Žmonės Andra Pradeše, Telanganoje, Karnatakoje ir Maharaštroje kasmet švenčia savo Naujuosius metus kovo arba balandžio mėnesį, kuri patenka į pirmąją induistų kalendorinio mėnesio Chaitra dieną. Šią tradicinę Naujųjų metų šventimo dieną Andra ir Telangana, Karnataka ir Maharaštra vadina Ugadi, vadinama Gudi Padwa. Šią dieną žmonės puošia savo įėjimą į namus nuostabiu spalvingu kolamu arba vadinami Rangoli su Ugadi rangoli su taškais arba specialiais Ugadi festivalio rangoliais be taškų. Jei norite sužinoti daugiau apie Ugadi rangoli dizainą, šis straipsnis būtų naudingas.

9 tradiciniai „Rangoli“ dizainai Ugadyje su nuotraukomis:

Čia pristatome populiariausius Ugadi rangoli dizainus. Jei norite išbandyti šiuos dizainus savo namuose, šventyklose ir gatvėse, nesvarbu, koks būtų šis straipsnis.

1. Suprojektuotas purvo puodas Ugadi Rangoli dizainas:

Suprojektuotas purvo puodelis Ugadi Rangoli dizainas

Tradicinis būdas papuošti savo namus Naujųjų metų dieną tikrai gali būti patrauklus rangoli dizainas. Šie tradiciniai dizainai apima purvo puodo rangoli dizainą su spalvinga apdaila.

 2. Paprasta gėlių balta pudra Rangoli dizainas:

Paprastos gėlių baltos pudros Rangoli dizainas

Paprastas baltas specialus „Ugadi rangoli“ dizainas gali padaryti daug pakeitimų bet kokia ypatinga proga. Viena tokių progų – Ugadis. Balta pudra su blizgančia išvaizda, suprojektuota į gėlių rangoli, yra nuostabus dizainas.

3. „Yugadi“ laisvų rankų „Rangoli“ dizainas:

Laisvos rankos „Rangoli“ dizainas „Yugadi“

Laisvų rankų rangoli dizainas yra paprasčiausias būdas piešti rangoli dizainą ant grindų. Kad piešiant juos būtų išvengta taškinio rangoli dizaino, šis laisvos rankos rangoli dizainas, kuriame yra daugybė dizainų, vienas tinkamas dizainas gali būti pakabinamų lapų dizainas.

4. Laisvų rankų povo Rangoli dizainas:

Laisvų rankų povo Rangoli dizainas

Povas yra patraukliausias ir spalvingiausias paukštis, kurį indėnas vadina nacionaliniu paukščiu. Kad į savo namus patektų laimė ir džiaugsmas, gera idėja gali būti suprojektuoti įėjimą į namus laisvomis rankomis kaip rangoli Ugadi festivaliui.

5. Ganesha Rangoli dizainas:

Ganesha Rangoli dizainas

Viešpats Ganeša, kuris yra vienas iš pagrindinių dievų tarp induistų, žmonėms, kurie yra didžiuliai Viešpaties Ganešo gerbėjai ir mėgsta kurti rangoli dizainą, nei tradicinę funkciją, pvz., Ugadi, laikydami tinkamu laiku kaip vieną iš ypatingų Ugadi rangoli dizainų.

6. Laisvų rankų Ganesha Rangoli dizainas:

Taškuotas Rangoli dizainas Ugadi

„Rangoli“ dizainas Ugadi festivaliui gali būti ypatingai kietas juos piešiant; tai gali būti taip paprasta, kaip nupiešti kabančio lapo dizainą. Tai yra vienas iš ypatingų laisvų rankų Ganesha rangoli dizaino Ugadi festivaliui.

7. „Star Rangoli“ dizainas:

„Star Rangoli“ dizainas

Ugadis yra kultūrinė šventė, kuriai reikėjo daug pasiruošimo namuose, įskaitant namų valymą ir dekoravimą, saldainių gaminimą, pakviečiant gimines ir draugus. Kad tai būtų paprastas ir gražus, vienas iš namų dekoravimo būdų yra formos rangoli dizainas.

8. Paprastas pasienio Rangoli dizainas Ugadi:

Paprastas sienų Rangoli dizainas Ugadi

Kad būtų paprasta ir gražu, ponios gali papuošti savo namų įėjimą per šventinę Ugadi dieną šiuo paprastu pasienio rangoli dizainu, kuris paprastai yra gėlių ar laisvų rankų dizainas, vadinamas „Thornalu“.

9. „Deepa Ugadi Rangoli“ dizainas:

„Deepa Ugadi Rangoli Design“

Ugadis yra neabejotinai labiausiai švenčiama šventė Indijoje; moterims, kurios mėgsta naudoti „Diya“ kaip pagrindinę temą piešiant rangoli dizainą, „Deepam rangoli“ dizainas gali būti geriausias dizaino tipas. Galite būti akcentu spalvingais rangoli milteliais.

Galutinės mintys:

Švęsti tradicines šventes yra vienas iš būdų prisiminti savo tradicinę vertę ir kultūrą. Geriausias būdas išsaugoti tradicinę vertę galėtų būti tradicinis namo projektavimo būdas, kurį galima padaryti eskizuojant rangoli dizainą Ugadyje šiais metais 2020 m..