Dizainas ir kūrybiškumas neturi ribų, tačiau vis tiek reikia turėti aiškią idėją ir vaizduotę, kad jo kūrybiškumas taptų akį traukiantis ir viliojantis. Kiekvienas Indijos namų ūkis mėgsta turėti Rangoli dizainą priešais savo namus, o šiandien žmonės iš viso pasaulio priešais savo namus kuria įvairius patrauklius Rangolius, kad visa atmosfera padėtų atspindėti džiaugsmą per Rangoli naudojamas spalvas..

Rangoli dizainas konkursui

Gražūs „Rangoli“ dizainai konkurencijai, atrodantys kūrybiškai:

1. Sveikinimo dizainas:

rangoli dizaino konkursui

Šį dizainą ištisus metus naudoja beveik visi namų ūkiai, nepriklausomai nuo to, ar vyksta festivalis, ar ne. Parašytas žodis „Sveiki atvykę“ atspindi šilumą, kuria šeimininkai sutinka savo svečius. Ramus gėlių dizainas, dekoruotas ryškiomis spalvomis, pagreitina „Rangoli“ grožį. Žodis „Sveiki atvykę“ gali būti parašytas naudojant įvairias spalvas, o tada raidės pažymėtos balta spalva.

2. Ganesh dizainas:

Ganesh Rangoli dizainas

Sakoma, kad Viešpats Ganeshas yra „pradžios“ Viešpats ir daugelyje namų ūkių mėgsta, kad Viešpats būtų nupieštas Rangoliuose, kad tai būtų laimės pradžia. „Ganesh“ galima piešti naudojant popierių, supjaustytą „Ganesh“ dizainu. Po to popierius apibarstomas Rangoli milteliais ir sukuriamas dizainas. Aplink Ganesą taip pat galima atlikti įvairų dizainą, kad „Rangoli“ atrodytų patrauklesnis.

3. Kathakali šokėjų galvos apdangalų dizainas:

Kathakali šokėjų galvos apdangalų dizainas

„Kathakali Dancer“ galvos apdangalų dizainas yra unikalus, tačiau paprastas. Jis sukurtas naudojant rangoli miltelius ir gėles. Žalia yra pagrindinė spalva, o dizainas pagrįstas galvos apdangalais, kuriuos naudoja Kathakali šokėjai. Dizainas yra nuostabus, net jei tai daroma laisvomis rankomis.

4. Fleitos Rangoli dizainas:

Fleitos Rangoli dizainas

Šis „Rangoli“ dizainas atspindi paprastumą, bet kartu ir rafinuotumą. Išorinėje dalyje yra puikių gėlių žiedlapių, kurie pirmiausia yra pagaminti iš rangoli miltelių, o viduje esanti fleita – su geltonais Rangoli milteliais. Šis derinys suteikia kontrastą ir leidžia „Rangoli“ atrodyti giliai ir gražiai. Įvairūs Indijos namų ūkiai Janmashtami dieną naudoja skirtingus šio fleitos dizaino žanrus.

5. Paukščių dizainas:

Paukščių dizainas

Šis „Rangoli“ dizainas yra nuostabiai ramus ir tinka bet kokiai šventei ar netgi gali būti naudojamas ištisus metus. Šio gerai suprojektuoto „Rangoli“ pagrindinė spalva yra mėlyna, kuri atspindi pasididžiavimą ir ramybę. Akys ir snapai taip pat yra nepriekaištingai suprojektuoti, o išorinių dalių dizainas taip pat žavi.

6. Žuvies dizainas:

Žuvies dizainas

Žuvies dizainas buvo atliktas labai tobulai. Kiekviena žuvis yra įvairių spalvų, todėl Rangoli atrodo spalvinga ir graži. Šis dizainas yra labai unikalus ir patrauklus akims. „Rangoli“ galima padaryti naudojant spalvas ar gėles, ir abi jos labai tinka prie koncepcijos.

7. Idol Ganesh dizainas:

Idol Ganesh dizainas

Kaip minėta anksčiau, lordas Ganeshas reiškia laimės pradžią, todėl žmonėms patinka, kad priešais jų duris būtų gaminami tokie Rangoli dizainai. Pagal tokio tipo dizainą gaminamos gražios gėlės ir taip pat naudojami keli kiti dizainai, todėl pagrindinis dėmesys skiriamas Rangoli centrui. Užbaigus „Rangoli“, centre yra nedidelis Ganešo stabas, padedantis sukurti gražaus dizaino „Rangoli“ dizaino 3D efektą..

8. Kathakali veido dizainas:

Kathakali veido dizainas

Šis dizainas grynai vaizduoja Kathakali šokėjo veidą. Pagrindinis dėmesys skiriamas veidui, o gėlių pagalba už veido brėžiami keli unikalūs piešiniai. „Diyas“ dedamos taip, kad padidintų dizaino grožį ir ramybę, o veidas, kaip įprasta, išlieka žalias. Rožių žiedlapiai taip pat gali būti naudojami siekiant suteikti Rangoli ypatingą prisilietimą.

9. Rožių dizainas:

Rožių dizainas

Šis dizainas grindžiamas tik viena gėle. Rožė yra visų laikų mėgstamiausia gėlė, todėl šį Rangolį dievins visi. Jį sudaro viena ar dvi rožės, užpildytos raudona arba rožine spalva, o žiedlapiai – žali. Šis dizainas atrodo visiškai nuostabus, kai gėlių ir žiedlapių spalvai suteikiami atspalviai.

10. Pusapvalis Rangolis:

Pusiau ratas Rangolis

Pagal šį žanrą dizainas yra pusiau apskritimai, o ne gėlės. Tai neabejotinai labai unikalus dizainas, kurio vidinis dizainas atliktas tobulai. Viduje nubrėžtos linijos turi būti plonos ir pastovios, kad visas „Rangoli“ spindėtų ryškiai. „Rangoli“ gali būti nudažytas, jei asmuo nori jį išsaugoti ilgą laiką.

11. „Aum“ dizainas:

Aum dizainas

„Aum“ visada buvo laikomas šventu žodžiu ir nėra nieko geresnio už Rangoli dizainą. Dizainas gali būti paprastas arba sunkus, kaip to reikalauja asmuo. Tačiau kuo paprastesnis ir gėlėtesnis dizainas, tuo patrauklesnis jis atrodys. Šis „Rangoli“ gali būti visiškai gėlėtas, o geltonų ir oranžinių gėlių derinys bus pagirtinas. „Diyas“ ar mažos žvakės taip pat gali būti naudojamos grožiui pridėti.

12. Kalašas Rangolis:

Kalash Rangoli

„Kalash“ dizainas kaip „Rangoli“ padarys stebuklus. Keturi Kalash turi būti suprojektuoti kartu su mažais kokoso medžiais, jungiančiais visą koncepciją. „Kalash“ dekoruotas skirtingomis ir ryškiomis Rangoli spalvomis, o kokoso lapams suteikiama natūrali žalia spalva. Dizainas turi būti ribojamas naudojant baltą spalvą, kuri dizainui suteikia kontrasto ir gyvumo.

13. Svastikas Rangolis:

Svastikas Rangolis

„Swastik Rangoli“ taip pat yra labai ramus, kaip „Aum“ Rangoli. Raudona spalva naudojama „Swastik“ piešimui, o įvairūs piešiniai – išorinėje pusėje, kad visas „Rangoli“ atrodytų gilus ir sunkus.

14. Veidai Rangolis:

Veidas Rangoli

Šį „Rangoli“ dizainą sudaro du indėnų veidai – vyras ir moteris. Veidai buvo puikiai nupiešti ir dekoruoti naudojant baltą spalvą. Mėlyna spalva naudojama kaip vyro veido spalva, o geltona ir oranžinė – moters veidui.

15. Povas dizainas:

Povas dizainas

Šis dizainas yra unikalus ir pavyzdinis, o povas suprojektuotas su povo plunksna. Povas buvo nupieštas atveriant gražius sparnus, o pagrindinėje plunksnoje yra puikios juostelės, nubrėžtos prie sienų.