„Pooja“ kambarys yra labiausiai atpalaiduojantis namo kampelis, nes jis padeda žmonėms pamiršti visus rūpesčius ir problemas. „Pooja“ kambarių dizainai namuose derina kūrybiškumą ir naujoves, kad vartotojams būtų pasiūlyti geriausi „pooja“ mandiro dizainai. Yra daug Indijos pooja mandir dizaino variantų, kuriuos galima išbandyti tiek mažose, tiek didelėse namų vietose. Pasinaudokite šiomis skirtingomis ir novatoriškomis „Pooja Mandir“ idėjomis ir pradėkite taikiausią bendravimą su Visagaliu.

„Pooja“ kambario dizainas

Kaip pasirinkti „Pooja“ kambario dizainą?

Dėl nuostabios naujausių „Pooja“ kambarių dizaino įvairovės turite daugybę galimybių išbandyti. Tačiau, žiūrint iš kitos pusės, šios pooja kambario dizaino idėjos taip pat gali būti šiek tiek painios, jei nežinote, kaip pasirinkti tinkamą „pooja“ kambario dizainą.

Štai keletas veiksnių, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis geriausius „Pooja mandir“ dizainus:

 • Turima erdvė dizainui įgyvendinti.
 • Dizaino forma.
 • Jūsų iš anksto nustatytas biudžetas.
 • Namo tipas, kuriame gyvenate – mažas ar didelis.
 • Buto dydis.
 • Dizaino spalvų schema.
 • Dizaino išdėstymo kryptis.
 • Dizaino vieta.

„Pooja“ kambario svarba namuose:

Bet kuriam namui „Pooja“ kambarys yra ta vieta, kuri sukuria šventą ir palankią aplinką visiems namams. Nesvarbu, jei puošiate savo „Pooja“ kambarį ar naudojate paruoštą „Pooja“ kambarį, turite pasirūpinti „Pooja Mandir“ dizainu.

Norėdami, kad jūsų „Pooja“ kambarys būtų unikalus, galite išbandyti „Pooja“ kambario dizainą salėje arba išbandyti „Pooja“ kambario dizainą iš medžio. Iš esmės tai yra tradicinis „Pooja“ kambario dizainas, kuris daro reikiamą skirtumą „Pooja“ kambaryje. Taigi, jūs turite atkreipti ypatingą dėmesį į „Pooja“ kambario dizainą Indijoje, nes jie yra tikrai svarbūs.

Geriausi „Pooja“ kambario dizainai namams Indijoje:

Naudojant šias paprastas dizaino idėjas būtų tikrai paprasta iš naujo apibrėžti savo tradicinius „pooja“ kambarių dizainus naudojant naujausius „pooja“ kambarių dizainus. Ar esate pasirengęs žinoti kai kuriuos šiuolaikinius „Pooja“ kambarių dizainus?

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs „Pooja“ kambarių dizainai, kuriuos galite išbandyti ir padaryti savo „Pooja“ kambario nuotraukas visiškai nuostabias:

1. Šventyklos stiliaus „Pooja“ kambarys:

Geriausi „Pooja“ kambarių dizainai

Tai yra viena iš tradicinių pooja kambario durų dizaino nuotraukų, kuriose namo pooja kambarys atrodo kaip šventykla. Šie Indijos pooja kambarių dizainai atrodo gražiausi dideliame name, kuriame yra erdvė išlaikyti tokius šventyklos išvaizdos pooja kambarius.

Poojos lentynų dizainas tokiame kambaryje yra tikrai didelis, kad ten būtų galima pastatyti skirtingus Dievo stabus. Taip pat galite eksperimentuoti su „Pooja“ kambario lentynų dizainu, kad jos atrodytų kitaip ir nepakartojamai. Taip pat kambaryje galite naudoti „Pooja“ kambario lubų dizainą, kad jis taptų toks pat, kaip ir šventykla.

2. „Marble Mandir Pooja“ kambarys:

Naujausi „Pooja“ kambarių dizainai

Kai jums reikia atskiros vietos mandirui, niekas negali būti geriau nei turėti tam skirtą marmurinį mandirą. Tai yra vienas iš geriausių ir paprastų marmurinių kambarių dizaino, kurį rasite daugelyje namų. Priklausomai nuo turimos vietos, galite keisti marmurinio mandiro dydį.

Jei norite, kad marmuriniai „Pooja“ mandirų dizainai namuose atrodytų patrauklūs, galite panaudoti savo kūrybiškumą ir papuošti juos įvairiais daiktais. Norėdami pridėti reikiamą kibirkštį marmuro „Pooja“ įrenginio dizainuose, naudokite keletą diyų ar foninių žibintų.

3. Pooja Mandir kampe:

Paprastas „Pooja“ kambario dizainas

Tai yra vienas iš populiariausių mažų kambarių dizaino, kuris yra populiarus mažuose apartamentuose, kuriuose yra ribotos erdvės. Pagal šį dizainą „Pooja“ kambario durų dizainas ir „Pooja“ lentynų dizainas yra pagaminti pagal turimą vietą „Pooja“ kambaryje. Šios lentynos ir „Pooja“ kambario durų dizainas padeda gana gerai sukurti reikiamą „Pooja“ kambario aurą.

Galite pasirinkti kampą, kuris nėra dažnai naudojamas jūsų namuose, ir tą patį panaudoti kurdami savo kambarį. Taip pat galite naudoti daugybę aksesuarų, skirtų papuošti vietą, naudodami „pooja“ kambario dekoravimo idėjas.

4. Medinė Pooja Mandir spintelė:

modernus „Pooja“ kambario dizainas

Jei jūsų bute yra ribota erdvė ir vis tiek norite turėti nuostabų pooja mandirą, tuomet į pagalbą ateina pooja spintelės variantas. Galite naudoti mažus „Pooja“ spintelių dizainus, kad sukurtumėte savo „Pooja Mandir“ spintelę.

Galimos „pooja“ spintelių konstrukcijos skiriasi nuo paprastos iki dekoratyvios, todėl jas galima pasirinkti pagal vartotojų pageidavimus. „Pooja“ spintelės naudojimo pranašumas yra tas, kad ji neužima daug vietos jūsų kambaryje, tačiau suteikia daug vietos, kad galėtumėte laikyti visus savo „Pooja Mandir“ daiktus ir aksesuarus jiems skirtoje vietoje.

5. Stiklas Pooja Mandir:

Pooja mandir dizainas

Perkeliant nuo tradicinių Indijos „pooja“ kambario idėjų, daugelis žmonių dabar bando „Pooja“ durų stiklo dizainą. Stiklas suteikia namams reikalingo žavesio ir patrauklumo pooja kambario durims, taip pat padeda jas atskirti nuo likusios vietos.

Galite pasirinkti keletą paprastų „Pooja“ kambario durų su stiklu arba dekoratyvinių. Išbandykite keletą „Pooja“ kambario dekoravimo idėjų, kad jūsų stiklinis „Pooja mandir“ atrodytų nuostabiai ir žavingai. Taip pat galite pabandyti turėti skirtingas sienų spalvas savo kambariui, kuris papildo stiklo mandirą.

6. Medžiu raižytas Pooja kambarys:

Indijos pooja kambario dizainas

Jei norite, kad jūsų „pooja“ kambarys kalbėtų su savo dizainu, galite išbandyti šį „pooja ghar“ dizainą. Tai gali būti medinio pooja kambario idėja, kuri gali patraukti visas akis į jūsų pooja kambarį. Namuose yra daug medinių pooja mandir dizaino, kurį galima iškirpti skirtingo stiliaus medienos.

Šie mediniai „Pooja“ kambarių dizainai gali padaryti ilgalaikį įspūdį tiek mažuose, tiek dideliuose namuose, ir jums tikrai patiks šie dizainai. Kitas šių dizainų naudojimo patrauklumas yra tas, kad jie gali labai gerai derėti su visų tipų namų dekorais.

SKAITYTI DAUGIAU: Naujausi mediniai „Pooja“ kambarių dizainai

7. Pooja Mandir gyvenamajame kambaryje:

pooja mandir namams

Naujojo modelio „pooja“ kambario idėja sukasi apie tai, kad svetainėje yra pooja kambarys. Tai taip pat yra vienas iš mažų pooja kambarių dizaino, kuris dažniausiai matomas mažuose butuose, kuriuose yra ribota erdvė.

Šie „Pooja“ vienetų dizainai yra pagaminti taip, kad netrukdytų kitai galimai sričiai, taip pat siūlo tą pačią šilumą, kurios tikitės iš savo mandiro. Taip pat galite pabandyti naudoti unikalų „Pooja“ kambario durų dizainą, kad išlaikytumėte reikiamą „Pooja“ kambario privatumą. Įsitikinkite, kad pasirinktas dizainas kuo puikiausiai dera prie jūsų namų dekoro.

8. Pooja kambarys virtuvėje:

pooja kambarių modeliai

Nors tai yra „Pooja Mandir“ dizainas, kurio nerekomenduoja daugelis žmonių, jei neturite vietos niekur kitur savo namuose, savo pooja kambarį galite turėti ir virtuvėje. Akivaizdu, kad prieš gamindami pooja ghar virtuvėje turite pasirūpinti daugeliu dalykų, kad tai nesukeltų rūpesčių su kita virtuvės veikla.

Mandirui gaminti galite naudoti virtuvės lentyną, kuri nėra dažnai naudojama, arba virtuvės spintelę. Įsitikinkite, kad jūsų mandyras turi duris, kurias galima uždaryti, kai mandiras nenaudojamas.

SKAITYTI DAUGIAU: Geriausi virtuvės „Pooja“ kambario dizainai

9. Prie sienos montuojamas Pooja Mandir:

Jei norite mažo pooja mandiro, tuomet visada galite pasirinkti, kad jūsų vietoje būtų montuojamas sieninis pooja mandiras. Sieninė pooja mandiro konstrukcija nereikalauja pakankamai vietos ir gali būti dedama ant bet kurios sienos. Jums gali tekti atsižvelgti į „Vastu“ patarimus, kad būtumėte tikri dėl mandiro nurodymų ir išdėstymo.

Tai taip pat yra vienas iš paprastų „Pooja“ kambarių dizaino, nes jums tikrai nereikia daryti nieko ypatingo šiam dizainui. Bet, taip, norėdami, kad jūsų mažas sieninis mandiras atrodytų gražiai, galite naudoti daugybę kambarių dekoravimo elementų.

10. Pooja kambarys su klaidingomis lubomis:

Ar kada pagalvojote naudoti kai kuriuos „Pooja“ kambario lubų dizainus? Jei ne, tada tinkamas laikas tai padaryti. Taip yra dėl to, kad šie „Pooja“ kambario lubų dizainai yra naujausia šių laikų mada.

Vienas didelis „popojaus“ dizaino pranašumas yra tas, kad jis suteikia kambariui žavesio, patraukiančio žmonių dėmesį. Be to, galite išbandyti įvairias spalvas, kad išbandytumėte „Pooja“ kambario dizainą, kad kuo mažiau pastangų ir laiko išryškintumėte visą „Pooja“ kambarį.

SKAITYTI DAUGIAU: Šiuolaikiniai „Pooja“ kambario lubų dizainai

11. Pooja Mandir On The Ledge:

Krašto briaunos naudojimas yra vienas iš populiariausių „pooja“ kambario dizaino namuose. Paprastai tai pageidauja žmonės, kurių namuose yra labai mažai vietos pooja mandirui. Viskas, ko jums reikia, yra atbraila, kurios nenaudojate, ir kai kurie jūsų Dievo stabai. Tiesiog padėkite stabus ant atbrailos ir baigsite.

Vienas dalykas, kurį turėtumėte pasirūpinti šiuo „pooja“ kambario modeliu, yra „Vastu“ patarimai. Būkite tikri dėl mandiro krypties ir vietos, kad iš mandiro gautumėte laukiamą pozityvumą ir šilumą.

12. Paprastas „Pooja“ kambario dizainas:

Geriausi „Pooja Mandir“ dizainai

Niekas negali nugalėti žavesio, kai jūsų namuose yra atskiras ir paprastas kambarys. Ar nebūtų malonu turėti savo namuose pooja ghar, kur galėtumėte tiesiog ilsėtis ir medituoti ilgas valandas? Gražiai dekoruotas pooja kambarys gali pasiūlyti tą patį malonumą jums.

Jūs visada galite eksperimentuoti su savo kūrybiškumu, kad sukurtumėte pooja kambario dizainą namuose pagal tai, kas jums patinka. Jei turite didelį namą ir pakankamai erdvės, kad turėtumėte atskirą kambarį pooja mandirui, rinkitės šią parinktį be jokių minčių.

13. Pooja Mandir ant lentynos:

pooja ghar dizainas

Kartu su įvairiomis pooja kambario idėjomis gyvenamajame kambaryje taip pat galite pabandyti įdėti savo pooja mandirą į lentyną. Taip, lentynos naudojimas mandirui yra dar vienas puikus būdas turėti mandirą jūsų namuose nereikalaujant daug vietos.

„Pooja“ lentyna gali būti bet kokio dydžio, atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Galite pažvelgti į įvairius „Pooja“ lentynų modelius, kad pasirinktumėte tinkamą ir tinkamą turimos erdvės dizainą. Pabandykite naudoti unikalų „Pooja“ kambario lentynos dizainą, kad jūsų „Pooja“ kambarys atrodytų patraukliai.

SKAITYTI DAUGIAU: Paprasti „Pooja“ lentynų dizainai

14. Pooja kambarys spintoje:

Pooja kambario dizainas namams

Lygiai taip pat, kaip gaminate spinteles visiems kitiems būtiniausiems jūsų namų daiktams laikyti, taip pat galite naudoti įvairius „Pooja“ spintelių dizainus savo kambariui. Galite pasigaminti atskirą spintelę savo kambariui arba įdėti savo mandirą į jau esančias spinteles.

Jei planuojate pagaminti atskirą spintelę savo mandirui, galite pažvelgti į įvairius galimus spintelių dizainus. Jūs gausite pakankamai vietos visiems savo mandiro priedams, jei pasirinksite savo vietoje naudoti „Pooja“ mandiro spintelės parinktį.

15. Pooja Mandir ant stendo:

paprasti „Pooja Mandir“ dizainai

Kartu su įvairių mažų „Pooja“ spintelių dizainų ir „Pooja“ lentynų idėjų išbandymu taip pat galite pabandyti turėti „Pooja“ stendą savo vietoje. Panašiai kaip ir kiti du dizainai, yra įvairių „pooja“ stovų modelių, kuriuos galite rasti pagal savo pasirinkimą.

„Pooja“ stovo dizainas gali būti pastatytas bet kuriame jūsų namo kampe ir todėl nereikalauja daug vietos. Be to, „Pooja“ kambario stovas suteiks jums pakankamai padorios vietos visiems „Pooja Mandir“ priedams sutvarkyti. Visada galite padaryti, kad jūsų pooja atrodytų gražiai, išbandydami „pooja“ dekoravimo idėjas namuose.

16. Pooja Mandir ant stovo:

Pooja kambario dizainas namuose

„Pooja“ mandiro laikymas ant stovo yra vienas iš populiariausių ir populiarėjančių „pooja“ kambarių dizaino namams. Nors šis „Pooja Ghar“ dizainas yra gana panašus į „Pooja“ lentynų modelius ir „Pooja“ kambario spintelę, jį paprastai pasirenka žmonės, norintys, kad „Pooja“ kambarys būtų paprastas ir subtilus.

Jūs visada galite eksperimentuoti su „Pooja“ stelažo dizainu pagal savo poreikius ir norus. Jūs taip pat gausite reikiamą privatumą ir erdvę savo „Pooja“ kambariui su „Pooja“ stovo dizainu, todėl jis yra gana populiarus tarp žmonių.

17. Pooja kambarys ant sienos:

mažų kambarių dizainas

Tai yra vienas iš modernių „Pooja“ kambarių dizaino, kai jums nereikia viso kambario kaip savo „Pooja“ kambario, bet galite tam skirti visą sieną. Jūs galite įdėti Dievo paveikslus ant tos sienos kartu su įvairiais Dievo stabais, kad paryškintumėte sieną.

Būtinai pasirinkite kampinę sieną arba sieną, kurioje dažnai neisite. Taip yra dėl to, kad tada šio „pooja“ kambario modelio autentiškumas bus gerai išlaikytas. Taip pat galite panaudoti savo kūrybiškumą, kad siena atrodytų gražiai ir nuostabiai.

18. Pooja kambarys salėje:

pooja mandir namų dizainui

Nėra vietos pooja kambariui? Pabandykite turėti pooja kambarį salėje. Taip, jūs galite turėti savo pooja mandirą salėje, išbandydami įvairius turimus ir madingus pooja kambarius salės idėjose. Šią idėją galima išbandyti ir mažuose, ir dideliuose namuose, ir abiejose vietose, ši idėja atrodo gražiai.

Galite rinktis iš įvairių salėje esančių „pooja mandir“ dizainų, kad turėtumėte savo pooja salę su visomis detalėmis ir dekoracijomis. Be to, turint pooja kambarį salėje, jis populiarėja keičiantis laikui.

19. Pooja Mandir su apšvietimu:

pooja vieneto dizainas

Foninis apšvietimas gali padaryti bet kokį mandirą gražų ir tai taip pat su minimaliomis pastangomis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai turėti patrauklų foninį apšvietimą savo „Pooja“ kambaryje ir baigti turėti patrauklų savo „Pooja“ kambario dizainą. Taip pat galite išbandyti keletą paprastų medinių durų, pagamintų iš medžio, su foniniais apšvietimais, kurie gali veikti priešingai.

Šie Indijos pooja kambarių dizainai tampa vis populiaresni kiekvieną dieną, nes tam nereikia jokių ypatingų pastangų, tačiau jūsų pooja kambarys tampa palankus ir gražus. Galite sukurti įvairių spalvų ir apšvietimo derinį, kad padarytumėte ilgalaikį įspūdį.

20. Pooja kambario durys su varpais:

Šiuolaikiniai kambariai pooja

Jei esate vienas iš tų, kuriems patinka kai kurie unikalūs „Pooja“ durų dizainai, tuomet galite pasirinkti, kad pooja kambario durų dizainas būtų varpas. Tai naujausias dizainas, kuris vis dar nėra toks populiarus tarp žmonių, nes žmonės dažnai daugiau dėmesio skiria pooja kambario dekoravimui, o ne durų skambučiams.

Tačiau jūs galite įgyvendinti šią idėją ir padaryti savo „pooja“ kambarį išskirtinį nei kitas tik su „pooja“ durų dizainu. Galite rasti daug įdomių „Pooja“ kambario durų su varpais iš medžio ir stiklo, iš kurių galite pasirinkti.

SKAITYTI DAUGIAU: Naujausi „Pooja“ kambario durų varpų dizainai

21. Pooja Mandir su nugara Jaalis:

„Pooja“ kambario dizainas

Tai vienas iš populiariausių „Pooja“ kambario interjero dizainų, kurį daugelis žmonių bando savo „Pooja“ kambaryje. Mada naudoti jaali fone arba ant lubų pastaruoju metu tampa tikrai populiari.

Šis dizainas yra vienas iš rekomenduojamų „pooja“ kambarių dizaino butuose, nes pooja kambarys atrodo šviežias ir patrauklus akims. Šiuos jaalius galima lydėti su pooja kambario sienų spalva ir kitais priedais. Kitas būdas sukurti išliekamąjį įspūdį su šiais jaaliais yra lydėti juos su apšvietimu arba „Pooja“ kambario diyas.

22. Pooja kambarys su stiklo durimis:

Pooja kambario idėjos

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip jūsų pooja kambarys atrodytų nuostabiai ir gražiai, yra stiklinės durys. Galite rasti daugybę įvairių „Pooja“ kambario durų su stiklu, kad pridėtumėte reikiamo žavesio savo „Pooja“ kambaryje.

Galite įsigyti paprastų stiklinių durų savo kambariui, arba galite pasirinkti dekoratyvines stiklines durų konstrukcijas. Tai yra vienas iš populiariausių „Pooja“ kambario durų dizaino namuose, kurį daugelis žmonių pasirenka norėdami subalansuoti „Pooja“ kambario autentiškumą ir išvaizdą be jokių rūpesčių.

SKAITYTI DAUGIAU: Geriausi „Pooja“ durų stiklo dizainai

23. Pooja Mandir ant marmuro plokštės:

Pooja kambario nuotraukos

Mandiro laikymas ant marmuro plokštės yra vienas iš tradicinių būdų, kaip išlaikyti mandirą. Tai yra vienas iš populiariausių namo pooja kambario dizaino variantų, kurį galite išbandyti be jokių minčių, nes šis dizainas gerai atrodys su visų tipų namų dekorais.

Jūs galite padaryti šiuos marmurinius pooja mandiro dizainus namams patrauklius, galite papuošti juos pooja dekoravimo idėjomis namuose. Tačiau paprastas būdas naudoti šiuos dizainus yra naudoti jį su Dievo stabu ir baigta. Pats dizainas yra toks gražus, kad jums nereikia nieko kito.

24. „Pooja“ kambarys parduotuvėje:

Pooja kambario dizaino idėjos

Tai puiki idėja kuo geriau išnaudoti savo sandėliuką namuose. Galite pakeisti savo sandėlį naudodami bet kurį garsų ir populiarų „Pooja“ kambario interjero dizainą ir turėti savo „Pooja“ kambarį.

Galite išbandyti „Pooja“ kambario durų dizainą iš medžio arba „Pooja“ durų stiklo dizainą, kad išskirtumėte savo „Pooja“ kambarį iš kitų kambarių. Paversdami savo sandėliuką į pooja kambarį, taip pat galite gauti pakankamai vietos, kad gerai suplanuotai ir be jokių rūpesčių sutvarkytumėte visus savo pooja kambario elementus..

25. Pooja kambarys su plytelėmis:

tradicinis „Pooja“ kambario dizainas

Jūs tikriausiai matėte daugybę Indijos pooja kambarių dizaino, pagamintų naudojant plyteles, ar ne? Taip yra dėl to, kad pooja mandyre plytelės naudojamos gana seniai. Keičiantis laikui, atsiranda daug naujų mandirinių plytelių stilių ir dizaino, atsižvelgiant į žmonių tendencijas ir pomėgius.

Dabar galite rasti net 3D pooja kambario plyteles, kurioms teikia pirmenybę dauguma žmonių, kad jų pooja kambarys atrodytų gaiviai ir žaviai. Galite naudoti plyteles „Pooja“ kambario dizainui butuose, taip pat „Pooja“ kambariui butuose. Tačiau, jei turite didelę erdvę, galite derinti naujausius „pooja“ kambario dizainus su plytelėmis.

SKAITYTI DAUGIAU: Šiuolaikinės „Pooja“ kambario plytelės & Marmuro dizainas

Bendrieji „Pooja“ kambario dekoravimo patarimai:

Jei norite, kad jūsų šiuolaikinės „pooja“ kambario dizaino idėjos atrodytų būtent taip, kaip norėjote, tuomet turėtumėte vadovautis keliais būtiniausiais patarimais, skirtais namams. Šie bendrieji patarimai apie „Pooja Mandir“ gali būti susiję su „Pooja“ kambario baldais, „Pooja“ kambario nuotraukomis ar paprastais „Pooja Mandir“ piešiniais sienoms.

Norite sužinoti keletą geriausių patarimų, kuriuos galite panaudoti kurdami „Pooja mandir“ dizainą? Štai keletas iš jų:

1. Pasirinkite tinkamą poziciją:

Kad jūsų mandiras atrodytų patraukliai, pasirinkite tinkamą mandiro gaminimo poziciją.

2. Kambario nustatymas:

Kad jūsų paprasti „Pooja“ kambario dizainai išsiskirtų iš kitų, įsitikinkite, kad puikiai įrengiate kambarį. Kambaryje naudokite atitinkamus baldus, dekoracijas, paveikslus ir pan.

3. Apšvietimas:

Vienas iš esminių „Pooja“ durų dizaino veiksnių Indijoje yra apšvietimo veiksnys. Naudokite pakankamai daug apšvietimo savo mandyre, kad jis būtų ryškus ir gražus.

4. Sienų spalvos:

„Pooja“ kambario spalva vaidina svarbų vaidmenį, kad ji išsiskirtų; todėl turėtumėte pasirinkti tinkamą pooja kambario sienų spalvą. Galite išbandyti įvairias „Pooja“ kambario idėjas, kad galėtumėte eksperimentuoti su jo spalvomis.

5. Įėjimo durys:

Dėl įvairių „Pooja“ kambario durų dizaino nuotraukų galite išbandyti įvairius būdus, kaip įėjimas į „Pooja“ kambarį atrodytų kitaip nei kiti kambariai.

6. Vastu Shastra:

jei naudojate paruoštą kambarį, taip pat galite apsvarstyti Vastu Shastra, kad įsitikintumėte jo pozityvumu ir tikslumu.

7. Tai yra keletas geriausių „Pooja“ kambarių dizaino, kuriuos galima išbandyti atsižvelgiant į šiuolaikinius reikalavimus. Nors šios „Pooja“ kambario idėjos gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos dydžio, ir visos šios „Pooja Ghar“ dizaino idėjos namams tikrai atrodys patraukliai, nuostabiai ir užburiančiai. Namams yra daug pooja mandirų, kuriuos galite išbandyti pagal savo skonį ir asmenybę.

8. Jei turite geresnių pasiūlymų, kaip namuose turėti pooja ghar, pakomentuokite žemiau. Taip pat pasidalykite, kuris iš paprastų „Pooja mandir“ dizainų jums patiko labiausiai? Mes esame čia, kad padėtume jums išsirinkti geriausią jūsų vietos pooja dėžutės dizainą.

Ekspertų klausimai:

1. Kokios medžiagų rūšys idealiai tinka „Pooja“ kambariams?

Nors medžiagos tipas, naudojamas pooja kambariui, priklauso nuo vartotojo pasirinkimo, tačiau norint padaryti patrauklų pooja mandirą, dažniausiai naudojamos šios populiariausios medžiagos:

 • Mediena
 • Marmuras
 • Stiklas
 • Granitas
 • Pagrindiniai tradiciniai dizainai

Jūs netgi galite sumaišyti ir suderinti bet kokias medžiagas, kad sukurtumėte savo namo pooja kambario dizainą.

2. Koks yra idealus „Pooja“ kambario grindų tipas?

Kadangi dauguma iš mūsų paprastai sėdi ant „Pooja“ kambario grindų, todėl ją reikia pasirinkti atsargiai. Jis turėtų būti lengvai prižiūrimas, todėl grindų medžiaga atlieka svarbų vaidmenį.

Štai keletas variantų, kuriuos galite naudoti, kad sukurtumėte geriausias „Pooja“ kambario dizaino grindis:

 • Marmuras
 • Mediena
 • Granitas
 • Cemento plytelės
 • Keraminės plytelės
 • Stiklintos plytelės

3. Kokias spalvas turėčiau naudoti „Pooja“ kambaryje?

Kaip ir bet kuris kitas dalykas, „Pooja“ kambario spalva vaidina svarbų vaidmenį, kad jūsų „Pooja“ kambarys būtų unikalus ir išskirtinis. Tinkamos spalvos kambaryje taip pat padeda įnešti pozityvumo ir šilumos visuose namuose.

Štai keletas spalvų variantų, kuriuos galite išbandyti savo „Pooja“ kambario dizaino idėjose:

 • Balta
 • Raudona
 • Geltona
 • Oranžinė
 • Mėlyna
 • Žalias