Lubos dažnai yra labiausiai apleista bet kurio kambario dalis. Dažnai nekreipiame daug dėmesio į lubų dizainą, išvaizdą, spalvą ar detales. Bet ar žinote, kad iš tikrųjų galite padaryti savo „Pooja“ kambarį nuostabų, tiesiog išbandydami skirtingus „Pooja“ kambario lubų dizainus? Taip, tai iš tikrųjų tiesa.

Pooja kambario lubų dizainas

Nuo ryškių spalvų iki skirtingų tekstūrų ir dizaino „Pooja“ kambario lubos keičiasi kuo puikiausiai. Atminkite, kad jei viskas bus padaryta teisingai, jūsų kambario lubos gali sukurti neišdildomą įspūdį visiems žmonėms. Pasinaudokite Visagalio palaiminimais net iš savo „Pooja“ kambario lubų naudodami šiuos madingus „Pooja“ kambario lubų dizainus.

Geriausi „Pooja“ kambario lubų dizainai Indijoje:

Dabar yra daug variantų, kuriuos galima išbandyti ant jūsų „Pooja“ kambario lubų, įskaitant „Pooja“ kambario lubų dizainą. Štai keletas paprastų ir modernių „Pooja“ kambario lubų, kurios padarys jas visiškai stulbinančias ir gražias, išlaikydamos „Pooja“ kambario esmę.

1. Apšviestos plokštės „Pooja“ kambario luboms:

Naujausi „Pooja“ kambario lubų dizainai

Tai yra naujausias ir populiariausias rinkoje esantis „Pooja“ kambario lubų dizainas. Dizainas yra paprastas, bet patrauklus savo prasme, nes jis nepersistengia su pooja kambario dizainu, tačiau daro jį gražų ir pilną.

„Pooja“ kambario lubų apšvietimui galite naudoti vieną spalvą arba derinti ją su tam tikru dizainu, kad pridėtumėte daugiau detalių. Apskritai, dauguma žmonių nori naudoti gelsvą arba oranžinę spalvą foniniame apšvietime, kad kambaryje būtų šiltas švytėjimas. Foninio apšvietimo skydo lubų dizainas padeda geriau susikaupti maldose ir meditacijose.

2. „Jaali“ dizainas su foniniu apšvietimu „Pooja“ kambario luboms:

Geriausi „Pooja“ kambario lubų dizainai

Žengdami žingsnį į priekį naudodami apšviestą lubų dizainą, galite jį derinti su dekoratyviniu jaali dizainu. Šis lubų dizainas yra vienas iš puikių būdų, kaip suteikti pooja kambariui elegancijos ir išlaikyti jį lengvą bei minimalų.

Kadangi šie „Pooja“ kambario pop lubų dizainai neviršija viršaus, jie padeda sukurti ramią ir atpalaiduojančią atmosferą „Pooja“ kambaryje. Daugelio žmonių nuostabai, šie jaali dizainai su apšvietimu taip pat yra gana prieinami. Galite išbandyti daugybę skirtingų foninio apšvietimo spalvų ir jaali dizaino derinių, kad pooja kambaryje pridėtumėte reikiamą ryškumą.

3. Simbolinis lubų dizainas:

Šiuolaikinės „Pooja“ kambario lubų konstrukcijos

Tai taip pat yra vienas iš daugelio žmonių mėgstamiausių dėl savo pooja kambario lubų dizaino. Šio dizaino pooja kambario lubos dekoruotos simboliniu dvasiniu dizainu, kuris gali skirtis atsižvelgiant į vartotojų pomėgius ir pageidavimus..

Simbolinis vaizdas ant „Pooja“ kambario lubų suteikia „Pooja“ kambariui žavesio, kuris tikrai pritrauks į jį daug akių. Taip pat prie pasirinkto simbolio galite pridėti mirksinčių lempučių, kad visa išvaizda taptų patrauklesnė ir ryškesnė. Taip pat galite išbandyti dviejų spalvų derinį, vieną – sienoms, o kitą – simbolinėms luboms, kad pooja kambaryje būtų daugiau pozityvumo.

4. „Pooja“ kambario lubų dizainas:

Paprastas „Pooja“ kambario pakabinamų lubų dizainas

„Pooja“ kambario lubų dizainas yra vienas populiariausių tarp visų kategorijų vartotojų. Jie yra išbandyti ir yra didžiulis hitas, kurį dauguma žmonių pasirinko savo kambariui. Įsitikinkite, kad šį klaidingų lubų dizainą gavote iš profesionalo, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Galite išbandyti medinių lubų dizainą, kuris papildo šviesias pooja kambario sienas. Tai tikrai padarys geriausią derinį ir taip sukurs įspūdingą įspūdį. Taip pat galite pridėti minimalių dekoracijų, kad su minimaliomis pastangomis „Pooja“ kambarys įgytų gyvybės.

5. „Pop“ klaidingų lubų dizainas „Pooja“ kambariui:

Pooja kambario lubų dizainas

Tai dar vienas populiarus „Pooja“ kambario dizaino lubų variantas. Šie dizainai būna įvairūs ir skirtingomis spalvomis, o tai padidina šilumą ir teigiamą pooja kambario aplinką. Geriausia šių „Pooja“ kambario pop lubų dizaino dalis yra ta, kad galite išlaikyti tiek minimalių, kiek norite, arba galite padaryti jas tokias, kokios jums patinka.

Pop stiliaus „Pooja“ kambarys suteikia nepakartojamą įspūdį bendram pooja kambario įspūdžiui, kuris leidžia bhaktams maldos metu būti nuoširdesniems ir ramesniems. Tokio dizaino grožį galima sustiprinti pridedant prie dizaino pridėtus žibintus.

6. „Pooja“ kambario medinės lubos:

klaidingos lubos pooja kambariui

Kaip ir kitas pop dizainas „Pooja“ kambariui, medinės „Pooja“ kambario lubos taip pat sukuria žavingą įspūdį vartotojams. Toks dizainas atrodo labai paprastas, tačiau yra tikrai įspūdingas, paverčiant „Pooja“ kambarį į elegantišką.

Jūs galite užbaigti bendrą savo „pooja“ kambario išvaizdą, kartu su medinėmis „pooja“ kambario lubų konstrukcijomis ir kai kuriomis kontrastingos spalvos sienomis. Šiek tiek papuošti ir šiek tiek pažaisti su akinančiomis lemputėmis – ir baigsite, kad jūsų pooja kambarys taptų nuostabia vieta atsipalaiduoti.

7. Stiklo plokštės lubų dizainas „Pooja“ kambariui:

„Pooja“ kambario pop lubų dizainas

Kitas įspūdingas variantas, kurį galima išbandyti kaip „Pooja“ kambario lubų dizainą, yra stiklo plokštė. Galite išbandyti stiklo plokštės dizainą visam pooja kambariui arba tiesiai virš Dievo statulos; tai visiškai priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir pageidavimų. Abiem būdais tai sukurs įspūdingą įspūdį.

Stiklo plokštės naudojimas jums nekainuos daug, taip pat išlaikys kambario pusiausvyrą su reikiama ramybe ir atpalaiduojančia aplinka. Stiklo plokštės dizainas gali būti toks kūrybingas, kokio norite, naudodami paprasto stiklo arba spalvoto stiklo parinktį kambario luboms.

8. Paprastos medinės lubos su dekoracijomis:

„Pooja“ kambario pop dizainas

Jūs visada galite pasikliauti paprastu medinių lubų dizainu savo kambariui, nes jis niekada nesukels blogo įspūdžio. Galite lengvai suporuoti jį su kai kuriomis lengvai prieinamomis dekoracijomis, tokiomis kaip šviestuvai ar liustra, kurios suteiks kambariui papildomo akinimo..

Sujungę paprastas medines lubas su liustra, pooja kambarys taps šviesesnis ir švytintis. Taip pat galite išlaikyti paprastas lubas, kad susidarytumėte paprastą ir blaivų įspūdį. Išbandyti medines „Pooja“ kambario lubas yra dar viena to paties dizaino galimybė, kurią galima išbandyti.

9. Dekoratyvinės plytelės „Pooja“ kambario luboms:

„Pooja“ kambario pop lubų dizainas

Vienas iš paprasčiausių ir lengviausių būdų pridėti kibirkšties prie jūsų kambario lubų yra dekoratyvinių plytelių naudojimas. Dekoratyvinių plytelių naudojimas reikalauja mažiau priežiūros, nes jas galima lengvai išvalyti nuo alyvos purslų žymių ir dūmų. Be to, tai yra gana nebrangus pasirinkimas.

Ant kambario lubų galite naudoti baltas, auksines, žalvarines arba balkšvas plyteles, kad išlaikytumėte paprastumą ir pridėtumėte reikiamo žavesio kambaryje. Rinkoje gausu lubų plytelių dizaino variantų, iš kurių galite pasirinkti geriausią savo kambario lubų dizainą.

10. Lazeriu supjaustytos plokštės dizainas „Pooja“ kambario luboms:

Jie sako, kad geriausia pasilikti paskutinį kartą ir būtent tai mes padarėme. Lazeriu pjaustytų plokščių dizainas, skirtas pooja kambario lubų dizainui, yra tikrai nuostabus ir puikus. Jūs įsimylėsite dizainą, kai tik matysite tą patį. Šie dizainai yra supjaustyti į skirtingus dekoratyvinius dizainus, kurie atrodo pritrenkiantys, kai pro jį praeina šviesa.

Šios lazeriu pjaustytos plokštės yra labai skirtingo dizaino ir spalvų. Be to, galite pritaikyti dizainą pagal savo skonį. Šis dizainas tikrai apims jūsų kambario grožį be jokių papildomų pastangų ir nereikalingų rūpesčių.

Paverskite savo pooja kambario lubas kažkuo įspūdingu, kokio galite tikėtis, išbandydami aukščiau paminėtus lubų dizainus. Jūsų pooja kambario lubų dizainas gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę, protingai pasirinkite dizainą, kuris gali atspindėti jūsų tikrąją pusę. „Pooja“ kambario lubų dizainą gali lydėti daugybė skirtingų stilių dekoracijų, kad „Pooja“ kambariai būtų nuostabūs visomis prasmėmis.

Jei jums reikia pagalbos dėl bet kurio jūsų pasirinkto „Pooja“ kambario lubų dizaino, pakomentuokite tai žemiau. Mes susisieksime su jumis ir pateiksime geriausius įmanomus ekspertų patarimus, kurie jums padės.