Dussehra ir Navaratri yra svarbios induistų šventės, pažymėtos Indijos kalendoriuje. Jie švenčiami su pompastika ir malonumu ir buvo pripažinti labiausiai švenčiama švente visoje šalyje. Tokia proga tikrai norėtųsi padaryti gražų Rangolį už savo namų, kad parodytų savo meilę festivaliui. Jei tikitės rasti pasiūlymų, kurie padės jums sukurti „rangoli“ dizainą, pasiūlymus rasite kitose pastraipose.

Populiariausi „Dasara“ ir „Navratri Rangoli“ dizainai 2021 m.

Čia yra 9 geriausi „Dasara“ ir „Navaratri rangoli“ dizainai su vaizdais.

1. Ryškus Dasara Rangoli dizainas:

Ryškus „Dasara Rangoli“ dizainas

Norėdami, kad jūsų „Rangoli“ dizainas būtų ryškus ir gražus, galite naudoti šį dizainą. Atrodo paprasta, tačiau gražu. Šis Rangolis, pagamintas tipišku bengalų stiliumi, yra nuostabus. Deivės Durgos įvaizdis šio puikaus meno kūrinio centre, kurio fonas veikia labai natūraliai ir ryškiai, tikrai sulauks daug komplimentų.

2. Puikus „Navratri Rangoli“ dizainas:

Puikus „Navratri Rangoli“ dizainas

Puikus „Navratri Rangoli“ dizainas yra tai, ko jums reikia, kad jūsų festivalis taptų dar įdomesnis ir palankesnis. Naudokite ryškias spalvas, tokias kaip žalia ir raudona, ir pridėkite keletą karoliukų, kad suteiktumėte labai etninę Durga išvaizdą. Nors „Rangoli“ dydis yra labai mažas, jis tikrai atrodo nuostabiai.

3. Puikus Dasara arba Navratri Rangoli dizainas:

Puikus „Dasara“ arba „Navratri Rangoli“ dizainas

Puikus „Navaratri“ ar „Dussehra“ „Rangoli“ dizainas turi būti tobulas modelių ir dizaino derinys. Apvadui galite naudoti paprastas spalvas ir naudoti baltą kreidą ar dažus, kad jis atrodytų meniškai ir gerai suprojektuotas. Tokiam dizainui paprastai reikia profesionalo, ypač dėl kelių sudėtingų modelių.

4. Idealus Dussehra arba Navratri Rangoli dizainas:

Idealus Dussehra arba Navratri Rangoli dizainas

Jei ieškote „Rangoli“ dizaino, kuris idealiai tinka „Navaratri“ ar „Dussehra“, turėtumėte tai išbandyti. Jis turi daug įvairių modelių ir yra labai didelis. Siuvinėjimui galite naudoti akmenis, taip pat apsupti lempomis ir „Diyas“. Tai padarys jūsų „Rangoli“ dar ypatingesnį.

5. Gražus „Navratri Rangoli“ dizainas:

Gražus „Navratri Rangoli“ dizainas

Gražiai atrodantis „Navratri“ dizainas padarys jūsų šventinę nuotaiką dar ypatingesnę. Čia galite būti visiškai kūrybingi ir naudoti įvairius modelius ir dizainus, naudodami skirtingas spalvas ir atspalvius. Naudokite geltoną ir raudoną spalvas su platesne balta spalva, kad „Durga matha“ atrodytų patraukliai. pagaliau laimingi Navaratri nupiešė rangoli dugną.

6. Jaukus „Navratri Rangoli“ dizainas:

Jaukus „Navratri Rangoli“ dizainas

Jaukus „Navratri Rangoli“ dizainas atrodo labai paprastas ir gerai suprojektuotas. Geriausia gaminant šiuos „Rangolis“ yra tai, kad galite naudoti bet kokią tradicinę išvaizdą. Galite naudoti spalvų derinį, kad ši „Durga“ atrodytų tiesiog nuostabiai. Nepamirškite naudoti baltų rangoli miltelių, nes tai labai svarbus žymeklis. Galiausiai sieną papuoškite gėlėmis ir lapais.

7. Turtingas Dasara Rangoli dizainas:

Turtingas Dasara Rangoli dizainas

Kad jūsų „Dasara Rangoli Design“ būtų turtingas ir gražus, visada naudokite deivės Durgos įvaizdį. Tai padarys progą dar palankesnę. Galite papuošti ją mėgstamomis spalvomis ir naudoti įvairias spalvas. Galite naudoti svarbius indų simbolius, kurie atspindės šios kultūros tradicijas ir papročius.

8. Malonus Dasara Rangoli dizainas:

Malonus Dasara Rangoli dizainas

„Rangoli“ dizainas visada turėtų būti labai malonus ir patrauklus akiai. Todėl kitą „Dasara“ galite sukurti kažką malonaus ir paprasto rangoli, kaip šį, ir laimėti daugybę širdžių. Paprasto trikampio naudojimas ir apsupimas daugybės gėlių atrodo nepakartojamai ir tvarkingai.

9. Puikus „Navratri Rangoli“ dizainas:

Puikus „Navratri Rangoli“ dizainas

Jūs tikrai galite sukurti šį gražų dizainą „Navratri“ metu. Tai atrodo paprasta ir puikiai tinka šventinei nuotaikai.