Traškėjimas yra keletas pagrindinių pratimų, kuriuos žmonės naudoja tonizuodami pilvą ir išlygindami skrandį. Tai nereikalauja jokios įrangos ir suteikia jums kokybiškus rezultatus sporto salėje per kelias savaites. Tai paryškina jūsų juosmenį ir veikia pilvą. Yra įvairių „Crunch“ pratimų, skirtų sudeginti nepageidaujamas kalorijas. Jie pasidalino toliau esančiose pastraipose.

Geriausi „Crunch“ pratimai, kaip tai padaryti

Treniruotės pratimai:

Čia rasite 9 skirtingų tipų pratimus plokščiam skrandžiui.

Pagrindinis traškėjimas:

Atsigulkite ant nugaros ir sulenkite kelius. Laikykite juos lygiai ant grindų. Padėkite rankas už galvos. Nesikiškite pirštų. Patraukite pilvą į vidų. Dabar lėtai pakelkite galvą, kaklą ir pečių ašmenis nuo grindų. Palaikykite kelias sekundes ir tada lėtai grįžkite žemyn.

Atvirkštiniai įtrūkimai:

Norėdami atlikti atvirkštinį traškėjimą, atsigulkite ant grindų ir laikykite rankas už galvos. Pakelkite kelius į vidų, sukurdami 90 laipsnių kampą. Pradėkite traukti kojas prie krūtinės. Dabar sutraiškykite pilvo raumenis. Laikykite kelias sekundes ir tada grįžkite į įprastą padėtį. Norėdami gauti rezultatų, atlikite maždaug du rinkinius po dešimt.

Crunch Twist:

Norėdami susukti gniuždymą, kelius padėkite ant grindų ir sulenkite. Tą akimirką, kai ketinate susitraukti, pakelkite alkūnę prie priešingo kelio. Laikykite kelias sekundes ir tada grįžkite į įprastą padėtį. Pabandykite kaitalioti dešinę ir kairę puses. Padarykite tai maždaug dvidešimt kartų, kad gautumėte kuo daugiau naudos.

Dviračio krizė:

Norėdami sutriuškinti dviratį, pirmiausia atsigulkite ant grindų ir laikykite kėdę ar stalą, kad galėtumėte atremti nugarą į žemę. Pakelkite vieną koją ir sulenkite ją skrandžio link. Pakeiskite koją, kuri yra lygiagreti žemei, ir atlikite dviračio judesius. Vienas pakartojimas skaičiuojamas tik tada, kai kairė ir dešinė kojos pasiekia skrandį.

Vertikalus kojų traškėjimas:

Norėdami atlikti vertikalų kojų gniuždymą, sukryžiuokite ir kulkšnis ir pakelkite kojas aukštyn. Dabar laikykite rankas už galvos ir nukelkite pečių ašmenis nuo žemės. Palaikykite kelias sekundes ir tada grįžkite į normalią būseną. Atlikite trumpus judesius aukštyn. Tai tonizuos jūsų skrandį ir jį išlygins.

Ilgos rankos traškėjimas:

Dėl ilgos rankos gniuždymo pirmiausia atsigulkite. Laikykite kelius sulenktus. Dabar padėkite rankas už galvos ir sujunkite pirštus. Dabar pakelkite viršutinę kūno dalį kartu su rankomis ir palaikykite maždaug dvi sekundes. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį.

Pirštų prisilietimo traškėjimas:

Norėdami sutraiškyti kojų pirštus, atsigulkite ant grindų ir pakelkite kojas tiesiai. Laikykite pilvą įtemptą ir čiulpiate pilvo mygtuką. Dabar pakelkite abi rankas aukštyn. Tada pakelkite galvą, pečius ir krūtinę ir pirštų galiukais pabandykite paliesti kojas. Dabar grįžkite į normalią padėtį.

Įstrižas kojų traškėjimas:

Atsigulkite ant žemės nugara į grindis. Dabar nuleiskite kelius ir padėkite pirštų galiukus abiejose galvos pusėse. Dabar sulenkite pečius. Laikykite jį kelis centimetrus nuo grindų. Suskaičiuokite iki dviejų ir grįžkite į įprastą padėtį.

Atsisėskite Crunch:

Norėdami atsisėsti, atsigulkite ant grindų ir sulenkite kelius 90 laipsnių kampu. Dabar sulenkite pečius ir pakelkite galvą bei krūtinę nuo žemės. Taip pat laikykite rankas tiesiai ir leiskite liesti kelius. Grįžkite į įprastą padėtį ir pakartokite keletą kartų.

Pratimai plokščiam skrandžiui