Rangolis neprofesionaliems žmonėms tapo tikrai sunkus. Jiems dažnai atrodo, kad jie padarytų visą rangolį gana sujauktą ir netvarkingą, ir, kita vertus, jie net nenori pirkti gatavų klijuojamų rangolių, nes jie atrodo pernelyg dirbtiniai. Na, trafaretų naudojimas rangoliui yra geriausias pasirinkimas šioje situacijoje. Šiuo metu trafaretų rangoli dizainas populiarėja dėl įtempto visų žmonių grafiko. Rangoli trafaretai yra labai gražūs ir patrauklūs.

Nuostabūs trafareto „Rangoli“ dizainai su nuotraukomis:

Toliau pateikiami paklausiausi trafaretų rangoli modeliai su nuotraukomis jūsų namams ir biurui.

1. Pagrindinis trafaretas Rangoli:

Trafaretas Rangoli dizainas

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome vyrą, parduodantį trafaretus rangoliui. Šie trafaretai yra rangoli raštai ar piešiniai, suformuoti taip, kad jums tereikia trafaretą padėti ant žemės, kur norite, kad jūsų rangoli būtų padaryta, ir tiesiog padėkite spalvą ant trafareto. Trafarete yra tuščiavidurių taškų, kurie nukrenta ir įgauna dizaino formą, o likusi spalva lieka ant trafareto. Paveikslėlyje matome mėlynas trafaretų plokštes ir modelius, pagamintus iš jo.

2. Kolamo trafaretas Rangoli dizainas:

„Kolam“ trafareto „Rangoli“ dizainas

Šis rangolis yra tinkamas iš Laxmi Puja, nes jo centre yra trafaretinės deivės kojos. Kaštoninės spalvos spalva iš išorės yra apsupta žvaigždės formos, o tada žvaigždžių kreivėse pavaizduotas trafaretinis vazos rangolis ir viršuje jos dizainas..

3. Spalvotas trafaretas Rangoli dizainas Diwali:

Trafaretas Rangoli dizainas Diwali

Aukščiau mes turime labai gražų dizainą. Iš pradžių buvo sudarytas apskritimas raudonos spalvos ir ribotas su mėlyna spalva. Paimtas trafaretas, kad būtų sukurtas dizainas su baltais rangoliais. Dizainas yra gana gražus, o viduryje taip pat yra „Diya“ arba „Pradeep“. Išorinėje pusėje naudojama kita trafareto forma, kontrastingai išdėstyta geltona ir žalia viena po kitos ir sudaryta apskritimu, supančiu vidinį trafaretinį rangolį..

4. Gėlių formos trafaretas Rangoli dizainas:

Gėlių formos trafaretas Rangoli dizainas

Matome ryškiai mėlyną spalvą, naudojamą šiam dizainui sukurti. Tokios formos nupirktas trafaretas buvo padėtas ant grindų, o spalva buvo paskirstyta ant trafareto, todėl dizainas sumažėjo dėl trafareto taškelio. Tai gana paprastas metodas, dėl kurio jūsų rangoli atrodo tikroviškai ir tvarkingai.

5. „Swastik Rangoli“ trafareto dizainas:

„Swastik Rangoli“ trafareto dizainas

Ant raudonojo rangolio viršaus buvo sukurtas trafareto dizainas, o naudojama balta spalva. Centro dizainas yra pagrindinis traukos objektas, nes jame yra Viešpaties Ganešos paveikslas. Purpurinės spalvos trafaretas buvo padarytas 7 kartus, kad būtų užbaigtas visas raundas.

6. „Dussehra“ trafareto „Rangoli“ dizainas:

„Dussehra“ trafareto „Rangoli“ dizainas

Išoriniam apskritimui ir visam jo dizainui panaudotas vienas didelis trafaretas. Jie buvo pridėti skirtingomis spalvomis, o vidurys buvo nupieštas ranka balta spalva. Atrodo, kad rangolis turi tam tikrą logotipą, kuris yra viduryje, o užrašas „Happy Dussehra“.

7. Tradiciniai trafaretiniai Rangoli dizainai:

Tradiciniai trafaretiniai Rangoli dizainai

Atrodo, kad šis paveikslėlis suteikia kitokį trafaretą. Tai buvo padaryta naudojant skystas rangoli spalvas, o ne su milteliais. Riba pirmiausia buvo nubrėžta balta, o vėliau raudona, atitinkamai pridedama žalia.

8. Apvalus Rangoli trafaretas:

Apvalus Rangoli trafaretas

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome moterį, naudojančią trafaretus, kuriančius piešinius ant lentos. Ji maišo ir pritaiko skirtingas spalvas skirtinguose modeliuose vienoje konkrečioje trafareto formoje. Tai daro rangolį gražią ir tvarkingą tuo pačiu metu.

9. Viešpaties Ganesha trafareto Rangoli dizainas:

Lordo Ganesha trafareto Rangoli dizainas

Trafareto viduryje nupieštas lordas Ganeša, jis yra padengtas apskritimu su kita trafareto forma. Ant jų yra aptaškytos oranžinės ir žalios spalvos, o centras yra raudonas su violetiniu kraštu.