Dirbtiniai rangoli dizainai yra spalvingi modeliai, pagaminti iš skirtingų spalvų medžiagų. Šios medžiagos nėra miltelių spalvos, kaip paprastai yra rangolis. Jie pagaminti iš karoliukų, papuošalų, gėlių žiedlapių, lapų, paruoštų rangoli lipdukų ir kitų gudrių rangolio gamybos būdų. Tai papildo meno įvairovę ir palengvina darbą.

Pasakiški dirbtiniai Rangoli dizainai su nuotraukomis:

Čia yra geriausių dirbtinių rangolių dizaino sąrašas su nuotraukomis, kurias lengva padaryti ir puikiai atrodo aplinka.

1. Širdies formos Rangoli modelis:

Širdies formos Rangoli modelis

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome gražiai susiūtą rangoli raštą. Šis modelis apima apskritą audinį, susiūtą karoliukais ir dizainu, apjuostą ruda virve. Dviejų sienų viduryje matome, kad mėlyna rangoli spalva tolygiai pasiskirsto, o išorėje-8 širdies formos susiuvami piešiniai, supantys visą apskritimą.

2. Nuimamas Rangoli modelis:

Nuimamas Rangoli raštas

Paveikslėlyje parodytas mums nuimamas rangoli raštas. Tai žalias rangolis, papildytas kaštoninėmis, raudonomis, sidabrinėmis ir auksinėmis karoliukais. Apskritoji dalis rangoli yra pritvirtinta prie skirtingų žiedlapių formos dalių išorinėje pusėje. Jie papildomi nedideliais „Pradeep“ dizainais.

3. Povas dizainas naudojant karoliukus:

Povas dizainas naudojant karoliukus

Povas rangoli dizainas atrodo gražiai dėl to, kad jis buvo tobulas. Jame buvo įvairių formų, kad padarytų povo kūną, kūno kraštas buvo pagamintas iš mažų geltonų karoliukų, sparnai buvo suprojektuoti mišriomis spalvomis, o nugaros plunksnos buvo puikiai suformuotos, kad dizainas taptų tinkamesnis. Apvalus dizainas viduryje, pagamintas iš panašių karoliukų, dizainas buvo tinkamos formos.

4. Lordas Ganesha Rangoli naudojant medieną:

Lordas Ganesha Rangoli naudodamas medieną

Viešpaties Ganešos formos medžio raižinys buvo nudažytas raudona spalva. Dizainas buvo papildytas įvairiomis geltonos, oranžinės, žalios, violetinės ir tt spalvomis. Dėl to rangoli atrodė patrauklesnis ir tinka tokioms progoms kaip Diwali ar Ganesh Chaturthi.

5. Karoliukų Rangoli dizainas:

Karoliukų Rangoli dizainas

Tai dar vienas karoliukų rangolis, turintis keturis raštus su dviem kontrastingomis spalvų kombinacijomis ir dedamas keturiomis skirtingomis kryptimis. Centre yra mažas apskritas raštas, o šerdyje – karoliukai. Tai vienas garsiausių ir gražiausių dirbtinių rangolių dizaino su rombo formos kundanais.

6. Paprasti lipdukų „Rangoli“ dizainai:

Paprasti lipdukų „Rangoli“ dizainai

Lipdukų rangolis yra paruoštas rangolis, kurį galite įsigyti rinkoje. Jums tiesiog reikia juos nusipirkti, nuplėšti dangtelį ir klijuoti ant grindų ten, kur norite, kad jūsų dizainas būtų. Tai nereikalauja laiko ir pastangų, palengvina darbą, o žmonės, kurie bijo apsirikti savo rangoliu, linkę į tai atsižvelgti. Šis dirbtinis „rangoli“ lipdukas yra gražus ir spalvingas, nes buvo pagamintas iš ryškių raudonos, geltonos, mėlynos, žalios ir violetinės spalvų.

7. Lipdukų „Rangoli“ dizainas festivaliams:

„Rangoli“ lipdukų dizainas festivaliams

Aukščiau esantis rangolis yra lipdukas, tinkantis Laxmi Puja arba Diwali. Pėdų ženklas paprastai skirtas deivei Laxmi žmonėms, norintiems, kad ji ateitų į savo namus ir palaimintų juos klestėjimu ir laime. Tai paprastas rangoli dizainas su mėlyna, raudona, juoda ir geltona spalvomis. Tarp dviejų kojų yra geltonos ir žalios spalvos gėlė, kuri neleidžia dizainui atrodyti tuščiam.

8. Dirbtinių gėlių Rangoli dizainas:

Dirbtinių gėlių Rangoli dizainas

Dirbtiniai Rangoliai taip pat gaminami su gėlėmis. Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome geltonos ir oranžinės medetkų žiedlapius, rožes, medžio lapus ir baltos bei violetinės gėlės žiedlapius. Jie buvo vienodai įsitaisę ant rangolio, kuris yra žvaigždė apskritimo viduje ir kurio viduryje vėl yra apskritimas. Pirmiausia jie suprojektuoti kreida, o po to pridedami prie gėlių medžiagų, kad atrodytų tobulai.

9. Dirbtinis Kundan Rangoli dizainas:

Dirbtiniai „Kundan Rangoli“ dizainai

Aukščiau pateiktas rangolis buvo pagamintas iš kundanų, kurie yra populiarūs Pietų Indijoje, ypač Bangalore. Tai yra visas dizaino rinkinys, kuris parduodamas paruoštas arba gali būti susiuvamas ir pagamintas. Šis dirbtinis „Kundan rangoli“ modelis yra labai gražus ir patrauklus.