Erken saç dökülmesi ve kellik sorunu sadece genetik değil, yetersiz beslenme, kirliliğe maruz kalma ve sağlıksız yaşam tarzı gibi diğer faktörlere de atfedilebilir. Ahmedabad şehri her yönüyle gelişiyor. Endüstriyel tesislerin kurulması sağlığa zarar veriyor ve aynı zamanda hem erkeklerde hem de kadınlarda erken kelliğin önemli bir nedeni. Bu sorunu gidermek için şehir içinde ve çevresinde saç ekimi kliniklerinin sayısında hızlı bir artış olmuştur..

Ahmedabad’daki Saç Ekim Merkezleri:

Ahmedabad’da saç ekimi için en iyi klinikleri bulmak için okumaya devam edin.

Ahmedabad Saç Ekim Merkezleri

1. Dr. M Saç Ekim Kliniği:

Bu, Ahmedabad’da bulabileceğiniz en iyi saç ekimi kliniğinden biridir. Klinik, 17 yılı aşkın iş tecrübesine sahip nitelikli plastik cerrah Dr. Mahadevia tarafından yönetilmektedir. Ayrıca, saç restorasyonu için uluslararası bir kuruluş olan ISHRS’nin ünlü bir üyesidir. Dr. M Hair Transplant Clinic’te olağanüstü sonuçlar vermek için çok üstün foliküler aşılama yöntemlerini kullanırlar..

  • İnternet sitesi: www.güle gülehairloss.com

2. ADHI Hindistan:

Adhi Hindistan, ülkedeki başarılı bir kozmetik ve saç ekimi cerrahi tesisleri zinciridir. Ahmedabad dahil altı büyük şehirde iyi kurulmuş merkezleri var. Adhi’de eğitimli cerrahlardan oluşan ekip, daha etkili ve daha az invaziv olduğu için saç restorasyonu için Fue yöntemini kullanır. Ahmedabad’daki bu özel saç ekim merkezi hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin..

  • İnternet sitesi: www.besthairtransplant.com

3. Vasa Saç Akademisi:

Vasa Hair Academy, Ahmedabad’da devrim niteliğinde bir saç ekim merkezidir. Saç restorasyonu için en yenilikçi Feather Touch Tm tekniğini sunarlar. Mükemmelliği hedefleyen ve benzersiz teknikler ve tedaviler aracılığıyla üstün hizmetler sunan uluslararası eğitimli saç ekimi cerrahlarından oluşan bir ekibe sahiptirler. Vasa Hair Academy, harcadığınız zamana ve paraya değer.

  • İnternet sitesi: www.drvasa.com

4. Cutis Estetik Plastik Cerrahi Merkezi:

Cut is Cosmetic Plastic Surgery Center, kozmetik ve saç ekimi cerrahisi alanında öncüdür. Cutis’te Ahmedabad halkına en iyi ve uygun fiyatlı nakil ameliyatlarını sunmaya çalışıyorlar. Tüm prosedürleri ve teknikleri Uluslararası standartlarla eşittir. Hizmetlerini daha fazla öğrenmek için web sitesini ziyaret edin.

  • İnternet sitesi: www.cutiscosmeticplasticsurgery.com

5. Dr. Ayyappan Thangavel:

Dr. Ayyappan Thangavel, Ahmedabad merkezli uzman bir saç ekimi cerrahıdır. Hastalarına en tatmin edici ve keyifli deneyimi yaşatmak için en iyi foliküler greftleme yöntemlerini kullanır. Dr. T Ayyappan aynı zamanda IBMS’in prestijli bir üyesidir. Kliniğinde kullanılan tüm teknikler çok yenilikçi ve uygun maliyetlidir. Randevunuzu almak için şimdi kliniğini ziyaret edin.

  • Adres: La Diva Kozmetik Plastik ve Saç Ekimi Merkezi SAL Hastanesi, Opp. Vastrapur Polis Karakolu, Yolda Sürüş, Ahmedabad – 380054

6. DHI Ahmedabad Kliniği:

Ahmedabad’daki bu DHI kliniği, erken saç dökülmesini ve kelliği tedavi etmek için en dikkat çekici Doğrudan Saç Ekimi tekniğini kullanıyor. Hindistan’da ve yurtdışında olağanüstü bir memnun müşteri tabanına sahipler. DHI’da uzman cerrahlar, hızlı ve güvenli sonuçlar vermek için üst düzey teknikler kullanır..

  • İnternet sitesi: www.dhiindia.com

7. Doğal Saç Ekimi:

Natural Hair Transplant, Ahmedabad’da özel bir saç ekimi ve restorasyon kliniğidir. Burada kellik ve saç dökülmesi için ultra modern ve son derece gelişmiş tedaviler sunarlar. Doğal Saç Ekiminde kullanılan Saç ekimi prosedürleri daha az invaziv, ağrısız ve %100 başarılı saç yeniden büyümesi sağlar..

  • İnternet sitesi: www.naturalhairtransplant.co.in

8. Dr. Bijpal V Parekh:

Dr. Bijpal V Parekh, Ahmedabad’da başarılı bir saç ekimi cerrahıdır. Neredeyse tüm kozmetik cerrahi prosedürlerde uzmanlaştı ve saç restorasyonu için Foliküler Ünite xtraksiyon prosedüründe uzmanlaştı. Dr. Parekh ayrıca saç dökülmesi için özelleştirilmiş tedaviler sunar.

  • İnternet sitesi: www.bijpalparekh.com

9. Richfeel Trikoloji Merkezi:

Saç dökülmesi veya kellik sorununa kalıcı çözüm arıyorsanız, Richfeel Trikoloji Merkezi’nden randevunuzu almanız yeterli. En son teknoloji ve hizmetlere sahip en iyi saç ekimi cerrahları ekibine sahiptirler. Richfeel’de tüm saç restorasyon prosedürleri güvenli, ağrısızdır ve sonuçlar tek seanstan sonra görülür..

  • İnternet sitesi: www.richfeel.com

Yukarıda verilen saç ekim merkezleri, saç restorasyonu için en çok aranan ve beğenilen kliniklerdir. Orada hizmetler ve tedaviler eşsizdir.