Kapı rangoli, genellikle Hindistan halkı tarafından takip edilen geleneksel bir denemedir. Bazı etkinlik veya işlevlerin tadını çıkarmak veya kutlamak için çevrelerini dekore etmek için kullanırlar. Rangoli müzede, sokakta ve evin içinde de görülebilir. Seçilen en iyi renk, tüm çeşitleri içeren karışım rengidir. Rangoli’s, belirli bir ülkenin halkının izlediği kültürü ve geleneği tasvir ediyor..

Resimlerle Son Kapı Rangoli Tasarımları:

İşte en iyi 9 kapı rangoli tasarımının listesi. Bunlar, işlevlere ve güzelliğe bağlı olarak muazzam, güzel veya oldukça basit olabilir..

1. Sınır Güzel Kapı Rangoli Tasarımı:

Sınır Güzel Kapı Rangoli Tasarım

Kapı için bordür rangoli tasarımları birçok tasarımla başlatılabilir. Kapı boyunca bordür olarak yapılan dekorasyon, insanlar onu görmeye geldiğinde gerçekten güzel bir görünüm veriyor. Bunun için en iyi seçenek olarak mix color ile her türlü fonksiyon için denenebilir..

2. Güzel Kapı Rangoli Tasarımı:

Güzel Kapı Rangoli Tasarımı

Kapı rangoli tasarımlarının paylaşılacak birçok çeşidi vardır. Bunlar, eve gelen misafirleri karşılamak için kapının dışına güzelce yerleştirilebilir. Onları sevindirmenin en iyi yolu, girişte rangoli paylaşmaktır. Karışım rengi için en iyi tasarım olarak seçilebilir.

3. Kapı Kolam Tasarımları:

Kapı Kolam Tasarımları

Kapı rangoli tek tasarımı, rangoli’yi tasvir etmenin ve misafirler için de en iyi girişi yapmanın başka bir çeşididir. Basit rangoli, oldukça geliştirilmiş kolam tasarımı olarak değiştirildi. Sağlanan görüntü, tasarımındaki benzersizliğini açıkça göstermektedir..

4. Basit Kapı Rangoli Tasarımı:

Basit Kapı Rangoli Tasarımı

Basit kapı rangoli tasarımlarının yine birçok çeşidi vardır ancak bunlar oldukça basittir ve küçük işlevler veya olaylarla sınırlıdır. Sadelikleri oldukça küçük olan boyutlarında yatar ancak tasarım benzersiz olabilir. Karışım rengi basit rangoli için de denenebilir.

5. Eşsiz Kapı Rangoli Tasarımı:

Eşsiz Kapı Rangoli Tasarımı

Kapılar için rangoli bordürleri, tasarımın kendisinde geliştirilerek benzersiz hale getirilebilir. Benzersiz bir şekilde parlayacak ve insanlar tarafından beğenilecek sevimli bir görünüm kazandıracak tasarımla birlikte küçük bir tür mum veya aydınlatma bile tutulabilir..

6. Ön Kapı Rangoli Tasarımı:

Ön Kapı Rangoli Tasarımı

Kapının önündeki rangoli tasarımı, geldiklerinde insanlar tarafından kolayca akılda kalıcı olabilir. Onlara kolay tasarımlar ile ince terbiye verilebilir. Bunlar daha fazla tasarlanabilir ve daha fazla referansın fark edilmesi için kapı rangoli resimlerine bakılabilir..

7. Giriş Kapısı Rangoli Tasarımı:

Giriş Kapısı Rangoli Tasarım

Kapı girişi için rangoli tasarımları, nezih ve şık kalması için basit rangoli tasarımlarıyla detaylandırılabilir. Çoklu renklerin kullanılması, kesinlikle fark edilmesi gereken harika bir şey sağlayacaktır. Bunlar, yeni tasarım türlerine atıfta bulunarak doğal olarak iyi olabilir..

8. Tasarlanabilir Kapı Rangoli Tasarımı:

Tasarımlı Kapı Rangoli Tasarımı

Kapı basamağı rangoli tasarımları, kişi ilk önce bakacağı için daha fazla tasarım yapabilmelidir. Bu tür harika izlenimler, rangoli yarışmalarında da ödül kazanmanıza gerçekten yardımcı olabilir. Bu tarz tasarımlar için ışık yardımı ile karışık renklerin kullanılması en iyi seçim olabilir..

9. Yaratıcı Kolam Rangoli Tasarımları:

Yaratıcı Kolam Rangoli Tasarımları

Kapı bordür rangoli diğerlerine göre tasarım açısından daha yaratıcı olabilir. Bu izlenimler, kesinlikle bu alanda daha fazla ayrıntılandırmaya yardımcı olacaktır. Hatta katılabileceğiniz ve böyle sevimli tasarımlar oluşturabileceğiniz yarışmalar bile var..

Rangoli’lerin insanları gerçekten etkileyebilecek tasarımları var. Hatta çocukları bu alanda geliştirmek için insanlar tarafından düzenlenen yarışmalar bile var. Güzel ve sevimli tasarımlar, yukarıda verilen resimlere göre oluşturulabilir. En iyi durumda kalmak için yaratıcı ve benzersiz olmalıdır.