Prekės ženklas „Baggit“ yra labai populiarus žodis Indijoje, kai kalbama apie moteriškas rankines. Jų tvirtas tikėjimas „apsirengti žudyti, o ne žudytis apsirengti“ „Baggit“ prekės ženklas 2014 m. Gavo PETA veganų mados apdovanojimą. Nega Lekhi, „Baggit“ prekės ženklo įkūrėja, tikėjo nekenksmingais produktais ir pripažino „Baggit“ kaip indišką prekės ženklą. Rankinė yra būtinas aksesuaras, reikalingas moterims kasdieniame gyvenime. Ji taip pat gali būti pavadinta trečiąja ranka moterims. „Baggit“ rankinės yra populiarios visose amžiaus grupėse.

baggit rankinės

Nauja „Baggit“ krepšių kolekcija moterims ir mergaitėms:

Yra įvairių tipų ir spalvų baggit rankinių, kurios gali būti naudojamos pagal progą, nes čia buvo nurodytos 25 populiariausios „Baggit“ rankinės, kurios yra labiausiai paplitusios..

1. „Baggit Office“ rankiniai krepšiai:

„Baggit“ rankiniai rankiniai krepšiai

PIRKTI DABAR

Šis rudos spalvos rankinis rankinis moterims yra naujas ir unikalus jų kolekcijoje. Jei jums patinka universalūs drabužiai su keliais skyriais, tai gali būti naudinga. Jame yra du vidiniai skyriai ir dar viena vidinė kišenė. Ne tik tai, kad spalva ir dizainas atrodo akį traukiantys ir gražūs, tinka jaunoms ir vidutinio amžiaus moterims, kurios nori įtaigios išvaizdos.

 • Dizainas: Ruda rankinė rankinė su kišene
 • Naudota medžiaga: PVC
 • Priežiūra: Dulkes nuvalykite tik sausa šluoste.

2. „Baggit“ šoniniai krepšiai:

„Baggit“ šoniniai krepšiai

PIRKTI DABAR

Šis tekstūruotas dirželis yra dar vienas naujas ir mielas jų kolekcijoje. Šoninis dirželis su ilgu peties dirželiu atrodo dailiai ir gražiai. Jame yra du erdvūs išoriniai skyriai ir vidinis skyrius. Išbandykite šią naujausią „Baggit“ rankinę, kad galėtumėte greitai išvykti su draugais ir šeima, kad gautumėte šiuolaikišką šiuolaikišką išvaizdą.

 • Dizainas: Tekstūruotas dirželis su petnešomis
 • Naudota medžiaga: Sintetinis
 • Priežiūra: Norėdami nuvalyti dulkes, naudokite tik sausą šluostę.

3. „Baggit“ maži „Crossbody“ krepšiai:

„Baggit“ maži „Crossbody“ krepšiai

PIRKTI DABAR

Šis madingas, elitinis smėlio spalvos „Baggit“ kryžminis dirželis yra vienas iš mūsų visų laikų mėgstamiausių. Šis patogus ir mažas, puikiai atrodantis krepšys moterims yra su užsegimu, dviem vidiniais skyriais ir nenuimamu diržu. Tai iš naujausios baggit rankinių naujos kolekcijos.

 • Dizainas: Smėlio spalvos mažas kryžminis krepšys su užsegimu
 • Naudota medžiaga: Sintetinė Oda
 • Priežiūra: Nuvalykite maišelį švaria ir sausa šluoste, kad pašalintumėte dulkes.

4. „Baggit“ odiniai „Hobo“ krepšiai:

„Baggit“ odiniai „Hobo“ krepšiai

PIRKTI DABAR

Jei jums patinka unikalūs ir nauji dienos krepšiai, šis „Baggit“ odinis krepšys gali būti puikus ir tinkamas pasirinkimas jums. Šis įdegio rudos spalvos gražus kabliukas turi erdvų skyrių ir yra universalus universalus pasirinkimas. Nuo jūsų priešpiečių ir vakarienių iki vakarėlių ir išvykų krepšys gali tilpti prie visų rūšių drabužių ir dera prie visų tipų spalvų. Ką manote apie šį?

 • Dizainas: Rudos spalvos odinis krepšys iš Baggit
 • Naudota medžiaga: Odos sintetika
 • Priežiūra: Dulkėms valyti naudokite tik sausą švarią šluostę.

5. „Baggit“ krepšiai:

Krepšiai „Baggit“

PIRKTI DABAR

Visoms dirbančioms moterims arba jei visada turite su savimi daug daiktų, šis baggit smėlio spalvos krepšys yra būtinas. Puikiai atrodantis stilius, išvaizda, dizainas ir išblizginta išvaizda, maišelyje yra „push-lock“ sistema ir nuimamas dirželis-idealiai tinka daugiafunkcinei išvaizdai. Erdvūs skyriai visada yra didelis papildomas pranašumas!

 • Dizainas: Smėlio spalvos rankinės krepšys su „Push-Lock“ sistema ir nuimamu dirželiu
 • Naudota medžiaga: Sintetinis
 • Priežiūra: Nuvalykite maišelį švaria šluoste, kad pašalintumėte dulkes.

6. „Baggit Sling“ krepšiai:

„Baggit Sling“ krepšiai

PIRKTI DABAR

„Baggit“ dirželiai yra vieni mėgstamiausių moterų krepšių kolekcijos variantų. Šis ypatingas rudos spalvos vientisas dirželis yra vienas toks gražus gabalas. Jame yra vienas didelis erdvus skyrius, dvi vidinės kišenės, gražus ilgas diržas ir reguliuojamas dydis. Pliušinis ir poliruotas vaizdas iš šios moteriškos baggit rankinės mus patraukia dizainu.

 • Dizainas: Rudas vienspalvis dirželis su trimis kišenėmis
 • Naudota medžiaga: Sintetinis
 • Priežiūra: Nuvalykite maišelį tik sausa šluoste, kad pašalintumėte dulkes.

7. „Baggit Duffle“ kelioninis krepšys:

„Baggit Duffle“ kelioninis krepšys

PIRKTI DABAR

Daugeliui, kurie mano, kad dušo maišeliai tampa nuobodūs, šis „Baggit“ maišelis gali būti idealus. Šis dailus ir gražus maišelis su nuimamu krepšiu idealiai tinka trumpoms kelionėms ir atostogoms. Krepšys turi erdvų skyrių ir vidinę kišenę. Jis yra atsparus vandeniui ir patvarus, patogus ir elegantiškas.

 • Dizainas: „Baggit Duffle“ krepšys su nuimamu dirželiu
 • Naudota medžiaga: PVC
 • Priežiūra: Dulkėms nuvalyti naudokite sausą šluostę.

8. „Baggit“ nešiojamojo kompiuterio krepšys:

„Baggit“ nešiojamojo kompiuterio krepšys

PIRKTI DABAR

Šis puikus ir dailus tamsiai mėlynos spalvos nešiojamojo kompiuterio viršutinės rankenos krepšys moterims yra ne kas kita, kaip puiki priemonė. Jis lengvai telpa į aptakų ir ploną lengvą nešiojamąjį kompiuterį ir talpina erdvę kitiems dalykams su geru erdviu skyriumi. Tai būtina visiems dirbantiems profesionalams ir verslininkėms.

 • Dizainas: Tamsiai mėlynos spalvos nešiojamojo kompiuterio krepšys su viršutine rankena
 • Naudota medžiaga: Sintetinis
 • Priežiūra: Valykite tik sausa šluoste.

9. Baggit pečių krepšiai:

Baggit pečių krepšiai

PIRKTI DABAR

Mes įsimylėję šį rausvos ir violetinės spalvos aptakų ir prašmatnų pečių krepšį. Ši „Baggit“ rankinė moterims yra tobulas ir elegantiškas, elegantiškas krepšys šiuolaikinėms šiuolaikinio amžiaus moterims. Krepšyje yra erdvus skyrius, dvi vidinės kišenės ir du petnešos. Tai idealiai tinka moterims, kurios mėgsta aštrius ir elegantiškus elito išvaizdos aksesuarus.

 • Dizainas: Rožinės ir violetinės spalvos pečių krepšys
 • Naudota medžiaga: Sintetinis
 • Priežiūra: Norėdami nuvalyti dulkes, nuvalykite tik sausa šluoste.

10. „Baggit“ krepšiai:

„Baggit“ krepšiai

PIRKTI DABAR

Praėjo tos dienos, kai verkšlename dėl nuobodžių krepšių. Šis gražus „Baggit“ krepšys turi erdvų vidų ir nuimamą diržą. Dabar galite naudoti šį krepšį kaip rankinį viršutinį rankeną arba patogų dirželį, kaip norite.

 • Dizainas: Krepšys iš „Baggit“ su nuimamu dirželiu
 • Naudota medžiaga: PVC
 • Priežiūra: Dulkėms valyti naudokite šluostę.

11. Moteriška „Baggit“ rankinė chaki spalvos:

Chaki spalvos moteriška rankinė „Baggit“

Tai sintetinės medžiagos maišelis, kurio aukštis yra maždaug 14 colių ir ilgis 16 colių. Jame yra įvairių skyrių su užtrauktukais. Jis dažniausiai naudojamas kaip kasdienis ir kasdienis biuro drabužis. Tokia sintetinės medžiagos rankinė nėra atspari vandeniui, tačiau ji skirta nešioti visus kasdieniam naudojimui reikalingus daiktus.

12. Geltonos „Baggit“ rankinės moterims:

Geltonos „Baggit“ rankinės moterims

Šio tipo krepšys dažniausiai nešiojamas rankomis. Jis pagamintas iš sintetinės medžiagos, o centre yra dvi lygiagrečios rankenos. Šone taip pat yra ilgas dirželis, kurį galima nuimti. Tai nėra vandeniui atsparus maišelis, todėl saulės spinduliai turi būti ribojami. Dėl ryškios spalvos rekomenduojama nešiotis vakarėlyje.

13. „Baggit“ moteriška vyno spalvos rankinė:

„Baggit“ moteriška vyno spalvos rankinė

Dėl elegantiškos ir subtilios spalvos jis dažniausiai naudojamas profesionaliam dėvėjimui. Jį sudaro sintetinė vyno spalvos medžiaga, turinti tik vieną skyrių ir su vokų uždarymo galimybe. Rankenos pritvirtintos prie maišelio centro ir gali būti nešiojamos rankomis.

14. „Baggit Black Tote“ rankinė:

„Baggit Black Tote“ rankinė

Tai gana didelis krepšys, kurio ilgis šio tipo krepšys yra ilgas, o tai padeda įkrauti nešiojamąjį kompiuterį ir kitą kasdienį naudojimą. Turi dvi ilgas lygiagrečias rankenas, kurios padeda nešioti ant peties. Šio tipo krepšys gali būti naudojamas kaip atsitiktinis arba profesionaliam naudojimui.

15. „Ting Tong“ juodas krepšys iš „Baggit“ nešiojamam kompiuteriui:

Ting Tong juodas krepšys iš „Baggit“ nešiojamajam kompiuteriui

Tai vyriškas diržas, kuris suteikia išmanų išvaizdą. Tai erdvus maišelis, kuris yra dėžutės formos, su dangteliu. Diržai tvirtinami šone, reguliuojami pagal žmogaus ūgį ir svorį. Šį krepšį jaunimas naudoja kaip biuro krepšį arba kelioninį krepšį, kuriame telpa visi svarbūs dokumentai.

16. Dvigubas „Baggit“ krepšys:

Dviejų tonų „Baggit“ krepšys

Tai odinis dviejų spalvų krepšys. Tai gali būti bet kokios dvi kontrastingos spalvos. Labiausiai dvigubo atspalvio krepšys yra oranžinės ir alyvuogių žalios spalvos maišeliai. Šio tipo krepšys išryškina sodrią odos išvaizdą. Krepšio dizainas yra savitas. Krepšio pagrindas yra platus, o viršuje siaurėjantis su užtrauktuku.

17. „Jhuti Aqua Bag“:

„Jhuti Aqua“ krepšys

Tai įvairūs dirželiai, kuriuos įsimyli kolegijos studentai. Krepšio dizainas skiriasi nuo įprasto dirželio, pagaminto iš „Jhuti“ medžiagos. Tai ilgas krepšys, kuris viršuje suformuoja išlenktą formą su šonu pritvirtintu diržu.

18. „Baggit“ boulingo rankinė mergaitėms:

„Baggit“ boulingo rankinė mergaitėms

Tai elegancijos ir stiliaus įkūnijimas. Šio tipo krepšys yra labai erdvus. Krepšio ilgis yra mažesnis, tačiau plotis yra pakankamas, kad būtų galima laikyti visus įmanomus daiktus, reikalingus moterims. Tai sintetinis maišelis, kuris nėra atsparus vandeniui.

19. „Jhuti Green“ pečių krepšys:

„Jhuti Green“ pečių krepšys

Šio tipo krepšį galima pavadinti veganiško stiliaus rankinė. Tai ekologiškas krepšys. Šio tipo maišas suformuoja balno formą apačioje su dviem rankenomis, pritvirtintomis kampuose. Toks dizainas išryškina balno formą ir yra lengvai nešiojamas ant peties.

20. Rankinė:

Pagal rankinę

Tai naujausia baggit maišelių kolekcija. Šio tipo rankinėse rankos suprojektuotos kartu su maišeliu, todėl jas lengva nešiotis ir „By-Hand“ krepšiai. Tačiau, be įmontuotos rankenos, taip pat yra šone pritvirtintas diržo priedas, kuris yra nuimamas.

21. „Baggit Black Hobo“ rankinė:

„Baggit Black Hobo“ rankinė

Šis erdvus krepšys reikalingas moterims, kurios vis dar ieško krepšio, kad galėtų saugoti visus reikalingus daiktus ir kitus dokumentus. Jis pagamintas iš sintetinės medžiagos (poliuretano) su užtrauktuku ir viena rankena.

22. Baggit rankinis krepšys:

Rankinis krepšys iš „Baggit“

Paprasta, elegantiška lova turi plokščią pagrindą su plačia anga ir užtrauktuku. Rankena yra labai maža, todėl ją galima nešioti tik rankomis. Šis krepšys išryškina stiliaus pareiškimą minioje dėl savo kompaktiško, tačiau erdvaus krepšio.

23. Juodos odos krepšys Baggit:

Juodos odos krepšys Baggit

Juoda taip pat yra mėgstamiausia vyrų ir moterų spalva. Kalbant apie moterišką rankinę, juoda oda yra labiausiai pageidaujama spalva, nes ji atrodo turtingai. Krepšio dizainas kalba apie jo madą. Aukštis ir plotis yra lygūs proporcingai dviem lygiagrečiai pritvirtintoms rankenoms.

24. „Baggit Brown“ rankinė:

„Baggit Brown“ rankinė

Tai rankinė iš sintetinės medžiagos. Jaunuoliai dažniausiai naudojami dėl ryškios spalvos ir gana erdvaus krepšio su dviem rankenomis, pritvirtintomis iš abiejų pusių centre.

25. „Designer Bucket Baggit“ krepšys mergaitėms:

„Designer Bucket Baggit“ krepšys mergaitėms

Erdvų ir stilingą krepšį dažniausiai naudoja kolegijos lankytojai. Šiais laikais stilius nešti koledžo kuprinę nuplaunamas. Vietoj to tame sąraše naudojamos erdvios ir madingos rankinės. Viduje matomas vienas skyrius su mažomis kišenėmis. Užrakinimo sistema yra vienu mygtuku, pritvirtintu centre. Virvių sistema taip pat gali būti naudojama maišui užrakinti, matoma kaip džiuto maišuose.

Jaunuoliai, kuriems nuobodu naudoti paprastus maišelius, išbando naujoviškus ir kūrybingus jūsų maišų dizainus, pavyzdžiui, klijuoja žvilgančius akmenis ar kratinius. „Baggit“ yra viena garsiausių Indijos kompanijų, kuri klestėjo labiausiai ir pelnė tarptautinį pripažinimą. Šis įvertinimas pasiekiamas tik dėl madingų krepšių, suprojektuotų ir parduodamų rinkoje, o jo augimas atneš daugiau dizainerių kolekcijų.