Kuvars saatler, zamanı tutmak için elektronik bir osilatör kullanan farklı saat türüdür. Mekanik bir saatten daha doğru. Kuvars saat tasarımları daha popüler olarak kullanılıyor ve onları evinize de süsleyebilirsiniz. Bu kategoride analog tip ve dijital tip bulunmaktadır. Basit veya dekoratif tasarımlardan birini alın.

Hindistan’da Son Kuvars Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve modern kuvars saat tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Kuvars Çalar Saat:

Kuvars Çalar Saat

Bu kuvars beyaz alarm, okunması kolay sayılara sahip parlak bir kadrana sahiptir. Saatin arkasındaki ışığı açabilir ve geceleri bile saati kontrol edebilirsiniz. Alarmı istediğiniz zaman erteleyin. Bu kuvars çalar saati yatak odanıza götürün ve zamanında uyanın..

2. Kuvars Kristal Saat:

Kuvars Kristal Saat

Abartılı bir şey istiyorsanız, bu güzel kuvars kristal saati alabilirsiniz. Bu, yüksek kaliteli kristalden yapılmıştır ve iç kısmı gül çiçekleri ile dekore edilmiştir. Bu beyaz gül çiçekleri harika görünüyor ve isterseniz farklı bir renk elde edebilirsiniz. Bu sevimli saatle ofis masanızı veya yatak odanızı güzelleştirin.

3. Kuvars Mantel Saati:

Kuvars Mantel Saat

Kuvars şömine saati sevimli bir tasarımdır ve bunu odanızda dekore edebilirsiniz. Bir kristal kubbe ile birlikte gelir ve Romen rakamları ile kadranlar. Saatin altında muhteşem görünen dönen bir sarkaç var. Bu evinizin ışıl ışıl parlamasını sağlayacak.

4. Vintage Verichron Kuvars Saati:

Vintage Verichron Kuvars Saat

Bu şık Vintage Verichron kuvars saat ile evinize geleneksel bir görünüm kazandırın. Bu çok güzel bir seçim ve çalışması için anahtarla sarmanız gerekiyor. 31 günlük anahtar rüzgar regülatörü ve tahta sandık içinde bir sarkaç ile birlikte gelir. Bu, alıp oturma odanıza, yatak odanıza veya istediğiniz herhangi bir yere monte edebileceğiniz bir kuvars duvar saatidir..

5. Büyükbaba Kuvars Saati:

Dede Kuvars Saat

Dede saatleri de oldukça popüler ve pahalı türlerdir. Bu güzel kuvars dede saatini alabilir ve misafirlerinizi ağırlamak için oturma odanızda saklayabilirsiniz. Tasarım çok benzersiz ve kaliteli ahşap malzemeden yapılmıştır. Güvenilir kuvars hareketi ile size doğru zamanı gösterir ve gece o sesi istemiyorsanız kapatabilirsiniz..

6. Siyah Kuvars Saat:

Siyah Kuvars Saat

İyi bir görünüme sahip kuvars saati seçmek için çok az ve bu onlardan biri. Duvarınıza monte etmek için bu siyah kuvars saati alabilirsiniz. Bu, iç mekanik dişliyi ve üzerindeki Romen rakamlarını gösteren eski bir tasarımdır. Size zamanı gösteren yeşil bir iğne var.

7. Hazırlanmış Kuvars Saat:

Hazırlanmış Kuvars Saat

El sanatları için bir kuvars saati almak istediğinizde, deniz kabuklarıyla deneyin. Bu, evinizi dekore etmek için ayarlayabileceğiniz küçük bir kuvars saattir. Bu tasarım deniz kabuklarından yapılmış bir tavus kuşudur. Aynı tasarımın çeşitli renklerini elde edin. O deniz kabuklarında ve üzerinde kristaller var.

8. Guguklu Sessiz Kuvars Saat:

Guguklu Sessiz Kuvars Saat

Bu, her saat için 12 melodili bir Alman kuvars guguklu saatidir. Tüm saat boyunca dönen hareketli bir treni var. Üzerine zincirlerle bağlanmış sarkaç şeklinde asılmış iki çam kozalağı vardır. İstediğiniz zaman AÇMA/KAPAMA yapabilirsiniz. Karanlıkta saati susturan ışık sensörü mevcuttur..

9. Takvim Kuvars Sarkaçlı Saat:

Takvim Kuvars Sarkaçlı Saat

Takvimli kuvars sarkaçlı saat bu bölümdeki yeni bir yeniliktir. Kuvars hareketini ayarlayarak kendi takviminizi düzenleyebilirsiniz. Saatin arkasındaki düğmeyi kullanarak tarih ve saati ayarlayabilirsiniz. Saat, beyaz bir arka plana ve Romen rakamlarına sahip basit bir tasarımdır. Bu siyah beyaz kombinasyon bir sarkaç ile muhteşem görünüyor.

10. Adonis Masa Üstü Analog Saat:

Adonis Masa Üstü Analog Saat

Bu, iyi bir finişe sahip bir gül ağacı salonu bitmiş kuvars analog saattir. Beyaz kadran ve siyah Romen rakamları ile ön ve arka ile tamamlanmıştır. Gümüş tonlu çerçeveli bir cam kristal ve iki siyah ibre ve gümüş yelkovan var. Düz tabanlı bir masa üstünde tutabilirsiniz ve pille çalışır..

11. Kuvars LED Saat:

Kuvars LED Saat

Quartz LED saat çok yaygın değildir ve kullanabileceğiniz çok ilginç bir saattir. Bu size tarih, saat, gün, sıcaklık vb. göstermek için tasarlanmıştır. Bu saatin çok ilginç bir özelliğidir. Masa saati tipidir ve başucuna yakın tutar. Tarih ve sıcaklığı öğrenmek için başka bir yere gitmenize gerek yok.

12. Ahşap Vintage Kuvars Saat:

Ahşap Vintage Kuvars Saat

Eviniz için alabileceğiniz ahşap eskitme kuvars duvar saati. Bu çok güzel tasarım renkli kesitli ve rustik görünüyor. Bunun üzerinde Romen rakamları, siyah ibreler ve kırmızı dakika ibreleri var. Vintage bir görünüm vermek için oturma odanızda tutabilirsiniz. Onlar da uzun ömürlü ve güzel.

13. Mısır Tarzı Kuvars Saat:

Mısır Tarzı Kuvars Saat

Bu muhteşem kuvars saat tasarımını deneyebilirsiniz. Bu iyi bir mimariye sahip güzel bir saat ve Mısır görünümüne benziyor. Bu ahşaptan yapılmıştır ve hiyeroglif rakamlarla süslenmiştir. Kadranlar beyaz, ahşap kahverengi renkte ve üzerinde sarı desenler var. İstediğiniz eski tarz bir görünüm elde etmek için bunu deneyin.

14. Akrilik Duvar Saati:

Akrilik Duvar Saati

Bu, matematik denklemi olan güzel bir akrilik kuvars duvar saatidir. Entelektüel bir şey istiyorsanız, bu saat tasarımı çok iyi. İstediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Kadran beyazdır ve her sayı matematiksel denklemle temsil edilir..

15. Modern Kuvars Saat Tasarımı:

Modern Kuvars Saat Tasarımı

Evinizi rengarenk bir saat ile dekore etmek istediğinizde bu LED saati tercih edebilirsiniz. Renkli LED ekranı ile iyi bir tanesidir ve gece saatini bile görebilirsiniz. Işık istemiyorsanız kapatın. Yatak odanızda saklayın ve istediğiniz zaman saati kontrol edin..

Kuvars saat tasarımları bu kategoride daha ünlüdür. Farklı bir görünüme sahip bir tane almak istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz. Duvar saati ve masa saati gibi seçenekler söz konusu olduğunda, bu en çok tercih edilen seçimdir. Bu kategoride çok çeşitli tasarımlar bulacaksınız..