Makyaj rujsuz tamamlanmaz ve kadınlar da rujsuz hayatlarını hayal edemezler. Yüze kattıkları tüm renkler, çekicilik ve drama ile, giyinmeyi düşündüğünüzde bunlar kesinlikle kaçırılmamalıdır. Yaz, seksi bir his elde etmek için renkleri ve canlı makyajı sergilemek için mükemmel bir zamandır. İşte genel görünümü iyileştirecek ve yüzünüze hayat katacak bazı süper yaz renkleri. Bu tonlar çeşitli markalarda mevcuttur ve isteğe göre kremsi veya mat bir dokuya sahiptir, dudakların üzerinde kayar, böylece onları nemlendirir ve gün boyu kalıcılık sağlar..

Resimlerle Güzel Yaz Rujları ve Tonları:

Pepto Pembe:

Sıcak pembe, tüm makyajlar için en çok ortaya çıkan gölgedir. Koyu veya açık ton, sıcak pembe tüm durumlar ve günün her saati için iyi gider. Tırnaklardan gözlere bu pembe herkesin yüzüne canlılık yayıyor..

Mercan:

Mercan tüm tenlere yakışır ve yüze hayat katar. Cilt tipinize göre kırmızı alt tonlu veya pembe alt tonlu mercan kullanabilirsiniz. Koyu veya açık ten, kesinlikle herkes için işe yarar. Çekiciliğe eklemek için makyajınızın geri kalanıyla akıllıca bir araya getirin.

leylak:

Bu mor tonu, açık ten rengi için öne çıkıyor ve yüzü aydınlatıyor. Gölge içeride, ancak zor bir seçim çünkü bir kişinin de karanlık görünmesine neden olabilir. Güzelliğinizi geliştirmek için doğru rengi elde etmek çok önemlidir..

Turuncu:

Bu, taşıması zor bir renk gibi görünebilir, ancak portakallar tüm kıyafetlerle gider ve tüm ten rengine uygundur. Gölge cesur ama doğru makyajla birleştirildiğinde zahmetsizce taşınabilir. Canlı bir hava verir ve kıyafete ve makyaja bağlı olarak narin veya cesur bir görünüm kazandırır..

Şeftali:

Şeftali, bu yaz için nihai gölge. Tatil moduna çok uygun rahat ve kumsal havası verir. Göz makyajı için bol miktarda sürme ve rimel ile birleştirin ve zahmetsizce ölü görünümü elde edin..

Kırmızı:

yaz ruju

Kırmızı sabah, akşam ve gece için uygundur. Herhangi bir kadın için en sıcak ve tüm zamanların favorisidir. Cızırtılı bir tarih için bir günlük görünüm için bir parlaklık ve sıcak bir görünüm için daha derin bir gölge ile kullanın. Kırmızının en güzel yanı, teninize çok yakışacak şeftali veya pembe alt tonlar kullanabilirsiniz..

Mandalina:

Şeftali seven ama biraz daha deneysel olmak isteyenler mandalina bu yaz tam size göre. Genel görünümü çok canlı ve canlı kılar, tüm cilt tonlarına uygundur ve sıcak ciltler için çeşitli alt tonlarla birlikte gelir. Dramaya eklemek için bunu cesur ve renkli bir makyajla da deneyebilirsiniz..

Mor:

Mor, genellikle üst sıralarda yer almaz ve tercih edilmez, ancak bu yaz çok fazla hayat yayacak. Gölgenin farklı görünmesi için pembe, menekşe ve lavanta çeşitleri kullanılabilir. Açık tenli olanlar için, erik tonları veya daha koyu bir gölge, görünümü vurgular.

çıplak:

Nude tonlar her şeyle iyi gider. Size yazlar için mükemmel, esmer ve bronzlaşmış bir görünüm verebilir. Cildi solgun ve cansız göstermeden yumuşak bir görünüm verir. Gölge, koyu renkleri sevmeyen ama dudaklara biraz dolgunluk eklemek isteyenler için mükemmeldir..

Bu ruj tonları hem kullanana hem de gören kişiye verdiği yatıştırıcı etki nedeniyle yaz ayları için çok uygun. Tek yapman gereken kendine güvenmek ve kendini zarafetle taşımak.