Hintliler olarak hepimiz renkleri severiz. Minnettarlığımızı göstermenin harika bir yolu da Rangolis’i bayram mevsiminde yapmaktır. Son birkaç on yılda, birçok yeni tasarım ve desen ortaya çıktı ve hepsi de oldukça güzel. Maharashtra’da bulunan popüler ve en iyi tasarımlardan bazılarını arıyorsanız, sonraki birkaç paragrafa bakabilirsiniz..

Resimlerle Güzel Marathi Rangoli Tasarımları:

Bu makale, festivaller ve aile işlevleri için fotoğraflar içeren farklı Maharashtra rangoli tasarımları hakkında sizi eğitiyor.

1. Küçük Ganesh Marathi Rangoli Tasarımı:

Küçük Ganesh Marathi Rangoli Tasarımı

Rangoli için mükemmel bir tasarım Ganesh Marathi Rangoli Design olabilir. Hepimizin bildiği gibi Lord Ganesh, Marathi kültüründeki en önemli tanrılardan biridir, onun imajını kullanabilir ve bunun kadar güzel ve uğurlu bir şey yaratabilirsiniz. Daha çekici görünmesi için basit desenler ve tasarımlar kullanabilirsiniz. Kolay ve basit hale getirmek için bu tür Maharashtra rangoli tasarımlarını noktalarla yapabilirsiniz..

2. Çok Renkli Marathi Rangoli Tasarımı:

Çok Renkli Marathi Rangoli Tasarımı

Çok renkli Marathi Rangoli Design’a bakmak gerçekten çok güzel. Mavi, turuncu, sarı ve yeşil gibi parlak renkleri kullanabilir ve bunları dairesel şekillerde oluşturabilirsiniz. Nakış görevi görecek basit bir desen de kullanabilirsiniz. Onu gül bitkileri veya lambalarla çevrelemek güzelliğini vurgulayacaktır..

3. Çiçek Marathi Rangoli Tasarımı:

Çiçek Marathi Rangoli Tasarım

Marathiler arasında görülen en iyi rangoli tasarımlarından biri, pitoresk ve zarif çiçek tasarımlarıdır. Bu renklerden herhangi birine sahip herhangi bir çiçeğin kırmızı, sarı, pembe ve beyaz yapraklarını kullanabilir ve güzel görünümlü bir çiçek Rangoli oluşturabilirsiniz. Bu türler basit çiçek Maharashtra tasarımları yaygındır, ancak çok popülerdir..

4. Muz Yaprakları Marathi Rangoli Tasarım:

Muz Yaprakları Marathi Rangoli Tasarım

Rangolis arasında görülen benzersiz bir tasarım, muz yaprakları içeren tasarımdır. Lord Ganesh’in basit görüntüsünü çizebilir ve onu zengin yeşil yapraklarla çevreleyebilirsiniz. Güzelliğini vurgulamak için turuncu ve sarı çiçekleri kullanın. Bu harika ve kesinlikle size birçok iltifat getirecek. Aynı zamanda harika görünecek olan bu Marathi rangoli tasarımı için merkeze ram tasarımı çizebilirsiniz..

5. Önemli Marathi Rangoli Tasarımı:

Önemli Marathi Rangoli Tasarımı

Bir tasarım ancak bir festivalin gerçek renklerini ortaya çıkardığında anlam kazanır. Hindu kültürünün ve geleneklerinin bir yansıması olarak duracak bu güzel tasarımı kullanabilirsiniz. Kullandığınız renklerin parlak olduğundan emin olun çünkü donuk renkler hiçbir zaman görünüşte güzel görünmez..

6. Mor Marathi Rangoli Tasarımı:

Mor Marathi Rangoli Tasarım

Yarışma için güzel bir Marathi Rangoli tasarımı arıyorsanız, kendinize bunu alabilirsiniz. Güzel ve temiz görünüyor. Mor renk görkemli görünüyor ve her köşedeki çiçekler bu tasarımı mutlak bir güzellik yapıyor. En sevdiğiniz şekil ve desenleri de kullanabilirsiniz..

7. Tam Marathi Rangoli Tasarımı:

Tam Marathi Rangoli Tasarımı

Tüm alanı kaplayacak bir Rangoli Tasarımı harika görünecek. Büyük boşluklar kullanan bu tasarım kesinlikle pastayı alıp götürecek. Çiçek ve kalp desenlerini kullanabilirsiniz. Parlak renkler olmazsa olmaz. Nakış için tebeşir de kullanmalısınız. Rangoli’nizin güzelliğini vurgulayacaktır. Bu, noktalı en iyi geleneksel Marathi rangoli tasarımlarından biridir..

8. Otantik Marathi Rangoli Tasarımı:

Otantik Marathi Rangoli Tasarımı

Otantik bir Marathi Rangoli Tasarımı, herhangi bir şenlik olayını uğurlu ve mükemmel hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey. Kırmızı ve yeşilin kombinasyonu mükemmel görünüyor ve desenler için kullanılan beyaz renk süslü ve güzel görünüyor. Büyük bir etkinlik düzenliyorsanız kesinlikle bu tasarımı kullanmalısınız..

9. Mavi Tavuskuşu Marathi Rangoli Tasarımı:

Tavuskuşu Marathi Rangoli Tasarım

Mavi tavus kuşu Marathi rangoli tasarımı, Maharashtra’nın tamamında bugüne kadar görülen en iyi tasarımlardan biridir. Güzelliğini vurgulamak için tipik Hint desenlerini ve tasarımlarını kullanabilir ve düzgün ve şekilli görünmesi için bazı parlak renkler kullanabilirsiniz. Bu tür tasarımların yapılması kolay olmadığı için bir uzmandan yardım aldığınızdan emin olun..