Kur moterys eina, rankinės seka paskui jas! Rankinės, ponios mėgo aksesuarą ir yra pasirengusios tam skirti daugiau nei atostogos. Tai vienas geidžiamiausių ir madingiausių straipsnių 99% moterų. Senovėje žmonių nuomonė apie rankinę turėjo neigiamą atspalvį, nes moterys, nešiojančios čia asmeninius drabužius uždaroje ir matomoje kišenėje, vadinamos rankinėmis, daugelį šokiravo.

Populiariausi moterų dizainerių rankinių modeliai Indijoje

Po XX amžiaus dominuojanti minia nepaprastai priėmė rankinę ir išlieka kaip aksesuaras, išryškinantis moterų grožį. Rankinių kolekcija yra vienas mėgstamiausių moterų pomėgių, ir tai iš tikrųjų gali būti laikoma meno forma.

Madinga dizainerių įkvėptų rankinių kolekcija moterims:

Čia pateikiamas 15 geriausių dizainerių rankinių sąrašas, kad būtų galima susipažinti su įvairiomis rankinių rūšimis ir kokiai progai rekomenduojama, kokia rankinė rekomenduojama ir kokios medžiagos naudojamos rankinės gamybai..

1. Klasikinis juodos spalvos krepšys:

Klasikinis juodos spalvos dieninis krepšys

Juoda yra standartinė drabužių, batų spalva, tas pats pasakytina ir apie krepšius. Tai viena iš labiausiai parduodamų dizainerių rankinių spalvų bet kurioje parduotuvėje. Dėl paprastos ir elegantiškos išvaizdos rekomenduojama nešioti bet kokiai progai. Kasdieniam įvaizdžiui ar profesionaliam dėvėjimui, tačiau krepšio dydis ir ilgis priklauso nuo progos. Ilgas ilgis su plienine grandine yra nešiojamas vakarėliui. Trumpi dizainerio krepšiai gali būti naudojami profesionaliam naudojimui. Odiniai juodi krepšiai yra standartinė rankinių asortimentas, naudojamas tiek profesionaliems, tiek kasdieniams drabužiams. Tai išryškina stilių ir eleganciją.

2. Dizainerio sankabos rankinės:

Dizainerio sankabos rankinės

Tai vienas užrakto krepšys, kurio dydis yra platus, į vieną skyrių gali būti įtraukta visa kosmetika ir vertingi daiktai. Pagaminta iš įvairių medžiagų, pagamintų iš odos, sintetinio arba metalinio rėmo su blizgančia apdailos linija. Jis yra įvairių spalvų, o tokio tipo rankinės užraktas yra patraukliausia dalis dėl suprojektuoto užsegimo ir baigtas dirželiu šonuose, kuris yra neprivalomas. Dažniausiai nešiojamas vakarėliui, kuris puikiai dera su suknele dėl savo dizaino ir dydžio.

3. Austas pečių dizainerio krepšys:

Audinių pečių dizainerių krepšys

Tai puikus ir erdvus krepšys su magnetiniu užsegimu, kuris sumažina maišo atidarymą. Diržas yra ilgas, todėl jį galima nešioti ant peties. Dėl ryškių spalvų ir paplūdimio aprangos moterys jį dažniausiai dėvi vasaros metu. Gėlių puošimas taip pat gali būti atliekamas maišelio šone, kad jis taptų vasariškesnis.

4. Dizainerio odinis krepšys su ilgais pakabais:

Dizainerio odos krepšys su ilgais pakabinimais

Tai dailus odinis krepšys, turintis įvairų dizainą, supantį odos medžiagą. Pjaustymas lazeriu arba tinklelis suteikia labai brangią išvaizdą, nei yra iš tikrųjų. Tokie dizainerių krepšiai yra ilgio, o tai padeda išlaikyti nešiojamąjį kompiuterį, įskaitant ir kitus daiktus, kuriuos moterys paprastai linkusios nešiotis. Moterys gali lengvai nešiotis dėl savo plokščio petnešėlės, pritvirtintos dizaino smeigėmis. Tokį krepšį garsenybės naudoja dėl įmantraus dizaino.

5. Bucket Style Tote rankinė:

„Bucket Style Tote“ rankinė

„Tote“ reiškia nešiotis, o tokio tipo krepšys puikiai tinka pavadinimui. Tai padeda nešiotis visus asmeninius daiktus, reikalingus moterims, kad juos pasiimtų kartu. Kaušo stiliaus krepšys atsiveria per plačiai ir turi ilgus dirželius, padedančius uždaryti maišelį, arba maišelio viduryje uždedama spyna, kuri uždaro kaušo formą ir sumažina jo dydį, o tai padeda nešiokitės daug daiktų ir lengvai padėkite ant peties. Taip pat yra vidinės kišenės. Tai taip pat gali būti senovinė rankinė dėl savo kūrybinio stiliaus ir senų laikų mados.

6. Dizainerio drobės krepšiai:

Dizainerio drobės krepšiai

Šio tipo dizainerių rankinės yra pagamintos iš drobės medžiagos, ant kurios yra įspaustas dizainas, kuris išryškina madą. Taip pat gali būti pagaminti individualiai atspausdinti drobiniai dizainerių krepšiai, kurie išryškina moterų kūrybiškumą. Tai neužsegtas krepšys su dirželiais, pritvirtintais lygiagrečiai vienas kitam, kuris padeda pakabinti ant peties. Tai labai rekomenduojama kaip atsitiktinis aksesuaras.

7. Kryžminis maišas:

Cross Over Bag

Jis taip pat vadinamas „Messenger Bag“. Jis turi ilgą dirželį, kuris yra nešiojamas per kūną. Jis laikosi per petį, apvyniojamas aplink krūtinę ir remiasi į apatinę kūno dalį. Šio tipo krepšys dažniausiai yra atsparus vandeniui ir patvarus. Paprastai dėvi jaunimas, nes krepšys yra labai patvarus ir gali atlaikyti daug svorio. Šiais laikais kryžminis krepšys taip pat naudojamas kaip profesionali apranga, pagaminta iš odos ir yra be vargo.

8. Dizainerio „Minaudiere“ krepšys:

Dizainerio „Minaudiere“ krepšys

Tai mažas pailgos formos krepšys, padengtas metalu, o išorinis paviršius pagamintas iš brangakmenių. Naudota medžiaga suteikia tvirtą pagrindą su blizgia išvaizda. Tai brangakmenis, kuris paprastai pakeičiamas vakariniam krepšiui. Jį galima laikyti rankoje arba pakabinti aplink riešą grandinės pagalba. Dėl savo žėrinčio ir miniatiūrinio dydžio tokio tipo krepšys išryškina seksualią išvaizdą.

9. Balnelio krepšys:

Balnelio krepšys

Tai didelis mažas maišelis, išryškinantis balno formą su plačiu plokščiu dirželiu. Daugelis dizainerių krepšių yra pagaminti iš dizaino, įkvėpto iš balninių krepšių. Dauguma balninių maišų tipų yra odiniai su užtrauktuku. Dirželiai yra reguliuojami kaip pasiuntinukas.

10. Įžymios muff rankinės:

Garsios muff rankinės

Ji taip pat vadinama žieminėmis rankinėmis, nes sudaryta iš vilnos arba aksomo, su užtrauktuku ir pertvara su užtrauktuku, padengiančia rankas šalčio metu. Šis krepšys suteikia dvigubą funkcionalumą, skirtas laikyti visus daiktus, reikalingus dienos pradžiai, ir apsaugoti rankas nuo užšalimo. Jis yra gana brangus dėl savo medžiagos, tačiau verta nusipirkti.

11. Dizainerių kuprinės:

Dizainerių „Hobo“ krepšiai

Kažkas ieško erdvaus ir madingo krepšio? Tuomet lanksčios formos rankinės yra geriausias sprendimas. Jis turi daug vidinių saugojimo galimybių. Tai viena garsiausių moterų rankinių stiliaus, kuri paprastai yra didelio dydžio ir turi pusmėnulio formą. Kai rankinės yra pakabintos ant peties paprasčia grandine arba grandine su apskritimu arba iš paprasto audinio, rankinės sudaro gerą pusmėnulio formą. Tokie dizainerių krepšiai dažniausiai dėvimi kaip kasdieniai drabužiai ar vakarėlių drabužiai. Maišelių medžiaga dažniausiai yra sintetinė su įspaustais piešiniais arba taip pat naudojamas gyvūnų įspaudas.

12. Dizainerio vokų sankabos krepšys:

Dizainerio vokų sankabos krepšys

Jį dažniausiai nešiojasi moterys verslo susitikimams ar verslo vakarėliams. Tai plokščias maišas, kvadrato arba stačiakampio formos. Rankinė yra uždengta kaip vokas, naudojant trikampio formos atvartą, uždengiantį krepšį ir jį pritvirtinantį. Dažniausios vokų maišelio spalvos yra rožinė, smėlio, kreminė, juoda arba balta.

13. Boulingo krepšys:

Boulingo krepšys

Kaip rodo pavadinimas, tai yra maišas, kuris iš tikrųjų buvo naudojamas boulingo kamuoliui laikyti. Dizainerius įkvėpė maišelio forma, kuri vėliau pasirodė kaip mados aksesuaras moterims. Jis atrodo šiek tiek ovalo formos su lygiagrečiais laikikliais, kurie paprastai yra stiprūs ir turi tą pačią spalvą kaip maišelis, be to, prie jo taip pat pritvirtinta ilga grandinė, kurią galima nuimti. Rekomenduojama dėvėti kasdien ir vakarėliuose dėl kompaktiško dydžio, kuris riboja ilgų failų nešiojimą.

14. Rankinė su riešu:

Riešinė rankinė

Tokia rankinė yra labai panaši į sankabos krepšius. Šiame rankinės krepšyje yra pritvirtintas dirželis, esantis maišelio šone, kuris gali būti odinis dirželis arba grandinėlė, kuri atrodo kaip apyrankė nešiojant aplink riešą. Tai padeda moterims pailsėti rankinėje aplink riešą ir laisvai judėti, ne visada stebint maišelį, kai reikia nešti rankines. Jis nešiojamas bet kokiai progai.

15. Baguette rankinė:

Baguette rankinė

Tai baguette formos krepšys, ilgas iš šonų, o maišo plotis yra mažesnis, o tai suteikia „Baguette“ išvaizdą. Krepšys pritvirtintas prie dirželio, kuris padeda nešiotis rankoje. Dangteliui uždaryti naudojamas atvartas yra ilgas, o centre pritvirtinta sagtis. Užrakto sistema paprastai yra suprojektuota taip, kad paslėptų sagtį ir suteiktų turtingą išvaizdą. Paprastai naudojama oda arba sintetinė medžiaga. Pastaraisiais metais karoliukų kūrimas, „Baguette“ krepšiai yra tendencija.

Dizainerių rankinės yra vienas iš tradiciškiausių moterų aksesuarų, nors XVIII amžiaus pabaigoje rankinių prototipai buvo laikomi juokingu dalyku, o ne tinkleliu, kuris yra raištelinė rankinė, pagaminta iš tinklo ar karoliukų. Arba įprasta rankinė, arba firminiai dvigubai brangesni krepšiai išprotėja juos renkant, o tai leidžia jaustis devintame debesyje ne tik nešiotis kartu, bet ir padaryti jį kaip stiliaus pareiškimą minioje. Naujausi tyrimai, įrodę, kad daugiau nei moteriškų drabužių, moteriškų rankinių pardavimo rodiklis padvigubėjo, o tai rodo, kad sumanus rankinių dizainas ir rinkodaros strategijos tikrai labai pakilo.