Per daug dirgina pleiskanos? Ar norite greitai atsikratyti pleiskanų? Šiuo metu yra tiek daug žmonių, kurie niekur nesijaučia patogiai dėl ant pečių matomų baltų dribsnių. Dauguma žmonių vengia dėvėti tamsios spalvos sukneles dėl pleiskanų ir mieliau vilki šviesios spalvos sukneles. Daug kartų galvos oda taip pat yra žiauri ar erzinanti.

Pleiskanos yra įprasta galvos odos būklė. Žmonės, turintys šią būklę, nuolat žiūri į petį, kad užtikrintų dirginančią pleiskaną. Paprastai tai atsiranda dėl riebios odos, sausos odos, dažnai neplaunant ar nešukuojant plaukų. Pleiskanos vis dar atsiranda dėl streso.

Kaip greitai atsikratyti pleiskanų

Pleiskanos yra būdingos daugeliui vyrų ir moterų plaukų problemų. Baltos spalvos dribsniai gali būti varginantys ir nepatogūs, ir jie pasirodo tik pačiu netinkamiausiu metu! Pleiskanos, be to, medicinoje pripažintos seborėja, yra gana dažna ir, laimei, neužkrečiama galvos odos būklė. Paprastai tai pastebima baltais dribsniais ant galvos odos ir kartais tik galvos odos niežuliu. Kartais pleiskanos ant galvos gali sukelti žvynuotas, sausas, raudonas dėmeles, kurios kai kam gali būti ir varginančios, ir nepatogios.

Patarimai, kaip greitai atsikratyti pleiskanų:

Čia yra 8 geriausios namų gynimo priemonės, padedančios greitai išgydyti pleiskanas namuose. Jie yra tokie;

1. Amla milteliai:

Sukurkite pastą su vienu arbatiniu šaukšteliu sausų amla miltelių; vienas kiaušinis, 1 arbatinis šaukštelis džiovintų neem lapų miltelių ir šaukštelis citrinos sulčių. Prieš eidami į vonią 1 valandą tepkite šią pastą. Nuplaukite šaltu vandeniu. Atlikite tai du kartus per savaitę.

2. Citrinų plovimas:

Paimkite 4 citrinos žieveles ir virkite tas, kurios susijusios su 4 puodeliais vandens, skirto 20 minučių. Leiskite citrinų mišiniui atvėsti ir naudokite jį plaukams valyti du kartus per savaitę. Plaukams valyti naudokite laimo sultis su vandeniu. Dažnas citrinų sulčių naudojimas pašalina pleiskanas ir suteikia plaukams blizgesio, o ne garą.

3. Salierų tonikas:

Norėdami tai padaryti, užvirkite tik litrą vandens ir įpilkite saliero stiebo. Leiskite jam virti dar 5 minutes ir sustabdykite, kad atvėstų. Po to tepkite ant galvos odos. Jis veikia kaip puikus tepalas nuo pleiskanų.

4. Obuolių sidro actas:

Tai padeda sumažinti, taip pat atsikratyti pleiskanų. Norėdami tai padaryti, turite plauti plaukus naudodami sidro actą, žaliąją arbatą, citrinos sultis ir rozmariną. Be to, obuolių sidro actas gali būti naudojamas atskirai kovojant su pleiskanomis. Norėdami tai padaryti, sumaišykite obuolių actą su panašiu kiekiu vandens. Supilkite mišinį į purškimo buteliuką, tepkite ant plaukų ir palikite maždaug 40 minučių. Nuplaukite vandeniu. Jūs tikrai pastebėsite, kaip šilkiniai turi virsti jūsų plaukai.

5. Vaistinės ožragės sėklos:

Paimkite 1 puodelį kokosų aliejaus kartu su 1 šaukštu ožragės sėklų, susmulkintų arba sumaltų į miltelius. Pritvirtinkite sėklas prie drėgno kokosų aliejaus. Troškinkite naudojamą mišinį 5 minutes. Atvėsinkite ir įtempkite. Įtrinkite į galvos odą ir nuplaukite kitas 2 valandas.

6. Avinžirnių milteliai arba gramų miltai:

Paimkite saują gramų miltų ir sumaišykite su puodeliu varškės, norinčios ant tirštos pastos. Tepkite plaukus ir galvos odą ir leiskite jiems išdžiūti. Maudykitės atsargiai, laukdami stipraus kvapo.

7. Svogūnai:

Susmulkinkite šiek tiek svogūnų ir padarykite smulkią pastą. Tepkite ant galvos odos. Nuplaukite vandeniu 2 valandas. Galite masažuoti citriną ant galvos, kad pašalintumėte svogūnų kvapą.

8. Alavijas:

Aloe Vera gelis yra labai veiksmingas šalia pleiskanų ir seborėjos. Nedelsdami paimkite dalį alavijo, subraižykite ir išimkite minkštimą, kad gautumėte želatinį skystį. Įtrinkite galvos odą geliu ir palaikykite kelias minutes, kad skleistųsi. Tada nuvalykite ir nuplaukite plaukus, kol paprastai atliekate.