Marati indų tautos pasitinka naujus metus Gudi padwa dieną, šią dieną švenčia Maharaštroje Chaitra mėnesį pagal induistų kalendorių. Karnatakoje ar Andra Pradeše žmonės mėgsta švęsti šią dieną kaip Ugadi. Gudi padwa induistų kultūroje rodo Viešpaties Brahmos garbinimą ir žmonės pasitiki tiesa, kad Brahma yra šios visatos kūrėjas. Indijos šalyje ši diena švenčiama skirtingais pavadinimais ir įvairiomis formomis. Moterys mėgsta papuošti savo namus naudodamos „Gudi padwa rangoli“ dizainą.

Populiariausi „Gudi Padwa Rangoli Kolam“ dizainai su vaizdais:

Gudi Padwa, sekite šimtmečių tradicijų festivalį, pasirinkite mėgstamas spalvas ir išbandykite 9 populiariausius šiuos paprastus ir lengvus „Gudi padwa rangoli“ dizainus.

1. Marathi Gudi Padwa Rangoli dizainas:

Marathi Gudi Padwa Rangoli dizainas

Indijos tradicijos niekada neatsitraukia, „gudi padwa“ yra geriausias sezonas, suteikiantis naują dieną kaip naujų maratų metų pradžią. Tokio dizaino citata maratų kalba suteikia tradicinę įėjimo į namus išvaizdą. Būtinai išbandykite šį dizainą būsimam „Gudi padwa“.

2. Paprasti „Gudi Padwa Rangoli“ dizainai:

Paprasti „Gudi Padwa Rangoli“ dizainai

Paprastumas yra geriausias būdas ištirti savo idėją, jei žiūrite į paprastus „Gudi Padwa“ rangoli dizainus, išbandykite šį kvadratinį paprastą „Gudi Padva“ norą, kad rangolis užimtų nedidelę erdvę prie įėjimo. Viduryje esantis gudi padwa simbolis gali pritraukti patrauklų išvaizdą visiems.

3. Gudi Padwa Kolam Rangoli dizainas:

Gudi Padwa Kolam Rangoli dizainas

Kartais papuoškite savo pagrindinį įėjimą paprasto gudi padwa rangoli dizainu; šis padwa rangoli gali geriausiai parodyti jūsų pastangas. Citata maratų kalba apie gudi padwa norą gali padaryti madingą pareiškimą. Žalia spalva išlaiko šio dizaino švelnumą.

4. Gudi Padwa gėlių Rangoli:

Gudi Padwa Gėlių Rangolis

Dizainas baltos spalvos apskritime, naudojant oranžinį apskritimą ir lapus, gali būti geresnis kūrybinis rangoli gudi padwa. Galite išbandyti šį modelį naudodami medžiagas, tokias kaip spalvoti ryžiai, gėlių žiedlapiai ar smėlis ir pan., Taip pat galite išbandyti šį rangolį prie įėjimo ar pagrindinių vartų.

5. Gudi Padwa specialusis Rangolis:

Gudi Padwa specialusis Rangolis

Specialius rangoli, skirtus „gudi padwa“, galima padaryti naudojant pagal jūsų materialinį poreikį, taip pat galite maišyti spalvas pagal savo idėją. Apskritos linijos ir dizainas gali padaryti patrauklų poveikį dizainui. Apsupkite dvi ratu ratus, kurie efektyviai sugauna teigiamą gamtos temos poveikį. Žalia ir oranžinė spalvos bus geras spalvų pasirinkimas „Gudi padwa special“.

6. Mielas Gudi Padwa Rangoli dizainas:

Mielas Gudi Padwa Rangoli dizainas

Paminėti tradiciją, naudojant savo idėją rangoli, tikrai gali būti veiksminga. Šis dizainas yra labai paprastas mažoje erdvėje. Galite lengvai paminėti gyvybingą Saree, Kalashą ir Gudi. Pabandykite naudoti daugiau spalvų pagal poreikį. Pirmąją Marathi Naujųjų metų dieną įdėkite nedidelę divą į ilgą dieną.

7. Povas Rangoli dizainas Gudi Padwa:

Povas Rangoli dizainas Gudi Padwa

Povas yra pagrindinis simbolis bet kokia proga, tokio tipo povas yra labai naudingas ir patrauklus retkarčiais. Tokio dizaino dažniausiai rasite ir šventyklose. Įvairios veislės ir daugiau spalvų gali suteikti širdžiai gerą ir gražų meną.

8. Tvirtas Gudi Padwa Kolam dizainas:

Tvirtas Gudi Padwa Kolam dizainas

Moterys mėgsta kurti rangolius bet kokia proga, o nedaugelis ekspertų mėgsta dėti visas pastangas, kad sukurtų klasikinį ir nepralenkiamą rangolį „Gudi padwa“. Tai geriausias ir tvirtas dizainas, kuris yra portreto tipo paithani saree drabužiai Marathi kultūroje. Šis dizainas užima šiek tiek daugiau laiko, tačiau ekspertai tokiu būdu gali suteikti emocingesnį prisilietimą sezono metu.

9. Mažas ir gražus Gudi Padwa Rangoli:

Mažas ir gražus Gudi Padwa Rangoli

Jei galvojate apie mažus rangolius ant „Gudi padva“ savo mažoje erdvėje prie durų, tai mažos konstrukcijos rangoli gudi padwa bus ši. Galite sutelkti dėmesį tik į pagrindinį gudi dizainą ir padaryti mažą citatą laimingą Gudi padwa maratų kalba. Mažesnis spalvų ir medžiagų kiekis visada gali būti geriausias pasirinkimas paprastam išraiškai.

Išbandykite šias skirtingas unikalias idėjas savo gudi padwa šventei pagal rangoli modelius. Šią dieną Rangoli suteikia ypatingą prisilietimą. Maratų Naujųjų metų pasveikinimo tradicija rangoli formatu visada gali būti geras pasirinkimas.