Šiuolaikinių branduolinių šeimų laikais gana sunku rasti didelę gyvenamąją vietą. Beveik daugiau nei pusė šalies gyventojų yra gerai apgyvendinti mažuose butuose. Žmonės turi ribotas erdves, kad patenkintų visus savo poreikius ir prabangą, įskaitant butų kambarių dizainą.

„Pooja“ kambarys mažuose butuose turi būti novatoriškas ir modernus, kad galėtų pasiūlyti norimą palankumo lygį ir reikalauti mažiau vietos. Šiuo tikslu daugelis žmonių bando paruoštus mažus „Pooja Mandir“ dizainus, o daugelis kitų bando populiarius „Pooja“ kambarių dizainus mažuose butuose.

„Pooja“ kambarių dizainas apartamentuose

Kaip išsirinkti „Pooja“ kambario dizainą apartamentuose?

Nors namuose svarbu turėti pooja kambarį, ne mažiau svarbu pasirinkti geriausią ir tinkamiausią buto kambario dizainą. Kartais gali būti ne taip paprasta išsirinkti tinkamas „pooja“ kambario idėjas butuose, kurie puikiai tinka. Tačiau, jei turite žinių apie dalykus, kad pasirinktumėte tinkamą buto kambario dizainą, viskas gali būti kitaip.

Štai keletas būdų, kaip pasirinkti tinkamą buto kambario dizainą butuose:

  • Gerai išnaudokite turimą erdvę.
  • Pasirinkite dizainą pagal laisvą erdvę.
  • Žaisk spalvomis.
  • Būkite tikri pooja mandiro kryptimi.
  • Pasirinkite dizainą, kuris gali atspindėti jūsų asmenybę.

Geriausi „Pooja“ kambarių dizainai apartamentuose:

Kadangi mažame bute neįmanoma turėti atskiro „Pooja“ kambario, turite išbandyti geriausią ir modernų „Pooja“ kambario apartamentų dizainą. Norite sužinoti populiarius pooja kambario idėjų butus? Čia yra mūsų 10 paprastų ir naujausių „pooja“ kambarių dizaino apartamentuose, kuriuos galite išbandyti:

1. Kampo „Pooja“ kambario dizainas apartamentuose:

modernūs pooja kambario apartamentai

Vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti savo kambarį mažuose butuose, yra tinkamo kampo naudojimas. Įsitikinkite, kad pasirinktas kampelis yra tas, kuris nėra naudojamas gana dažnai, kad galėtumėte gauti privatumą savo maldoms ir atsidavimui. Galite naudoti kampą, tam tikru būdu išdėstydami kambario daiktus.

Be to, renkantis kampą taip pat galite apsvarstyti galimybę išbandyti „Vastu“ buto kambariui. Tai užtikrins, kad patalpinsite kambarį tinkama vieta ir kryptimi, kad išvengtumėte galimų problemų.

2. Lentynos „Pooja“ kambarys butuose:

vastu pooja kambariui butuose

Kitas paprastas ir patogus būdas padaryti kambarį jūsų mažame bute yra naudojant turimą lentyną. Tai taip pat yra vienas iš įprastų butų kambarių dizaino, kurį daugelis žmonių bando naudoti. Kaip ir savo vietos lentynas dekoratyviniams daiktams sudėti, jas taip pat galite naudoti savo pooja mandirui.

Taip pat galite pasikliauti „Vastu“ patarimais, skirtais buto kambariui butuose, kad būtumėte tikri, jog judate teisinga kryptimi. Galite pasirinkti plačią lentyną arba siaurą lentyną, priklausomai nuo jūsų poreikio kambario kambariui.

3. „Pooja“ kambarys apartamentuose:

pooja kambarių dizainas butams

Daugumai žmonių geriausias sprendimas yra naudoti kambarį pooja kambariui. Tai suteikia jiems reikiamą erdvę, taip pat derina su namo dekoru. Jūs taip pat turėjote pamatyti daug daug pooja kambario nuotraukų apartamentai gyvenamojoje zonoje.

Pasirinkite bet kurią konkrečią vietą savo pooja mandirui patalpinti į savo gyvenamąją zoną, kuri gali priklausyti nuo jūsų pageidavimų ir pageidavimų. Taip pat galite naudoti skirtingas dekoracijas, kad jūsų „Pooja“ kambarys išsiskirtų iš likusios vietos.

4. Pooja kambarys virtuvėje:

Pooja kambarių dizainas mažiems butams

Nors nerekomenduojama turėti virtuvės kambario virtuvėje, tačiau jei neturite kitos erdvės, galite tą patį panaudoti savo kambariui. Tai yra vienas iš įprastų „Pooja“ kambario, esančio į rytus nukreipto buto, dizaino.

Norėdami sukurti savo virtuvės kambarį, galite naudoti bet kurią spintelę ar lentyną, kuri naudojama mažiau nei kitos. Tačiau labiau pageidautina naudoti spintelę, nes tai padeda išlaikyti kambarį atskirai nuo kitos virtuvės veiklos, taip pat galite uždaryti jo duris. Galite išbandyti „Vastu for pooja“ kambarį butuose, kai virtuvėje gaminate pooja kambarį.

5. Pooja kambarys ant sienos:

„Pooja“ kambario idėjos butuose

Jei sunku rasti tinkamą vietą savo buto kambariui patalpinti savo bute, tuomet visada galite naudoti bet kurią iš sienų. Turėti sieną pooja kambariui taip pat yra viena iš dažniausiai naudojamų idėjų pooja kambariui mažuose butuose.

Jūs galite turėti visą sieną, kad sukurtumėte savo pooja kambarį, ir galite jį naudoti taip, kaip jums patinka. Ant sienos yra daug dekoracijų, paveikslų ir stabų ir pan., Kaip norite. Taip pat galite žaisti su sienų spalva, kad tai būtų išskirtinis mažų butų dizainas.

6. Pooja kambario dizainas butams:

pooja kambario idėjos butai

Ar kada pagalvojote turėti savo pooja kambario spintelę? Jei ne, tuomet turėtumėte, nes tai yra viena iš puikių idėjų, kaip turėti kambarį butuose. Kadangi dažnai sukuriate spintelę savo namų apyvokos daiktams laikyti, taip pat galite sukurti visą spintelę savo pooja mandirui gaminti.

Galite keisti savo dydį ir dizainą pagal savo skonį ir poreikius. Galite išbandyti šį pooja kambarį į rytus nukreiptą plokščią idėją, naudodami savo kūrybą ir naujoves. Naudojant šį dizainą geriausias pranašumas yra tai, kad jūs gaunate pakankamai vietos visiems su pooja susijusiems daiktams laikyti ir saugoti.

7. „Pooja“ kambarys ant atbrailos:

pooja kambario nuotraukos butas

Šis „Pooja“ įrenginys mažuose butuose tampa gana populiarus dėl jo paprastumo ir naudojimo patogumo. Jums nereikia nieko ypatingo, kad galėtumėte naudoti šį dizainą, o tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių dauguma mažų butų dabar naudojasi šia idėja turėti mandirą.

Tiesiog įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos visiems esminiams ir būtiniems mandirui dalykams laikyti, ir viskas baigta. Kad jis taptų patrauklesnis, galite pridėti tiek dekoracijų, kiek jums patinka, taip pat galite išbandyti kitokį foną, kad pajustumėte jaukių kambarių idėjų jausmą butuose.

8. Sienoje montuojamas „Pooja“ kambarys bute:

pooja kambarys mažuose butuose

Be to, kad jūsų pooja kambarys yra visa siena, savo mažame bute taip pat galite pabandyti turėti sieninį pooja mandirą. Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių „Pooja“ kambarių dizaino mažiems butams, tačiau tai skiriasi nuo jūsų pačių kūrybiškumo ir jūsų dekoravimo būdo.

Šie „Pooja“ kambario idėjų butai ne tik taupo maksimalią erdvę, bet ir puikiai atrodo su visų tipų namų dekoravimu. Be to, galite naudoti skirtingo dydžio sieninį mandirą, kad gautumėte pakankamai vietos, kad visus reikalingus „Pooja“ mandiro daiktus laikytumėte reikiamoje vietoje be jokių rūpesčių.

9. Atsistokite vienas Pooja Mandir bute:

pooja kambarių dizainas mažuose butuose

Jei norite turėti atskirą pooja mandirą, bet negalite jo turėti dėl ribotos erdvės problemos, galite pabandyti turėti atskirą pooja mandirą savo vietoje. Tai yra viena iš populiariausių idėjų pooja kambariui butuose, kurią bando dauguma žmonių.

Šie dizainai suteiks jums tą patį jausmą, kaip ir turėdami atskirą „Pooja“ kambarį. Taip pat galite patobulinti šiuos kambarių dizainus mažiems butams naudodami mažas duris ar jaali, todėl jie atrodys dar patrauklesni ir patrauklesni žmonėms. Taip pat galite naudoti įvairias fonines idėjas su šiuo mandiro dizainu.

10. Pooja kambarys spintelėje:

pooja erdvė mažuose butuose

Jei nenorite investuoti į atskirą spintelę savo pooja mandirui, taip pat galite padaryti savo pooja kambarį esamose spintelėse. Tai yra viena iš bendrų erdvių mažuose butuose.

Šis dizainas turi savo privalumų, pavyzdžiui, jums nereikia jokios papildomos ar specialios erdvės, kad galėtumėte naudoti kaip mandirą, taip pat jums nereikia papildomų dekoracijų. Jūs tiesiog galite įdėti savo Dievo stabą į spintelės lentyną ir jūsų pooja mandiras yra paruoštas. Galite išbandyti šį vieną iš paprasčiausių kambarių dizaino mažiems butams, nieko nesijaudindami.

Ar šie butų kambarių dizainai butuose nėra nuostabūs ir verti išbandyti? Šie dizainai populiarėja vien dėl kompaktiško dydžio ir ribotos butų erdvės. Galite pasirinkti bet kokią turimą erdvę mažuose apartamentuose ir apsvarstyti „Vastu“ patarimus, skirtus pooja kambariui butuose, kad jūsų vietoje būtų gražus pooja kambarys, nepakenkiant dydžiui.

Jei jums reikia papildomos pagalbos renkantis tinkamus modernius apartamentus pooja kambariui, galite parašyti mums komentarus žemiau. Mes su jumis susisieksime ir suteiksime geriausią įmanomą pagalbą, susijusią su jūsų problema.