Ev saati, evinizin önemli bir bölümüdür. En iyi stillerden bazılarıyla süsleyin. Çeşitli aralıklarda birçok ev duvar saati tasarımı vardır. Bütçenize göre seçebilirsiniz. En popüler tasarımlar eski tiptir ve onlar da biraz pahalıdır. Beğendiğinizi seçebilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz..

Hindistan’da Ev Duvar Saati Tasarımları:

Burada, resimlerle birlikte belirtilen en iyi 15 benzersiz ev duvar saati tasarımını bulalım. Onlara bir göz atalım.

1. Güzel Ev Duvar Saati:

Güzel Ev Duvar Saati

Evinizde yeni bir şeyler denemeye hazır mısınız? Üzerinde kristal tasarımlar bulunan bu güzelce dekore edilmiş siyah ev dekor saatini deneyin. Saatin kadranı küçük ama dış tasarımı büyük ve pahalı görünüyor. Ortada iğneleri görebileceğiniz gümüş bir yuvarlak ve dışta siyah bir çerçeve var..

2. Analog Kadran Eski Ev Duvar Saati:

Analog Kadran Eski Ev Duvar Saati

Vintage tasarım hayranları için bu ev dekoru duvar saatleri, mükemmel bir ev dekoru duvar saatidir. Bu, Romen rakamlarına sahip analog kadranlı şık bir saattir ve rustik fildişi saat kadranına karşı iyi bir kontrast oluşturabilir. Bu saat, vintage dokunuşlu siyah çerçeve ile tasarlanmıştır..

3. Yoga Tasarım Ev Duvar Saati:

Yoga Tasarım Ev Duvar Saati

Bu duvar saati tasarımını yoga temasında deneyin. Bunu odanızı dekore etmek için deneyebilirsiniz. Bu saatte çeşitli yoga pozlarını kadran olarak görebilirsiniz. Bu çağdaş jimnastik saatini odanızda deneyin ve size her zaman zindeliği hatırlatacaktır..

4. Little Birds Home Duvar Saati:

Küçük Kuşlar Ev Duvar Saati

Bir duvar saati dekoratif ev tasarımıdır. Güzel küçük kuş saat tasarımı, pastoral tarzda antika bir saattir. Bu çok parçalı bir settir ve tüm parçaları evde kolayca birleştirebilirsiniz. Saat, üzerinde rakamlar bulunan plastik malzemeden yapılmıştır. Bunu salonunuzda, merdivenlerde vb. deneyin.

5. Yıldız Savaşları Dekor Saati:

Star Wars Dekor Saati

Bunlar eviniz için güzel duvar saatleri. Parke ve alüminyum malzemeden üretilmiştir. Evinizi veya ofisinizi dekore etmek ve çağdaş bir görünüm kazandırmak için kullanabilirsiniz. Doğal ahşap rengi duvar rengine uyum sağlar ve her duvar boyası ile uyumludur..

6. Geleneksel Ev Duvar Saatleri:

Geleneksel Ev Duvar Saatleri

Bu, eviniz için seçebileceğiniz şık bir geleneksel ev saati türüdür. Bu saat plastik bir çerçeveye sahiptir ve hafif bir tiptir. Saatin içinde Romen rakamları ve dakika izi bulunmaktadır. Ama çerçeve ahşap gibi görünüyor ve duvarlarınızın güzelliğini artıracak..

7. Sıcak Kahve Dekoratif Duvar Saati:

Sıcak Kahve Dekoratif Duvar Saati

Mutfak saati için uygun bir tasarım mı arıyorsunuz? Aradığınız şey bu. Bu sıcak kahve tasarımlı duvar saati, plastik malzemeden yapılmış ve küçük kadranlı. Saat küçük, üzerinde rakamlar var. Bu zarif tasarımlı duvar saati ile daha iyi bir mutfak görünümü elde edebilirsiniz..

8. Kraliyet Mimari Duvar Saati:

Kraliyet Mimari Duvar Saati

Eviniz veya ofisiniz için özel bir şey denemek istediğinizde, bu geleneksel mimari duvar saati tasarımını deneyin. Süslü ahşap malzemeden yapılmıştır. Saatteki süslemeler, rakamlı beyaz kadranı ile çok güzel. Bunu duvar saatiniz yapın ve herkesten övgü alın. El yapımı dış çerçeve de çok şık.

9. Eşsiz Ev Duvar Saati Tasarımı:

Eşsiz Ev Duvar Saati Tasarımı

Duvarınızı harika bir saatle süslemek istediğinizde bu en iyi seçimdir. Bu çağdaş gibi çağdaş bir duvar saati. Kadranlar açık ve sadece rakamları içeriyor. İç tasarım, kadranlı makineyi gösterir. Şuna bir bakın ve isterseniz alın. Bu seni eski zamanlara götürecek.

10. Ev İçin Modern Duvar Saati:

Ev İçin Modern Duvar Saati

Bu sizin için dekoratif bir duvar saati tasarımı. Bu, Roma rakamlarına ve güzel siyah kadranlara sahip ahşap bir saat tasarımıdır. Saat arka planı beyaz ve eski püskü ahşap damarlı. Eski püskü ama zarif bir görünüm elde etmek için herhangi bir odada kullanabilirsiniz. Evinize en iyi görünümü verin ve seçim zevkinizi süsleyin.

11. Eriyen Ev Duvar Saati Tasarımı:

Eriyen Ev Duvar Saati Tasarımı

Evinize daha iyi bir görünüm vermek için bu büyük boy eriyen duvar saatini alın. İçinde birçok renk ve rakam bulunan rengarenk bir saat kelimelerle yazılmıştır. Zaman göstergesi ahşap çerçeve ile çok güzel. Bu muhteşem saat ile evinizi dekore edebilirsiniz. Duvarlarınıza antika bir görünüm verecektir..

12. Çiçek Tasarımlı Duvar Saati:

Çiçek Tasarımlı Duvar Saati

Bu çiçek tasarımında güzel bir duvar saati. Misafirinizi ağırlamak için bu ev dekor saatini kullanabilirsiniz. Misafir odasında tutun ve herkes seçiminizi sevecek. Noktalı siyah yuvarlak bir kadran var ve çiçek tasarımı beyaz kristallerle yapılmış. Evinizi ışıl ışıl yapacak.

13. Lüks Elmas Tavuskuşu – Ev Duvar Saati Tasarımı:

Lüks Elmas Tavuskuşu - Ev Duvar Saati Tasarımı

Odanızı çekici kılmak için bu antika saat tasarımını bir tavus kuşu ile alın. Bu, saati renkli yapan çeşitli renklerde elmaslar ve kristallerle süslenmiştir. Gövdesi akrilik kristal ve metalden yapılmış olup, dış alanı altın, iç kadranı beyaz renktedir. Kadranda sayılar var ve iğne altın rengi.

14. Ev İçin Cam Duvar Saati:

Ev İçin Cam Duvar Saati

Oturma odanızı ev dekorlu bir saatle tasarlamak istediğinizde bu tipe yönelebilirsiniz. Gözlüklü muhteşem bir saat tasarımı ve güneşi andırıyor. Dış alan göz şeklinde camdır. O cam arka plana uyan siyah iğneleri var ve ona iyi bir çekicilik veriyor. Gece boyunca güzelliğini görebilirsiniz.

15. Yaratıcı Ev Duvar Saati:

Yaratıcı Ev Duvar Saati

Kendiniz için yaratıcı bir şeyler denemeniz mi gerekiyor? Bu, basit ve muhteşem görünen yaratıcı bir saat tasarımıdır. Ancak tasarım arka planı renklidir. İğne renkli bir arka plan üzerinde beyazdır. Dış çerçeve plastik malzemeden yapılmıştır. Bu duvar saati ile oturma odanızı veya yatak odanızı dekore edin ve o duvarın mükemmel görünmesini sağlayın.

Yukarıdaki tüm ev duvar saati tasarımları, bu bölümde bulabileceğiniz çeşitli türlerdir. Burada, duvarınızı tasarlayabileceğiniz bazı çeşitleri ekledik. Saatlerin çoğu ev dekorasyonu bölümünden. Ancak popüler tasarımlar antika tiplerdir..