Kalbant apie pratimus, turime labai įprastą pasiteisinimą: „Aš neturiu laiko“. Pratimai nebūtinai reiškia, kad turime praleisti begalę valandų sporto salėje, priversdami save monotoniškai skausmingai. Kai buvome jauni, bėgdavome, šokinėdavome, važiuodavome dviračiu, plaukdavome ir mėgdavome tai, bet dabar darydami tuos pačius dalykus galime tai vadinti pratimu. Mes nesuvokiame, kad nekenčiame darbo dalies, kurios nekenčiame nuobodulio. Pagrindinis reguliaraus mankštos motyvas yra išlaikyti mūsų kūno formą, būti tinkamam ir sveikam. Pratimai ne visada yra sunkūs ir nuobodūs, jie taip pat gali būti įdomūs. Tai yra teisinga pasirinkti ir tai daryti reguliariai, mes taip pat galime šypsotis veide.

Geriausi linksmi pratimai vaikams ir suaugusiems:

Štai keletas įdomių pratimų idėjų:

1. Vaikščiojimas:

Vaikščiojimas

Nelabai varginantis ir visai nenuobodus, jei tai daroma tinkamai. Vaikščiojimas tam tikru metu, ypač anksti ryte, grynu oru kvėpuoti ir ramia, ramia atmosfera, kuria mėgaujamasi, yra ne tik tikslas sportuoti, bet mums iš tikrųjų gali patikti tai daryti. Jei draugas prisijungia, pasivaikščiojimas tampa dar malonesnis.

2. Praleidimas:

linksmi pratimai

Joks kitas pratimas nėra toks efektyvus kardio pratimas, kaip šokinėjimas su punk virve. Be to, kad tai būtų veiksminga, niekas neatrodytų smagiau nei šios smagios treniruotės, taip tarnaujant tikslui išlikti tinkamam.

3. Riedučių čiuožimas:

Riedučiai

Kai buvome vaikai, mes su draugais valandų valandas lenktyniaudavome aplink savo vietovių gatves, balkonus, terasas, ir tai buvo labai smagu. Taigi čia mes turime galimybę atgauti tuos prisiminimus, mėgautis savo laiku ir būti tinkamiems vienu metu.

4. Šokiai:

Šokiai

Atrodo, kad tai šokių mėgėjų rojus, bet ne tik šokių mėgėjams tai gali būti naudinga visiems. Lėtas šokis vakarėliuose, vestuvės gali neatrodyti labai suprakaitavę, tačiau kūno rengybos ekspertai mano, kad nors greitis yra mažas ir tarp nuoseklumo yra daug laiko tarpų, čia tai yra raktas. Jei nesate labai socialus žmogus, taip pat galite įjungti savo muzikos sistemą ir leisti mėgstamiausius kūrinius ir tiesiog eiti į ją vienas.

5. Frisbis:

Frisbee

Žaisdami šį juokingą treniruočių žaidimą šokinėjame, nardome, bėgame ir metame diską į kitą galą. Tai puikus būdas sudeginti daugybę kalorijų, mėgaujantis su draugais ir šeima.

6. Stovai ant rankų:

Stovai ant rankų

Ši paprasta nemokama rankinė padeda mums daug prakaituoti. Šios smagios pratybos ne tik stiprina mūsų rankų jėgą, bet ir didina pagrindinę kūno jėgą.

7. Dviračių sportas:

Dviračiu Sportas

Vaikščioti dviračiais su draugais, kas rytą ir po pietų išlipti iš namų su dviračiu buvome neatsiejama mūsų vaikystės rutinos dalis. Taigi kodėl gi ne išgyventi akimirkas ir būti tinkamam. Važinėjimas dviračiu 2-3 km per dieną yra labai veiksminga mankštos forma.

8. Grojimas muzikos instrumentu:

Grojimas muzikos instrumentu

Galbūt skamba keistai, bet tai, kad valandą grojant muzikos instrumentu, lygu vaikščiojimui po takelį, kai kalbama apie riebalų deginimą. Taigi smegenys taip pat gali deginti riebalus. Pasiimkite savo pasirinktą instrumentą ir pasiklyskite melodijose bei harmonijoje, taip pat formuokite save.

9. Valymas:

Valymas

Retai randame žmogų, kuris mėgsta valyti savo namus. Bet mes galėtume iš to padaryti žaidimą. Nustatyti laiko tikslus tam tikrai vietai išvalyti ir kažkaip užbaigti anksčiau laiko taip pat gali būti veiksminga smagi treniruotė.

Taigi, tai yra patys linksmiausi pratimai, kurie natūraliai ir sveikai gali sudeginti riebalus.