Šiais laikais, kai keičiasi gyvenimo būdas ir gerklės varžybos, vaikai tapo labiau namuose ir paklusnūs. Jie neišeina ir nežaidžia saulėje ir yra labiau prilipę prie savo projektų kompiuteriuose. Arba jei jie turi vaizdo žaidimus mylinčius tėvus, tai tikrai žaidimų geikas, kuris retai išeina iš savo žaidimų denio!

Tačiau vaikai turi mėgautis žaidimais ir lauke. Tai yra suaugimo dalis. Saulės šviesa tiesiogine prasme yra svarbiausias kaulų augimo ir vitamino D katalizatorius.

Geriausias dalykas vaikams ir mankštai yra tai, kad jums nereikia jiems sakyti, kad tai mankšta. Bet kokią smagią veiklą užsiima visi vaikai. Kuo interaktyvesnė ir linksmesnė veikla, tuo lengviau įtikinti juos išbandyti. Taigi čia yra keletas veiklų, kurias galėtumėte išbandyti, kad jų protas ir kūnas būtų judrūs ir aktyvūs.

Čia yra geriausi pratimai vaikams.

• Futbolas:

pratimai vaikams

Jame yra daug bėgimo. Tai ne tik bėgimas, bet ir taktika. Taigi vaikas ne tik turės stiprias kojas, bet ir išmoks manevravimo bei strategijos gudrybių, taip ugdydamas psichinius raumenis.

• Plaukimas:

Viena iš geriausių sporto šakų visų dydžių ir lygių vaikams yra plaukimas. Dauguma gyvenamųjų patalpų turi savo baseiną. Mokyklos ir klubai taip pat juos turi, o kai kurios mokyklos yra gana konkurencingos. Plaukimo mokymasis padės pagreitinti jų ūgio augimą ir kontroliuoti svorio padidėjimą. Tai yra gyvybę gelbstinti veikla, todėl tai bus naudinga vaikui visą gyvenimą.

• Kovos menai ir joga:

Tai ne tik padidina vaiko judrumą ir refleksus, bet ir padidina jų koncentraciją. Tai padeda jiems ir studijose. Vaikai yra labiau drausmingi, nes jiems drausmingai vadovauja mokytojas.

• Takelis:

Vaikai mėgsta bėgioti. Surinkite mažų irklių grupę ir leiskite jiems bėgti link finišo linijos. Nustebsite, kaip lengvai jie prie to prisitaikys. Apšilimo metu įtraukite keletą laisvų rankų pratimų ir jie net nežinos, kad tai yra treniruotė.

• Važiavimas dviračiu:

Padarykite dviračiu grupinę veiklą su kitais to paties amžiaus vaikais savo kolonijoje. Pabandykite padaryti tai įdomu, mesti į šmaikščią lobių paiešką. Vaikai netrukus su nekantrumu laukia išėjimo iš namų su dviračiais.

• Krepšinis:

Geriausias pratimas norint įgyti aukštį ir sudeginti kalorijas. Nuo driblingo iki manevravimo ir „slam dunk“ mokymosi apie krepšinį yra labai smagu. Greiti komandos žaidimai, tokie kaip šie, padeda ugdyti vaiko judrumą ir refleksus.

• Šokis:

Šokiai yra nuostabi ir holistinė treniruotė. Nors klasikiniai šokiai gali tapti šiek tiek nuobodūs, yra socialinių šokių, tokių kaip salsa, mambo ir net svingas. Ryškūs kostiumai ir greiti judesiai daro kūną labai judrų. Vaikai gali būti daug geresni šokėjai nei suaugusieji, nes jie gali išmokti dalykų greičiau ir geriau.

• Praleisti:

Tiek berniukams, tiek mergaitėms patinka virvių praleidimas kaip žaidimas. Susižavėjimas šokinėjant virvėmis su draugais daro tai labai smagia treniruote. Pabandykite prisijungti prie vaikų ir taip pat gausite gerą endorfinų dozę.

• Jojimas arkliu:

Jodinėjimas žirgais yra įdomus vaikams. Tai moko juos būti geranoriškais su gyvūnais, taip pat duoda jiems partnerystės ir kantrybės pamoką. Jodinėjimas žirgais taip pat žymiai pagerina laikyseną.

Paprastus pratimus galima mėgautis kartu su sveikata ir tinkamumu. Nerimą keliančio vaikų nutukimo daugėja, o tai lemia suaugusiųjų nutukimą. Tai ne tik anksti skelbia cukraus, kraujo spaudimo ir cholesterolio sukeltas ligas, bet ir žlugdo augančio vaiko pasitikėjimą savimi. Taigi būkite atsakingi už savo vaikus ir leiskite jiems žaisti.