Hint cildine göre size hangi rujun yakışacağını merak eden biriyseniz, Hint cildi için ruj tonları hakkında hazırladığımız bu rehber tam size göre. Kendinizi sık sık kırmızıların ve pembelerin her zaman yeşil olan trendine doğru gitmek ve çıplakları toplayarak güvende olmak arasında sıkışıp kalırsınız. Bununla birlikte, daha açık, orta veya daha koyu cilt tonunun en iyi görünüm için farklı uygun seçeneklere sahip olduğu göz önüne alındığında, tüm ruj tonlarını her cilt tonuyla eşleştiremeyeceğini de biliyoruz. Çoğu kız, Hint cildi için ruj renkleri üzerinde bu sorun üzerinde durur ve kendiniz için doğru tonu seçmek kadar zor olabilir. Bu nedenle, Hint cilt tonları için en iyi ruj tonlarını sizin için en uygun olanı seçerek kolaylaştırıyoruz. Öyleyse kızlar, neden bekleyelim ve ne bekliyoruz, işte Hint cilt tonu için en iyi ruj tonları.

Cilt Tonu, Alt Ton ve Ruj Tonları: (Kısa Bilgiler)

Ancak Hint cildi için dudak renklerine daha fazla girmeden önce, bizden bazı hızlı ipuçları. Hangi cilt tonunun size ait olduğunu nasıl anlarsınız? Pek çoğumuzun sandığı gibi değil ve koyu renk aralığındayız ve bu nedenle kırmızı rujlar için uygun değiliz veya tam tersi. Daha çok alt tonlarla ilgilidir. Cilt için farklı alt tonlar arasında sıcak, nötr ve soğuk bulunur. Ama hangi cilt tonuna ve alt tonuna ait olduğunu nasıl bilebilirsin??

Bileklerinizin yakınındaki damarlarınızı kontrol edin. Yeşil damarları görebiliyorsanız, sıcak bir alt tondasınız demektir. Eğer mavi iseniz, o zaman soğuk bir alt tona sahipsiniz. Ama tam olarak söyleyemiyorsanız, nötr bir alt ton olabilirsiniz. Cildin alt tonları da size en çok hangi ruj renginin yakışacağını belirlemede önemli bir rol oynar..

Hint Cilt Tonu için En İyi Ruj Tonları:

Şimdi en trendleri görelim ruj Hint cilt tonu için gölgeler. Hint cildi için esasen açık, esmer ve beyazımsı cilt olmak üzere üç cilt tonu vardır. Alt ton ve cilt tonuna göre hangisinin size en uygun olduğunu burada görüyoruz..

Adil Cilt Tonu:

Daha açık bir cilt tonunuz varsa, yani adil görünüyorsanız, bunlar tonunuz için en uygun seçenekler olabilir. Kırmızı tonlar (koyu kırmızı, mercanlar veya açık kırmızılar), sıcak pembeler ve tüm ten renkleri ile eğlenmeyi kaçırmayın.!

1. Kırmızı Ruj Gölgesi Aşkı:

Hint Cildi için Ruj Tonları 1

Çoğu Kızılderili, kırmızının kendilerine en çok yakışmayacağını düşünür ve varsayar. Pekala, yanılıyorsunuz ve bu bir efsane. İşte kanıt. Kırmızı rujlar muhteşemdir ve koyu ve daha açık ten tonları da dahil olmak üzere çeşitli cilt tonlarına uyabilir. Artık daha adil bir cilt tonuna sahip olduğunuza göre, kendiniz için en iyi kırmızı ruju nasıl seçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Soğuk alt tonlara sahipseniz, şarap kırmızısı ruj tonları ve kan kırmızısı ruj tonları tercih edin. Ancak daha sıcak ve nötr tonlara sahipseniz, turuncu-kırmızı ruj veya erik rengi kırmızı tonları tercih edebilirsiniz..

2. Sıcak Pembeler ve Morlar:

Hint Cilt 2 için Ruj Tonları

Pembeler, Kızılderililer için yaygın bir ruj tonu olabilir. Bununla birlikte, morlar genellikle çok cesur olarak kabul edilir. Ama bize güvenin ve bize inanın, bu, bu nesil ve modern çağ için karşılaştığımız en havalı tonlardan biri. Daha soğuk alt tonlara sahipseniz, dut pembesi, bebek pembesi ve sıcak pembeler gibi daha parlak pembe tonları tercih edin. Ama daha sıcak alt tonluysanız, kahverengimsi pembeyi tercih edin. Bunlar ten renginize göre en iyi seçenekler olabilir. Bu pembe rujların Hint cilt ücreti için nasıl olduğunu görelim..

Mor Tonlar

Resim: Kaynak

Cesur bir şey denemek istiyorsanız, bu sizin için en iyi seçim olabilir. Nötr ve daha sıcak alt tonlarla daha açık ten rengi için en uygun olabilecek pembe ve daha koyu pembelerin mor tonlarına sahipsiniz..

3. Güvenli ve Basit Çıplak Tonlar:

Basit Çıplak Tonlar

Resim: Kaynak

Bununla birlikte, basit ve güvenli kalmayı seçen kızlar var. Çok cesur bir şey denemek ve çok gürültülü renkler kullanmak istemiyorlar. O zaman seni anlıyoruz. İşte farklı sıcak, soğuk ve nötr alt tonlara sahip daha açık Hint cilt tonlarına uygun en iyi ten rengi tonları. İçerisinde çok çeşitli renk tonları olsa da en yaygın ve modaya uygun renkler bunlardır. Daha açık tonlarda olduğunuz için ruj içinde pembemsi alt tonlu nude rujları tercih edin. Adil Hint cildi için bu en iyi ruj tonları, dudaklarınızı doğal olarak geliştirecek ve parlatacak ve dudakları koyulaştırmaya devam edecektir. Çok daha sıcak bir alt tona sahipseniz, bej tonlarını tercih edin. Hint teni için kahverengi ruj tonlarının size nasıl yakışacağına dair bir örnek..

Buğday ve Zeytin / Orta Cilt Tonu:

Buğday ve orta tonlu cilt tonunuz varsa, kırmızıları (evet, doğru duydunuz! Kırmızıları deneyin) ve koyu tenleri deneyebilirsiniz. Bunlar, denemeniz için buğdayımsı Hint cildi için en uygun ruj tonları arasındadır..

1. Kalın Kırmızı:

cesur kırmızı

Resim: Kaynak

Merak etme kırmızı rujlar da sana çok yakışacak ve sana çok yakışacak. Zeytin ten rengine veya buğday ten rengine sahipseniz, turuncumsu kırmızıları ve daha fazla mercan kırmızısını tercih edin. Bunlar Hint cildine ve size en uygun kırmızı rujlardır ve dudak renginizi iyi tamamlayacaktır. Endişelenmenize gerek yok ve işinizi yapacaklar ve ten renginizle iyi çalışacaklar. Buğday alt tonlu olsun, sizin için en iyi kırmızının sırrı, turuncu ve mercan rengi kırmızıların bir tonudur. Hint cildi için turuncu ruj aşağıdaki gibidir.

Bu, orta ten tonuyla çok iyi gidebilen en uygun turuncu renkli koyu kırmızı rujlardan biridir. Aksi takdirde, aşırıya kaçmak istiyorsanız, tuğla kırmızısı ve meyve renkleri için de gidebilirsiniz..

2. Güvenli Çıplaklar:

Hint Cilt 6 için Ruj Tonları

Resim: Kaynak

Hint cildi ve buğdayımsı cilt tonu için en iyi ruj tonuna gitmek oldukça zor. İşte bu yüzden diğer güvenli Nude seçeneğiyle buradayız. Bunlar, tüm cilt tonları için ve hepsinden önemlisi orta ve koyu cilt tonları için en iyi ve en güvenlidir. Daha açık nüler (koyu değil) ve soluk ve bej tonları tercih edin. Şeffaf rujlar, ten renginizle güvende olmak için en iyi bahistir. Daha soğuk alt tonlu veya daha sıcak tonlar olsun, sarımsı nü ve karamelli nü tonları tercih edin..

Ya da size en çok yakışabilecek güzel bir soluk nü pembe seçeneğiyle gidin. Hint cildi için en iyi pembe rujun size nasıl yakışacağı aşağıda açıklanmıştır..

Koyu ve Gölgeli Cilt Tonu:

Şimdi en zoru geliyor. Esmer ve esmer bir cilt tonu için ruj seçmek oldukça zor olabilir. Bununla birlikte, koyu ten tonlarının çoğu, daha parlak renkli dudak tonlarından korkar. Bu nedenle en çok tavsiye edilen tonlar arasında Macenta (daha cesur günler için pembe bir ton) ve nü renkler bulunur. Nasıl eşleştirileceğiyle ilgili daha fazla ayrıntı için okuyun.

1. Eflatunlar En Cesurdur:

Eflatunlar En İyi Cesurdur

Resim: Kaynak

Partiler için cesur görünümlere gitmek istiyorsanız, bu macenta renkli pembeler ve kırmızılar, esmer ten tonları için en iyisidir. Kahverengi ten için bu ruj tonları, gitmek için oldukça güvenlidir ve yine de sizi bir kalabalığın içinde farklı kılar. Hepsi şevkli ve yine de çok zarif ve şık. Ama turuncu tonlara hiç yaklaşmamanız konusunda sizi uyaralım. Bunlar, Hint ten renklerinde koyu ten tonlarına uygun değildir. Sonunda yüzünüzün görüneceği şekilde tamamen kaybolabilirler. Ayrıca, bu eflatunlar esmer ten tonları ve daha sıcak alt tonlarla iyi gider. Hintli esmer tenli kadınların çoğu, burada otomatik olarak daha sıcak alt tonlara girer. Koyu Hint teni için bu en iyi ruj tonlarının size nasıl görünebileceğine dair birkaç örnek. Daha cesur partilere veya etkinliklere gitmek istiyorsanız, bunlar birkaç genç modern kadın için en uygun olanlar arasındadır..

2. Daha Koyu ve Çikolata Nü:

Daha Koyu ve Çikolatalı Nüler

Resim: Kaynak

Unutmayın, nüdist tonların en iyi arkadaşınız olduğunu düşünebilirsiniz, ancak hepsi size tamamen iyi gelmiyor. Yüzünüzün küllü ve solgun görünmesine neden olabilecek daha açık renkli nülerden daima uzak durun. Koyu kahve tonları, zengin çikolata tonları veya pembe kahve tonları ile ten rengi tonları tercih edin. Ten rengi ne kadar koyu olursa, ruj gölgeniz o kadar koyu olmalıdır, aksi takdirde gölgenin size uyması için uygun görünmeyebilirsiniz. İşte koyu Hint cildi için mükemmel uyum sağlayan ruj tonları.

Ek İpuçları:

Size daha iyi gölgeler için dudakları en iyi nasıl koruyacağınız konusunda bazı ipuçları görelim.,

  1. Bu sadece ruj tonlarıyla ilgili. Dudaklarınız ne kadar nemlendirilirse, gölge o kadar iyi görünür.
  2. Dudaklarınızı beslemek ve onlara iyi bakmak için genellikle iyi dudak balsamı kullanın. Çatlamış dudaklar, dudak renginin parlaklığını ortadan kaldırabilir. Bu nedenle her zaman iyi nemlendirilmiş olduklarından emin olun..
  3. Daha cesur dudak makyajı yapıyorsanız, her zaman nötr göz ve yüz makyajını koruyun ve bunun tersi de geçerlidir. Bu nedenle, daha hafif çıplak dudak makyajı yapıyorsanız, daha parlak göz makyajı yapın. Bunlar da genel yüz makyajını iyi dengelemek için iyi olacaktır..

Umarım Hint cildi için ruj tonları hakkındaki bu kapsamlı rehber sizin için iyidir. Bunlar, farklı cilt tonları ve alt tonlarıyla iyi giden en trend ruj tonları arasındadır. Tamamen havalı, tarafsız ve cesurlar. Her cilt tonu için sunulan seçeneklerde en çok tercih edilen dudak tonlarını kolayca seçebilirsiniz. Size çok yakışacaklar ve normal ve rutin günlerden sıyrılmanızı sağlayacaklar. Bunları deneyin ve bize bunlar hakkında ne hissettiğinizi söyleyin.

Sıkça Sorulan Soru ve Cevapları:

S1. Morlar Esmer Cilt Tonuna Uygun mu?

Cevap: Morlar genellikle koyu ve esmer cilt tonu için iyi bir seçenek değildir. Cildin görünmesini ve küllü görünmesini sağlayabilirler. Ancak, eğer mor alt tonlu nude kahverengi ruj varsa, esmer tene de yakışabilir..

S2. Çatlamış ve Kuruyan Dudaklara Direkt Ruj Sürmek Tamam mı? İyi görünecek mi?

Cevap: Kurumuş ve çatlamış dudaklar ruj sürmek için iyi görünmüyor. Bu nedenle, kurumuş dudaklara ruj uygulamadan önce bir dudak astarı uygulayın. Dudaklarınız kuruduysa, güzel ve pürüzsüz görünmesi için dudaklarınızı da çok iyi bir şekilde pul pul dökmelisiniz..

S3. Rujunuzun Daha Uzun Sürdüğünden Nasıl Emin Olabilirsiniz??

Cevap: Dudaklarınız iyi bir şekilde pul pul dökülürse, rujunuz otomatik olarak daha uzun süre dayanır. Ayrıca, vazelin sürün ve uyandıktan sonra yarım saat kadar dudaklarınızda bırakın. Daha sonra rutininiz bittiğinde ruj sürün. Bu adımlar, rujun dökülmemesini ve iyi bir dudak astarı görevi görmesine yardımcı olacaktır..

S4. Daha İyi, Daha Pürüzsüz Bir Cilt İçin Dudaklar Nasıl Eksfoliye Edilir??

Cevap: Dudakların pul pul dökülmesi, dudakların kuru olmadığından, oldukça pürüzsüz ve iyi nemlendirildiğinden emin olmak için önemli bir rol oynar. Rujun uygulandığında nasıl görüneceği dudaklarınızın sağlığına bağlıdır. Bu nedenle her hafta tereyağı ve bal ile pul pul dökün. İyice ovalayın ve dudakları yıkayın. Ayrıca, kahverengi şeker ve tereyağı karışımını kullanın ve her hafta dudaklarınıza yoğun bir şekilde sürün. Yıkayın şunu. Bunlar lapa lapa dudakları ve kurumuş dudakları ve varsa ölü deri hücrelerini çıkarmaya yardımcı olur..

S5. Işıltılı Ruj Takım Elbise Koyu ve Gölgeli Cilt Tonları?

Cevap: Evet, kesinlikle ışıltılar cilt tonu için önemli değil. Çoğu kişi, ışıltılı dudak tonlarının esmer ve koyu Hint cilt tonlarına uymadığını varsayar. Ancak, bu bir efsanedir. Ruj ve cilt tonu arasındaki tek fark gölgedir. Hint cilt tonunuza göre doğru ruj tonunu seçerseniz, ışıltının dudaklarda olup olmaması önemli değil..