Povas Rangoli dizainas

Povas yra nacionalinis Indijos paukštis. Jie atrodo labai ryškūs ir spalvingi. Tačiau jie taip pat buvo plačiai gaminami Indijos Rangolyje. Povas rangoli dizainas yra labai patrauklus, o ne kiti rangoli modeliai. Povas rangoli modeliai puikiai atrodo jūsų funkcijai ar progai. Dauguma žmonių svarbą teikia povo rangoli dizainui, kai jie atlieka šeimos funkciją ar švenčia kitus renginius.

Gražus Peafowl/Peacock Rangoli dizainas su vaizdais:

Čia yra 30 ir daugiau geriausių „Peacock Rangoli“ dizainų sąrašas su nuotraukomis visų tipų funkcijoms ir kitiems festivaliams, pvz., „Diwali“, „Dussehra“ ir „Sankranti“.

Nauja kolekcija – 2021 m. Atnaujinimas:

1

3

6

7

5

4

2

2020 m. Mylimiausias povas Rangoli dizainas:

1. Paprastas povas Rangoli dizainas:

Paprastas povas Rangoli dizainas

Tai puikus povo rangoli dizainas. Šis rangolis turi spalvingą povo įvaizdį su patraukliomis mėlynos ir geltonos spalvos spalvomis. Jis pagamintas baltame fone, kad pagerintų povo spalvą. Rangoli kontrastas yra gražiai sukurtas. Taip pat yra daug išsamių rangoli modelių, tokių kaip šis povo paveikslas.

2. Povas Rangoli Kolam dizainas:

Povas kolam dizainas

Tai taip pat labai spalvingas povo rangoli dizainas. Tai tiesiog užburia iš pirmo žvilgsnio į žiūrovą. Šis rangoli menas yra drąsių ir ryškių spalvų derinys. Įtrauktos spalvos yra geltona, rožinė, žalia ir mėlyna, kurios užbaigia gyvą povą. Dizainas turi smulkių detalių, kurioms reikia papildomos praktikos ir kantrybės, kad jis atrodytų taip puikiai. Tai gražus kolam rangoli dizainas. Raudonos gėlės kraštas pagerina visą rangoli vaizdą.

3. Povas Rangolis su purpuriniu fonu:

Povas Rangoli modeliai

Tai vėlgi labai gražus ir spalvingas povas, pagamintas kaip rangoli. Spalvos yra labai patrauklios ir ryškios. Dėl purpurinio fono rangoli atrodo nepakartojamai ir ryškiai. Tai nėra labai sunku išbandyti, tačiau spalvų tipas ir tonai suteikė jam geriausią išvaizdą. Raudonojo krašto kontrastas su šiuo violetiniu fonu yra tiesiog nuostabus ir pakelia visą vaizdą.

4. Povas Rangoli dizainas Diwali:

Povas Rangoli dizainas Diwali

Šis povas rangoli dizainas yra per ryškus ir drąsus. Tai puikiai tinka bet kokiai šventinei progai. Šį laisva ranka pagamintą povo rangolį galite pasigaminti bet kokiam festivaliui, pvz., „Diwali“, „Dasara“ ir pan., Kad gautumėte nuostabių komplimentų. Violetinės ir oranžinės spalvos naudojimas yra įtaigus. Tačiau dėl balto dizaino jis atrodo dar blaiviau. Tai atrodo gana gražiai su nuostabiomis ryškiomis spalvomis.

5. Povas Rangoli dizainas pradedantiesiems:

Povas Rangoli dizainas pradedantiesiems

Tai labai gražus ir paprastas rangoli dizainas. Tai rodo nuostabias ir spalvingas plunksnas, kurios yra drąsios ir ryškios spalvos. Šį povų rangoli dizainą labai lengva padaryti, nes jis pagamintas iš punktyrinių. Tai gali padaryti net pradedantieji. Tereikia šiek tiek pasipraktikuoti ir jūs laukiate komplimentų, laukiančių jūsų kelio. Tai vienas iš paprastų povo rangoli dizaino su taškeliais.

6. Patrauklus povas Rangolis:

Spalvotas povas Rangoli

Tai šiek tiek skiriasi nuo visų. Tai turi beveik visas mums žinomas spalvas. Geltonas fonas yra tiesiog puikus, pakeliantis visą povą. Šis povas rangoli dizainas apima tokias spalvas kaip oranžinė, geltona, karališka mėlyna, raudona, žalia, rožinė ir violetinė. Pagrindinė atrakcija yra gražios plunksnos, kurios yra šiek tiek pagamintos kampuose, bet yra labai patrauklios.

7. Lengvas ir spalvingas Rangoli dizainas:

Lengvas ir spalvingas Rangoli dizainas

Tačiau ne visi povo rangoli dizainai yra. Tai paprasčiausias ir gražiausias povas rangoli. Tai gali padaryti net bet kuris pradedantysis. Šis dizainas turi ryškias spalvas, puikų kraštą ir gerą srautą. Visa tai padaryti nėra sudėtinga. Tai taip pat yra vienas iš labai gerų povo rangoli modelių.

8. Povas su būgnais Rangoli dizainas:

Povas su būgnais „Rangoli Design“

Tai unikalus povo rangoli dizainas. Tai pagaminta naudojant visiškai natūralius povo atspalvius. Jis turi visas ryškias ir ryškias spalvas, kad suteiktų jam natūralią povo išvaizdą. Labiausiai vaizduojamas rangoli bruožas yra etninis būgnas, pagamintas raudonos ir geltonos spalvos. Tai suteikia gerą kontrastą vienas kitam. Šis rangoli modelis turi daug detalių. Dėl juodos sienos ji atrodo dar patrauklesnė. Tai yra vienas iš tobulų povų rangoli dizaino varžyboms.

9. Du povai susiduria vienas su kitu:

Gražus povas Rangolis

Koks ryškus šio povo rangoli atspalvis! Šis modelis yra tiesiog labai patrauklus ir puošnus. Šiame rangolyje naudojamos spalvos yra labai ryškios ir ryškios. Jie naudojami labai strategiškai, kad suteiktų nuostabų efektą. Šioje nuotraukoje abu povai yra vienas priešais kitą. Čia povai sėdi ant rožinių lotoso žiedlapių.

10. Povas Rangolis su tema:

Povas Rangolis su tema

Tarp gyvūnų ir paukščių temų povas yra labiausiai mėgstamas. Pažvelkite į šį patrauklų kūrinį ir suprasite, kiek tam reikia žinių, susikaupimo, kantrybės ir atsidavimo.

11. Povas Rangolis su plunksnomis:

Povas Rangolis su plunksnomis

Čia yra dar vienas žvalus povas rangoli dizainas su plunksnomis. Jos plunksnų ir uodegos dizainas yra tikrai gražus. Spalvų pasirinkimas taip pat yra puikus.

12. Nuostabi pora „Povas Rangoli“ dizaino:

Nuostabi povo Rangoli pora

Šis puikus rangoli dizainas rodo porą povų. Giliai mėlynos ir ryškiai rožinės spalvos pavertė jį unikaliu. Visi kiti atspalviai taip pat yra išmintingai parinkti, kad suteiktų dizainui išskirtinę išvaizdą. Visos jūsų šventės, tokios kaip „Diwali“, „Vinayaka Chavithi“ ir „Pongal“, bus ryškios naudojant šio tipo povo rangoli meną.

13. Mėlynos spalvos povas Rangoli:

Mėlynos spalvos povas Rangoli

Mėlyna yra šio žavingo povo rangoli dizaino spalva. Kūnas, galinės plunksnų dalys ir fonas yra nudažyti karališkai mėlyna spalva. Jei manote, kad kitos čia naudojamos spalvos yra pernelyg nuobodžios, rinkitės patys.

14. Didysis povas Rangoli dizainas Diwali festivaliui:

Povas Rangoli dizainas Diwali festivaliui

Šis povas rangoli dizainas yra geriausias Diwali šventei. Aplink vonią, kurioje yra gėlių, ir plaukiojančias apšviestas Diyas, yra du povai. Koncepcija yra nepaprasta, o dizainas pribloškiantis. Šio tipo povų rangoli dizainą galite išbandyti varžyboms.

15. Spalvotas povas su būgnais Rangoli:

Spalvingas povas su būgnais Rangoli

Čia yra dar vienas nuostabus povas rangoli. Paukščio idėja labai graži, forma gražiai nupiešta, o spalvos parinktos apdairiai. Pirmiau minėtus rangolius galite pasigaminti iš gėlių, būgnų ar povo, kurie taip pat atrodys labai gerai ir bus įspūdingi.

16. Pradedančiųjų Povas Rangoli dizainas:

Paprastas povas Rangoli dizainas

Kas gali būti gražiau už šį nuostabų povą, sėdintį ant šakos, kai reikia gaminti povą rangoli? Pagrindinis dėmesys skiriamas kiekvienai paukščio uodegos plunksnai, todėl kurdami turite būti labai atsargūs. Šioje nuotraukoje galite pamatyti filialo gėles, kurios taip pat daro išvaizdą patrauklesnę.

17. Gėlių povas Rangoli:

Gėlių povas Rangoli

Gėlių povas rangoli gaminamas naudojant gėlių žiedlapius kartu su spalvomis. Natūralūs gėlių atspalviai suteikia labai tikrovišką išvaizdą rangoliams. Šių gėlių žiedlapių aromatas taip pat suteikia raminantį ir gaivų kvapą. Spalvos paprastai naudojamos šiems rangolio žiedlapiams sukurti. Kartais šie rangoliai kuriami naudojant tik gėles ir žiedlapius, kad rangoliams suteiktų estetinę aurą. Gėlės, tokios kaip medetkų rožė ir jazminas, yra populiariausi tokio rangolio žiedlapiai.

18. Rangolis su daugybe povų:

Rangolis su daugybe povų

Daugelyje „rangoli“ dizainų vietoj centrinio dizaino naudojami povai. Tokiame rangolyje nupieštas povas yra mažesnio dydžio ir nenaudoja daug spalvų. Tačiau jie daro rangolius daug gyvybingesnius ir elegantiškesnius. Šiuose rangoliuose naudojamų povų skaičius priklauso nuo nupieštų rangolių dydžio. Nors povai gali būti ne pagrindinis dizainas, jie vis dar vaidina didžiulį vaidmenį, kad rangolis būtų vizualiai puikus. Paprastai šiuose rangoliuose piešti povai yra identiški, tačiau menininko požiūriui perteikti gali būti naudojami įvairaus dydžio povai..

19. Kundano motyvas Povas Rangolis:

Kundano motyvas Povas Rangolis

Šie dizainai sukurti ant popieriaus ar kartono. Šių rangoli dizaino ypatumas yra tas, kad juos galima pakartotinai naudoti kelis kartus. Naudojant įvairius Kundano akmenų atspalvius galima sukurti skirtingus povų dizainus. Populiariausiuose povų dizainuose naudojami žali ir mėlyni Kundano akmenys. Šiuos dizainus nesunku padaryti, o vėliau jų nereikia valyti. Naudojant šią techniką, galima sukurti įvairius povų dizainus skirtingomis spalvomis, stiliais ir dydžiais. Dėl šių dizainų pakartotinio naudojimo jie yra labai populiarūs tarp žmonių, kurie neturi laiko kiekvienam festivaliui pagaminti rangolio.

20. Paprastas elegantiškas povas Rangolis:

Paprastas elegantiškas povas Rangoli

Yra daug būdų, kaip suprojektuoti povo rangolį. Skirtingai nuo kitų sudėtingų dizainų, povo dizainą galima lengvai ir gražiai sukurti naudojant dvi ar tris skirtingas spalvas. Šių dizainų pranašumas yra tas, kad jie neužima daug laiko, tačiau vis tiek atrodo labai gražiai prie jūsų slenksčio. Šie dizainai yra pakankamai paprasti, kad juos galėtų sukurti pradedantysis, ir dar pakankamai gražūs, kad patrauktų žiūrovo dėmesį ir vaizduotę. Tikras triukas kuriant vieną iš paprastų, bet elegantiškų rangoli yra naudoti tinkamas spalvas. Nesvarbu, kaip paprasta atrodyti rangoliai, su tinkama spalvų schema jis vis tiek atrodys nepaprastai ir paliks baimę.

21. Laisvų rankų povas Rangolis:

Laisvų rankų povas Rangoli

Laisvų rankų povas rangolis yra vienas iš sunkiausių rangolių tipų. Jie sukurti be jokių instrumentų pagalbos, taigi ir pavadinimas. Gamindamas šiuos rangolius, menininkas pirmiausia nubraižo pradinį dizainą, o paskui pateikia spalvas pagal jų reikalavimus. Menininkai turi laisvę kurti įvairius dizainus ir formas. Kartais šie dizainai gali būti specifiniai, o kartais jie gali būti visiškai atsitiktiniai. Toks laisvų rankų povas rangolis suteikia menininkui laisvę išreikšti save, sukuriant nepriekaištingą spalvų ir dizaino demonstravimą.

22. Juodasis ir baltasis povas Rangolis:

Juodas ir baltas povas Rangoli

Šio tipo rangoli gaminami ant juodo marmuro plokštės arba juodo kartono. Tokie rangoli dizainui naudoja tik baltus miltelius. Dėl juodo fono rangoli atrodo vizualiai patraukliai. Tokius rangolius nesunku pasigaminti ir juos galima sukurti su minimaliais baltais milteliais. Šie rangoliai retai naudoja vieną ar dvi skirtingas spalvas, kad dar labiau pagražintų povo dizainą. Kai kurie iš šių rangolių turi įmantrų dizainą, įterptą į povą. Šie modeliai padeda vizualiai pagerinti rangoli išvaizdą. Tokie rangoliai yra labai populiarūs tarp visų rangolių mėgėjų dėl savo paprastumo ir kontrastingo dizaino.

23. Karoliukas Povas Rangolis:

Karoliuotas Povas Rangolis

Šie rangoliai sukurti naudojant įvairių dydžių ir spalvų karoliukus. Šie rangoliai gali užtrukti daug laiko, tačiau sukūrus jie atrodo vizualiai patrauklūs. Spalvos naudojamos tik dizaino fone. Karoliukai suteikia skirtingus atspalvius ir atspalvius, kai jie yra apšviečiami, todėl rangoli tampa gyvybingesni. Šie karoliukų kūriniai yra išskirtiniai ir padeda pritraukti žiūrovo dėmesį. Norėdami kuo geriau išnaudoti šį rangoli, pasirūpinkite tinkamu apšvietimu, papildančiu jo išvaizdą. Menininkai gali eksperimentuoti su įvairaus dydžio karoliukais, kad patobulintų vizualinę rangoli išvaizdą.

24. Simetriškas povo dizainas:

Simetriškas povo dizainas

Vienas iš labiausiai nupieštų povų rangolių yra simetriškas rangolis. Geometrija yra pagrindas sukurti vieną iš šio išskirtinio rangolio. Juos labai lengva sukurti, nes dažniausiai jie piešiami naudojant taškus ir linijas. Dėl simetriško rangolių pobūdžio šie rangoliai paprastai yra nedideli ir juose yra bent du povai. Nors dizainas yra gana paprastas, būtent spalvų schema atgaivina rangolius. Naudojant tinkamus spalvų derinius, šie rangoliai gali tapti bet kokių švenčių akcentu.

25. Freska „Povas Rangolis“:

Freska „Povas Rangolis“

Freskinis povas rangolis naudoja skystas spalvas, o ne miltelines spalvas. Dėl šios priežasties rangoli net ir po ilgo laiko išlieka netrikdomas ir elegantiškas. Jie yra labai populiarūs ir naudingi tikrai vėjuotose vietose. Šie rangoliai naudoja kontrastingą spalvų toną, kad patrauktų žiūrovo dėmesį. Jie yra labai populiarūs Pietų Indijoje. Kai spalva išdžiūsta, ją galima nuplauti. Vėliau jų nereikia valyti. Jį gali sukurti kiekvienas. Tai, kad tokio rangolio gamyba neužima daug laiko, daro jį labai populiariu pradedantiesiems ir perfekcionistams.

Pirmiau minėti povo rangoli dizainai daro jūsų šventę ir funkciją spalvingesnę ir patrauklesnę. Taip pat galite pasiūlyti savo povo rangoli dizainą kartu su mumis ir taip pat pakomentuoti.

Povai yra gyvybinga paukščių rūšis. Jie naudojami kaip elegancijos simbolis. Jie yra gyvybingo mūsų festivalių grožio metafora. Dėl išskirtinių spalvų povų dizainas yra pagrindinis tarp rangoli kūrėjų. Povas rangolis yra neatskiriama tradicijos, kuri daugelį metų vykdoma visoje šalyje, dalis.

Povo dizainą lengva padaryti visiems. Būtinai naudokite ryškias spalvas, kad jūsų rangolis atrodytų gyvas.

Povas Rangoli dizainas