Hepimizin evimizi güzel şeylerle dekore etmemiz gerekiyor. Tasarımlar gün geçtikçe değişiyor. Artık herkes eski tasarımlara dönmeyi seviyor. Antika tasarımlar ev dekorasyon ürünleri arasında oldukça popülerdir. Asılı duvar saati tasarımları söz konusu olduğunda, mevcut trend bazı antika tasarımları takip etmektir. İnsanlar, herkesin görebileceği gibi, salona büyük saatler asmayı tercih ediyor. Yeni bir şeyler denemek istediğinizde sahip olabileceğiniz birçok şık asılı duvar saati tasarımı var..

Hindistan’da Son Asma Duvar Saati Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve modern asılı duvar saati tasarımını listeledik. onlara bir göz atalım.

1. Yuvarlak Çift Taraflı Asma Saat:

Yuvarlak Çift Taraflı Askılı Saat

Bu antika bir dokunuşa sahip çift taraflı asılı bir duvar saatidir. Bu, üzerinde Roma rakamları ve Fransız topografyası bulunan kirli beyaz bir yüze sahiptir. Bu, otobüs terminallerinde ve tren istasyonlarında görebileceğiniz bir tarz. Artık kendi evinize getirebilirsiniz. Kapınızın girişine asın ki herkes evinize ne zaman girip çıktıklarını görsün. Bu asmak kolaydır ve dökme demir malzemeden yapılmıştır.

2. Ahşap Asma Duvar Saati:

Ahşap Asılı Duvar Saati

Bu basit bir ahşap küçük asılı saat. Mutfakta veya yatak odasında asabileceğiniz el yapımı bir tasarımdır. Tasarım sade ve üzerinde kadranlı olup, asmak için üzerinde deri kemer bulunmaktadır. Çoğu insan mutfak için tercih ediyor. Bu hafif bir saat ve aynı zamanda çok sevimli.

3. Antika Tarzı Duvara Asma Saat:

Antik Stil Duvara Asma Saat

Muhteşem bir duvara asılı saat mi arıyorsunuz? İşte size mükemmel bir seçim. Saatin asılı olduğu bu güzel antika duvarı seçin ve salonunuzu süsleyin. Saat güneşe benziyor ve metalden yapılmış. Saati belirtmek için üzerinde kadranlar var. Beyaz renk duvar boyası ile iyi gidecektir..

4. Porselen Asma Duvar Saati:

Porselen Asma Duvar Saati

Küçük bir asılı saat tasarımı istediğinizde, bu iyi bir seçimdir. Küçük kadranlı, süslü porselen bir saattir. Asabileceğiniz metal bir zincir var. Dış porselen dört tarafı çiçekli tablolarla süslüdür. Bu küçük kadranın üzerinde Romen rakamları var. İstediğiniz yere asın ve duvarınızın güzel görünmesini sağlayın.

5. Vintage Ahşap Asılı Saat:

Vintage Ahşap Asılı Saat

Çift taraflı askılı saat arayanlar bunu alsın. Bu, giden güzel bir çağa yolculuk etmenizi sağlayan ahşap çift taraflı asılı duvar saatidir. Güzel tasarlanmış bir kanca üzerinde 360 ​​derece döner. Saati bir kanca ile açıp kapatabilir ve pilleri oraya takabilirsiniz. Bu kaliteli makinelerden yapılmıştır ve uzun ömürlüdür..

6. Tavuskuşu Çift Taraflı Asma Duvar Saati:

Tavuskuşu Çift Taraflı Asma Duvar Saati

Duvar saati tasarımları birçok çeşittir. Bunlar arasında, üzerinde güzel bir tavus kuşu bulunan çift taraflı bir duvar saatidir. Duvarınızı lüks hale getirmek için en popüler olanıdır. Bu bir tavus kuşu saati ve üzerinde saatin aktığı yerde bir kanca. Kadranın etrafındaki alan porselen malzemeden yapılmıştır ve tüm sayılar Roma.

7. Dede Asma Duvar Saati:

Dede Asılı Duvar Saati

Asılı büyükbaba saati çok popüler bir tasarımdır. Günümüzde rahatlıkla alabilirsiniz ancak bu türler biraz pahalıdır. Ancak tasarım parasına değecek. Herkes duvarındaki o özel saati not edecek. Ayrıca isterseniz saat başı zil sesleri de duyabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştir.

8. El Boyalı Sarkaçlı Saat:

El Boyalı Sarkaçlı Saat

El boyaması sarkaçlı saat, evinizi dekore edebileceğiniz zarif bir seçimdir. Bunun plastik bir üst ve alt kısmı var, ancak tasarım evinizin iç kısmına mükemmel bir görünüm kazandıracak. Rhinestones kakmalara, el detaylarına ve altın renkli ellere sahiptir. Bu çok pahalı bir tasarım istemiyorsanız deneyebileceğiniz bir tasarım..

9. Vintage Tarzı Asma Saat:

Vintage Tarzı Asılı Saat

Bu, bir saatin asılı olduğu el yapımı vintage tarzı bir duvardır. Bu, her yere asabileceğiniz küçük ama zarif bir saat tasarımıdır. Yatak odası, yemek odası vb. için en uygun olanı aynı zamanda dünya saatini de gösterir. Dış çerçeve ahşap ve çeliktir. Kadran, Roma harflerinden ve ortada bir ibreden oluşuyor. Evinizi en iyi tasarımla dekore edin.

10. Bronz Antik Çift Taraflı Saat:

Bronz Antika Çift Taraflı Saat

Bronz metalde antika bir saat tasarımı arayın. Bu, üzerinde Roma harfleri olan iki yüzü asılı bir duvar saatidir. Bir duvara monte edebilir ve 360 ​​derece döndürebilirsiniz. Bir zamanı kolayca öğrenebilmeniz için kapınızın önüne monte edin. Saat eski bir tasarımdır ve evinizin görünümünü güzelleştirir.

11. Zodyak Tarzı Asma Duvar Saatleri:

Zodyak Tarzı Asma Duvar Saatleri

Bu bir ip asılı duvar saati türüdür ve evinizi onunla süsleyebilir. Bu, üzerinde modern makineler bulunan 1950’lerin bir saati. Yuvarlak yüzü beyaz metal bir gövde ve pirinç bir çerçeve üzerine monte edilmiştir. Kadran dışında üzerinde zodyak işaretleri vardır. Bir gemi tasarımı gibi tutmak için klasik bir ipi vardır..

12. Buckley Reçine Geyik Duvar Saati:

Buckley Reçine Geyik Duvar Saati

Asılı saatler çeşitli tiplerdedir. Bunların arasında, benzersiz bir tasarım istiyorsanız, bu saat türünü seçin. Duvar montajı geyik boynuzu tasarımına sahiptir. Rustik bir görünüme sahip ve saat küçük. Kadran, üzerinde sayılar bulunan ahşap bir kadrandır. İstediğiniz yere asın ve vintage bir görünüm elde edin.

13. Altın Kaplama Asılı Saat:

Altın Kaplama Askılı Saat

Tercihiniz altın rengi ise, bunu beğenebilirsiniz. Duvara monteli yaprak tasarımlı duvara asılı saattir. Bronz malzemeden yapılmış ve altınla kaplanmıştır. Kadran çerçevesi ayrıca üzerinde bir numara kadranı olan küçük sayılarla altındır.

14. Antika İki Taraflı Ahşap Askılı Saat:

Antika İki Taraflı Ahşap Askılı Saat

Ahşap asılı saatler çok şık. Asabileceğiniz o ahşap duvar saati ile evinizi süsleyebilirsiniz. Bir tornavidaya benziyor; Vidayı ayarlayarak yönünü ayarlayabilirsiniz. Kadran boyutu küçük ve tasarım harika görünüyor. Ahşap malzeme çok kaliteli.

15. Bisiklet Duvara Asma Saat:

Bisiklet Duvara Asma Saat

Yeni bir şey denemek istiyorsanız, bu bisiklet tasarımı şık bir tasarımdır. Salonunuzu dekore etmek için bunu deneyin; ve tasarım basit bir çerçeve tasarımı ile geliyor ve bir döngü gibi görünüyor. Saat hafiftir ve istediğiniz yere asmak kolaydır.

Saatler her zaman evimizin önemli bir parçasıdır. Bunlar, eviniz için deneyebileceğiniz en kaliteli asma duvar saatleridir. İyi bir antika tasarımla süsleyin ve seçiminizden gurur duyun. Çok fazla para harcama konusunda endişelenme.