Oturma odanıza, yemek odanıza ve hatta yatak odanıza biraz ekstra yetenek katmayı mı planlıyorsunuz? Yuvarlak saat tasarımları, sıkıcı hayatınıza bir sürü stil ve modernlik katmanın mükemmel bir yoludur. Sadece zamanı takip etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle misafirlerinizi evinizde ağırladığınızda çok fazla dikkat çekmenize yardımcı olurlar..

Hindistan’da Son Yuvarlak Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve modern yuvarlak saat tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. İskandinav Siyahı ve Pembe Altın Modern Yuvarlak Duvar Saati:

İskandinav Siyahı ve Pembe Altın Modern Yuvarlak Duvar Saati

Bu, sert pembe altın kaplama çerçeveden yapılmış hoş bir 12 inçlik tıkırdamayan yuvarlak duvar saatidir. Tasarım kesinlikle çarpıcı görünüyor ve tamamen sessiz, tıkırtı yapmayan teknolojisi, her türlü dikkat dağınıklığını önleyecektir. Yüksek kaliteli hareketleri doğru zamanı garanti eder ve arka çivi yuvası duvarlara asmayı kolaylaştırır.

2. Doğal Huş El Yapımı Modern Yuvarlak Duvar Saati:

Doğal Huş El Yapımı Modern Yuvarlak Duvar Saati

Bu, sadece 10 “çapında ölçülen oldukça küçük bir yuvarlak duvar saatidir. Bu güzel el yapımı saat, ABD’de gerçek huş ağacından yapılmıştır. Lazer kazınmış rakamlarla modern ve şık görünüyor. Temiz görünüm oturma odaları için idealdir.

3. Ortam Hava Modern Yuvarlak Duvar Saati:

Ortam Hava Modern Yuvarlak Duvar Saati

Bu 12” yuvarlak duvar saati, bulabileceğiniz teknolojik olarak en gelişmiş duvar saatlerinden biridir. Parlak alüminyumdan yapılmış bu yuvarlak saat tamamen radyo kontrollüdür – bu nedenle saati günde birkaç kez otomatik olarak senkronize eder, hiçbir zaman sıfırlanmaya ihtiyaç duymaz ve saniyeye hassastır. Ayrıca ortamınızı izlemek için çift sıcaklık ve nem sensörü içerir.

4. Modern Yuvarlak Duvar Saati Tasarımı:

Modern Yuvarlak Duvar Saati Tasarımı

Bu, 16 “çapında ölçülen oldukça büyük bir yuvarlak duvar saatidir. Okunması kolay büyük sayılara sahiptir, ön cam kapak ve çerçeve tamamen gerçek ahşaptan yapılmıştır. Ayrıca süper kaliteli Kuvars Süpürme Hareketi kesinlikle doğru zamanı ve tamamen sessiz ortamı garanti eder. Mutfağınızda veya yatak odanızda olmazsa olmaz.

5. Klasik & Modern Yuvarlak Duvar Saati:

Klasik & Modern Yuvarlak Duvar Saati

Sade ve zarif yuvarlak duvar saatini seviyorsanız bu saat tam size göre. Bu çok basit, temiz, ultra modern tarz görünümlü siyah saattir. Yuvarlak metal çerçeve siyah renktedir ve okunması kolay beyaz vurgular vardır. Herhangi bir duvara kolayca monte edilebilir ve 12” çapındadır. Kurumsal ofisler için şiddetle tavsiye edilir.

6. Roma Yuvarlak Duvar Saati Tasarımı:

Roma Yuvarlak Duvar Saati Tasarımı

Romen rakamlarıyla oyulmuş bu eskitilmiş 24” demir ekstra büyük yuvarlak duvar saatinin dikkatinizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Sadece zamanı değil, stil ve modayı da takip edeceksiniz. Bu kaliteli dekor, ister oturma, ister mutfak veya yatak odası olsun, herhangi bir oda için mükemmel olacaktır..

7. Hareketli Dişli Modern Yuvarlak Duvar Saati:

Hareketli Dişli Modern Yuvarlak Duvar Saati

Bu, herkesin sahip olması gereken benzersiz bir yuvarlak duvar saati parçası. 12 “çapında ölçülen, tüm ön kısım yuvarlak plaka camla monte edilmiştir. Saatin önü, zaman hareketinden bağımsız, güzel görünümlü hareketli dişlilerden oluşur. Ayrıca canlı kırmızı bir ikinci el var.

8. Modern Şerit Yuvarlak Saatler:

Modern Kurdele Yuvarlak Saatler

Bu 12” yuvarlak duvar saati, bu modern saatin saatlerini gösteren siyah toz kaplı çelik şeritleriyle türünün tek örneğidir. Gümüş ibreler okumayı kolaylaştırır ve Kuvars saat hareketi zamanı hassas ve saat bakım gerektirmez.

9. Beyaz Seramik Modern Duvar Saati:

Beyaz Seramik Modern Duvar Saati

Bu 10” küçük beyaz yuvarlak duvar saati bir sanat eseridir. Yumuşacık beyaz porselen yüzü ve altın rengi eller, her odanıza uyum sağlayacak. Ayrıca Quartz mekanizmaya sahiptir ve tamamen sessizdir. Devam etmek için tek bir AA pil yeterlidir.

10. Siyah Metal Modern Duvar Saati:

Siyah Metal Modern Duvar Saati

Bu minimal görünümlü modern yuvarlak duvar saati, Cincinnati, Ohio’daki gerçek hayattaki sanatçılar tarafından yaratılmıştır. ABD’de tamamen kesilmiş, boyanmış, hazırlanmış ve monte edilmiştir. Toz boyalı kenarları alüminyumdan yapılmış saat, sessiz sürekli hareket tabanlı saat motoruna sahiptir. Saat yüzeyi, yumuşak pamuklu bir bezle kolayca silinebilen ve duvara kolayca asılabilen yarı parlak bir yüzeye sahiptir..

11. Duvar İçin İpek Modern Yuvarlak Saatler:

Duvar İçin İpek Modern Yuvarlak Saatler

Bu ipek büyük boy yuvarlak duvar saati gerçekten Almanya’da yapıldı. Bu ipek saat, aynı zamanda katı plastik olarak geri dönüştürülebilen yüksek kaliteli ipekten yapılmıştır. Saat, bu mükemmel renk koordinasyonu için beyazın yanı sıra siyah ibreler içerir. Bu, herkes için karmaşık, havadar ve göz alıcı bir tasarım yaratır. Birine hediye olarak verilmek için mükemmel.

12. Lüks Modern Sessiz Tıklamayan Yuvarlak Saatler:

Lüks Modern Sessiz Tıklamayan Yuvarlak Saatler

Bu güzel yuvarlak duvar saati, çok çekici bir tasarım olarak öne çıkan sert pembe altın rengiyle tamamlandı. Bu 12 inçlik saat, size en hassas ve en doğru zamanı vermek için yüksek kaliteli harekete sahiptir. Ayrıca, sessiz, tıkırtısız gürültüsüz teknoloji, kullanıcı için her türlü dikkat dağınıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Burada duvarlara kolayca asmak için bir arka çivi yuvası ile birlikte gelir.

13. Sessiz Metal Duvar Yuvarlak Saatler:

Sessiz Metal Duvar Saatleri

Bu 12 inçlik yuvarlak metal duvar saati, mavi renkte gerçekten harika görünüyor ve evinizde harika bir dekoratif parça oluşturuyor. Saat kadranı çok sayıda gelir ve saati görmeyi kolaylaştıran buğu önleyici cam. Saat, zamanı doğru söylemek için Kuvars hareketine sahiptir ve sessiz, tıkırtısız çalışması, rahatsız edilmeden rahat bir uyku ve daha iyi çalışma ortamı sağlar..

14. 3D Modern Yuvarlak Saat Tasarımları:

3D Modern Yuvarlak Saat Tasarımları

Bu çok güzel görünümlü modern bir yuvarlak duvar saati. Onu diğerlerinden ayıran şey, saat işaretleri görevi gören 3D kapsül şeklindeki çizgileriyle minimalist ve çağdaş tarzıdır. Eşsiz eşleşen kenarlık, saat ibreleri ve çizgileri ile birlikte saatin çok yaratıcı bir karikatür tarzı açıklayıcı bir görünüm vermesine yardımcı olur. Saat, cam kapaksız mat olarak tamamlandı.

15. Büyük Haneli Modern Çağdaş Duvar Saati:

Büyük Haneli Modern Çağdaş Duvar Saati

Bu, her saati işaretleyen ekstrüzyon rakamlarına sahip süper büyük bir yuvarlak duvar saatidir. Modern ve akılda kalıcı tasarım gerçekten özel ve benzersiz hissettiriyor. Saat tamamen pille çalışır ve ev dekorunuza harika bir katkı olacaktır. Sevdiklerinize hediye olarak da kullanılabilir.

Şık ve modern görünümlü yuvarlak saat tasarımları konusunda gerçekten tutkuluysanız, bu liste kesinlikle kendiniz ve aileniz için en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır. Emin olun, bunların her biri başınızı döndürecek ve onları daha çok takdir etmenizi sağlayacaktır..