Duvar saatleri her yerde duvarlara asılan son derece önemli saatler. Sadece zamanı göstermekle kalmaz, aynı zamanda güzel dekoratif parçalardır. Yuvarlak saatler en yaygın olarak bulunur. Farklı olan nedir, ancak kare şeklinde olan nedir? Bunlarda bulunan desenler basit olabilir, ancak şekil nedeniyle gerçekten şık görünüyorlar. Kare saat tasarımları o kadar kolay bulunmaz ve bu nedenle duvarda asılı olanı bulmak için ne kadar arama yapıldığını gösterir..

Bunların nadir görülen bir manzara olduğu gerçeği göz önüne alındığında, çok fazla seçeneğe sahip olmadıkları varsayılmaktadır. Bu bir efsane. Doğru yere bakarsanız, kare şeklindeki duvar saatleri hemen hemen her yerde var..

Hindistan’da Modern Kare Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 15 basit ve en yeni kare saat tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Kare Ahşap Duvar Saati:

Kare Ahşap Duvar Saati

Büyük Kare saat bu günlerde çok popüler hale geldi. Bu büyük kare ahşap duvar saatleri, son derece çekici görünmelerini sağlayan bloklardan yapılmıştır. Özel ahşap dekora sahip odalarda genellikle kare şeklindeki ahşap saatler kullanılmaktadır..

2.  Kare Metal Duvar Saati:

Kare Metal Duvar Saati

Metalden yapılmış saatler çok moda görünüyor. Gümüş veya altın gibi beyaz, siyah veya metalik herhangi bir renkte olabilirler. Her türlü dekoru tamamlarlar. Büyük veya ince, kare şeklindeki bu tür metal saatler, onları daha da meraklı kılıyor..

3. Büyük Boy Kare Duvar Saati:

Büyük Boy Kare Duvar Saati

Büyük boy duvar saatleri, ziyafetler veya apartman lobileri gibi geniş odalarda gerçekten güzel görünüyor. Genellikle büyük olmaları nedeniyle ticari olarak kullanılırlar. Kare şekilli büyük boy saatler, yuvarlak muadillerine göre çok daha gösterişlidir. Bu büyük kare duvar saati özelleştirilmiş bir saattir..

4. Tek Renkli Kare Saatler:

Tek Renk Kare Saatler

Gerçekten renge özel seçenekler için, siyah kare duvar saatleri veya beyaz kare duvar saatleri veya bu konuda başka herhangi bir renk kolayca mevcuttur. Renk son derece zarif görünürken aynı zamanda odanın renk temasını da geliştirir..

5. Küçük Kare Duvar Saati:

Küçük Kare Duvar Saati

Küçük saatler genellikle masalarda kullanılır. Kare şeklinde olup içerisinde alarm özelliği de bulunmaktadır. Ofis masalarında veya komodinlerde ve hatta zaman takibinin son derece önemli olduğu çalışma masalarında kullanılabilirler. Bu küçük kare saat güzel tasarlanmış ve bu saati bir seçenek olarak seçebilirsiniz..

6. Dijital Kare Saatler:

Dijital Kare Saatler

Dijital saatler neredeyse her zaman kare şeklindedir. İçlerinde bir çok özellik var. Tarih, saat, ayın gününü gösterirler, 24 saat formatı ve 12 saat formatı seçeneğine sahiptirler. Özellikle 24 saatlik biçimleri kullanan sektörlerde çalışan kişiler için uygundur..

7. Kare Mutfak Saati:

Kare Mutfak Saati

Mutfak duvarlarında kullanılan saatler mutfak saatleri olarak adlandırılabilir. Genellikle üzerlerinde mutfakla ilgili desenler bulunur. Bu kare mutfak duvar saatleri hakkında özel olan şey, aksi takdirde sıkıcı duvarları renklendirmek için gerçekten süslü olmalarıdır..

8. Tasarımcı Kare Saatler:

Tasarımcı Kare Saatler

Tasarımcı saatler, sipariş üzerine özel olarak üretilen özel tasarım duvar saatleridir. Herhangi bir şekilde olabilirler, ancak şeklin kendisi o kadar yaygın olmadığı için genellikle kare şeklindedirler. Tasarımcı saatler, farklı kullanılan malzemelere veya farklı şekillerde saat kollarına sahiptir. Onlarla ilgili her şey ısmarlama. Onlar kelimenin her anlamıyla benzersizdir.

9. Büyük Gümüş Kare Şekilli Saatler:

Büyük Gümüş Kare Saatler

Bunlar gümüşten yapılmıştır. Özenle oyulmuş çerçeveleri var. Bakmak için çok asil, özenle döşenmiş ve Kraliyet dekoruna sahip odalara aitler. Miras niteliğindeki mekanlar için ideal olan bu saatler başlı başına bir servettir..

Kare saat tasarımlarında mevcut seçeneklerin çok olduğu aşikar. Onu doğru yerde aramalıyız. Neyin güzel ve nadir görülen bir görüntü olduğuna dair önyargılı fikirlere kapılmamamız çok önemli. Duvara asılan kare bir saat, yuvarlak karşılığı kadar güzel görünüyor.