Güzel görünen saçlar, iyi saç bakım ürünlerine ihtiyaç duyar. Üstün kaliteli bir şampuan ve saç kremi kullanmanın yanı sıra, kabarmaya karşı savaşmak için saçta bırakılan bir saç kremi şiddetle tavsiye edilir. Bir saç kremi, adından da anlaşılacağı gibi, yıkandıktan ve şekillendirildikten sonra saç üzerinde bırakılmalıdır. Bu ürünler saç tellerinizin nemini kilitlemeye ve kenarları kapatmaya yardımcı olur. Kurulukla savaşırlar ve saçı daha kolay yönetilebilir hale getirirler. Saç kremi ıslak ve kuru saçta kullanılabilir, ancak ıslak ve nemli saçlarda şiddetle tavsiye edilir. Bu yağsız serumlar ve kremler saçların kurumasını önler. Erkekler ve kadınlar için en iyi saç bakım kremini keşfetmek için bu makaleye göz atın.

Fiyatlarla Hindistan’da Saç Kremi Ürünlerinde En İyi Bırakma:

Burada belirtilen 14 en iyi bırakılan Saç Kremi ile fiyatını bulalım.

1. MOP Bırakılan Saç Kremi:

MOP Bırakılan Saç Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Bu durulanmayan saç kremi, saç kurutma makinelerinin, gün ışığının, stresin ve zararlı çevresel maddelerin yanında saçınızı korur. Şu anda bu, sizi temelde birçok zararlı şeye karşı koruduğu için deneyimlemek için büyük. Saçınızı yumuşak ve parlak pürüzsüz hale getirir.

Fiyat: INR 672 için 200 ml

2. Garnier Fructis Şık ve Parlatıcı Bırakılan Saç Kremi:

Garnier Fructis Şık ve Parlatıcı Bırakılan Saç Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Bu saç kremi köpüren saçları evcilleştirir ve size beğendiğiniz herhangi bir saç stilini deneme özgürlüğü sunar. Bu durulanmayan saç kremi saça derin bir bakım sağlar. Bu, kalın ve kaba saçlar için mükemmeldir, ayrıca düzenli kullanım için büyük bir satın almadır. İnce ve ince saçlarınız varsa bu saç kreminden kaçının, ancak güçlü emilimi nedeniyle saçınızı ağırlaştırabilir..

Fiyat: INR 265 için 384 ml

3. L’Oreal Nature’s Therapy Mega İşe Yarayan Hepsi Bir Arada Tedavi:

L'Oreal Nature's Therapy Mega Hepsi Bir Arada Tedavide Çalışıyor

Bu durulanmayan saç kremi, ayçiçeği tohumu yağına benzer doğal bileşenler içerir ve bu saç kremi, muhteşem bir görünümle birlikte ekstra yönetilebilirlik için saçı güçlendirmek, ipeksi ve ayrıca taramak için hazırlanmıştır. Tüm saç tipleri için hazırlanan bu hareket, hacim kazandırmanın yanı sıra elektriklenmeyi de yok eder..

Fiyat: 177 ml INR 464 için

4. Kuru Saçlar İçin Aveeno Aktif Doğal Besleyici + Durumda Bırakma Tedavisi:

Aveeno Aktif Doğal Besleyici + Durumda Bırakılan Bakım

BURADAN SATIN ALIN

Aveeno Active Natural Nourish + Condition Bırakma Bakımı, ekstra bir doz neme ihtiyaç duyan kuru saçlarda kullanıma hazırlanır, bu Aveeno saç bakım ürünü aynı zamanda kilitleri de güçlendirebilir. Bir Aveeno ürünü olarak Active Natural tedavisi, daha iyi sağlık için saçı beslemesi planlanan bir buğday kompleksi ile aşılanır..

Fiyat: 692 INR için 154ml

5. Bumble Ve Arı Bırakılan Saç Kremi:

Saç Kremi İçinde Bumble ve Arı Bırakın

Bu süper kullanışlı saç kremi, ince ve ince saçlar için mükemmeldir. Saçları herhangi bir kırılma olmadan başarıyla çözen son derece hafif bir üründür. Ayrıca 5 dakika sonra uygulamanız ve yıkamanız gereken bir dolaşık açıcı olarak da kullanılabilir, aksi takdirde ekstra parlaklık ve beslenme için durulanmayan bir saç kremi olarak da kullanabilirsiniz. Dolaşıklıktan ayrı olarak, saçı yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Bu kesinlikle Hindistan’daki en iyi bırakılan saç kremi.

Fiyat: 4900 INR için 250 ml

6. Garnier Fructis Stili Şık & Shine Pürüzsüz Bırakılan Bakım Kremi:

Garnier Fructis Stili Şık & Shine Pürüzsüz Bırakılan Bakım Kremi

BURADAN SATIN ALIN

Bu Garnier Krem, meyveli, hoş bir kokuya sahip olan Fructis serisinde şampuan ve saç kremi ürünleri yapmak için tanımlanmıştır. Pürüzsüz Bırakılan Bakım Kremi, kayısı artı argan yağı gibi doğal bileşenlerle saçı sabitlerken parlaklık kazandırmak için hazırlanır..

Fiyat: INR 196 için 300 ml

7. İnfüzyon 23 Onarım ve Yenileme Bırakma Tedavisi:

İnfüzyon ve Yenileme Bırakma Tedavisi

Mixture, saç bakım ürünleri ile tüm dünyada beğeni toplayan bir markadır. Bu doğaüstü ürün tüm saç tipleri için uygundur. Bu saç kremi saçı hasara karşı güçlendirir, saç kırılmasını ve ayrık uçları önler..

Fiyat: INR 592 için 500 ml

8. Kıvırcık Saçlar İçin Bitkisel Özlü Dokunulabilir Yatıştırıcı Kıvrılma Karşıtı Krem:

Bitkisel Özlü Yatıştırıcı Krem

BURADAN SATIN ALIN

Herbal öz, her tür saç için durulanmayan yeni saç kremi serisini yeni piyasaya sürdü. Saç kremi, kırık köpüren saçlara yardımcı olan son derece esnek bir üründür. Saçınızı şekillendirmeye başlamadan önce bu kremi sürün. Bu saç kremi, günde en az bir süre kalıcı olan tatlı bir çiçek kokusuna sahiptir..

Fiyat: INR 729 için 150 ml

9. Charles Worthington Nem Keçeli Kalıcı Saç Kremi:

Charles Worthington Nem Keçeli Saçta Bırakılan Saç Kremi

Charles Worthington nem sızdırmaz saç kremi, kontrol edilemeyen saçlarınız için harikalar yaratıyor. Özel formülleri, düzensiz saçları beslemek ve kırmak için saç şaftının derinliklerinden geçer. Bu, piyasada bulunan en iyi saç nemlendiricilerinden biridir..

Fiyat: INR 1243 için 200 ml

10. Giovanni, 2chic, Ultra Hacimli Saçlarda Bırakılan Bakım İksiri, İnce, Gevşek Saçlar, Mandalina & Papaya Yağı:

BURADAN SATIN ALIN

Giovanni’nin bu saçta bırakılan saç kreminin ince ve cansız saçlar için hacim yarattığı bilinmektedir. Mandalina ve papaya yağı saçınızı şekillendirir ve ultra pürüzsüz hale getirir. Bu ürün ayrıca bölünmüş uçlarda da çalışır ve kenarları kapatır. İnce saçları çözmeye ve saçınızda belirgin, pürüzsüz bukleler ve dalgalar oluşturmaya yardımcı olur..

Fiyat: Rs. 118 ml için 630

11. Schwarzkopf Gliss Saç Onarıcı Saç Kremi, Renk Koruyucu:

BURADAN SATIN ALIN

Boyalı saçlarınız varsa ve saçta bırakılan bir saç kremi denemek istiyorsanız bu ürünü deneyin. Renginizi canlı kılar ve ömrünü uzatır. Bu solma önleyici formül, saç renginizin pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. İçeriğindeki sıvı keratin sayesinde saçınızı elektriklenme, kuruluk ve hasarlardan korur..

Fiyat: Rs. 200 ml için 780 (*yaklaşık)

12. Garnier Saç Bakımı Fructis Üçlü Beslenme Curl Nem Bırakmayan Saç Kremi:

Garnier’in bu sülfatsız saç kremi, kıvırcık saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Saçı uzun süre koruyan ve besleyen hindistan cevizi, jojoba ve macadamia yağı ile aşılanmıştır. Bu kıvrık besleyen tereyağı kremi, kabarmadan arınmış, iyi tanımlanmış, mükemmel bukleler oluşturur. Ürün ayrıca saçlar için 3 günlük nem formülü sağladığını iddia ediyor..

Fiyat: Rs. 300 ml için 950 (*yaklaşık)

13. Kıvırcık Saçlar İçin Yaşayan Kanıtsız Kıvrılma Bırakmayan Saç Kremi:

BURADAN SATIN ALIN

Bu ürünün saçı nemlendirerek ve besleyerek saçtaki kabarmayı ortadan kaldırdığı bilinmektedir. Saçı nemin etkilerinden etkili bir şekilde koruyabilen bir elektriklenme önleyici teknoloji ile geliştirilmiştir. Kıvrılmayı azaltan ve saçınızı pürüzsüz ve yönetilebilir hale getiren yüksek miktarda bakım maddesi içerir..

Fiyat: Rs. 118 ml için 1200 (*yaklaşık)

14. ARGANICARE Saçta Bırakılan Saç Kremi & Fas Argan yağı Shea Yağı ile zarar görmüş saçlar:

BURADAN SATIN ALIN

Arganicare’in bu üstün kaliteli saçta bırakılan saç kremi, kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Saçı pürüzsüz ve parlak yapan argan yağının iyiliği ile aşılanmıştır. Ayrıca saçı ısı, şekillendirme ve kirlilikten kaynaklanan günlük hasarlara karşı korur. Bu ürünler saçın esnekliğini arttırır ve saça aşık olmanızı sağlar..

Fiyat: Rs. 400ml için 1800 (*yaklaşık)

Hindistan gibi ülkelerde pek çoğu klimada bırakılanların farkında değil. Temelde yıkandıktan sonra saçı nemlendirebilen serumlar olan bazı ürünler piyasaya çıkıyor. Ancak bu serumlar Hindistan’ın sıcak ve nemli havalarında etkili olmayabilir. Aşırı kuru ve kıvırcık saçları olan kişiler, saçı belirgin ve son derece pürüzsüz hale getiren bu bakımda bırakılan ürünlere güvenebilir. Bahsedilen ürünlerden bazıları Hindistan’da bulunmamakla birlikte, etkili çalışan ve daha az maliyetli olan iyi alternatifler var..