Tik Tok Tik Tok – bu ses her evde duyulur ve orada bulunan herkese zamanın geçtiğini hatırlatır. Saatler duvar rengine, mobilyaya ve döşemeye uygun olacak şekilde seçilir. Siyah saat tasarımlarının her dekora uyum sağlayabilecek çok yönlülüğü nedeniyle çokça tercih edildiği görülmüştür. İşte hem büyüleyici hem de cebinizde taşıması kolay birkaç siyah saat tasarımı..

Hindistan’daki En İyi Siyah Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve en yeni siyah saat tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Siyah Beyaz Duvar Saati:

Siyah Beyaz Duvar Saati

Sevimli bir tasarıma sahip olan bu siyah duvar saati, Mickey Mouse tasarımı nedeniyle çocuk odası için çok iyi. Bu 3 boyutlu saat, çocuklar tarafından kolayca okunabilen ve zamanı daha hızlı söylemeyi öğrenen beyaz renkte süper büyük rakamlara sahiptir..

2. Oturma Odası için Siyah Kurdele Saat:

Oturma Odası için Siyah Kurdele Saat

Bu, en çarpıcı büyük siyah duvar saatlerinden biridir. Saat çok yüksek kalitede paslanmaz çelikten yapılmıştır. Siyahla kaplanmıştır. Çelik plakalar, saatteki sayılar olan 1’den 12’ye kadar olan sayıları gösterecek şekilde düzenlenmiştir. Saat ibreleri saati söylemeyi kolaylaştırmak için beyazdır.

3. Siyah İpek Duvar Mutfak Saati:

Siyah İpek Duvar Mutfak Saati

Bu saat çok benzersiz ve büyüleyici bir tasarıma sahiptir. Bu modern siyah saat, belirgin bir şekilde şık ve evin herhangi bir odasında çok çarpıcı görünüyor. Ana çarpıcı özellik, bir ağ etkisi yaratan iç içe geçmiş siyah plastik şeritlerdir..

4. Kara Orman Saati:

Kara Orman Saati

Bu, oturma odanızda sergilemeye değer, olağanüstü güzel bir kara orman saatidir. 19. yüzyıldan kalma bu saat, karanlık ormandaki vahşi yaşamı betimleyen çok zarif oymalara sahiptir. Rakamlar, antik bir görünüm veren Roma Karakterlerindedir. Üç ağırlığı ve bir sarkaç vardır.

5. Black Metal Kafatası Saati:

Siyah Metal Kafatası Saat

Bu black metal saat, tamamen sıra dışı bir saate sahip olmayı seven insanlar için mükemmel bir saat. Bu siyah masa saati bir kafatası şeklindedir ve yaklaşık 8 inç yüksekliğindedir. Saat dökme alüminyumdan yapılmıştır ve gözleri saat ve dakikayı gösterir. Zamanını görmek için ölümün gözlerine bak!!!

6. Siyah Mermer Saat:

Siyah Mermer Saat

İşte güzel bir Altıgen şekilli siyah mermer saat. Bu mermer saat, İspanyol Siyah Marquina mermerinden yapılmıştır. Mermerin üst kısmı iyi cilalanmış, kenarları yuvarlatılmış ve metal ellerle geliyor. Bu saat sofistike bir görünüme sahip ve oturma odanıza şıklık katacak.

7. Siyah Ahşap Saat:

Siyah Ahşap Saat

Bu siyah duvar saati, evinize etnik bir görünüm kazandırır. Saat, parlayan beyaz kristal taşlarla süslenmiş, güzelce oyulmuş iki tavus kuşuna sahiptir. Saatteki 12 hanenin yerini güzel yuvarlak beyaz taşlar aldı ve ibreler için karmaşık oymalı iki metal kullanıldı..

8. Guguk Kuşu Siyah Saatler:

Guguk Kuşu Siyah Saatler

Guguk kuşlarının sesini seviyorsanız ve siyah rengi de seviyorsanız, kendinize bu güzel siyah guguklu saati alın. Saat ahşaptan yapılmış ve daha sonra parlak siyah boya ile boyanmıştır. Üzerinde güzel oymalar var. Ve güzel bir guguk kuşu her saat gelip sana saati söyler.

9. Dijital Siyah Saatler:

Dijital Siyah Saatler

Bu sevimli, modern siyah saat, isteyebileceğiniz her özelliğe sahiptir. Sadece saati değil, aynı zamanda hafta, tarih, gün ve ay ve oda sıcaklığı ile birlikte nem ile birlikte takvimleri de gösterir. Çift USB şarj bağlantı noktası, çift alarm ve uyku zamanlayıcısı gibi son derece kullanışlı seçeneklere sahiptir. Sizi güzel bir “GÜNEL SABAH” ile karşılar..

10. Siyah Cam Saat:

Siyah Cam Saat

Bu el yapımı, nefes kesici siyah cam saati masanızın üzerinde tutun ve kabininize girenlerden hiç bitmeyen yorumlara ve tamamlayıcılara hazır olun. Bu parlak küçük siyah saat, hoş bir kavisli soyut tasarıma sahiptir. Kavisli tasarım, masaya koymayı mümkün kılar.

11. Siyah Masa Saati:

Siyah Masa Saati

Bu siyah masa saati, ahşap bir tabana monte edilmiştir ve bir masaüstü bilgisayarın monitörüne benzer. 12 haneli ve metal ibreler için altın renkli noktalara sahiptir. Bu zarif modern siyah saat, günümüz düşüncelerinizle mükemmel uyum sağlar.

12. Siyah Kare Saat:

Siyah Kare Saat

Bu, bir saat için harika bir DIY zanaat fikri. Bu yaratıcı saati yapabilir ve sadece konuklarınızdan ve arkadaşlarınızdan sayısız tamamlayıcı almak için sergileyebilirsiniz. Bu siyah kare saat, kare şeklinde birbirine geçmiş tellerden oluşur. Basit ama sanatsal parça, odanıza güzellik ve yaratıcılık katacak.

13. Basit Siyah Masa Saati:

Basit Siyah Masa Saati

Bu karşı konulmaz masa saatine bir göz atın ve bunun için bir kapma yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu küçük siyah saat, yatak odanıza temiz ve düzenli bir görünüm veren basit bir tasarıma sahiptir. Sessizce çalışır ve size huzurlu ve iyi bir gece uykusu verir. Klasik bir desene sahiptir.

14. Siyah Çalar Saat:

Siyah Çalar Saat

Bir çalar saat satın almayı planlıyorsanız, işte doğru seçim. Bu, zamanı tavanda veya arkadaki duvarda gösteren bir projeksiyon cihazı ile yerleşik siyah alarmlı saatlerin en yenisidir. Zamanla birlikte iç ortam sıcaklığını da gösterir. Ayrıca kristal netliğinde bir projeksiyon elde etmek için ayarlayabilirsiniz..

15. Siyah Vintage Saat:

Siyah Vintage Saat

Bu güzel siyah eski saate bir bakın. Bu büyükbabanın saati köknar ağacından yapılmış. Verniklidir ve dört kara tahtaya sahiptir. Ayrıca anahtarları ve diğer şeyleri asmanız için hoş işaret tutucuları ve kancaları vardır. Bu, oturma odanıza vintage bir görünüm kazandırmak için hoş bir parça.

Siyah saat tasarımları, herhangi bir renkli duvarda açıkça görülebildiği ve belirgin olduğu için en çok tercih edilen tasarımlardır. Odanızın uygunluğuna göre seçebileceğiniz birçok farklı tür ve şekillerde siyah saatlerimiz var..