Rangolis yra tradicinė tradicija Indijoje festivalių sezono metu. Tai yra pasveikinti deivę jūsų namuose. Yra daug Rangoli dizaino tipų. Tradicinis Rangolis daugiausia yra Rangoli dizainas su taškais. 8 taškų rangoli dizainas yra svarbus. Kai piešiate kolamą naudodami tašką, jį lengva piešti tiesiog sujungus taškus, kaip nurodyta instrukcijoje. Kiekvienas gali piešti tokio tipo „Rangoli“ dizainą.

Geriausi 8 taškų Rangoli/Pulli Kolam dizainai:

Štai keletas 8 taškų „Rangoli“ dizaino ir jo piešimo būdas. Tai yra lengvas ir paprastas rangoli dizainas kiekvienam pradedančiajam.

1. Kolamas naudojant 8 × 8 taškus:

 a) Drugelio kolamas pradedantiesiems:

Drugelio kolamas pradedantiesiems

Tai labai lengvas ir gražus Rangoli su taškais 8 x 8. Tai galite padaryti tiesiog sujungę taškus. Štai kaip galite tai piešti. Pirmiausia turite įdėti 8 x 8 taškus vertikaliai ir horizontaliai. Galite tiesiog sujungti 3 taškus iš kiekvieno kampo vertikaliai ir horizontaliai kreivomis linijomis. Iš kampo linija nubrėžkite dvi kreivas linijas į vieną tašką ir sujunkite jas. Padarykite tai ant vertikalių ir horizontalių taškų. Užpildę jį iš visų keturių pusių, gausite drugelio formą. Centras, kurį galite sujungti su kreivomis vidinėmis linijomis ir užpildyti atitinkamas spalvas.

b) Tinklelio 8 × 8 taškų kompleksinis dizainas:

Tinklelio 8x8 taškų kompleksinis dizainas

Ieškodami sudėtingo 8 taškų „Rangoli“ dizaino, galite išbandyti šį gėlių 8 taškų kolam dizainą. Ryšiai yra šiek tiek sudėtingi suprasti, ir jūs turite praleisti šiek tiek laiko, kad suprastumėte ryšį. Čia jums tereikia sujungti taškus ir padaryti gėles. Galite padaryti spalvingą užpildydami spalvas. Tai mažas „Rangoli“ dizainas ir tinka tiems, kurie mėgsta sudėtingus dizainus.

2. Rangoli meno dizainas naudojant 15 × 8 taškus:

a) Paprastas gėlių dizainas pradedantiesiems:

Paprastas gėlių dizainas pradedantiesiems

Tai gėlė Rangoli su taškais 15 x 8. Galite lengvai nupiešti šį dizainą atlikdami paprastus veiksmus. Pirmiausia įdėkite 15 × 8 taškų. Kiekviename kampe padarykite gėlių. Taigi, jums reikia padaryti 6 gėles. Galite lengvai piešti gėles, sujungdami gretimus taškus. Centre galite piešti dar dvi gėles. Tai patrauklus kolamas su taškais nuo 15 iki 8. Tai dizainas, kurį pradedantieji gali išbandyti be jokių sunkumų.

b) sudėtingas gėlių dizainas:

Sudėtingas gėlių dizainas

Jei norite sudėtingo dizaino, naudojant 15 × 8 taškus, galite išbandyti šį gėlių dizainą. Tai šiek tiek sunku suprasti. Prireiks šiek tiek laiko, kol suprasite, kaip vyksta ryšys, ir greitai jį užmegzti. Nubrėžę kontūrą, galite užpildyti dizainą spalvomis, dėl kurių rangoli dizainas tampa gražesnis. Tai paprastas dizainas tiems, kurie nori piešti 8 taškų rangolius.

3. Paukščių Rangoli dizainas:

a) Paprastas paukščių dizainas naudojant 15 × 8:

Paprastas paukščių dizainas naudojant 15x8

Tiems, kurie ieško paprasto 8 taškų „Rangoli“ dizaino, išbandykite šį gražų paukščio dizainą. Tai paprastas ir spalvingas dizainas, kurį galima išbandyti. Idėją sužinosite tik pažvelgę ​​į paveikslėlį. Tiesiog prijunkite taškus pagal schemą ir sukurkite gražius paukščius. Gausite 6 paukščius, o viduryje galėsite piešti, kad juos atskirtumėte.

b) kompleksinis paukštis Chukki Rangoli 15–8:

„Bird Chukki Rangoli“ kompleksas nuo 15 iki 8

„Chukki Rangoli“ nuo 15 iki 8 taškų yra didelis. Suprasti dizainą yra šiek tiek sudėtinga. Bet kai tik sugalvosite jį piešti, tai yra labai paprastas dizainas. Įdėję 15 x 8 taškus, galite sujungti 3 taškus kiekviename kampe ir sujungti taškus, kurie yra horizontaliai virš kiekvieno kampo pradžios taškų. Jūs gausite uždarą formą, palikdami 4 taškus formos viduje. Dabar galite prisijungti prie likusių 4 taškų, dėl kurių plunksna tampa paukščio dalimi. Norėdami piešti veido dalį, tiesiog sujunkite taškus, kaip parodyta paveikslėlyje. Jūs gausite šešis tokius paukščius, o viduje galite padaryti bet kokią norimą formą arba kaip parodyta paveikslėlyje.

4. Diya formos kolamas:

a) Paprastas Diya formos Rangolis:

Paprastas Diya formos Rangolis

Kai ieškome 15–8 taškų „Rangoli“ dizaino, tai yra paprastas ir mažiau sudėtingas. Viskas, ko jums reikia, yra nupiešti gretimus taškus, kad būtų sukurta Diya forma. Čia nereikia nubrėžti jokios sudėtingos linijos. Tiesiog gaukite 6 Diyas čia ir gėlių dizainą aplink jį. Kad dizainas būtų paprastesnis Galite pradėti nuo kiekvieno kampo, sujungdami 4 gretimus taškus ir 3 taškus tiesiai virš jo. Dabar galite prisijungti prie galutinių taškų. Šalia pieškite Diya ir gėlių dizainą. Taigi jūs suprasite, kaip lengvai galite piešti šį dizainą. Net pradedantieji lengvai supras šį kolam dizainą ir šį kartą galės tai išbandyti.

b) „Diyas Rangoli“ kompleksas:

„Diyas Rangoli“ kompleksas

Tai sudėtingas „Diya“ dizainas, kurį galite išbandyti. Norėdami tai padaryti, jums reikia meninio talento. Pirma, turite atidžiai stebėti dizainą ir piešti pagal pateiktą vaizdą. Ryšiai yra šiek tiek sudėtingi. Yra 6 Diyas viduje ir 6 Diyas išorėje. Aplink jį galite piešti gėles rangoli dizaino viduryje.

5. Pulli kolam:

a) 8 taškų Rangoli pradedantiesiems:

8 taškų Rangoli pradedantiesiems

„Pulli kolam“ yra labai paprastas ir tradicinis dizainas, kurį visi bando priešais slenkstį. Tarp jų 8 taškų muggulu yra labai populiarus ir paprastas dizainas. Aukščiau esančiame paveikslėlyje galite pamatyti paprastą dizainą, naudojant 8 taškus. Tai galite piešti tiesiog sujungdami gretimus taškus. Tiesiog sekite piešinį pagal paveikslėlį. Nėra sudėtingo piešinio. Kiekvienas gali tai piešti be ypatingo talento. Nereikia praleisti tiek daug laiko gaminant „Muggulu“ su 8 taškais. Dizainas atrodys kaip gėlės.

b) 8-2 taškų kompleksas „Kolam“:

Kompleksas „8-2 Dots Kolam“

Galite išbandyti šį kompleksą 8 x 2 pulli kolam. Čia reikia sutelkti dėmesį į tai, kaip vyksta dizainas. Tiesiog sekite paveikslėlyje pateiktą kontūrą ir galite eiti. Skirkite šiek tiek laiko, kad iš pradžių žinotumėte dizainą ir tinkamai jo laikytumėtės.

Čia buvo paprasti ir sudėtingi „Rangoli“ dizainai, naudojant taškus. Galite juos išbandyti pagal savo poreikius. Jei turite meninių talentų ir norite išbandyti sudėtingus dizainus, galite to siekti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog sekti matematiką ir piešti pagal pavyzdinę schemą. Tiesiog žinokite taškus, kuriuos turite sujungti, ir atitinkamai darykite.