Šiuo metu „Rangoli“ yra madingiausias dekoravimui. Tai iš tikrųjų padidina mažą dekoraciją ir jos tobulumą bei išvaizdą, daro įspūdį kitiems. Jų galima rasti už namo, šventyklos ir net aplink kai kurią renginio auditoriją. Rangolio vaizdas suteikia žavingą išvaizdą, kuria gali grožėtis žmonės. Vienas iš tokių dizainų yra aliejinių dažų rangoli dizainas, kuriame naudojami aliejiniai dažai. Šie dažai yra gana blizgantys ir įspūdingi, o tai papildo rangolio skonį. Yra daug tokių aliejinių dažų dizaino.

Populiariausi aliejinių dažų „Rangoli“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra 9 geriausių aliejinių dažų rangoli dizaino sąrašas, kad išbandytumėte šiuos dizainus, kurie yra geriausia jūsų namų puošmena ir suteikia ramią atmosferą.

1. Gražus Rangoli dizainas:

Gražus „Rangoli“ dizainas

Alyvos dažų rangolis turi daug dizaino, kuriuos taip pat galima rasti gatvėse. Gražus dizainas gali būti sukurtas dideliems renginiams. Geriausia dalis yra jos blizgesys ir tamsios alyvos dažų spalvos būtų geriausias pasirinkimas.

2. Tamsių aliejinių dažų dizainas:

Tamsių aliejinių dažų dizainas

Rangoli aliejinius dažus taip pat galima naudoti tamsiu formatu. Tamsus formatas suteiks daugiau blizgesio. Tamsios spalvos dažniausiai sukurtos gatvėse. Jie papildo rangolio spalvą ir skonį. Geriausias pasirinkimas turėtų būti daugiaspalvių spalvų naudojimas.

3. Paprasti Rangoli dizainai:

Paprasti „Rangoli“ dizainai

Paprasti rangoli dizainai yra skirti mažiems renginiams ir progoms. Jie gali būti nedideli ir gali būti naudojami ne namuose. Viena iš paprastų rangoli nuotraukų pateikta vaizdo šaltinyje. Įvairių spalvų naudojimas taip pat gali būti naudojamas paprastiems dizainams.

4. „Muggulu Rangoli“ dizainas:

„Muggulu Rangoli“ dizainas

Paprastas rangolis su aliejiniais dažais turi vieną tokį dizainą, labiau panašų į Muggulu dizainą, kuris yra tarsi apvalus apskritimas, sukurtas gėlėmis, širdimis ir lapais. Pateiktas vaizdas išaiškina tinkamą prasmę. Naudojant daugiaspalvius dažus, padidėja rangoli lygis.

5. Šviesių aliejinių dažų dizainas:

Šviesių aliejinių dažų dizainas

Alyvos dažų dizainas taip pat gali būti suprojektuotas naudojant žibintus. „Diya“ naudojimas gali būti gana veiksmingas povo dizaino požiūriu. Šviesos ir aliejiniai dažai kartu suteiks žmonėms didelį džiaugsmo ženklą grožėtis dizainu.

6. „Diwali Rangoli“ dizainas:

„Diwali Rangoli“ dizainas

Rangolis paprastai skirtas Diwali šventei. Šventė yra mėgstama visame pasaulyje, kartu projektuojant šiuos rangolius namuose, kad būtų galima paminėti ir mėgautis festivaliu. Viena iš tokių nuotraukų pateikta šaltinyje. Daugiaspalvių naudojimas yra tikrai nuostabus.

7. Pasienio Rangoli dizainas:

Pasienio Rangoli dizainas

Pasienio rangoli dizainas yra suprojektuotas šalia durų ar šventyklos, kad sienai suteiktų kitokią išvaizdą. Alyvos dažai taip pat gali būti veiksmingi projektuojant sieną. Naudojant daugiaspalvius dažus padidėtų rangoli lygis. Geriausias pasirinkimas būtų naudoti aliejinius dažus su žibintais.

8. Gėlių Rangoli dizainas:

Gėlių Rangoli dizainas

Gėlių rangoli dizainas aliejiniais dažais gali būti gražių rangoli dizaino dalis. Tai gali būti geriausias rangoli dizainas kai kuriems puikiems renginiams. Gėlių naudojimas tikrai suteikia gražią išvaizdą, kuria gali grožėtis žmonės. Be to, turi būti naudojamas daugiaspalvis.

9. Povo aliejinių dažų dizainas:

Povo aliejinių dažų dizainas

Naudojant aliejinius dažus, galima net suprojektuoti povą. Gražus povas tikrai suteiktų žavingą išvaizdą, kad sužavėtų žmones. Tai galima išbandyti ir rangoli varžybose. Naudojant daugiaspalvius, bus pasiektas geriausias rezultatas rangolių atžvilgiu.

Alyvos dažų rangoli dizainas turi daug daugiau dizaino, tačiau tai buvo vieni geriausių. Geriausias dizainas gali būti gėlių dizainas kartu su mumis žibintais, tačiau kai kurioms nedidelėms progoms galima suprojektuoti lengvus ir paprastus rangoli dizainus.