Salė – tai namų erdvė, kuri paprastai suburia visą jūsų šeimą, nesvarbu, ar tai būtų maistas, namų darbai ar tiesiog atsipalaidavimas. Tai atspindi jūsų asmenybę sienų ir grindų plytelėse ir apibrėžia atmosferą daugumai jūsų užsiėmimų per dieną, darbui ar poilsiui. Yra daug įvairių tipų plytelių dizaino salėje ar svetainėje. Neskubėkite pasirinkti naujausio savo salės ar svetainės plytelių dizaino, įvertinę dekorą ir sienų spalvą, nes tai diktuoja kambario nuotaiką. Būtina nepamiršti, kad grindų plytelės taip pat dera prie sienų plytelių, kad jūsų namams suteiktų jaukesnį pojūtį.

Geriausi plytelių dizainai salėje

Geriausių gyvenamojo kambario ar salės plytelių pasirinkimas:

Pasirinkite plyteles pagal namo plotą. Grindų plytelės turėtų būti kruopščiai parenkamos tokiose vietose, kuriose yra didelis judėjimas, pavyzdžiui, virtuvėje ir koridoriuje. Sienų plytelės turėtų būti parenkamos atsižvelgiant į grindų plyteles, jos neturėtų susidurti ar įveikti ir apskritai sukurti patogią atmosferą.

 • Pasirinkite patvarias ir atsparias plyteles, kad išvengtumėte per didelių priežiūros išlaidų.
 • Pirmenybę teikite įbrėžimams ir dėmėms atsparioms veislėms, ypač jei jūsų namuose yra vaikų.
 • Norėdami lengvai prižiūrėti, pasirinkite tuos, kuriuos lengva valyti

Geriausi plytelių dizainai salėje Indijoje:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs salės ar svetainės plytelių dizainai, kurie suteiks jums labai reikalingų idėjų kuriant namus.

1. Salės sienų plytelės:

Interjero sienų plytelės gyvenamajam kambariui

Pridėkite savo namams šilumos ir žavesio naudodami šias spalvotas mozaikines sienų plyteles. Jie yra įvairių spalvų ir atspalvių ir gali būti derinami įvairiai, kad suteiktų šiuolaikišką išvaizdą prieškambariui ar gyvenamajai erdvei. Naudodami minimalistinius ir kontrastingus baldus, šios sienų plytelės gali pakeisti visą jūsų namo išvaizdą.

 • Argumentai “už”: Šios plytelės yra patvarios ir turi ilgą tarnavimo laiką.
 • Minusai: Gali būti sudėtinga juos prižiūrėti ir išvalyti. Šiek tiek brangu.

2. Dizaino plytelės gyvenamajam kambariui:

Dizaino plytelės gyvenamajam kambariui

Šis nuostabus modernus dekoras demonstruoja poliruotas marmuro plyteles, skirtas tiek grindims, tiek sienai, kad sukurtų nuostabų efektą! Čia interjeras buvo pagamintas baltos ir juodos spalvos atspalviais, o prie jų priderinti baldai suteikia papildomos žavesio. Šį modelį galima pritaikyti pagal įvairias spalvas ir dizainą bei derinti prie baldų, kad būtų sukurta graži ir moderni išvaizda.

 • Argumentai “už”: Gana lengva prižiūrėti. Šias plyteles taip pat lengva valyti tik muilu ir vandeniu.
 • Minusai: Nenaudokite aštrių chemikalų paviršiui valyti, nes jis lengvai dėmės. Šiek tiek brangesnė pusė.

3. Svetainės aukščio plytelės:

Gyvenamojo kambario aukščio plytelės

Pakeiskite savo svetainės/prieškambario atmosferą naudodami naujausią aukštuminių sienų plytelių dizainą. Paprastai jie naudojami kaip natūralaus akmens pakaitalas. Šios plytelės savo kaimišku įvaizdžiu suteikia erdvei prabangos ir malonės. Jie yra įvairių dizainų ir spalvų.

 • Argumentai “už”: Rinkoje yra keletas unikalių dizainų. Aukščiausias stiprumas ir ilgaamžiškumas. Lengvai prieinama. Sumažinkite priežiūros išlaidas, palyginti su natūraliu akmeniu.
 • Minusai: Dėl tamsesnių spalvų variantai gali atrodyti nuobodūs. Brangus.

4. Salės plytelės su siena:

Salės plytelės su siena

Pridėkite papildomą kambario dekoro bruožą, pridėdami prie grindų elegantišką kraštą. Pasienio plytelės puikiai užbaigia salės ar svetainės plytelių zoną. Priklausomai nuo grindų tipo, yra įvairių tipų sienų plytelių, pvz., Keramikos, granito ir pan. Paveikslėlyje pavaizduotos granito plytelės su deimanto formos plytelėmis, padengtos dvigubu mažų kvadrato formos plytelių kraštu.

 • Argumentai “už”: Jie pabrėžia jūsų kambario dekorą patraukliomis detalėmis.
 • Minusai: Gali padidėti statybos kaina, nes jų kaina didesnė nei standartinių įklotų plytelių.

5. Itališkos plytelės gyvenamajam kambariui:

Itališkos plytelės gyvenamajam kambariui

Itališkos plytelės yra laikomos geriausiomis ugniai atspariomis plytelėmis pasaulyje. Jie padeda sustabdyti gaisrą avarijos atveju, sustabdydami plitimą. Jie yra gana patrauklūs ir yra įvairių dizainų, atspalvių ir spalvų. Jie yra gražūs, su blizgančia ir blizgančia apdaila.

 • Argumentai “už”: Jie yra ekologiški ir lengvai valomi. Paviršius yra lygus, gerai poliruotas ir gana patvarus.
 • Minusai: Reikia įdiegti ekspertų, nes jis yra linkęs įtrūkti. Laikui bėgant lakas išblunka, todėl nenaudokite stiprių valymo chemikalų ant paviršiaus.

6. Šiuolaikinės salės plytelės:

Šiuolaikinės gyvenamojo kambario plytelės

Šis grindų plytelių dizainas su šviesiomis pastelinėmis spalvomis įvairiais atspalviais suteikia jūsų svetainei modernumo. Šios plytelės yra įvairių spalvų ir dizaino, kiekvienas atspalvis yra unikalesnis nei kitas. Jie gali būti sumaišyti ir suderinti, kad būtų sukurtas kietas efektas.

 • Argumentai “už”: Šios plytelės yra patvarios ir atsparios įbrėžimams. Lengva prižiūrėti ir valyti.
 • Minusai: Lengvai dėmės. Šias plyteles reikia dažnai valyti ir prižiūrėti. Šiek tiek sunki ant kišenės.

7. Vaizdingos sienų plytelės gyvenamajam kambariui:

Sienų plytelės gyvenamajam kambariui

Šios stilingos betoninės sienų plytelės jūsų namams suteikia ikonišką vintažinę išvaizdą. Šios įvairaus baltumo ir pilkos spalvos plytelės sukuria išskirtinę atmosferą jūsų svetainėje, o kartu su kontrastingais baldais, kaip parodyta aukščiau, tikrai patiks visiems. Šiose plytelėse yra daug įvairių atspalvių ir modelių, kuriuos galima pritaikyti pagal pageidavimą.

 • Argumentai “už”: Jie yra patvarūs. Lengva prižiūrėti. Draugiškas aplinkai. Neįtikėtinai stilingas ir prieinamas.
 • Minusai: Visus išsiliejimus ar dėmes reikia nedelsiant išvalyti, kad būtų išvengta nuolatinės žalos. Yra pavojus įtrūkti naudojant vandenį ar intensyviai naudojant.

8. Salės grindų plytelių dizainas:

Grindų plytelių dizainas gyvenamajam kambariui Vonios maišytuvas su dušo biuro dekoravimo paveikslėliais

Šios itin didelės plytelės gali būti naudojamos jūsų svetainei ar prieškambariui papuošti, kad būtų sukurta unikali erdvi atmosfera. Juos galima įsigyti įvairių spalvų ir dizaino, jie gali būti pritaikyti taip, kad sukurtų unikalias grindis jūsų namams. Jie turi blizgančią apdailą, o medinės sienos atitinka medinę stalviršį ir vitriną tam tikroje svetainės erdvėje. Sumaišykite ir derinkite, kad sukurtumėte šiuolaikišką namų išvaizdą.

 • Argumentai “už”: Šios plytelės yra gana lengvai prižiūrimos ir valomos. Itin patvarus ir atsparus įbrėžimams.
 • Minusai: Šios plytelės gali lengvai dėmėti. Todėl juos geriausia nuplauti muilu ir vandeniu arba švelniais valikliais.

9. Smėlio spalvos grindų plytelės gyvenamajam kambariui:

Smėlio spalvos grindų plytelių svetainė

Šios šviesiai, šiek tiek išplautos spalvos ir tekstūros plytelės tikrai patiks žmonėms, mėgstantiems modernų interjerą. Šios plytelės yra poliruotos ir turi elegantišką bei blizgančią išvaizdą. Galite derinti pastelinių spalvų baldus, kad sukurtumėte elegantišką ir stilingą erdvę, kuri atrodytų itin moderni.

 • Argumentai “už”: Šios plytelės yra patvarios ir lengvai valomos bei prižiūrimos. Yra daug įvairių atspalvių ir dizainų, kuriuos galima pritaikyti pagal jūsų pasirinkimą.
 • Minusai: Šiek tiek iš brangios pusės. Greitai dėmės ir reikalauja reguliaraus valymo. Šios plytelės taip pat gali būti gana slidžios.

10. Pilkos plytelės salėje:

Pilkos plytelės svetainei

Pilka spalva gali būti nauja interjero dizaino juoda spalva, ty naujausia madinga plytelių spalva. Šios tamsiai pilkos plytelės dera prie bet kokio stiliaus ir pagerina bet kokius nustatymus. Atspalviai gali būti nuo pelenų iki blizgių tonų, jie yra įvairių modelių ir dizaino. Sujungę šias tamsiai pilkas sienų ir grindų plyteles su moderniais aptakiais ir elegantiškais baldais, jūsų namai bus atnaujinti taip, kaip reikia.

 • Argumentai “už”: Jie yra patvarūs, atsparūs įbrėžimams ir dėmėms. Lengva prižiūrėti ir valyti.
 • Minusai: Jie gali užblokuoti šviesą ir suteikti kambariui tamsią atmosferą. Sienų ir grindų klojimas tomis pačiomis plytelėmis gali šiek tiek apsunkinti kišenę.

11. Maroon plytelės gyvenamajam kambariui:

Kaštoninės plytelės gyvenamajam kambariui

Maroon yra raudonos spalvos atspalvis, kuris, kaip žinoma, yra jaudulio ir aistros spalva. Tai suteikia šiltą, gyvą ir gražų spindesį gyvenamojo kambario atmosferai. Tai taip pat stimuliuojanti spalva, todėl ji naudojama socialinėse erdvėse, kad kambarys taptų gyvesnis ir užburiantis. Dizainas čia imituoja medines grindis, ant kurių nupiešti nelygūs stačiakampiai.

 • Argumentai “už”: Rinkoje yra keletas kaštoninių atspalvių, o tai yra gana įdomu pažvelgti. Kadangi jis yra gana tamsios spalvos, jis nesutepa dėmių ir yra lengvai valomas. Jis yra atsparus dėmėms ir įbrėžimams. Jis taip pat yra gana patvarus.
 • Minusai: Jis turėtų būti derinamas su šviesesnių spalvų baldais ir sienomis, nes priešingu atveju visas efektas gali būti labai stiprus. Tai gali būti šiek tiek brangu, priklausomai nuo kaštoninio atspalvio, kurį norite įsigyti.

12. Viktorijos laikų grindų plytelės salėje:

naujausias plytelių dizainas svetainei

Viktorijos laikų grindų plytelės yra amžinai žalia koncepcija ir jas naudoja kelios šeimos, norėdamos pagerinti savo svetainės ar salės išvaizdą. Geriausia tai, kad naudodami šią elegantišką koncepciją grindis galite apšviesti išskirtiniu plytelių skaičiumi. Šio senovinio dizaino modeliai pastaruoju metu sugrįžo, yra keletas spalvų ir dizaino.

 • Argumentai “už”: Įsigykite įvairių dizainų ir atspalvių, todėl galite rinktis iš daugybės variantų. Jie tarnauja ilgai ir yra patvarūs. Juos lengva prižiūrėti ir valyti.
 • Minusai: Galimi riboti dizaino ir spalvų variantai, dažniausiai tik čekiai ir kvadratai.

13. Poliruotas & Sutvarkytas granito plytelių dizainas salėje:

geriausios salės plytelės

Šios poliruotos ir glazūruotos granito grindys su pelenais ir juodomis plytelėmis yra absoliutus grožis, kai naudojamos jūsų salėje. Šios elegantiškos plytelės gali būti išskirtinis skaičius vidutinio dydžio plytelių, kurios klasikiniu blizgesiu ryškiai apšviečia jūsų salę. Jie gali būti naudojami įvairiais modeliais ir deriniais, kad jūsų salėje būtų sukurtas stulbinantis efektas.

 • Argumentai “už”: Jie suteikia eleganciją ir yra įvairių spalvų ir dizaino. Jie yra atsparūs riebalams ir dėmėms. Jie yra lengvai prižiūrimi ir kiekvieną savaitę gali būti valomi muilu, kad išlaikytų blizgesį. Jie yra neįtikėtinai patvarūs.
 • Minusai: Tai nėra atsinaujinantys ištekliai, todėl nėra draugiški aplinkai.

14. Matinės apdailos sienų plytelių dizainas:

Indijos plytelių dizainas salėje

Jei norite grįžti į praeitį, kas gali būti geriau už šį puikų matinį jūsų salės ir svetainės dizainą? Sienų dizaino plytelės yra nuostabios ir gali derėti prie bet kokios grindų plytelių spalvos ir baldų, taip pagerindamos jūsų salės išvaizdą. Jei esate matinės dangos gerbėjas, šis dizainas yra skirtas jums !!

 • Argumentai “už”: Jie suteikia vietovei elegantišką išvaizdą ir atrodo gana vaizdingai. Jie suteikia kaimišką išvaizdą ir atlaiko nusidėvėjimą. Jie taip pat yra atsparūs slydimui.
 • Minusai: Matinės apdailos plytelės yra brangios. Jie taip pat apskritai suteikia nuobodų vaizdą.

15. Ispanų čekių salės plytelės:

namo salės plytelės

Kas gali būti geriau, nei turėti elegantišką ir klasikinį jūsų salės grindų plytelių dizainą, ir šis dizainas yra tai liudijantis faktas. Ispaniški čekiai natūraliai būna juodai balti, tačiau gali būti pagaminti ir bet kokia kita spalva. Šios plytelės taip pat gali būti maišomos ir derinamos įvairių dydžių ir formų, kad jūsų svetainėje ar salėje būtų sukurta stulbinanti atmosfera.

 • Argumentai “už”: Jie gaminami iš molio ir keramikos, rankų darbo. Taigi plytelės yra patvarios ir labai ilgai atlaiko nusidėvėjimą.
 • Minusai: Visiškai netinka kišenėms. Nebent turite biudžetą pastatyti namą, kuris atrodytų kaip rūmai!

16. Kilimų plytelės salėje:

Šiuolaikinės gyvenamojo kambario plytelės

Kilimų plytelės yra ypač didelės įprastų salės plytelių dizaino versijos. Naudokite šį dizainą, kad padengtumėte savo salės grindų grindis ir sukurtumėte puikią aplinką savo namams. Kilimų plytelės yra įvairių formų ir spalvų, todėl smagiai pasirinkite tinkamų dydžių ir spalvų plyteles, kurios visiškai pakeis jūsų salę.

 • Argumentai “už”: Jie yra patrauklus, lankstus naudoti ir patvarus grindų pasirinkimas jums.
 • Minusai: Šios plytelės negali būti naudojamos jūsų rūsyje ar bet kurioje vandens linkusioje vietoje dėl savo porėtumo. Patekusios į vandenį, kiliminės plytelės tampa milžiniška netvarka ir jas sunku valdyti. Tinkamos kiliminės plytelės nustatymas gali pasirodyti nemenkas iššūkis.

17. Medinės plytų plytelės salėje:

geriausios gyvenamojo kambario plytelės

Viena iš svarbiausių ir populiariausių grindų plytelių klojimo priemonių šiandien, medinio stiliaus plytų išdėstymas, yra tikrai unikalus ir puikus jūsų namų išdėstymas. Plytelės suteikia iliuziją, kad jūsų namo grindys yra sluoksniuotos plytomis, kurios atrodo kaip mediena. Plytelės gerai sukuria jūsų namuose didybės kliedesius.

 • Argumentai “už”: Jie bet kokiai aplinkai suteikia patvarumo ir elegancijos. Jie yra atsparūs vandeniui ir pasižymi optimaliu atsparumu slydimui. Jis gali būti lengvai prižiūrimas ir lengvai valomas. Vidinės plytos yra brangesnės nei išorinės.
 • Minusai: Jie būtinai bus netolygūs. Net ir labai atsargiai ir pastangomis jie niekada nėra 100% lygūs. Plytos ant vertikalaus paviršiaus yra atsparios vandeniui. Tačiau esantys horizontaliai gali būti pažeisti nuolat veikiant vandeniui. Jie taip pat yra labai sunkūs.

18. Plytelių medienos dizainas svetainei:

gražios gyvenamojo kambario plytelės

Plytelių mediena yra kitas salės plytelių klojimo dalykas ir skiriasi nuo kitų plytelių pagal plytelių tekstūrą, pojūtį ir išvaizdą. Tai atrodo kaip plytelė, pagaminta iš medžio, bet taip nėra! Tikrai puikus fonas jūsų namams. Tai gali būti bet kas – nuo porceliano plytelių iki keraminių plytelių.

 • Argumentai “už”: Siūlo aukščiausios klasės patvarumą. Jie yra lengvai prižiūrimi ir reikalauja minimalaus valymo. Jie nesiplečia ir neskilinėja ir yra itin atsparūs dėmėms.
 • Minusai: Šiek tiek brangu ir gali būti nuobodu žiūrėti.

19. 3D realistinės salės grindų plytelės:

naujausias salės plytelių dizainas

3-D Realistic grindys yra tendencija kuriant prieškambario grindų plyteles. Pasirinktas norimas norimos spalvos vaizdas ir „atspausdintas“ ant grindų. Tai suteikia fantastišką apdailą ir blizgančią grindų išvaizdą. Jie taip pat sukurti naudojant įvairius iliuzijų vaizdus. Grindys pirmiausia padengiamos standartiniu modeliu, o po to atspausdinamos 3D vaizdais.

 • Argumentai “už”: Jie yra atsparūs vandeniui ir itin patvarūs. Jie atsparūs tiek karščiui, tiek ultravioletiniams spinduliams. Jie taip pat yra atsparūs slydimui.
 • Minusai: Jie yra gana brangūs, nes grindų dydis turės įtakos kainai, kartu su pasirinktu dizainu, ir taip pat gali sudeginti skylę mėgstantiems.

20. Individualizuotos sienų mozaikos plytelių dizainas:

salės plytelių dizaino vaizdai

Šie nestandartiniai sienų plytelių dizainai yra sukurti atsižvelgiant į konkretų dizainą. Mažos mozaikinės plytelės suklijuojamos kartu, kad susidarytų raštas ar vaizdas, priklausomai nuo svetainės ar salės temos. Skirtingi mozaikos akmenys ir įvairių dydžių bei spalvų gabalai yra suklijuoti kartu, kad būtų gautas galutinis vaizdas. Jie taip pat naudojami kuriant šiuolaikinius abstrakčius paveikslus ant sienos. Šie plytelių dizainai dažniausiai teikiami šiuolaikinėms ir meninėms temoms.

 • Argumentai “už”: Individualizuotos sienos paprastai yra suprojektuotos pagal norimą stilių ir medžiagą, o tai reiškia, kad pritaikymas neribojamas.
 • Minusai: Tai užima daug laiko ir reikalauja didelių pastangų. Brangus, priklausomai nuo temos tipo ir srities.

21. Geometrinių plytelių sienų konstrukcijos:

geriausios salės plytelės

Plytelės supjaustomos iki norimos geometrinės formos ir yra sujungtos, kad sudarytų geometrinį modelį. Plytelės su kontrastingomis spalvomis parenkamos siekiant sukurti stulbinantį efektą, pakeičiantį viso kambario atmosferą. Sienos padengtos blizgiu arba matiniu paviršiumi.

 • Argumentai “už”: Šios plytelės yra gana patvarios. Galima rinktis iš įvairių dizainų. Dizainai yra gana pritaikomi, elegantiški, tačiau madingi.
 • Minusai: Jie gali būti šiek tiek sunkūs kišenėje ir sunkiai prižiūrimi. Priežiūra paprastai skiriasi priklausomai nuo plytelių tipo – granito ar marmuro.

22. 3D modelio sienų plokštės:

gyvenamojo kambario plytelių dizainas

3-D sienų plytelės, skirtos gyvenamajam kambariui, leidžia atsikratyti nuobodžių plokščių sienų ir suteikia erdvei daugialypiškumo. Pasirinktas jūsų norimas raštas, o mediena ir plytelės padaromos 3-D iškyšomis ir atkuriamos ant jūsų sienos. Šie modeliai naudojami visai salei arba pakelti dalį sienos.

 • Argumentai “už”: Jie gali pridėti reikiamą bling jūsų gyvenamąją erdvę ir ją pakelti. Dizaino gama, iš kurios galima rinktis, nesibaigia.
 • Minusai: Tai gana brangu. Gali būti sunku rasti prekiautojų, siūlančių unikalius produktus, kuriuos būtų galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Taip pat gali pasirodyti, kad jį sunku išlaikyti.

23. Keraminių gyvenamųjų salių plytelių dizainas:

plytelės gyvenamajam kambariui

Keraminės plytelės yra pagamintos iš molio mišinio aukštoje temperatūroje. Šios keraminės plytelės yra dviejų rūšių – glazūruotos ir neglazūruotos. Glazūruotos keraminės plytelės turi ploną glazūrą ir yra mėgstamiausias tipas tarp namų ūkių, nes žinoma, kad jos tarnauja dešimtmečius. Neglazūruotos arba tekstūruotos plytelės turi nedidelę tekstūrą ir yra mažiau blizgios.

 • Argumentai “už”: Keraminės plytelės yra labai patvarios ir ilgaamžės. Galimas platus spalvų ir atspalvių pasirinkimas.
 • Minusai: Keraminės plytelės suteikia mažiau lankstumo kuriant dizainą. Juos gali būti sunku prižiūrėti ir jie nėra pageidaujami intensyviam naudojimui.

24. Laminuotos plytelės salėje:

Plytelių dizainas salėje

Laminatas yra sintetinis grindų gaminys. Jis yra daugiasluoksnis ir pabaigoje sujungtas su laminavimo procesu. Laminuotos plytelės paprastai gaminamos imituojant medieną, keramiką ar akmenį ir yra įvairių madingų spalvų. Tai atrodo gana elegantiška ir stilinga.

 • Argumentai “už”: Laminuotos grindys yra patvarios. Jis turi kietą apdailą, yra atsparus įbrėžimams ir dėmėms. Jį lengva prižiūrėti ir valyti. Tai pigiau nei paprastai imituojamos medžiagos (tikras akmuo ar medis ir pan.)
 • Minusai: Jis pagamintas iš perdirbtos kietmedžio, todėl nėra atsparus vandeniui. Tačiau jis yra atsparus mažiems išsiliejimams.

25. Marmuro plytelės salėje:

plytelės salėje

Marmurinės plytelės yra viena iš plačiausiai naudojamų plytelių Indijoje. Jie suteikia elegantišką ir elegantišką išvaizdą grindims. Šiuolaikiniam ir miesto interjerui šiandien naudojamos įvairios marmuro spalvos. Tai suteikia prabangos išvaizdą ir blizgančią apdailą atnaujintoms ir patrauklioms jūsų gyvenamojo ploto ar salės grindims.

 • Argumentai “už”: Šie tvirti akmenys turi lygią tekstūrą ir vėsų paviršių, todėl jiems labiau patinka namuose. Lengva prižiūrėti, o blizgesys išlieka ir reguliariai valant.
 • Minusai: Jis lengvai nudažo. Todėl jo negalima valyti rūgštinėmis ir aštriomis cheminėmis medžiagomis. Tačiau brangus, pigesnis nei granitas. Su vandeniu jis gali būti gana slidus.

Prieškambaris yra pirmoji vieta, kurią mato kiekvienas įeinantis į namus, ir tai sukuria viso namo atmosferą. Pirmasis įspūdis visada turėtų būti geriausias. Labiausiai žiūrovą sužavi grindų plytelės ir sienų dizainas. Grindų modeliai ir sienų dizainas parenkami atsižvelgiant į vartotojo patogumą, o gyvenamojo kambario plytelių dizainas parenkamas pagal naudojamą temą. Parodykite savo kūrybinį talentą ir pakeiskite savo namų interjerą, kad jūsų šeima ir svečiai atrodytų stulbinančiai, naudodamiesi grindų ir sienų plytelėmis tiek svetainei, tiek prieškambariui, kaip nurodyta aukščiau.