Važiavimas dviračiu – tai ne tik dviračio išvežimas į ilgus ir sklandžius važiavimus. Jei norite padidinti savo ištvermę ir pagreitinti greitį, jums reikia ne tik važiavimo. Jums reikia reguliarių treniruočių ir dviračių pratimų. Dviračių sportas tonizuoja raumenis ir palaiko jūsų formą. Tačiau norint padidinti greitį ir pusiausvyrą, reikia treniruotis su dviračiu. Tai padeda pagerinti greitį greičiau nei kasdien kasdien važiuojant įprastomis bandomosiomis valandomis. Čia yra devynios treniruotės, kurias galite išbandyti.

Geriausi dviračių pratimai ir jų nauda

Triguba grėsmė:

Pirmiausia pašildykite penkiolika minučių. Tada padidinkite savo intensyvumą ir palaikykite jį bent tris minutes. Tai reiškia, kad tas tris minutes labai sunkiai dirbate. Kitas tris minutes skirkite atsigauti. Pakartokite visą procedūrą bent du kartus. Tada baikite savo taką įprastu tempu. Tai padeda pagerinti jūsų VO2 pajėgumą, ty padeda priversti jūsų kūną rasti geresnių būdų, kaip panaudoti daugiau deguonies, kai jūsų organizmas to reikalauja.

Sukimasis:

Įšilkite penkias minutes ir pasukite iki greičiausio judesio sklandžiais pedalo judesiais, vieną minutę tylėdami viršutinę kūno dalį. Pailsėkite kitas tris minutes. Pakartokite visą procedūrą nuo šešių iki aštuonių kartų. Po kurio laiko padidinkite greitų sukimų trukmę ir ilsėkitės trumpiau. Sugręžimo plyšys padeda padaryti jus efektyvesnį, perkeliant pastangas nuo kojų raumenų prie širdies ir kraujagyslių raumenų.

Meandras:

Kartais viskas, ką jums reikia padaryti, tai pamiršti visas technologines šiukšles su krumpliaračiais ir įranga ir tiesiog važiuoti dviračiu kaip vaikas. Greitai važiuokite bet kokiu turimu ciklu ir tiesiog išvarykite širdį. Apsidairykite aplink, pajuskite vėją, važiuokite senu taku ir mėgaukitės jojimu.

Atakos kalne:

Žinai, ką jie sako, kalvos visada daro tave stipresniu. Taigi, koks yra geresnis būdas pagerinti savo jėgą, nei reguliariai važiuoti per kalvas! Dabar galite tai padaryti dviem būdais. Vienas iš jų gali būti takas, kurio kelyje yra mažiausiai nuo penkių iki šešių kalvų. Sunkiai įkopkite į tas kalvas ir atsigaukite tarp jų. Arba galite rasti vieną aukštą kalną, kuri nėra lengvas žaidimas, ir sunkiai ja važiuoti. Atsigaukite nusileisdami žemyn ir tada pereikite.

Tempo treniruotė:

Tempo treniruotės padeda padidinti jūsų tvarų lenktynių tempą. Tai taip pat padeda pagerinti jūsų slenkstį, priversdama ląsteles gaminti daugiau energijos. Įšilkite bent dešimt minučių ir pradėkite važiuoti sunkiu tempu, kuris gali atnešti 40 km lenktynes. Važiuokite penkiolika minučių. Tada skirkite tris minutes atsigauti. Kartokite procedūrą du kartus. Pagerėjus jūsų fizinei būklei, padidinkite tempą ir sumažinkite atsigavimą.

Peržengti slenkstį:

Šis pratimas padeda pastumti kojas iki jų lūžio taško, o tada pratęsti šią ribą. Jūs apšildote nuo dešimties iki penkiolikos minučių, o tada stengiatės pakankamai aukštai, kad pajustumėte kojų riksmą. Laikykite jį bent penkias minutes, tada atsipalaiduokite ir važiuokite žemiau savo komforto zonos. Atlikite bent tris šio pratimo rinkinius. Tai labai padės padidinti jūsų slenkstį.

Trisdešimt antras sprogimas:

Pirmiausia turite sušilti mažiausiai dešimt minučių, tada spręskite trisdešimt sekundžių. Jie vadinami trisdešimt antrais sprogimais. Po trisdešimt antrojo sprinto lengvai sukite dvi su puse minutės. Tada pakartokite procedūrą mažiausiai dvylika kartų. Sukti lengva atvėsti. Tai veiksmingas būdas pagerinti jūsų organizmo gebėjimą naudoti daugiau deguonies stresinėse situacijose. Tačiau nepatartina atlikti šios treniruotės dažniau nei du kartus per savaitę.

Suaugusiųjų poilsis:

Raskite grupę kitų aistringų dviratininkų, kurie nori padėti jums treniruotis. Tada praktikuokite skirtingas eilutės formas, pvz., Vieną failą, tada dvigubą ar besisukančią eilutę. Lenktyniaukite tarpusavyje į kalno viršūnę arba per miesto liniją. Tai padės patobulinti balansavimo įgūdžius. Tai taip pat padės išmokti skaityti kitus lenktynininkus, o svarbiausia – sumažins spaudimą ir leis mėgautis.

Pastovi būsena:

Pradėkite važiuoti vidutiniu intensyvumu ne žemiau savo komforto zonos ir tada palaikykite kitą valandą. Palaikykite kvėpavimą ir kojos neturėtų degti. Šis pratimas padeda išmokyti kūną įsisavinti sukauptus riebalus ir panaudoti tą energiją.

dviračių pratimas