacijos procedūros, naudojamos atliekant natūralų plaukų persodinimą, yra mažiau invazinės, neskausmingos ir 100% sėkmingo plaukų augimo.

  • Interneto svetainė: www.naturalhairtransplant.co.in

8. Daktaras Bijpal V Parekh:

Dr Bijpal V Parekh yra sėkmingas plaukų persodinimo chirurgas Ahmedabade. Jis yra įvaldęs beveik visas kosmetines chirurgines procedūras ir specializuojasi plaukų atstatymo folikulų vieneto ištraukimo procedūroje. Dr Parekh taip pat siūlo individualias plaukų slinkimo gydymo priemones.

  • Interneto svetainė: www.bijpalparekh.com

9. „Richfeel“ trichologijos centras:

Jei ieškote nuolatinio plaukų slinkimo ar nuplikimo problemos sprendimo, tiesiog susitarkite „Richfeel“ trichologijos centre. Jie turi geriausią plaukų persodinimo chirurgų komandą su pažangiausiomis technologijomis ir paslaugomis. „Richfeel“ visos plaukų atstatymo procedūros yra saugios, neskausmingos ir rezultatai matomi po vienos sesijos.

  • Interneto svetainė: www.richfeel.com

Aukščiau pateikti plaukų persodinimo centrai yra geidžiamiausios ir labiausiai pripažintos plaukų atkūrimo klinikos. Ten paslaugos ir gydymas yra neprilygstami.