Ponios visur atsineša rankines. Dauguma moterų dizainerių rankinių yra ypač dėkingos už labiausiai ieškomų po rankinių kūrėjų stilių, kokybę ir meistriškumą. Kalbant apie prekės ženklus, naujausios „Prada“ rankinės yra juokingai padorios.

prada rankines

Moteriški „Prada“ krepšiai ir jų tipai:

Žemiau pateikiamas naujų „Prada“ rankinių, kurios turi būti laikomos pirkimo galimybe, sąrašas.

1. „Prada“ autentiškas krepšys raudonai:

Autentiškas raudonos spalvos „Prada“ krepšys

Autentiški „Prada“ krepšiai yra nepriekaištingai suplanuotas krepšys su paauksuotomis detalėmis, greita išvada šone. Jame yra trys vidiniai segmentai ir dvi išorinės kišenės, kuriose moterys gali be didelių pastangų perteikti savo turtą. Jis turi atskiriamą pečių diržą, tai yra perteklinis dalykas ir yra tik lenkų ir stiliaus įvaizdis.

2. „Prada Nylon Messenger“ krepšys juodos spalvos:

Prada nailono krepšys juodos spalvos

Ši išskirtinė „Prada“ mažoji rankinė yra tamsios spalvos, kuri iš esmės yra puiki. Jis sukurtas su nailoniniu užtrauktuku priekyje, išgraviruotu logotipu šone. Jame yra blizganti sidabro tono įranga, priekinė raukšlė su vaizdu ir užsegimas. Pasiuntinių pakuotė papildomai pridedama su pritaikomu pečių diržu.

3. Prada nailono ir odos krepšys:

Prada nailono ir odos Tote Ba

Ši šviesiai violetinė „Prada“ rankinė gali būti naudojama įprastomis dienomis, o jos kaina yra labai maža, ji turi dvigubą veršelio odos rankeną, mobilų ir pritaikomą pečių diržą iš karvės odos. Be to, ant karvės odos trikampio yra metalo ėsdinimo vaizdas, šonuose užfiksuojama išvada, o jo kontūre naudojama auksu padengta medžiaga..

4. Nailono ir odos „Prada“ juoda rankinė:

Juoda nailono ir odos „Prada“ rankinė

Jame išryškintos dvejopos karvės odos rankenos, „Prada“ logotipas dangos viduje ir yra pakankamai erdvus, kad galėtumėte be vargo laikyti savo daiktus. Tai stilinga ir šiuolaikiška, patraukli išvaizda. Jame yra vidinė kišenė su užtrauktuku ir švarus dangtelis. Šis maišas yra glotnus ir šiek tiek sumuštas „Prada“, kuris suteiks moterims žavingą ir tam tikrą išvaizdą.

5. Prada Tessuto & Saffiano Tote:

„Prada Tessuto“ & amp; Saffiano Tote

Tai yra aukščiausios kokybės rezultatas. Jis yra importo kokybės ir pakankamai platus jūsų daiktams. Pagaminta iš nailono su baigta veršelio odos apdaila. Ši „Prada Ladies“ rankinė papildomai sukurta su užtrauktuku priekyje su išgraviruotu logotipo trikampiu. Jame yra žakardo tekstūros danga, kuri yra tiesiog nepaprasta.

6. „Saffiano Lux“ maži „Prada“ krepšiai:

„Saffiano Lux“ maži „Prada“ krepšiai

Jame yra apsauginės metalinės kojos, užtrauktukas vienoje pusėje, pamušalas su logotipu, trys skyriai į vidų ir trys atviros kišenės viduje. Jis pagamintas iš įvairių atspalvių veršelio odos, įskaitant rožines, tamsias, tamsias ir karamelines „Prada“ rankines.

7. Prada krepšys su „Bluette“:

Prada krepšys su „Bluette“

Tai tikrai stulbinantis krepšys, kuris yra madingas ir elegantiškas ir geriausiai tinka įprastam tvarkaraščiui, todėl gaukite modelio išvaizdą naudodami šį prašmatnų „Prada“ dalyką. Šis mėlynas „Prada“ rankinių krepšys yra lengvas. Jis grįžo su grynųjų pinigų garantija. Tai yra vienas iš prabangiausių kada nors parduotų krepšių.

8. Šviesiai pilka „Prada Saffiano“ kurtė:

Šviesiai pilka „Prada Saffiano“ kurta

Jis suplanuotas su viršutine rankena, o dirželio globėjas taip pat turi pritaikomą nuimamą pečių diržą. Jame yra veršelio odos trikampis su išgraviruotu logotipu ir pakabinama sulankstyta įrankių žyma. Jo vidus išklotas pamušalu ir sufokusuotas.

9. „Saffiano Metal Studs“ rankinė:

Saffiano Metal Studs rankinė

Turi dvigubą rankeną, užtrauktuką, pritaikomą ir atskiriamą odos pečių dirželį. Šis maišas turi karvės odos pamušalą, dvi išorines kišenes, kurios uždaromos užtrauktuku ir kur be didelių pastangų galite sudėti reikalingus daiktus.

Šios „Prada“ rankinės šiandien yra aukščiausios klasės rankinės. Todėl nenuostabu, kad šie krepšiai yra brangūs. Nors kelios ponios turi daug pinigų išleisti visų formų ir dydžių architektams, kitos turi rinktis sąmoningai.