Çocuğunuzun dönüşümlü olarak çok az saça ihtiyacı varsa, saç bantları genç hanımınız için keyifli bir stildir. Küçük meleğinizin katılımı, saçını giydirmediğiniz zamana kadar kısaltılmıştır. Kafası ne kadar bebeksi olursa olsun, sanatçı desenlerinde görünen muhteşem, renkli, benzer kafa aksesuarlarıyla sürekli olarak başarabilirsiniz. Bu ışıltılı saç tokaları, çiçekli saç bantları ve yeterli saç tokaları bebeğinizin saçlarını evde biriktirmekle kalmaz, aynı zamanda ona hayranlık uyandıran bir görünüm sağlar..

Resimlerle Bebekler İçin Güzel ve Şık Saç Bantları:

Küçük açınızı durumlar ve partiler için giydirmek için en iyi 15 bebek saç bandı.

1. Bebek için Tiara Saç Bantları:

Bebek için Tiara Saç Bantları

Bu çiçek kordonlu taç saç bantları, bebeğiniz için muhteşem aksesuarlardır ve sevgili küçük kızınızı süslemek için destekler. Birçok ebeveyn, kız bebekleri için çiçekli taçlı saç bantları koyarken, bu tür saç bantları, güzel bebeğinizin tatlı minik bir melek gibi görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Bu sevimli bebek saç bantlarını doğum günlerinde deneyin.

2. Gerilebilir Tığ Bebek Kafa Bandı:

Gerilebilir Tığ Bebek Kafa Bandı

Bu güzel gerilebilir saç bantları, yeni doğan bebeğinizin kafasına kusursuz bir şekilde oturur. Bu tığ işi bebek saç bantları, çevrimiçi market mağazalarında da kolayca bulunabilir. Pazar yerinize bile gidebilirsiniz, onları çok kolay bulabilirsiniz..

3. Çiçekli Saç Bantları:

çiçekli saç bantları

Rengarenk çiçek fikirlerinden oluşan bu dikkat çekici saç aksesuarlarını tatlı küçük bebeğinize muhteşem bir bakışla deneyin. Bu, her bebek için mutlak bir ihtiyaç olan tasarımcı bir saç bandı olacak..

4. Bebek Şerit Saç Bantları:

Bebek Şerit Saç Bantları

Bu güzel kurdeleler bebeklerin giyeceği çok şık giysilerdir. Üzerine gerilebilir tığ işi ile ipeksi kurdeleden yapılırlar. Yeni doğan kız bebek saç bantları çok çekici ve giymek için muhteşem.

5. Altın Bebek Saç Bantları:

Altın Bebek Saç Bantları

Bu altın bebek saç bantları çok şık ve şıktır ve kesinlikle kız bebeğinizi en çarpıcı ve havalı yapacaktır. Leopar desenli gerilebilir elastike bağlı altın yapraklı çiçek. Giymek için çok iyi ve harika görünüyorlar.

6. Şık Bebek Saç Bantları:

Şık Bebek Saç Bantları

Şık bebek saç bantları bebeğinize daha fazla sevimlilik katar. Sadece tatlı pastanızın tüylerini yönetmekle kalmaz, aynı zamanda onları özel kılar. Bu çekici saç bantları çok rahattır ve takması kolaydır..

7. Bohem Güneşli Saç Bantları:

Bohem Güneşli Saç Bantları

Bohemian Sunshine Headband, bebeğinizin gününü aydınlatacak mükemmel bir yaz saç bandıdır. Yeşil, kırmızı, sarı ve pembe kadife çiçeği gibi muhteşem renkler, beyaz incilerle merkezde detaylandırılmıştır. Sevimli beyaz bant, modaya uygun kafa bandına biraz zarafet katıyor. Herhangi bir yaz kıyafetini tamamlamak için herhangi bir etkinlik veya partide kullanın.

8. Beyaz Taş Saç Bantları:

Beyaz Taşlı Saç Bantları

Güzel beyaz İnci kafa bandı sarı, pembe ve pastel mavi renklerde el yapımı güllere sahiptir. Sarı genişletilebilir bant benzersiz bir dokunuş geliştirir. Kafa bandı, kafa bandına harika bir vuruş katan yapay elmaslarla çevrelenmiş tek bir büyük inci ile ek olarak yükseltilmiştir. Tüm durumlar için herhangi bir kıyafetle eşleştirmek mükemmeldir.

9. Üç Çiçek Çok Renkli Saç Bantları:

Üçlü Çiçek Çok Renkli Saç Bantları

Beyaz Mini Üç çiçekli Çok renkli Kafa Bandı, ortasında muhteşem bir beyaz çiçek açan sarı ve siyah renklerin çarpıcı üç renkli rozetlerinden oluşan güzel bir buketden oluşan mükemmel bir baş aksesuarıdır. Çiçeklerin en büyük pazarında, parıldayan elmaslarla çevrili göz kamaştırıcı bir Rhinestone var. Her durumda takılabilen güzel bir saç bandıdır..

10. Eve Bahçe Kafa Bandı:

Eve Bahçe Kafa Bandı

Bu sevimli Eves Bahçe Saç Bantları, çocuğunuza bütün bir görünüm kazandırmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Bu rahat kafa bandı, bant boyunca yaprak aplikeli çok renkli 3D çiçek apliklerine sahiptir. Şimdi test et.

11. Aşk Çivili Kafa Bandı:

Aşk Çivili Kafa Bandı

Beyaz Aşk Çivili Kafa Bandı, her kız çocuğunun sahip olması gereken en şirin saç bandıdır. Taş işlemelerle yazılmış aşktır ve çok rahattır. Her durumda giyin ve küçük prensesinizin sevimli görünmesini sağlayın.

12. Yıldız Saç Bantları:

Yıldız Saç Bantları

Bu altın yıldız saç bandı, küçük kızınız için doğru saç aksesuarı saç bandıdır. Yaklaşık bir inç uzunluğunda ve birbirine zincirlenmiş altın yıldızlardan oluşan, arkaya monte edilen fildişi elastik, doğru uyumu sağlar. Bu altın kafa bandı, yenidoğandan yetişkine kadar olan boyutlarda gelir. Altın yıldız kafa bandı, bir boho kafa bandı olarak veya geleneksel bir kafa bandı gibi başın daha arkasına takılabilir..

13. Çizgili Üst Düğüm Kafa Bandı:

Çizgili Üst Düğümlü Kafa Bandı

Çok çarpıcı ve akıllı olan bu inanılmaz muhteşem saç bantlarını deneyin. Bunlar unisex saç bantlarıdır ve her tür bebek elbisesiyle muhteşem görünür. Bebeğinizi bu soyulmuş üst düğümlü saç bantlarıyla giydirin ve onu partilerin prensi veya prensesi yapın.

14. Süet Fiyonklu Kafa Bandı:

Süet Fiyonklu Kafa Bandı

Bu süet fiyonklu saç bantlarının hayatınızdaki genç kız için harika olup olmadığına bakın. Yaylar yaklaşık 2,5 inçtir ve yumuşak olabilen, çocuğunuzla birlikte büyüyebilen ve küçük kafada iz bırakmayan tüm naylon kafa bantlarına uyan en az bir boyuta sabitlenir..

15. Buffalo Ekose Bebek Kafa Bandı:

Buffalo Ekose Bebek Kafa Bandı

Bu modaya uygun bebek kırmızı ve siyah tatil kıyafetine uyacak bir şeyler bulmaya mı çalışıyorsun? Bu 3 1/2 inç bufalo ekose fiyonkları direnemeyecek kadar sevimli! Bufalo ekose kafa bandı tamamen el yapımıdır, elle dikilmiştir ve özenle ısıyla kapatılmıştır. Hatta bu küçük moda bayanlar için değişken bir kafa bandına bağlı Noel fiyonk sahibi olmayı bile seçebilirsiniz (bu yeni doğan fotoğrafları ne kadar sevimli olurdu?) kasada toka veya bant.

Tatlı bebeğinize en iyi kafa bandını alın ve görünümüne sınıf ve stil katın. Yukarıda bahsedilen saç bantlarını deneyin ve değişimi hissedin. Bu kafa bantları basitçe yorumsuz veya suskun. Bebekler her ebeveyn için özeldir. Öyleyse onları bu iyi araştırılmış saç bantlarıyla giydirin. Bu bantları her türlü etkinlik, parti, doğum günü vb. için kullanabilirsiniz. Üstelik bunlar bebeğinizin ilk atışları için en iyisidir..