Hiç balayage saç duydunuz mu? Evet, doğru duydunuz. Bu balayage saç renkleri, size anında verebileceği dönüştürülmüş ve modern görünüm göz önüne alındığında şu anda oldukça trend. Bu balayaj saç modellerinin çeşitli türleri ve renkleri bulunmaktadır. Mümkün olan uzun renk listesi göz önüne alındığında, burada size şu anda en uygun ve trend olan en iyi balyaj saç hakkında bir rehber sunuyoruz. Ancak bunlar, saçınız üzerinde çalışmak için salon stilistlerinden profesyonel mükemmellik gerektirir. Rengin doğru tonu görünümünüzü kolayca aydınlatabilir. Sizi anında dönüştürecekler ve süper şık ve modaya uygun görünmenizi sağlayacaklar..

İşte şu anda en iyi balayage saç rengi seçimlerimiz. Önerilerimizi dikkate alarak, saç öncesi ve sonrası bakımın saçın parlak ve şık görünmesi için önemli bir bileşen olduğu düşünüldüğünde, bu seçeneklere gitmeden önce saç sağlığınızı da doğru şekilde test ettiğinizden emin olun..

Balayage Saç Rengi: Size En Çok Yakışan Hangisi ve Nasıl Yapılır??

Burada 12 farklı balayaj saç rengini inceleyelim. Bu kapsamlı kılavuz, bunların çeşitli uzunluklardaki saçlar için de, yani balyaj kısa saç, balayaj uzun saç ve balayaj orta saç için nasıl görüneceği konusunda size iyi bir fikir verecektir..

1. Kırmızı Renkli Balayaj Saç:

İşte ilk popüler balayaj saç rengimiz. Bu balayage kızıl saç şu anda oldukça moda ve akıllı ve benzersiz görünmesi ve aynı zamanda cıvıl cıvıl bir his vermesi nedeniyle popüler. Bu renk, koyu saçlarda balayaj olarak harika. Sonuç olarak, bu balayage kızıl saçın kısa, orta ve uzun saçlarda nasıl görünebileceğini görelim..

Kısa Saçta Kırmızı Balayaj:

Kısa Saçta Kırmızı Balayaj

Kısa uzunluktaki kırmızı balayage düz saçın nasıl görünebileceği burada. Rahat bir saç stiline sahip olmak ve retro bir görünüm veren bir renk poposu istiyorsanız, bu kırmızı balyaj saçtan başka hiçbir şey size en çok yakışacaktır. Parlak ve hoş bir görünüm için bunu deneyin.

Orta Saçta Kırmızı Balayaj:

Orta Saçta Kırmızı Balayaj

Orta uzunlukta saçlara sahip misiniz? Orta saçlı balayage bob, kırmızı renkle bu şekilde görünebilir. Bu, iyi bir saç bakım rutininiz varsa, saça çok parlak ve parlak bir görünüm verir. Dalgalı ve pürüzsüz görünüyor ve parti zamanlarına uygun bir şey istiyorsanız renk size mükemmel şekilde uyacaktır..

Uzun Saçlarda Kırmızı Balayaj:

Uzun Saçlarda Kırmızı Balayaj

Şimdi balayage uzun saçlarla karşınızdayız. Uzun düz veya uzun dalgalı saçlarınız varsa, trend bir görünüm için bu tür kırmızı balyaj saçı deneyebilirsiniz. Bittiğinde keskin ve benzersiz bir görünüm vermek için bu kırmızı çizgiler, renkte biraz parlaklık ile karıştırılabilir..

Kırmızı balayage saçın size en uygun olup olmadığını nasıl öğreneceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 • İdeal Yaş Grubu: 38 yaşın altındaki kadınlar bu stili en iyi deneyebilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bu tür cesur balayage saç modelini kışın deneyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Bu kırmızı balayage saç, sadece dalgalı veya düz saçlı yuvarlak ve oval yüzlülere en çok yakışır..
 • Mükemmel Durum ve Kıyafet: Bu tarz stiller, gece veya müzik festivallerinde partiler için batılı basit üstler ve elbiseler ile giyildiğinde en uygun olabilir..

2. Mor Balayaj Saç:

Bu mor balayage saç rengi, saç stilinde biraz tuhaflık ve yaramazlık isteyen kadınlar için çok uygundur. Cesur olacak ve korkak bir görünüme sahip olacaksanız, bu mor balayage sizin için en uygun olabilir..

Uzun Saçta Mor Balayaj:

Uzun Saçta Mor Balayaj

Uzun saçlarınız varsa, bu mor balayaj renginin size nasıl bakabileceği budur. Bu saç, boyama çizgileri arasında yapılan balyaj vurguları göz önüne alındığında parlak ve pürüzsüz görünüyor. Zaten dalgalı ve koyu saçlarınız varsa, uzun saçlar için mor renk size pürüzsüz ve en iyi şekilde uyabilir..

Orta Saçlı Mor Balayaj:

Orta Saçlarda Mor Balayaj

Orta uzunlukta saçlarınız varsa, orta-kısa sarı balyaj size bu şekilde görünebilir. İnek ve benzersiz görünmeyi seven kadınlar, bu tür orta uzunlukta mor balyaj saçlarını deneyebilir. Bu, tamamen yeni ve korkak bir şey denemek isteyenler için en iyisi olabilir..

Kısa Saçta Mor Balayaj:

Kısa Saçta Mor Balayaj

Şimdi, daha kısa saçlarınız varsa ve açık mor balyaj saçlarla gidebilirseniz bu olasılık. Orijinal saçınızın rengi daha açıksa (siyah değil), bu açık mor balayaj tonuyla gidebilirsiniz. Bu harika ve aynı zamanda sıcak görünüyor, şüphesiz.

Mor balayage saçın size en uygun olup olmadığını nasıl göreceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 • Denenecek En İyi Sezon: Musonlarda bu tür cesur renkleri giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 35 yaş altı kadınlar bu saç rengini deneyebilir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Bu mor balyaj, tüm saç tipleri için tamamen iyidir, ancak yalnızca oval ve elmas yüzlüdür..
 • Uygun Durum ve Kıyafet: Kadınlar, bu konuda harika görünmek için yalnızca batı tarzı akıllı üstler ve şortlar veya etekler giymelidir. Gece etkinlikleri veya temalı partiler veya gece dansları olduğunda bu tür stilleri giyin.

3. Pembe Renkli Balayaj Saç:

Kendine daha kız gibi görünmek istiyor ama yine de benzersiz bir şey denemek mi istiyorsun? O zaman bu pembe balayage saç senin için en uygun olabilir. Bu renk, balayage açık kahverengi saçlar ve altın renkli orijinal saçlar için en iyisidir..

Orta Saçta Pembe Balayaj:

Orta Saçlarda Pinka Balayaj

Orta uzunlukta dalgalı saçlara sahipseniz, o zaman pembe balayaj rengi size bu kadar çok yakışabilir. Bu tamamen yumuşak ve kadınsı, size kendinize çekici bir görünüm kazandıracak. Bu balayage saç rengi tekniği, daha fazla normal renk isteyenler ve tuhaf ve kıvrımlı görünenler için yapılabilir..

Uzun Saçlarda Pembe Balayaj Saç:

Uzun Saçta Pembe Bakayage

Uzun saçları olanlar, muhtemelen bu pembe balayaj rengini tercih edebilirler. Bu hafif pembe ve bebek rengi kuyruğun kenarlarında daha keskin ve saçın tepesi ve kökleri yakınında daha açıktı. Bu yeni ve farklı bir görünüm verir.

Kısa Saçlı Pembe Balayaj Bob:

Kısa Saçta Pembe Bakayage

Biraz daha deneysel olmak isteyenler, daha koyu bir pembe balayaj çeşidiyle gidebilirler. Bu, daha keskin kenarlı saçlara biraz macenta pembesi dokunuşla gider. Korkak ve cesur görünmek isteyen kadınlar bu stili deneyebilir. Bu, denemek için çok cesaret gerektirir, ancak kendinize güveniyorsanız kesinlikle buna değer..

İşte pembe balayajın size uygun olup olmadığını görmek için:

 • Denenecek En İyi Sezon: Yaz, bu balayage çeşidini denemek için iyi bir zamandır..
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Yuvarlak ve elmas yüzlü kadınlar bu stili her saç tipinde deneyebilir..
 • İdeal Yaş Grubu: 30 yaşın altındaki kadınlar sadece bu koyu pembe stile uygundur. Ancak, 40 yaşında daha açık pembe bir karo çeşidi ile gidebilirsiniz..
 • Uygun Durum ve Kıyafet: Saç balayajı seçimine göre bu tarz veya uzun elbise ile gündelik kıyafetler giyin. Arkadaşlarınızla veya film geceleriyle gündelik kız gezilerine çıkın.

4. Bal Rengi Balayaj Saç:

Bal balayage saç rengini hiç duydunuz mu? Bu tamamen doğal ve moda pazarında yeni. Balayage dünyasında ayaklarını denemek isteyen ancak şüpheci olan genç ve kadınlar muhtemelen bunu deneyebilirler..

Kısa Saçlarda Bal Balayaj:

Bal Rengi Balayaj Kısa Saç

Doğal olarak daha açık saç rengine sahip daha kısa saçlarınız varsa, bu bal balayajı size en iyi şekilde uyacaktır. Doğal ve zarif görünmek isteyen kadınlar bu stili deneyebilir. Bu tamamen sade ve şık, aynı zamanda çok sert ve cesur renkler istemeyenler için en uygun olanıdır..

Orta Saçta Bal Balayaj:

Bal Rengi Balayage Orta Saç

Şimdi orta uzunlukta saçlarınız olsa bile, o zaman bu bal-altın balyaj sizin için en uygun olanıdır. Bu, en çok küçük yaş grupları ve düzenli günlük yaşam tarzını denemek isteyen kadınlar için uygundur. Bu sizi öne çıkarmayacak, aksine zarif ve modaya uygun görünmenizi sağlayacaktır..

Uzun Saçlar İçin Ballı Balayaj:

Bal Rengi Balayaj Uzun Saç

Uzun saçlara sahipseniz, bu daha uzun balyaj bal rengi saç rengini deneyebilirsiniz. Bu oldukça doğal görünüyor ve balayage saç tekniği ile boyanmış gibi bir görüntü oluşturmuyor. Ancak, aynı zamanda oldukça şık görünmüyor mu? Zaten daha açık bir saç tonunuz varsa veya kahverengi saçlarınız varsa, bunu deneyebilirsiniz..

Bal balayajının size uygun olup olmadığını aşağıdaki ipuçlarından öğrenin:

 • İdeal Yaş Grubu: Her yaş grubundaki kadınlar bu rengi deneyebilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Yazlar ve musonlar bu bal balayajını denemek için iyi bir zamandır..
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz tipi ve saç tipi bu çok yönlü saç balayajını deneyebilir..
 • Uygun Durum ve Kıyafet: Bu çok yönlü saç balayajını herkese en iyi şekilde uyabileceği için kolejler veya ofisler için günlük normal gündelik ve batı giyimi ile dilediğiniz gibi giyin..

5. Açık Kahverengi Balayaj Saç:

Doğal renkte daha koyu kahverengi veya altın sarısı saçlarınız varsa ancak hafif bir şey denemek istiyorsanız, o zaman bu açık balayage kahverengi saç tam size göre. Bu sizin için tamamen zarif ve şık olabilir, ancak yine de basit ve çağdaş olabilir..

Kısa Saçlar İçin Açık Kahverengi Balayaj:

Kısa Saçlar İçin Açık Kahverengi Balayaj

Kısa saçları korumak istiyorsanız, o zaman bu kahverengi sarışın balayage gitmekte fayda var. Bu stil, normal günlük yaşam için normal saç stiline biraz tuhaflık ve stil katar. Bu, yoğun bir programı olan ancak yaşamlarında moda ve stil için zaman ayırmak isteyen profesyonel kadınlar için en iyisidir.

Orta Saçta Açık Kahverengi Balayaj:

Orta Boy Saçlar İçin Açık Kahverengi Balayaj

Basit ve rahat görünmek istiyorsanız, bu açık kahverengi balyaj saç çeşidi en iyisidir. Bu, zarafete ek olarak aralarında birkaç altın çizgi bulunan bir kahverengi çeşididir. Balayaj rengi burada pek cüretkar bir şekilde görünmüyor ve sadeliği seven kadınlar için..

Uzun Saçlar İçin Açık Kahverengi Balayaj:

Uzun Saçlar İçin Açık Kahverengi Balayaj

Trend ve stile odaklanmak isteyen ama fazla cesur olmak istemeyen kadınlar, kahverengi balayajlı bu uzun saça gitmekte fayda var. Bu tamamen havalı, kadınsı ve zarif. Moda dünyasına ve alanına ilginiz varsa, bu muhtemelen size en uygun olanıdır..

İşte size balayage kahverengi saçları nasıl sığdıracağınız:

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu stili yazları en iyi şekilde giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: Herhangi bir yaş grubundaki kadınlar bunu tamamen deneyebilir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz ve saç tipi, bu çok yönlü açık kahverengi balyaj saçı deneyebilir..
 • Uygun Durum ve Kıyafet: Kadınlar, partilere veya etkinliklere gitmek için modaya uygun uzun elbiseler ve elbiseler giyebilirler. Ayrıca, resmi elbiseleri olan daha yüksek resmi profesyonel bir kadın için gitmek de iyidir..

6. Karamel Renkli Balayaj Saç:

Doğal olarak koyu kahverengi veya siyah saçlarınız varsa, bu karamel balyaj saç sizin için en uygun olanıdır. Dönüştürülmesi kolaydır ve hemen hemen her tür kadına ve tercihe kolayca uyar..

Kısa Saçlı Karamel Balayaj:

Kısa Saçlı Karamel Balayaj

Bu, birkaç kadın için günlük gündelik stildir. İster kolej zamanı, ister ofis tarzı olsun ve siyah saç üzerinde bu karamel balyajın yapılması kolaydır, bakımı kolaydır ve çok fazla çaba gerektirmez. Hafif balayajlı oldukça basit bir model istiyorsanız bu stili giyin..

Orta Saçlı Karamel Balayaj:

Orta Saçta Karamel Balayaj

Profesyonel bir kariyere sahip olan kadınlar muhtemelen bu trendi deneyebilir. Bu tamamen zarif, zarif ve şık görünüyor. Samimi balayaj saç renklerini denemek isteyen kadınlar, üzerlerinde bu karamel balayaj vurgularını hızlı bir şekilde deneyebilirler. Aynı anda şık, zarif, modaya uygun ve benzersiz.

Uzun Saçlarda Karamel Balayaj:

Uzun Saçlarda Karamel Balayaj

Üniversiteli kızlar için bu iyi bir şey. Stil ifadelerine odaklanmak isteyen ancak cesur olmayı sevmeyen genç kızlar, vurgu stiliyle bu karamelli balayajı deneyebilir. Siyah saçlarınız varsa, bu size tamamen yakışabilir ve saçınızı almadan önce iki kez düşünmenize gerek yoktur..

Bu karamelli balayajın size en iyi nasıl uyacağını görün:

 • İdeal Yaş Grubu: 35 yaşın altındaki kadınlar bu balayaya en iyi şekilde uyabilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bunu her mevsimde her zaman uygun olduğu gibi dilediğiniz gibi giyin..
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz tipine ve dalgalı saça sahip olanlar bu balayajı deneyebilir..
 • Uygun Durum ve Kıyafet: Kadınlar duruma göre resmi kıyafetler veya gündelik moda kıyafetler giyebilirler. Bu balayage hem profesyonel mekanlara hem de şık etkinliklere eşit şekilde uyar..

7. Altın Balayaj Saç:

Altın balayage, saçın cesurca vurgulanma şekli göz önüne alındığında, batı ülkelerinde çoğunlukla fark edilir. Doğal olarak açık kahverengi saçlarınız varsa, bu altın balayage size en iyi şekilde uyacaktır. Tamamen yeni ve süper şık bir şey denemek istiyorsanız bunu deneyin..

Kısa Saçta Altın Balayaj:

Kısa Saçta Altın Balayaj

Kısa saçlarınız varsa ve genç veya daha küçük yaş gruplarındaysanız, bu sizin için en uygun olabilir. Günlük stilinizde de modaya uygun ve zarif görünmek için bunu giyin. Burada üst taç kısmının koyu renkli balayajlarla yapıldığını ve uçlara doğru altın balayajın daha açık hale geldiğini görüyoruz..

Orta Saçta Altın Balayaj:

Orta Saçta Altın Balayaj

Ateşli ve seksi görünmek istiyorsanız, orta dalgalı saçlı bu altın balayage sizin için en uygun olabilir. Güzelliğini bu tarzda gösterebilen genç kadınlar için bu süper egzotik tarz gibisi yok. Ayrıca, siyah saçlarınız varsa, bu balayaj biraz zorlayıcı olabilir ama çok şık garantili

Uzun Saçlı Altın Balayaj:

Uzun Saçta Altın Balayaj

Uzun saçlı bu altın balyaj çeşidi, uzun saçlı ve kadınsı ve kız gibi görünmek isteyen kadınlar için en iyisidir. Oldukça basit bir görünüm ama çok modaya uygun ve arkadaş canlısı. Şekillendirme yöntemlerinizde herhangi bir risk almak istiyor ancak şık görünmek istiyorsanız bu görünümü deneyin..

Bu altın balayajın şu ipuçlarıyla size en iyi şekilde uyacağını görün:

 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşlardaki kadınlar bu tarz için uygundur.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bunu en iyi şekilde kışlar ve musonlar için giyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz ve saç tipi, bu altın balyaj saçını kolayca deneyebilir..
 • Mükemmel Durum ve Kıyafet: Bunu kolejler veya gündelik film veya randevu gecesi gezileri için uygun şekilde şekillendirin. Şık görünmek için modaya uygun, ancak gündelik elbiseler veya batılı üstler giyin.

8. Çikolata Kahverengi Renkli Balayaj Saç:

Doğal olarak siyah renginiz veya açık kahverengi saçlarınız varsa, o zaman bu çikolata kahverengi balayajı denemek için iyi ve güvenli bir bahis. Bu saç renginin daha açık bir versiyonuna sahip olan kadın, bunu yeni ve şık bir şey olarak deneyebilir.

Kısa Saçlı Çikolata Kahverengi Balayaj:

Kısa Saçlı Çikolata Kahverengi Balayaj

Bu denemek için tamamen şık ve yeni çağ modern saç modeli. Bu neredeyse siyah renk balayajına benziyor ancak çikolata kahverengi tonuna sahip olma konusunda sabit bir fark var. Belirli profesyonel segmentlere giren kadınlar, şık bir görünüm için bunu deneyebilir..

Orta Saçlı Çikolatalı Kahverengi Balayaj:

Orta Saçlı Çikolatalı Kahverengi Balayaj

Modaya uygun ve kız gibi bir görünüm istiyorsanız, bu orta saç çikolata balayajına gidebilirsiniz. Çok açık tenli ve beyaz tenli olanlar, diğerlerine göre daha çok yakışacağı için bu koyu çikolata kahverengi vurgulu balayajı deneyebilir. Basit ama şık görünmek istiyorsanız, denemek için bu kolay ve güvenli bir seçenektir..

Uzun Saçlı Çikolatalı Kahverengi Balayaj:

Uzun Saçlı Çikolata Kahverengi Balayaj

Doğal olarak daha hafif bal veya bronz renkli saçlara sahip olanlar, bu uzun çikolata kahverengi balyaj saçı deneyebilir. Bu onlara daha çok yakışacak ve aynı zamanda benzersiz ve daha yeni bir tarz. Basit ve yine de kendi yolunda çok muhteşem ve şık.

İşte size çikolata kahverengi balayaj saçı nasıl takacağınız:

 • Denenecek En İyi Sezon: Kışlar bu saç rengi üzerinde çalışmak için en iyisidir.
 • İdeal Yaş Grubu: Her yaş grubundaki kadınlar bu çok yönlü saç modelini deneyebilir..
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Dalgalı ve düz saç tipleri ile kare, yuvarlak ve oval yüz bu tarz için uygundur..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Bunu herhangi bir etkinlik veya durum için giyin, çünkü bu oldukça çok yönlüdür ve her zaman uygundur. Elbiseler ve etekler gibi akıllı ve modaya uygun batı kıyafetleri ile giyin.

9. Koyu Kahverengi Balayaj Saç:

Bu koyu kahverengi balayage saç, doğal olarak daha açık saç rengine sahip biri içindir. Karartmak isteyenler ve simsiyah rengi tercih etmeyenler bu ürünü rahatlıkla deneyebilir..

Kısa Saçlı Koyu Kahverengi Balayaj:

Kısa Saçlı Koyu Kahverengi Balayaj

Bu rengi orta yaşlı bayanlarda kısa saçlarda da elde etmek istiyorsanız, bu tamamen trend ve şık görünüyor. Bu sinirli tarz, dışarıdaki kadınların çoğuna uyduğu göz önüne alındığında, çok fazla koşuşturma olmadan güvenle kolayca elde edilebilir. Çok yönlü ve benzersiz bir stildir.

Orta Saçlı Koyu Kahverengi Balayaj:

Orta Saçlı Koyu Kahverengi Balayaj

Bunu orta saçla denemek isteyen kadınlar bu tarza benzeyebilir. Tatlı ve oldukça basit bir tarz, gösterişli ve zarif görünüyor. Bu zarif stil, hem sadelik hem de stil bölümü için daha genç yaş gruplarındaki bir kadın tarafından elde edilebilir..

Uzun Saçlı Koyu Kahverengi Balayaj:

Uzun Saçlı Koyu Kahverengi Balayaj

Daha uzun saçlı daha koyu bir versiyon istiyorsanız, bu şekilde görünebilir. Süper modaya uygun ve şık görünmesini isteyen bir kadın bunu deneyebilir. Daha genç bir kadın, basit ama akıllı ve sinirli olacaksa bu stili deneyebilir..

Koyu kahverengi balayajın size uygun olup olmadığını görmek için:

 • Denenecek En İyi Sezon: bunu musonlarda ve kışlarda en iyi şekilde giyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz ve saç tipine sahip kadınlar bu stili tamamen deneyebilir..
 • İdeal Yaş Grubu: Daha büyük yaştaki kadınlar kahverengi renkle kısa balyaj deneyebilir ve daha genç yaştaki kadınlar herhangi bir saç uzunluğunu deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Kadınlar, bu şıklıkta harika görünmek için gündelik batı kıyafetlerini giydirilmiş eteklere giyebilirler. Bunlar harika etkinlikler veya iş günü için de uygundur.

10. Gri Renkli Balayaj Saç:

Gri balayage saç rengi şu anda piyasada yeni ve trend. Bu çok yönlü değildir ve herkes için uygun değildir, ancak kendi tarzında benzersizdir. Bunun farklı kadınlara farklı şekillerde nasıl uyabileceğini görelim..

Kısa Saçlı Gri Balayaj:

Kısa Saçlı Gri Balayaj

Denemek ve akıllı bir şey yapmak isteyen daha büyük yaş gruplarındaki kadınlar bu tarza hızlıca bakabilirler. Bunu denemek oldukça güzel ve daha büyük yaş gruplarında kolayca genç ve parlak görünmesini sağlayabilir. Bu şu anda yeni ve sizi kalabalığın arasından sıyrılmanızı da sağlayabilir.

Orta Saçlı Gri Balayaj:

Orta Saçlı Gri Balayaj

Gri renkli bu balayage vurgulama tekniği yine trendde yeni. Orta yaş grubundaki kadınlar stil ve moda trendiyle ilgileniyorsa, bu muhtemelen denemeleri için en iyi seçenek olabilir. Tamamen şık, sinirli ve harika görünmenizi sağlayacaktır..

Uzun Saçlı Gri Balayaj:

Uzun Saçlı Gri Balayaj

Uzun saçlı bu gri balayaj, büyüyen yaş grubundaki kadınlar için uygundur. Bununla birlikte, oldukça cesur ve yeni olan yeni stil ve renkle çarpma şekli göz önüne alındığında, pek çoğu bu stili tercih etmiyor. Yeni stille tamamen parlak ve gürültülü olmak ve öne çıkmak istiyorsanız bu stili deneyin..

İşte bu tarzın size en uygun olup olmadığını nasıl göreceğiniz:

 • Denenecek En İyi Sezon: Kış ve muson mevsimleri bu tarz için en iyisidir.
 • İdeal Yaş Grubu: 40’lı ve 60’lı yaşlardaki kadınlar, şık görünmek için bu stil üzerinde farklı uzunluklarda çalışabilirler..
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Kıvırcık saçlar hariç her yüz şekli ve saç tipi bu stili deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Bu stili yalnızca stil zamanları veya gündelik geziler için benzersiz ve gündelik batı kıyafetleriyle giyin.

11. Siyah Renkli Balayaj Saç:

Balayage siyah saçlar, birçoğunuza normal ve alışılmış görünebilir ancak siyah renkli doğal saçları olmayanlar için oldukça yeni ve aranıyor. Bu, modaya uygun görünmenizi sağlayabilecek en çok aranan balyaj saç rengi arasındadır..

Kısa Saçlı Siyah Balayaj:

Kısa Saçlı Siyah Balayaj

Kısa saçlı siyah balyaj trendde yeni bir şey değil ve daha açık kahverengi veya bal rengi saçları olan kadınlar için aranıyor. Koyu renk saçı seven kadınlar bu saç modelini çok tercih ediyor. Şu anda tamamen layık ve şık.

Orta Saçlı Siyah Balayaj:

Orta Saçlı Siyah Balayaj

Orta saç stiline sahip siyah balayage burada kalacak ve karşılaştığımız en dökmeyen stiller arasında. Bu, farklı yaş gruplarına ve tercihlere uyabilecek çok yönlü ve şıktır. Basit, şık ve aynı zamanda çok sinirli.

Uzun Saçlı Siyah Balayaj:

Uzun Saçlı Siyah Balayaj

Uzun saçlı siyah balyaj, şık ve aydınlık kalmak isteyenler için daha genç kadın yaş grupları için uygundur. Havalı ve trend olmak isteyen ancak daha koyu saç rengi isteyen kadınlar genellikle siyah balayajı tercih ediyor. Ancak bu daha çok batılı ülkelerde bal veya karamel gibi daha açık saç rengine sahip kadınlar tarafından yapılır..

Siyah balayajın size en uygun olup olmadığını görmek için:

 • Denenecek En İyi Sezon: Her mevsim bu tarzda gitmek iyidir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz tipine sahip, dalgalı veya düz saçlı kadınlar bu stili deneyebilir..
 • İdeal Yaş Grubu: Bunu 20’li yaşlardaki kadınlar için daha uzun ve orta siyah balayaj için ve daha yaşlı kadınlar için daha kısa saçlar için giyin.
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Burada harika görünmek için gündelikten modaya uygun batı etekleri ve elbiseler giyin. Bunları randevu geceleri, etkinlikler veya partiler için giyin.

12. Kül Renkli Balayaj Saç:

Kül kahverengi balayaj artık trendde yeni. Saçınızın rengi solmuşsa veya daha kumralsa ve yeni ve tuhaf bir şeye dönüşmek istiyorsanız, o zaman kül balayajı hemen şimdi denemek için yenidir..

Kısa Saçlar İçin Kül Balayası:

Kısa Saçlar İçin Kül Balayası

Orta yaş grubundaki ve şık olmak isteyen ya da sanat ve moda alanında faaliyet gösteren kadınlar bu stili deneyebilir. Bu, sadece daha açık saç rengine veya siyah/kahverengi rengine sahip kadınlar için iyidir. Bununla birlikte, birkaç çeşit kül balayajı göz önüne alındığında, kendiniz için uygun bir varyantı seçtiğinizden emin olun..

Orta Boy Saçlar İçin Kül Balayası:

Orta Boy Saçlar İçin Kül Balayası

Orta boy saçlar için kül balayajı, yalnızca yeni ve şık bir şey denemekten emin olan kadınlar için iyidir. Bu normal renk değildir ve metalik bir etki verir. Bu nedenle, yeni, yüksek sesle, cesur ve oldukça korkak bir şey denemek istiyorsanız, o zaman bu iyi bir şeydir..

Daha Uzun Saçlı Kül Balayası:

Uzun Saçlar İçin Kül Balayası

Daha uzun saçlı bu kül balayajı çeşidi pek bilinmez ve tercih edilmez, ancak yalnızca onu iyi koruma konusunda son derece emin olduğunuzda yapılır. Bunu denemek için varyant renginize göre iyi bir profesyonel tavsiye alın. Daha açık tenli tek kadın bu kül balayajı çeşidini deneyebilir.

Kül balayajının size en uygun olup olmadığını görmek için:

 • Denenecek En İyi Sezon: Yaz bunu denemek için iyi bir zaman.
 • İdeal Yaş Grubu: Her yaş grubu bu varyantı dilediği gibi deneyebilir..
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Oval ve elmas yüzlü ve herhangi bir saç tipine sahip kadınlar bunu deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Bunu olağandışı temalı partiler ve sanat veya profesyonel alan için yalnızca süper gündelik batı giyimiyle giyin.

Ek İpuçları:

 1. Balayaj kılı hakkında iyi şeyler duymuş ve anlamış olsak da, iyi ve parlak saçlar için bilinmesi gereken birkaç ipucu ve takip edilmesi gereken ipuçları..
 2. Balayaj saç rengi sadece salon uzmanları yardımıyla seçilmelidir. Tercihlerinize karar verdikten sonra, cilt tonunuza ve saç tipinize göre size tavsiyelerde bulunabilecek bir stilist ve uzmanı ziyaret etmeye çalışın..
 3. Bundan sonra saça iyi baktığınızdan emin olun. Saç kurumaya eğilimlidir ve bu nedenle beslenme ve nemlendirme ile iyi bir saç bakımı çok gereklidir..
 4. Balayaj saçlarınız varsa, saç spası düzenli olarak gereklidir. Bu, saçın kuruluktan iyi korunması ve saça gerekli beslenmenin zamanında sağlanması için önemlidir..

Balayage saç, dünya çapında farklı alanlarda oldukça yaygın bir fenomen haline geliyor. Farklı renk ve çeşitleriyle yeni görünümleri ve tarzları ile bugünlerde trendi ve stili belirliyor. Stil katsayısına, kişisel renk tercihine göre (basit, koyu veya şık olmasını isteyerek) en çok hangi balyaj saç rengini denemek istediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Bunları deneyin, sizden haber almayı daha çok seveceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Balayaj kılı, rötuş yapılmadan saçta uzun süre dayanır mı??

Cevap: Saçınızın yapısına bağlı olarak, balyaj rötuşları ve vurguları için ortalama 14 haftada bir renk uzmanına gitmeniz gerekir. Diğer renklerden daha uzun süre dayanır ve daha az rötuş seansı gerektirir.

S2. Saçınız için en iyi balyaj rengi nasıl seçilir?

Cevap: Balayajın rengi tercihlerinize bağlıdır. Ancak, gerçek saç renginize doğal kalmasını istiyorsanız, her zaman doğal renginize daha yakın olan balyaja gidin. Bu şekilde kolayca taze bir rengi koruyabilirsiniz..

S3. Balayaj kötü ve saça zarar verir mi??

Cevap: Birkaç stilist, balayajın saçınıza zarar vermediğini ve kötü olmadığını söylüyor. Kimyasal saç boyama ile karşılaştırıldığında, balayaj amonyak içermeyen daha doğal ve pürüzsüz bir işlem olarak görülür. Bu nedenle diğer yöntemlere göre daha az zararlıdır..