Hoşgeldin rangoli tasarımları, çeşitli vesilelerle kullanılan renkli desenlerdir. Hint geleneğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kızılderililer onları Diwali, Pongal, Onam, vb. Gibi tüm popüler festivallerde ve Noel Yeni Yılı vb. Gibi diğer durumlarda kullanır. Durumunuza bağlı olarak birçok farklı tasarım vardır..

Resimlerle En Popüler Hoş Geldiniz Rangoli Tasarımları:

Evinizi süsleyebileceğiniz ve misafirlerinizi de hayran bırakabileceğiniz harika tasarımlar burada..

1. Serbest El Rangoli Tasarımı:

Serbest El Rangoli Tasarımı

Yarışmalar için uygun bir Rangoli tasarımı arıyorsanız, bu kolay ve büyük bir tasarımdır. Bu çiçekli bir tasarım ve tek yapmanız gereken bazı basit şekiller çizmek ve tercihinize göre rengi doldurmak. Bu bir serbest el tasarımıdır ve bu tasarımı yapmak için başka bir şeye ihtiyacınız yoktur. Misafirlerinizi ağırlamak için tüm festivaller için bunu deneyin.

2. Tavuskuşu Rangoli Tasarımı:

Tavuskuşu Rangoli Tasarım

Tavus kuşu karşılama Rangoli, her durum için en popüler tasarımdır. Tasarım yapmak çok basit ve daha az zaman alıyor. Bu renkli bir tasarımdır ve tek yapmanız gereken bir anahat çizmek ve içindeki renkleri doldurmak. Rangoli tasarımının üzerine bir Hoş Geldiniz mesajı veya bir dilek ekleyebilirsiniz..

3. Çiçekli Rangoli Tasarımları:

Çiçekli Rangoli Tasarımları

Rangoli yapmak için renkli tozların dışında çiçekleri de kullanabilirsiniz. Ama sadece bu, uzun sürmeyecekleri. Bir anahat çizerseniz tasarımın yapılması çok basittir. Rengarenk çiçekler alın ve süsleyin. Herhangi bir geleneksel vesileyle kullanabilirsiniz.

4. Basit Çiçek Rangoli Tasarımı:

Basit Çiçek Rangoli Tasarımı

Rangoli tasarımını karşılamaya gelince, çiçek tasarımları en çok tercih edilir. Bu renkli bir hoşgeldin Rangoli resmidir ve çizmesi kolaydır. Çocuklar bile bu tasarımı deneyebilir. Tasarım çok renkli ve herkesin dikkatini Rangoli tasarımınıza çekiyor.

5. Yaratıcı Rangoli Tasarımı:

Yaratıcı Rangoli Tasarımı

Rangoli tasarımını denemek istiyorsanız, bu tasarımı deneyin. Rangoli’nizi renkli ve kolay hale getirir. Bu serbest bir el yapımıdır ve etrafındaki Diya ile süslenebilir. bir yaz

Rangoli tasarımının ortasında kendi dilinizde hoş geldiniz mesajı.

6. Kuş Şekilli Rangoli:

Kuş Şekilli Rangoli

Çok renkli kombinasyon, Rangoli tasarımını çekici kılar. Bu kuş şeklindeki Rangoli’nin ana çekiciliği gagaları ve gözleridir. Alt kısımdaki hoş geldiniz mesajı, tasarımın ek bir çekiciliği olacaktır. Önce anahattı çizebilir ve ardından ilgili renkleri mükemmel bir şekilde doldurabilirsiniz..

7. Noktalı Ganesh Rangoli Tasarımı:

Noktalı Ganesh Rangoli Tasarımı

Hoşgeldin Rangoli tasarımı yapmak için biraz zaman ayırmaya hazırsanız, bu Ganesh Rangoli uygun bir tanesidir. Bu, noktalardan yapılmış bir tasarımdır ve Diwali, Onam ve birçok geleneksel festival gibi durumlar için uygundur. Renkleri zevkinize göre kullanabilirsiniz. Tasarım biraz zor ve iyi tasarımlar ve sanatsal yeteneği kullanmayı sevenler için uygun.

8. Hoş Geldiniz Lady Rangoli Design:

Hoş Geldiniz Lady Rangoli Design

Çiçek tasarımları dışında Ganesh vb hoşgeldin hanım Rangoli tasarımı da ünlüdür. Bunu son derece dikkatli çizmeniz gerekiyor ve bunu tamamlamanız birkaç saat sürebilir. Bu tasarımda, lambalı bir bayan gösteriliyor. Festivaliniz için benzersiz bir şey yaratmak istiyorsanız yapabileceğiniz renkli bir şey..

9. Sınır Rangoli Tasarımı:

Sınır Rangoli Tasarımı

Sevdiklerinizi etkilemek için bu hoş Rangoli tasarımını deneyin. Bu, bordür tipi bir tasarımdır ve aynı zamanda çok yenilikçidir. Güzel bir tasarım olmasına rağmen, bu tasarımı yapmak için biraz zaman harcamanız gerekiyor. Basit ve yeni denemek istiyorsanız çizmesi kolay bir tasarım..

Hoşgeldin Rangoli tasarımları olarak herhangi bir tasarımı yapabilirsiniz. Çekici bir tasarım seçerek onları yapabilir ve mümkün olduğunca mükemmel hale getirmek için biraz zaman harcayabilirsiniz. Rangoli festival demektir. Bu sezon en iyi karşılama Rangoli’yi yapın ve evinizin girişini güzelleştirin.