Sveiki rangoli dizainai yra spalvingi modeliai, naudojami įvairiomis progomis. Tai neatsiejama Indijos tradicijos dalis. Indai juos naudoja visuose populiariuose festivaliuose, tokiuose kaip „Diwali“, „Pongal“, „Onam“ ir kt., Ir kitomis progomis, tokiomis kaip Naujieji Kalėdos ir tt.

Populiariausi pasveikinimo „Rangoli“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra nuostabūs dizainai, kuriais galite papuošti savo namus ir taip pat žavėtis savo svečiais.

1. Laisvų rankų Rangoli dizainas:

Laisvų rankų Rangoli dizainas

Jei ieškote sveikintino dizaino „Rangoli“, tinkamo varžyboms, tai lengva ir didinga. Tai gėlių dizainas ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai nupiešti keletą paprastų formų ir užpildyti spalvą pagal jūsų pasirinkimą. Tai laisvų rankų dizainas ir jums nereikia nieko kito, kad sukurtumėte šį dizainą. Išbandykite tai visuose festivaliuose, norėdami pasveikinti savo svečius.

2. Povas Rangoli dizainas:

Povas Rangoli dizainas

„Peacock welcome Rangoli“ yra populiariausias dizainas kiekvienai progai. Dizainas yra labai paprastas ir nereikalauja daug laiko. Tai spalvingas dizainas ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai nupiešti kontūrą ir užpildyti spalvas. Virš „Rangoli“ dizaino galite įtraukti pasveikinimo pranešimą arba palinkėjimą.

3. „Rangoli“ dizainas su gėlėmis:

„Rangoli“ dizainas su gėlėmis

Rangoli gamybai galite naudoti ne tik spalvotus miltelius, bet ir gėles. Bet tik tai yra tai, kad jie truks neilgai. Dizainas yra labai paprastas, jei piešiate kontūrą. Gaukite spalvingų gėlių ir papuoškite ją. Galite naudoti bet kokiomis tradicinėmis progomis.

4. Paprastas gėlių Rangoli dizainas:

Paprastas gėlių Rangoli dizainas

Kalbant apie sveikintiną „Rangoli“ dizainą, pirmenybė teikiama gėlių dizainui. Tai spalvingas sveikintinas „Rangoli“ įvaizdis, kurį paprasta piešti. Net vaikai gali išbandyti šį dizainą. Dizainas yra labai spalvingas ir pritraukia visų dėmesį į jūsų „Rangoli“ dizainą.

5. Kūrybinis „Rangoli“ dizainas:

Kūrybinis „Rangoli“ dizainas

Jei norite eksperimentuoti su „Rangoli“ dizainu, išbandykite šį dizainą. Tai daro jūsų „Rangoli“ spalvingą ir lengvai pagaminamą. Tai laisvų rankų kūrinys, kurį galima papuošti Dija. Parašykite a

sveikinimo pranešimas „Rangoli“ dizaino viduryje jūsų kalba.

6. Paukščių formos Rangolis:

Paukščio formos Rangolis

Įvairių spalvų derinys daro „Rangoli“ dizainą patrauklų. Pagrindinis šio paukščio formos Rangolio traukimas yra snapas ir akys. Sveikinimo pranešimas apačioje bus papildoma dizaino atrakcija. Pirmiausia galite nupiešti kontūrą ir tada puikiai užpildyti atitinkamas spalvas.

7. Ganesh Rangoli dizainas su taškais:

Ganesh Rangoli dizainas su taškais

Jei esate pasirengęs praleisti šiek tiek laiko, kad sukurtumėte sveikintiną „Rangoli“ dizainą, šis Ganesh Rangoli yra tinkamas. Tai dizainas, pagamintas iš taškų ir tinka tokioms progoms kaip Diwali, Onam ir daugeliui tradicinių festivalių. Galite naudoti spalvas pagal savo patogumą. Dizainas yra šiek tiek sunkus, jis yra gerai suprojektuotas ir tinka tiems, kurie mėgsta pasinaudoti meniniais talentais.

8. Sveiki atvykę į „Lady Rangoli Design“:

Sveiki atvykę į „Lady Rangoli Design“

Išskyrus gėlių, Ganesh ir kt. Dizainus, taip pat garsėja laukiama ponia Rangoli. Turite tai padaryti labai atsargiai ir gali užtrukti kelias valandas. Šiame dizaine rodoma ponia su lempa. Tai spalvinga, kurią galite padaryti, jei norite sukurti kažką unikalaus savo festivaliui.

9. Pasienio Rangoli dizainas:

Pasienio Rangoli dizainas

Išbandykite šį sveikintiną „Rangoli“ dizainą, kad padarytumėte įspūdį savo artimiesiems. Tai yra sienų tipo dizainas ir labai novatoriškas. Nors tai yra gražus dizainas, jums reikia praleisti šiek tiek laiko, kad sukurtumėte šį dizainą. Tai lengva piešti, jei norite išbandyti paprastą ir naują.

Galite sukurti bet kokį dizainą kaip sveikintiną „Rangoli“ dizainą. Galite juos padaryti pasirinkę patrauklų dizainą ir praleisti šiek tiek laiko, kad jis būtų kuo tobulesnis. Rangoli reiškia festivalį. Šį sezoną priimkite geriausią „Rangoli“ ir padarykite savo namo įėjimą gražų.