Çocuklara küçükken çok şey öğretilir. Bu onların birçok konuya ilgi duymalarını sağlamak için en iyi zamandır. Zaman, çocukların erken yaşta öğrenmesi gereken bir şeydir. Saatler zamanı gösteren nesnelerdir. Çocuk saat tasarımları renkli ve parlaktır, bu yüzden onu görmeyi severler. Burada size her yaşa uygun birçok farklı türde çocuk saati gösteriyoruz..

En sonuncu & Hindistan’daki En İyi Çocuk Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve havalı çocuk saati tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Zamanlı Çocuklara Saat Tasarımını Anlatın:

Çocuklara Saat Tasarımı Söyle

İşte tüm çocukların odalarında bulundurmayı seveceği şirin ve renkli bir çocuk saati. Renkli saat, parlak renkli saat numaralarına sahiptir. Akrep ve yelkovan etiketlenmiştir, bu nedenle saati öğrenmeleri ve söylemeleri daha kolaydır. Bu çocuk duvar saati de harika bir hediye.

2. Bilgili Çocuk Saati:

Bilgili Çocuk Saati

Bu renkli ve en iyi çocuk saati, yeni başlayanlar için mükemmel bir şey. Saatin saati, üzerinde gösterilen bilgilerle kolayca öğrenilebilir. 12 rakamının altında saat o’, 6 rakamının altında yarım geçmiş kelimesi yazılıdır. Bu, çocukların zamanı söylemesini kolaylaştırır.

3. Gökkuşağı Çocuk Saat Tasarımı:

Gökkuşağı Çocuk Saat Tasarımı

Şirin çocuk saatlerinden biri de bu gökkuşağı renkli saat. Bu, onu aydınlatacak ve odayı daha dostça yapacak bir çocuk odası duvar saati olabilir. Gökkuşağının renkleri saatin üzerine boyanmıştır ve sayılar büyük beyazdır. Bu, çocukların zamanı okumasını da kolaylaştırır..

4. Ulaştırma Çocuk Saat Tasarımı:

Ulaştırma Çocuk Saat Tasarımı

Farklı ulaşım araçlarının resimlerine sahip bu harika büyük çocuk saatini bir çocuğa hediye edin. Bu kişiselleştirilmiş çocuk saati, bir doğum günü veya başka bir özel gün için verilebilir. Saatte burada gösterilen ulaşım araçları uçak, traktör, itfaiye aracı ve trendir. Çocuklar bu harika saati çok sevecek.

5. Çizgi Film Çocuk Saat Tasarımı:

Çizgi Film Çocuk Saat Tasarımı

Bütün çocuklar çizgi filmleri sever ve bu çizgi film çocuk saati çok güzel bir şeydir. Saatin üzerine basılan çizgi film karakterleri, ünlü olan tüm ana karakterleri içerecektir. Erkeklerin sevdiği ve kızların sevdiği karakterler olacak. Böylece bir çocuğa seçimine göre hediye verebilirsiniz..

6. Gezegenler Çocuk Saatleri:

Gezegenler Çocuk Saatleri

Çocukların sevdiği diğer harika öğeler, gezegenler ve gökyüzüyle ilgili her şeydir. Üzerinde gezegenlerin yazılı olduğu bu saat, çoğu çocuğun odasında bulundurmayı seveceği bir saattir. Gezegenlerin her biri güneşten gelen sıraya göre titizlikle boyanmıştır. Bu çocuklara hem zamanı hem de gezegenleri öğretecek.

7. Dijital Çocuk Saatleri:

Dijital Çocuk Saatleri

En son icatları ve aletleri seven çocuklar, bu çocuğun dijital saatine kesinlikle bayılacak. Saat, görüntülenen büyük boyutlu sayılara sahiptir. Kablosuz saat aynı zamanda bir çocuğun çalar saatidir. Saat çocuğu doğru zamanda uyandırır. Bu saatle ilgili en iyi şey, okunması çok daha kolay olan dijital baskıdır..

8. Uyku Eğitmeni Çocuk Saati:

Uyku Eğitmeni Çocuk Saati

Çocuk saatleriyle ilgili iyi şeylerden biri, onlara zamanı okumayı ve iyi uyumayı öğretmesidir. Çocuğun başucu saatinin yanında koyun gibi güzel bir çizgi film karakteri var. Bu, çocuğun uyumasına da yardımcı olur. Çocuklarınıza bazı gece hikayeleri anlatabilir ve saati bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz..

9. Ahşap Çocuk Saatleri:

Ahşap Çocuk Saatleri

İşte çocuklar için mükemmel bir sıralama saati. Çocuğun tahta saati farklı şekillerde bloklardan yapılmıştır. Şekiller saatteki deliklere sığar. Çocuklar sadece saati söylemeyi değil aynı zamanda sayıları, şekilleri ve renkleri de öğrenebilirler. Bu sadece bir çocuğa vermek için mükemmel bir hediye.

10. Duvar Çocuk Saatleri:

Duvar Çocuk Saatleri

Bu sevimli çocuğun duvara çok yakışacak pembe saatini alın. Duvar için pembe saat, pembe olan her şeyi seven küçük kızlar için idealdir. Cupcake temalı saat, çizgili bir pasta astarı üzerindeki pembe girdaplı buzlanma ile çok güzel. Saatin numaraları siyah ile koyu olarak basılmıştır.

11. Çalar Çocuk Saati:

Alarmlı Çocuk Saati

Hangi çocuk çalar saati sevmez? Onlara alarm zilleri olan bu sevimli çocuk masa saatini alın. Zile takılan sevimli fiyonk, onu küçük kızlar için ideal kılar. Hayali saat, gençlik hissinin resmine sahiptir veya onu çocuğun resmiyle kişiselleştirebilirsiniz. Bu daha sonra çocuğa hediye edilebilir..

12. Renk Değiştiren Çocuk Saatleri:

Renk Değiştiren Çocuk Saatleri

Renk değiştiren bir temaya sahip bu havalı çocuk led saati ile çocukları mutlu edin. Renk parlak bir şekilde değişir ve bunun bir alarm sistemi de vardır. Çocukların gittikleri her yere yanlarında taşıyabilecekleri portatif bir saattir. Saat, çocuğun doğum günü için de hediye olarak verilebilir..

13. Tahterevalli Çocuk Saat Tasarımı:

Tahterevalli Çocuk Saat Tasarımı

Güzel bir guguklu saat gibi, bu sevimli ‘tahterevalli çocuk’ saati de çocuk yatak odası için harika bir parça. Saat çalıyor ve küçük çocuk tahterevallide sallanıyor. Bu çocuklar için oldukça eğlenceli bir şey. Çoğu çocuk odasında bu saati sevecektir. Saatin üzerinde el yapımı olan farklı eşyalara bakmak harika..

14. Spor Çocuk Saat Tasarımı:

Spor Çocuk Saat Tasarımı

Çoğu erkek spor meraklısıdır. Bu onların odalarını spor temasıyla dekore etmelerini sağlar. Bu futbol saati, erkek çocuk odası için mükemmel bir parça. Yuvarlak saatin üzerinde futbol deseni vardır. Siyah beyaz saatin siyah numaraları vardır. Saatin akrep ve yelkovanı saati görmek ve söylemek için doğru konumdadır..

15. Sarkaçlı Çocuk Saatleri:

Sarkaçlı Çocuk Saatleri

Çalan saatlerin çoğunda sarkaç da vardır. Bu çocuk saati, mavi ve beyaz renkli bir yelkenli yat temasına sahiptir. Sarkaç, iki denizci oğlan şeklindedir. Bu sevimli çocuk saati, bir çocuk masası veya yatak sehpası için tam olarak doğru..

Çocuk saat tasarımları, zamanı öğretmenin harika bir yoludur. Renkli çerçevelerde, kadranlarda vb. gelirler. Şekil sıralama, çizgi film karakterleri, led, ahşap vb. Sahip olabilirsiniz. Farklı saat türlerinin her biri parlak bir renge ve çok sayıda numaraya sahiptir..